Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
prezakias4
ΡΕ ΠΡΕΖΑΚΙΑ7 ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΙΜΑΣΤΕ.
prezakias7
QUOTE(GEROS 7 @ Jan 14 2008, 11:50 ) *
Γεια σε όλους .Σαν ένας από τους πλέον γηραιότερους στο forum θέλω να πω κάτι. Κατ'αρχήν όλοι αυτοί από την ομάδα των Αγίων να αδειάσουν λίγο το forum να μιλήσει και κανένας άλλος. Να αφήσουν τα τρένα και τους σταθμούς ειδικά κάτι ΠΑΓΚΙΤΕΣ που βρίζουν στο πάγκο και τσιμπάνε τεχνικές ποινές. Δε ντρέπεστε να φέρεστε έτσι σε καλές ομαδούλες που το παλεύουν (ΟΡΦΕΑΣ) ??? Οσο για το προπονητή του Ορφέα που " ανακάλυψε " πως ο coach των Αγίων προτρέπει τους παίχτες του να παίξουν βρώμικα έχω να πω ένα : ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ . Αν υπήρχε βραβείο fair play ο coach των Αγίων το είχε εύκολα !!!! 77.gif

Εσυ ρε "βασικε" χαλαρωσε.Οι παγκιτες που μιλανε επαιζαν στους αγιους οταν το κλειστο ηταν ακομη στα σχεδια κατασκευης και αν θελεις ν'αδειασουν το forum καλυτερα να βρεις αλλο forum που να μιλαει για συνταγες μαγειρικης.
xoxli44
που εισαστε ταλεντα μου?
delihar7
hello prezakia7..!ola kala..?ithela na se rotiso an exeis dei oles tis omades tou omilou mas...?giati an den to exeis kanei tote den mporeis na les oti exete to kalytero yliko...
to oti theoreis ton eayto sou kai tous sympaixtes sou tous kalyterous stin katigoria einai sigoura kalo gia tin psixlogia sas alla entelos avasimo kai katholou antikeimeniko..!
exei pextei mono o misos protos giros pou seimainei xreiazetai ypomoni gia simperasmata...
master_d'_eska
καλημέρα λάστιχομαν! icon_wave.gif
prezakias4
master d eska απο αοια ομαδα εισαι.
Lastixoman
Καλημέρα και από εμένα.
peace.gif
prezakias7
QUOTE(delihar7 @ Jan 15 2008, 03:56 ) *
hello prezakia7..!ola kala..?ithela na se rotiso an exeis dei oles tis omades tou omilou mas...?giati an den to exeis kanei tote den mporeis na les oti exete to kalytero yliko...
to oti theoreis ton eayto sou kai tous sympaixtes sou tous kalyterous stin katigoria einai sigoura kalo gia tin psixlogia sas alla entelos avasimo kai katholou antikeimeniko..!
exei pextei mono o misos protos giros pou seimainei xreiazetai ypomoni gia simperasmata...

Kατ'αρχην,δε μιλησα για τον εαυτο μου,εγω εχω παιξει μονο 15' στους 5 αγωνες και οσο για το υλικο και τα συμπερασματα πρεπει να σου πω οτι εχω δει τις 8 απο τις 10 ομαδες του ομιλου,πιστευω οτι μπορω να βγαλω καποια συμπερασματα,αν λεω υπερβολες,περιμενω απαντησεις στο γηπεδο και αυτο θα κανω και 'γω απο δω και περα...
GEROS 7
Φίλοι μου , θέλω να σας θυμίσω πως όντως πολλές ομάδες είναι σχεδόν ισάξιες. Τα παιδιά από τους Αγίους είχαν λίγο στραβώσει γιατί πολλές ομάδες (ειδικά στην αρχή) έρχονταν για να κάνουν περίπατο με τους Αγίους (βλέπε Νικηφόρο). Οταν όμως είδαν πως πάει το πράγμα άρχισαν και τα έριχναν στη διαιτησία , στους προπονητές κ.τ.λ .Υπάρχει πολύς δρόμος ακόμα αλλά δεν είναι κακό να λέμε κάποια πράγματα που φάνηκαν ήδη.

