Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΑ ΜΑΓΑΖΙΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
kostas16
πολυ ενδιαφερον πιστευω για ολους μας
εγω ξερω στο μοναστηρακι το all about sports που εχει εμφανισεισ απο NBA αλλα γενικα πολλα μπασκετικα T-shirt.......οπως νομιζω οτι και η ADIDAS εχει αρχισει να φερνει λογω της φετινης τους συνεργασιας
εχετε μηπως να προτεινετε κατι αλλο??????????
traxonas
Ρε παιδιά μένω στον Άλιμο και ψάχνω να πάρω ένα sleeve για το χέρι. Ξέρετε πού μπορώ να βρώ ένα? Έχω φάει όλα τα μαγαζιά και δεν έχω βρεί τίποτα. Πρόσφατα πήγα και στα πρατήρια στη Ν.Σμύρνη. Οι πιο πολλοί δεν φέρνουν καν. Άλλοι πάλι λένε ότι φέρνουν αλλά μία στο τόσο. Ξέρετε κανένα μαγαζί με μπασκετικά είδη στον Άλιμο, στην Ηλιούπολη ή έστω κάπου αλλού που να πουλάει sleeve? Ζητώ ταπεινά βοήθεια και είμαι στα πρόθυρα αυτοκτονίας. kill.gif smiley.gif Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και περιμένω απάντηση το συντομότερο δυνατόν...

peace.gif
traxonas
QUOTE(kostas16 @ Jul 2 2008, 00:31 ) *
πολυ ενδιαφερον πιστευω για ολους μας
εγω ξερω στο μοναστηρακι το all about sports που εχει εμφανισεισ απο NBA αλλα γενικα πολλα μπασκετικα T-shirt.......οπως νομιζω οτι και η ADIDAS εχει αρχισει να φερνει λογω της φετινης τους συνεργασιας
εχετε μηπως να προτεινετε κατι αλλο??????????


Κοίτα υπάρχει ένα μαγαζί που λέγεται επίσης All about sports και βρίσκεται στην Ηλιούπολη, στην κεντρική της πλατεία. Έχει τα πάντα, φανέλες ΝΒΑ, T-Shirts, αμάνικες, παπούτσια, σορτσάκια, φόρμες, αξεσουάρ, καπέλα κλπ. Δεν ξέρω όμως αν έχει τα ίδια με το μαγαζί στο Μοναστηράκι ή περισσότερα. smiley.gif
traxonas
Επειδή γίνεται κάτι λάθος με τα pm που στέλνω στην mpalla, θα την παρακαλούσα να ρωτήσει την φίλη της για αυτό το sleeve. Συγγνώμη για αυτό αλλά είμαι καινούργιος και θα μου πάρει λίγο καιρό να συνηθίσω τα "κολπάκια". rolleyes.gif
sacarame
Παιδιά να κάνω μια ερώτηση.Πού ακριβώς στο μοναστηράκι βρίσκεται το μαγαζί??
dizzy_fingers
Όπως βγαίνεις από το μετρό στα αριστερά σου είναι ο κλασσικός δρόμος με τα μαγαζάκια (ρούζα, παπούτσα, χάτνρες...).

Τον κατεβαίνεις και δε θυμάμαι ακριβώς, αλλά ίσως καμιά 100αριά μέτρα πιο κάτω είναι στα δεξιά σου.
Δεν είναι μεγάλο, φαίνεται μικρό από έξω αλλά θα το δεις αν προσέχεις.
sacarame
Να σαι καλά.Σε ευχαριστώ πολύ
SPORTHOME
Παιδια οποιος ενδιαφερεται για φανελα ΝΙΚΕ JORDAN#23 REPLICA εμφανιση απο του τελικους του 1998 με UTAH ας στειλει μηνυμα η μαιλ για πληροφοριες και περισσοτερεσ φωτογραφιες

τιμη συζητησιμη και αντικαταβολη σε ολη την ελλαδα

παρτε μια γευση

power22
γειά σας παιδιά,

είμαι καινούργιος εδώ ... μπράβο πολύ καλή δουλειά το site ...

τώρα για το θέμα επειδή είμαι μανιώδης συλλέκτης από φανέλες παιδιά τα έχω γυρίσει όλα τα μαγαζιά από κέντρο και περίχωρα Αθήνας μέχρι όπου μπορείτε να φανταστείτε ...

το ALL ABOUT SPORTS -πάντα κατά τη γνώμη μου- νομίζω ότι είναι ότι πληρέστερο από φανέλες μαγαζί που υπάρχει ... επειδή πηγαίνω πολύ συχνά ... τα παιδιά που είναι ιδιοκτήτες είναι γνώστες του αντικειμένου που πουλάνε και πάρα πολύ εξυπηρετικοί ... εάν ζητήσω κάτι που δεν το έχουν προσπαθούν να μου το φέρουν (εάν μπορούν βέβαια) ... είναι Ηφαίστου 38 και έχουν και ένα site αλλά δεν είναι ενημερωμενο ... έχει και sleeve ... αλλά κυριολεκτικά έχουν πάαααρα πολύ πράγμα μέσα !!!