Υ.Γ Το πιο κοντινο σκορ που είχε ο Ορφέας με τους Αγίους ήταν το 8-10 . Μετά η διαφορά κυμαινόταν από +10 εως +20 πόντους. Αν νομίζει πως γι αυτό φταίει το "βρώμικο" παιχνίδι τότε ...........μάλλον ψάχνει για δικαιολογίες.
Tomygunner
Παιδια απο Αγίους εγώ πρώτος απ'ολους σας έχρισα φαβορί.(Δείτε παλιότερο ποστ).
Αλλα το παρακανατε ιδίως όταν χαιρετάγατε ο ένας τον αλλον και μιλάτε για πράγματα που δεν έχουν σχέση με το τοπικ.Καλώ τον admin να σας συνετίσει γιατί το Φορουμ δεν νομίζω ότι είναι για να χαιρετιόμαστε και να κανονίζουμε για καφέ!Στειλτε κανα μεηλ για αυτά. 68.gif
Μπορεί να είστε πρωτοπόροι αλλα το τοπικ λεγεται δ εσκα 3ος όμιλος και όχι Αγ. Αναργυροι.Και καλό θα ήταν να λέτε και τίποτα άλλο εκτός από το να εκθιάζετε την ομάδα σας γιατί βαρεθήκαμε.Αλλωστε δεν βλέπω κανέναν να το κάνει αυτό.Στοιχεια οπώς η διακύμανση του σκορ μας ενδιαφερουν αλλα τα υπόλοιπα όχι.Ευχαριστώ.


Asxeto!!Μηπως ξέρει κανένας πως βλέπουμε τις πληροφορίες του λογαριασμού του???Δεν θυμάμαι username kai password.Μπαίνω μόνο από έναν υπολογιστή που θυμάται τα στοιχεία μου και μπαίνει αυτόματα.Please help.Μηπως να φτάξω άλλο λογ.??
prezakias7
QUOTE(steky78 @ Jan 14 2008, 17:52 ) *
Παρά τις μέτριες ως τώρα προβλέψεις μου, συνεχίζω με προγνωστικά:
6/01/2008 21:00:00 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1 οριακό.
17/01/2008 21:45:00 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 εύκολο.
20/01/2008 14:00:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 οριακό.
19/01/2008 21:00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ
16/01/2008 20:30:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. 1 δύσκολο.

Παιδιά, γενικά οι ομάδες είναι πολύ κοντά η μια στην άλλη. Πραγματικά δεν χωρούν προβλέψεις. Για πλάκα γράφω τα προγνωστικά. Έναν τραυματισμό να έχεις, μια ίωση, κάποιος να μπλέξει με τη δουλειά του ή τη σχολή του ή τα μαθήματα του σχολείου και να πώς αλλάζουν οι δυναμικότητες. Ας είμαστε, λοιπόν, λιγότερο ενθουσιώδεις. Πέρυσι, πχ, ανέβηκε ο Οιωνός, ο οποίος βρισκόταν στο ίδιο επίπεδο με 2-3 ακόμη ομάδες. Και φέτος, στέκεται μια χαρά στη Γ' ΕΣΚΑ. Και η Γ' δεν είναι καμιά φοβερή και τρομερή κατηγορία. Οι διαφορές είναι μικρές. Σημασία έχει να χαίρεσαι το παιχνίδι. Και το Κρυονέρι καλά κάνει και κατεβαίνει και μακάρι να μην σταματήσει.

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ (+8) 1--1,60 Χ--12,00 2--4,70 --- ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ (+15) 1--1,40 Χ--12,00 2--7,35 --- ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ(+10) - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1--3,90 Χ--12,00 2--1,85 --- ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ(+10) - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 1--3,50 Χ--12,00 2--1,90 --- ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ(+4) 1--2,00 Χ--12,00 2--3,10 --- Εδω σε θελω,πες μου προγνωστικα!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
basketman
Τα προγνωστικα που μετα απο πολυ μελετη δινω ειναι αχαστα
6/01/2008 21:00:00 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1(αν η λυκοβρυση κατεβει πληρης)
17/01/2008 21:45:00 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 εύκολο.
20/01/2008 14:00:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 2(Αν κατεβει και η δαφνη πληρης
19/01/2008 21:00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 1(ο διαγορας βρισκει τον εαυτο του)
16/01/2008 20:30:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. 2 (+5)


Δεν θα απαντησω σε οσα λετε ουτε για το που ξερω οτι ξερω ,κι αν τα ξερω
Και για να μην λετε οτι ειπα μονο για τους αγιους(εγω δεν αναφερα ονομα εσεις ειχατε την μυγα ετσι )
θα σας πω οτι υπαρχει κι αλλη ομαδα στην κατηγορια που ο προεδρος της ειναι αρχιπαρατηρητης της εσκα
και στο συμβουλιο για τους διαιτητες ,μεγαλο λαμογιο αλλα δεν εχει ακουστει τιποτα για αυτον.

Οσο για το σεβασμο και την καθοδηγηση που λετε ,οπωσδηποτε και χρειαζεται στους νεους παικτες
αλλα οταν ενας προπονητης παιρνει ταιμ αουτ 40 δευτερα πριν τελειωσει το παιχνιδι κι αφου κερδιζει με 20-30 ποντους αυτο δειχνει ασεβεια προς την αντιπαλη ομαδα , που κι αυτοι επαιξε και ιδρωσε και στο κατω κατω κανει το κεφι της σ'αυτην την κατηγορια.
Ο προπονητης λοιπον των αγιων το εχει κανει σε τρια παιχνιδια τουλαχιστον αυτο κατι που δειχνει οτι δεν ειναι τυχαιο αλλα εχει αυτη την νοοτροπια (δηλαδη να προσβαλει τον αντιπαλο)

Ειλικρινα εγω πιστευω οτι απο θεμα συμπεριφορας προπονητη, ο χειροτερος ειναι αυτος της Λεοντειου(που ειναι και καθηγητης) και υστερα ερχεται των Αγιων.Και οι δυο υποτιμουν το κοπο των αντιπαλων χωρις να εχουν αφορμη(Εγω αυτο εχω δει μεχρι τωρα )
PSINAKIS
QUOTE(prezakias7 @ Jan 15 2008, 14:14 ) *
Kατ'αρχην,δε μιλησα για τον εαυτο μου,εγω εχω παιξει μονο 15' στους 5 αγωνες και οσο για το υλικο και τα συμπερασματα πρεπει να σου πω οτι εχω δει τις 8 απο τις 10 ομαδες του ομιλου,πιστευω οτι μπορω να βγαλω καποια συμπερασματα,αν λεω υπερβολες,περιμενω απαντησεις στο γηπεδο και αυτο θα κανω και 'γω απο δω και περα...


Πως θα το κάνεις οταν έχεις παίξει μόνο 15 λεπτά μεσα σε 5 αγώνες των 40 λεπτών ο καθένας?

Με βουντού ? shot.gif peace.gif icon_wave.gif
steky78
QUOTE(prezakias7 @ Jan 15 2008, 20:05 ) *
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ (+8) 1--1,60 Χ--12,00 2--4,70 ---
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ (+15) 1--1,40 Χ--12,00 2--7,35 --- ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ(+10) - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1--3,90 Χ--12,00 2--1,85 ---
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ(+10) - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 1--3,50 Χ--12,00 2--1,90 --- ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ(+4) 1--2,00 Χ--12,00 2--3,10 ---
Εδω σε θελω,πες μου προγνωστικα!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


δεν μασάω. Ιδού:
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ (+8) 1--1,60 Χ--12,00 2--4,70 2 αξίζει τα λεφτά του
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ (+15) 1--1,40 Χ--12,00 2--7,35 1 --- ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ(+10) - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1--3,90 Χ--12,00 2--1,85 1 ---
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ(+10) - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 1--3,50 Χ--12,00 2--1,90 --- No Bet ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ(+4) 1--2,00 Χ--12,00 2--3,10 --- 1
xoxli44
Σημερα γινονται δυο ματσακια?
prezakias7
QUOTE(PSINAKIS @ Jan 15 2008, 21:50 ) *
Πως θα το κάνεις οταν έχεις παίξει μόνο 15 λεπτά μεσα σε 5 αγώνες των 40 λεπτών ο καθένας?

Με βουντού ? shot.gif peace.gif icon_wave.gif

Η απαντηση ειναι PM.
prezakias7
QUOTE(basketman @ Jan 15 2008, 20:47 ) *
Τα προγνωστικα που μετα απο πολυ μελετη δινω ειναι αχαστα
6/01/2008 21:00:00 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1(αν η λυκοβρυση κατεβει πληρης)
17/01/2008 21:45:00 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 εύκολο.
20/01/2008 14:00:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 2(Αν κατεβει και η δαφνη πληρης
19/01/2008 21:00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 1(ο διαγορας βρισκει τον εαυτο του)
16/01/2008 20:30:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. 2 (+5)
Δεν θα απαντησω σε οσα λετε ουτε για το που ξερω οτι ξερω ,κι αν τα ξερω
Και για να μην λετε οτι ειπα μονο για τους αγιους(εγω δεν αναφερα ονομα εσεις ειχατε την μυγα ετσι )
θα σας πω οτι υπαρχει κι αλλη ομαδα στην κατηγορια που ο προεδρος της ειναι αρχιπαρατηρητης της εσκα
και στο συμβουλιο για τους διαιτητες ,μεγαλο λαμογιο αλλα δεν εχει ακουστει τιποτα για αυτον.

Οσο για το σεβασμο και την καθοδηγηση που λετε ,οπωσδηποτε και χρειαζεται στους νεους παικτες
αλλα οταν ενας προπονητης παιρνει ταιμ αουτ 40 δευτερα πριν τελειωσει το παιχνιδι κι αφου κερδιζει με 20-30 ποντους αυτο δειχνει ασεβεια προς την αντιπαλη ομαδα , που κι αυτοι επαιξε και ιδρωσε και στο κατω κατω κανει το κεφι της σ'αυτην την κατηγορια.
Ο προπονητης λοιπον των αγιων το εχει κανει σε τρια παιχνιδια τουλαχιστον αυτο κατι που δειχνει οτι δεν ειναι τυχαιο αλλα εχει αυτη την νοοτροπια (δηλαδη να προσβαλει τον αντιπαλο)

Ειλικρινα εγω πιστευω οτι απο θεμα συμπεριφορας προπονητη, ο χειροτερος ειναι αυτος της Λεοντειου(που ειναι και καθηγητης) και υστερα ερχεται των Αγιων.Και οι δυο υποτιμουν το κοπο των αντιπαλων χωρις να εχουν αφορμη(Εγω αυτο εχω δει μεχρι τωρα )

Εσυ το βιολι σου!!!
Ρε μαγκα επειδη ειπα να μη ξαναμιλησω για τετοια στα post,θα σου πω κατι τελευταιο...ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!!!
xoxli44
Εχουμε αποτελεσματα?
BASKET GAS
QUOTE(xoxli44 @ Jan 16 2008, 23:16 ) *
Εχουμε αποτελεσματα?


ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ 76 - 67
xoxli44
Η Λυκοβρυση?
GEROS 7
QUOTE(basketman @ Jan 15 2008, 20:47 ) *
Τα προγνωστικα που μετα απο πολυ μελετη δινω ειναι αχαστα
6/01/2008 21:00:00 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 1(αν η λυκοβρυση κατεβει πληρης)
17/01/2008 21:45:00 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 εύκολο.
20/01/2008 14:00:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 2(Αν κατεβει και η δαφνη πληρης
19/01/2008 21:00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 1(ο διαγορας βρισκει τον εαυτο του)
16/01/2008 20:30:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. 2 (+5)
Δεν θα απαντησω σε οσα λετε ουτε για το που ξερω οτι ξερω ,κι αν τα ξερω
Και για να μην λετε οτι ειπα μονο για τους αγιους(εγω δεν αναφερα ονομα εσεις ειχατε την μυγα ετσι )
θα σας πω οτι υπαρχει κι αλλη ομαδα στην κατηγορια που ο προεδρος της ειναι αρχιπαρατηρητης της εσκα
και στο συμβουλιο για τους διαιτητες ,μεγαλο λαμογιο αλλα δεν εχει ακουστει τιποτα για αυτον.

Οσο για το σεβασμο και την καθοδηγηση που λετε ,οπωσδηποτε και χρειαζεται στους νεους παικτες
αλλα οταν ενας προπονητης παιρνει ταιμ αουτ 40 δευτερα πριν τελειωσει το παιχνιδι κι αφου κερδιζει με 20-30 ποντους αυτο δειχνει ασεβεια προς την αντιπαλη ομαδα , που κι αυτοι επαιξε και ιδρωσε και στο κατω κατω κανει το κεφι της σ'αυτην την κατηγορια.
Ο προπονητης λοιπον των αγιων το εχει κανει σε τρια παιχνιδια τουλαχιστον αυτο κατι που δειχνει οτι δεν ειναι τυχαιο αλλα εχει αυτη την νοοτροπια (δηλαδη να προσβαλει τον αντιπαλο)

Ειλικρινα εγω πιστευω οτι απο θεμα συμπεριφορας προπονητη, ο χειροτερος ειναι αυτος της Λεοντειου(που ειναι και καθηγητης) και υστερα ερχεται των Αγιων.Και οι δυο υποτιμουν το κοπο των αντιπαλων χωρις να εχουν αφορμη(Εγω αυτο εχω δει μεχρι τωρα )

Φίλε μου μη το τραβάς άλλο το θέμα με το τάιμ άουτ .Είπαμε έγινε μια φορά μόνο με την ομάδα σου. Αν έχεις στοιχεία γράψε με ποια άλλη ομάδα έγινε και μην μιλάς αόριστα τύπου " ξέρω ,έμαθα , άκουσα" .
Κατά τ'άλλα ελπίζω Διαγόρας και Πήγασος να δουλέψουν για μας
master_d'_eska
καλημέρα!μπράβο στον νικηφόρο!αθόρυβα και ωραία έχει πάρει τα παιχνιδάκια και έχασε και μόλις 2 πόντους απο τους άγιους στο πρώτο αγώνα.καλή συνέχεια!


τα λέμε παίδες! icon_wave.gif
ascendant87
QUOTE(basketman @ Jan 15 2008, 20:47 ) *
Ο προπονητης λοιπον των αγιων το εχει κανει σε τρια παιχνιδια τουλαχιστον αυτο κατι που δειχνει οτι δεν ειναι τυχαιο αλλα εχει αυτη την νοοτροπια (δηλαδη να προσβαλει τον αντιπαλο)

Ειλικρινα εγω πιστευω οτι απο θεμα συμπεριφορας προπονητη, ο χειροτερος ειναι αυτος της Λεοντειου(που ειναι και καθηγητης) και υστερα ερχεται των Αγιων.Και οι δυο υποτιμουν το κοπο των αντιπαλων χωρις να εχουν αφορμη(Εγω αυτο εχω δει μεχρι τωρα )

ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙΙΙΙΙΙ.....ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ.ΤΕΛΟΣ.
Το οτι ασχολειται με την ομαδα του το βλεπεις σαν υποτιμιση εσυ?Ειπαμε για καποιο λογο
το εκανε.Δεν υποτιμισε στην καμια την δαφνη.Και επειδη ολοι κοιτανε το περιτυλιγμα και οχι το
περιεχομενο αστο καλυτερα και μη μιλας πολυ για τον προπονητη μας.Εκτιθεσαι!!! bball.gif bball.gif bball.gif blove.gif
fofi
QUOTE(ascendant87 @ Jan 17 2008, 12:55 ) *
ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙΙΙΙΙΙ.....ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ.ΤΕΛΟΣ.
Το οτι ασχολειται με την ομαδα του το βλεπεις σαν υποτιμιση εσυ?Ειπαμε για καποιο λογο
το εκανε.Δεν υποτιμισε στην καμια την δαφνη.Και επειδη ολοι κοιτανε το περιτυλιγμα και οχι το
περιεχομενο αστο καλυτερα και μη μιλας πολυ για τον προπονητη μας.Εκτιθεσαι!!! bball.gif bball.gif bball.gif blove.gif




ΦΙΛΕ Μ ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ,ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΝΑΡΧΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ?ΑΠΟΨΗ Μ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΚΥΡΙΟ ΛΟΓΟ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ...ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ Π ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΗΣ ΑΛΑΝΑΣ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΥΠΕΡΤΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ...ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΚΑΙ Δ ΣΥΣΤΗΘΗΚΑ ΘΕΛΩ Ν ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΙ Μ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΘΕΛΩ Ν ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΩ Σ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ...[size=1] bball.gif bball.gif
nikefalin
QUOTE(fofi @ Jan 17 2008, 16:25 ) *
ΦΙΛΕ Μ ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ,ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΝΑΡΧΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ?ΑΠΟΨΗ Μ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΚΥΡΙΟ ΛΟΓΟ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ...ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ Π ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΗΣ ΑΛΑΝΑΣ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΥΠΕΡΤΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ...ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΚΑΙ Δ ΣΥΣΤΗΘΗΚΑ ΘΕΛΩ Ν ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΙ Μ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΘΕΛΩ Ν ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΩ Σ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ...[size=1] bball.gif bball.gif


καλωσόρισες, καλά πόστ και μακροημέρευση εδώ icon_wave.gif
γράφε με πεζά και όχι με κεφαλαία , φαίνεται σαν να φωνάζεις συνεχόμενα όταν έχεις γραφή με κεφαλαία

επίσης να διαβάσεις τον κανονισμό λειτουργίας εδώ
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=86

Δε συμφωνώ ότι παίζουν άναρχο μπάσκετ , αλλά ερασιτεχνικό και είναι λογικό, όπως όλες οι ομάδες στην κατηγορία. Για να μπουν αρχές στο παιχνίδι (πέρα από την άμυνα ζώνης που πολύ συχνά παίζουν σχεδόν όλες οι ομάδες) θέλει χρόνο και δουλειά. Και για όσους δουλεύουν αυτά θα φανούν αργότερα
fofi
[quote



name='xoxli44' date='Jan 16 2008, 18:30 ' post=SH=



ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΑΓΙΟΊ ΑΝ ΝΑΙ Τ ΩΡΑ java script:emoticon(':you:', 'smid_22')

19.gif
fofi
QUOTE(nikefalin @ Jan 17 2008, 16:32 ) *
καλωσόρισες, καλά πόστ και μακροημέρευση εδώ icon_wave.gif
γράφε με πεζά και όχι με κεφαλαία , φαίνεται σαν να φωνάζεις συνεχόμενα όταν έχεις γραφή με κεφαλαία

επίσης να διαβάσεις τον κανονισμό λειτουργίας εδώ
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=86

Δε συμφωνώ ότι παίζουν άναρχο μπάσκετ , αλλά ερασιτεχνικό και είναι λογικό, όπως όλες οι ομάδες στην κατηγορία. Για να μπουν αρχές στο παιχνίδι (πέρα από την άμυνα ζώνης που πολύ συχνά παίζουν σχεδόν όλες οι ομάδες) θέλει χρόνο και δουλειά. Και για όσους δουλεύουν αυτά θα φανούν αργότερα


Νομιζω οτι ωρονοσ υπαχει..δουλεια ομως γινεται
fofi
QUOTE(fofi @ Jan 17 2008, 16:38 ) *
Νομιζω οτι ωρονοσ υπαχει..δουλεια ομως γινεται


Ας μας πουν ποσο δουλευουν στους αγιους.........
master_d'_eska
ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ τον prezakia4 που μπήκε στο κόπο να μου στείλει pm κ να να βρίζει!φίλε αν έισαι τόσο μάγκας γράψε ότι βρισιές θέλεις εδώ!ωραίο επίπεδο έχετε στους αγιους!


φιλαράκο όσο και να βρίζεις στα pm δεν χαλιέμαι!ANTE ΓΕΙΑ icon_wave.gif
ascendant87
QUOTE(fofi @ Jan 17 2008, 16:41 ) *
Ας μας πουν ποσο δουλευουν στους αγιους.........

τι ακριβως θες να μαθεις?
fofi
[quote name='ascendant87' date='Jan 17 2008, 16:44 ' post='151234']
τι ακριβως θες να μαθει


ειναι ξεκαθαρο...τ ερωτηση ειναι αυτη....απο αυτα π εχω δει πιστευω οτι εισται τυχαια εκει....
nikefalin
QUOTE(fofi @ Jan 17 2008, 16:41 ) *
Ας μας πουν ποσο δουλευουν στους αγιους.........

γιατί ειδικά εκεί ?
Όλες οι ομάδες δουλεύουν όσο μπορούν , όσο επιτρέπουν οι φιλοδοξίες τους και όσο διαθέτουν χρόνο σε μια καθαρά ερασιτεχνική ενασχόληση.
Αν υπάρχει κάποιο παλικάρι που εξαρτάται αποκλειστικά από το μπάσκετ ας το πει smile.gif
ascendant87
Τι τι ερωτηση ειναι αυτη ρε φιλε?σε ρωταω τι θες να μαθεις?Τι εννοεις τυχαια βρεθηκαμε?Μιλα ξεκαθαρα να εχεις την καλοσυνη...
fofi
QUOTE(nikefalin @ Jan 17 2008, 16:47 ) *
γιατί ειδικά εκεί ?
Όλες οι ομάδες δουλεύουν όσο μπορούν , όσο επιτρέπουν οι φιλοδοξίες τους και όσο διαθέτουν χρόνο σε μια καθαρά ερασιτεχνική ενασχόληση.
Αν υπάρχει κάποιο παλικάρι που εξαρτάται αποκλειστικά από το μπάσκετ ας το πει smile.gif








σ ενα πρωτοπορο οι φιλοδοξιες π μπορουν ν σταματησουν.....δν υπαρχει κανανε τετοιο παλικαρι,δν ειναι δυνατον αυτο σ τετοια κατηγορια....
fofi
QUOTE(ascendant87 @ Jan 17 2008, 16:50 ) *
Τι τι ερωτηση ειναι αυτη ρε φιλε?σε ρωταω τι θες να μαθεις?Τι εννοεις τυχαια βρεθηκαμε?Μιλα ξεκαθαρα να εχεις την καλοσυνη...



εχετε ενα ψηλο,εχετε τ 13 π βαραει....και σας βγαινει...δειξτε μ σ ποιο τομεα δουλευετε...τοσο δυσκολο ειναι...
master_d'_eska
το να παίρνεις την μπάλα και να κάνεις ότι στη βαρέσει σίγοθρα άναρχο μπάσκετ λέγεται!βέβαια όσες ομάδες καλές παίξατε και τις κερδίσατε και μαγκιά σας τισ έχετε και στον 2ο γύρο γι αυτό λίγο αυτοσυγκράτηση μάγκες!


υ.γ prezakia4 έδειξε τι σας μαθένουν εκεί που παίζεις !αλλιώς δεν θα έβριζες στα pm


γεια σε όλους icon_wave.gif μάγκες!
ascendant87
QUOTE(fofi @ Jan 17 2008, 16:55 ) *
εχετε ενα ψηλο,εχετε τ 13 π βαραει....και σας βγαινει...δειξτε μ σ ποιο τομεα δουλευετε...τοσο δυσκολο ειναι...

Γιατι μονο αυτοι ειναι στην ομαδα?
Ο ψηλος ομως δεν παιζει 5...
Το 13 απλα εχει νευρο.Δε βαραει...
Και τελος παντων μονο αυτοι νομιζεις ειναι στην ομαδα?Αυτοι πηραν δηλαδη για σενα τα παιχνιδια?
fofi
QUOTE(fofi @ Jan 17 2008, 16:55 ) *
εχετε ενα ψηλο,εχετε τ 13 π βαραει....και σας βγαινει...δειξτε μ σ ποιο τομεα δουλευετε...τοσο δυσκολο ειναι...



δν εχεισ ν απαντησεισ τιποτα...γρηγορα σ παρακαλω,επειδη πρεπει μ παω για δουλεια...
nikefalin
QUOTE(master_d'_eska @ Jan 17 2008, 16:43 ) *
ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ τον prezakia4 που μπήκε στο κόπο να μου στείλει pm κ να να βρίζει!φίλε αν έισαι τόσο μάγκας γράψε ότι βρισιές θέλεις εδώ!ωραίο επίπεδο έχετε στους αγιους!
φιλαράκο όσο και να βρίζεις στα pm δεν χαλιέμαι!ANTE ΓΕΙΑ icon_wave.gif

Κόβετε εδώ η πλάκα, μου φάινεται πως δεν παίρνετε από λόγια εύκολα...

Για όποιον θίγεται από οτιδήποτε είναι γνωστή η διαδικασία
"ΠΜ ή report στους moderator"
οποιοσδήποτε άλλος τρόπος δεν είναι αποδεκτός
fofi
QUOTE(ascendant87 @ Jan 17 2008, 16:59 ) *
Γιατι μονο αυτοι ειναι στην ομαδα?
Ο ψηλος ομως δεν παιζει 5...
Το 13 απλα εχει νευρο.Δε βαραει...
Και τελος παντων μονο αυτοι νομιζεις ειναι στην ομαδα?Αυτοι πηραν δηλαδη για σενα τα παιχνιδια?


σ γραφω κατι ελπιζοντας στο ματς ν μ διαψευσετε..λοιπον,ο αλλος ψηλος δ ξερω ποσο καλο σουτ εχει,αλλα σ καθε αγωνα παιρνει τραβηγμενα σουτ...ο 2μετρος δν εχει κινησεισ ποστ...τ 13 βαραει...και ο ασσος κανει συνεχωσ μεταφορα..συγγνωμη,τ 2αρι μονο φαινεται οτι υπολογιζει περισσοτερο τν ομαδα..και ξερει τ βασικα.
ascendant87
QUOTE(fofi @ Jan 17 2008, 17:13 ) *
σ γραφω κατι ελπιζοντας στο ματς ν μ διαψευσετε..λοιπον,ο αλλος ψηλος δ ξερω ποσο καλο σουτ εχει,αλλα σ καθε αγωνα παιρνει τραβηγμενα σουτ...ο 2μετρος δν εχει κινησεισ ποστ...τ 13 βαραει...και ο ασσος κανει συνεχωσ μεταφορα..συγγνωμη,τ 2αρι μονο φαινεται οτι υπολογιζει περισσοτερο τν ομαδα..και ξερει τ βασικα.

φιλέ ολοι αυτοι με τα καλα τους και τα κακα τους αλλα και οι αλλοι απο τον παγκο συγκροτουν την ομαδα...Δεν ξερω παντως τι εννοεις με το πως δουλευουμε...Οπως και να χει αυτο βγαινει στο παιχνιδι.
prezakias7
QUOTE(master_d'_eska @ Jan 17 2008, 16:43 ) *
ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ τον prezakia4 που μπήκε στο κόπο να μου στείλει pm κ να να βρίζει!φίλε αν έισαι τόσο μάγκας γράψε ότι βρισιές θέλεις εδώ!ωραίο επίπεδο έχετε στους αγιους!
φιλαράκο όσο και να βρίζεις στα pm δεν χαλιέμαι!ANTE ΓΕΙΑ icon_wave.gif

Προσπαθουμε να φτασουμε το δικο σου,μαγκα!!!
prezakias7
QUOTE(fofi @ Jan 17 2008, 17:13 ) *
σ γραφω κατι ελπιζοντας στο ματς ν μ διαψευσετε..λοιπον,ο αλλος ψηλος δ ξερω ποσο καλο σουτ εχει,αλλα σ καθε αγωνα παιρνει τραβηγμενα σουτ...ο 2μετρος δν εχει κινησεισ ποστ...τ 13 βαραει...και ο ασσος κανει συνεχωσ μεταφορα..συγγνωμη,τ 2αρι μονο φαινεται οτι υπολογιζει περισσοτερο τν ομαδα..και ξερει τ βασικα.

Εσυ που παιζεις?Για να ξερουμε και που μιλαμε δηλαδη
delihar7
prezakia4 αμα θες να σε παρω στα σοβαρα και να σου απαντησω ξαναγραψε αυτα που εχεις να πεις εδω
και οχι σε PM.
*******************
xoxli44
Πολεμος...................................... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
prezakias4
RE MAGKES OLO MPLA MPLA EISASTE PROSPATHISTE NA PEΞETAI KAI LIGO MPASKET!!MONO TOYS LIKOYS ΞERETAI NA KRINETAI!!EMEIS PADOS TRENO PAME KAI DEN MASAME APO KATI POLILOGADES SAN KAI SAS POY STO GYPEDO EISASTE ANIPARKTI!!DEN EIPARXETAI STO MPASKETIKO XARTI
ascendant87
QUOTE(xoxli44 @ Jan 17 2008, 17:51 ) *
Πολεμος...................................... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

xaxaxaxaxaxaxax biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
nikefalin
QUOTE(ascendant87 @ Jan 17 2008, 17:55 ) *
xaxaxaxaxaxaxax biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Πόλεμος τέλος ...
Οι χρήστες , prezakias4, prezakias7 και delihar7 είχαν τις επιπτώσεις που ζήτησαν...

Το έχετε δει σαν παιδική χαρά , αυτό είναι απαξιωτικό για όλους σας και ειλικρινά δίνεται μια εικόνα για την κατηγορία σας που δεν αντανακλά ούτε στις ικανότητες σας ούτε στην αξία σας .
Αν θέλετε να σας αντιμετωπίζουν ως παιδική χαρά και ως τον τελευταίο τροχό της άμαξας συνεχίστε έτσι
gamaik
Tsaf,tsouf!!!Επόμενη στάση Νεάπολη.Next station Neapoli.Please mind the gap between the baseline and court. excl.gif
xoxli44
Mπραβο στο κρυονερι!Οι Αγιοι κ ο Προπονητης τους εδειξαν πως πρεπει να σεβεσαι αυτους που προσπαθουν!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.