Giorgos#4
και το τετραγωνο στην θεσσαλονικη ειναι ΠΛΗΡΕΣΤΑΤΟ !το συνιστω ανεπιφυλακτα
Air Kef
Στην Θεσσαλονική καταπληκτικό επίσης και το Fast, First, Best, Παλαιών Πατρών Γερμανού και Λούη, αν και το προσωπικό είναι κάπως περίεργο. smile.gif
Gravedigger
QUOTE (power22 @ Jul 25 2009, 13:20 ) *
γειά σας παιδιά,

είμαι καινούργιος εδώ ... μπράβο πολύ καλή δουλειά το site ...

τώρα για το θέμα επειδή είμαι μανιώδης συλλέκτης από φανέλες παιδιά τα έχω γυρίσει όλα τα μαγαζιά από κέντρο και περίχωρα Αθήνας μέχρι όπου μπορείτε να φανταστείτε ...

το ALL ABOUT SPORTS -πάντα κατά τη γνώμη μου- νομίζω ότι είναι ότι πληρέστερο από φανέλες μαγαζί που υπάρχει ... επειδή πηγαίνω πολύ συχνά ... τα παιδιά που είναι ιδιοκτήτες είναι γνώστες του αντικειμένου που πουλάνε και πάρα πολύ εξυπηρετικοί ... εάν ζητήσω κάτι που δεν το έχουν προσπαθούν να μου το φέρουν (εάν μπορούν βέβαια) ... είναι Ηφαίστου 38 και έχουν και ένα site αλλά δεν είναι ενημερωμενο ... έχει και sleeve ... αλλά κυριολεκτικά έχουν πάαααρα πολύ πράγμα μέσα !!!

Πράμα έχουν,αλλά είναι Champion.Οι χειρότερες φανέλες ποιοτικά.
power22
QUOTE(Gravedigger @ Jul 26 2009, 00:51 ) *
Πράμα έχουν,αλλά είναι Champion.Οι χειρότερες φανέλες ποιοτικά.




Πράγματι Champion έχουν ... αλλά απ'ότι μου λέγανε πριν από κανά δυό Κυριακές που είχα πάει για όλη την Ευρώπη τα διακιώματα τα έχει μόνο η Champion ... αλλά έχουν κάνει επαφές με USA και προσπαθούν να φέρουν μου είπαν ...
bellini
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ --- Στην Καλλιθέα υπάρχει μαγαζί με μπασκετικά γούρια ............ είναι γωνιακό παίρνει Πρωταθλήματα και κύπελλα !!!

ποιό είναι ? QUIZ
KobeNBA
παιδια στην θεσσαλονικη κανα μαγαζι καλο με μπασκετικα ειδη???εκτος απο Τετραγωνο γτ μπορει να εχουν απο ολα αλλα ειναι πανακριβα....
sn3
QUOTE(KobeNBA @ Jul 30 2009, 22:23 ) *
παιδια στην θεσσαλονικη κανα μαγαζι καλο με μπασκετικα ειδη???εκτος απο Τετραγωνο γτ μπορει να εχουν απο ολα αλλα ειναι πανακριβα....


οντως.πανακριβα.κ εδω στη λαρισα υπαρχει ενα μαγαζι,εχει απιστευτα παπουτσια,sleeves κ οτι αλλο φανταζεστε αλλα μιλαμε για τραγικες τιμες..τα παπουτσια τα jordan xiii τα ειχε 200!!!!...σε αλλα μαγαζια της λαρισας παιζανε στα 120 ευρω..παντως υπαρχει κ το sportarena.gr που κανει κ παραδωσεις με αντικαταβολη κ βολευει πολυ
Air Kef
QUOTE(sn3 @ Jul 31 2009, 10:51 ) *
οντως.πανακριβα.κ εδω στη λαρισα υπαρχει ενα μαγαζι,εχει απιστευτα παπουτσια,sleeves κ οτι αλλο φανταζεστε αλλα μιλαμε για τραγικες τιμες..τα παπουτσια τα jordan xiii τα ειχε 200!!!!...σε αλλα μαγαζια της λαρισας παιζανε στα 120 ευρω..παντως υπαρχει κ το sportarena.gr που κανει κ παραδωσεις με αντικαταβολη κ βολευει πολυ




Ποιο και που;
sn3
QUOTE(Air Kef @ Jul 31 2009, 12:21 ) *
Ποιο και που;


το sportsarena.gr ειναι ιντερνετικο μαγαζι.οσο για το αλλο ειναι το supersport στο κεντρο της λαρισας.
il postino
ειχα παει διημερο και εκει που αραζαμε με τονκολλητο και τις γυναικες μας επεσε στα χερια μου (ολως τυχαιως) ενα κουτσομπολιστικο περιοδικο (χαι , σοκ , ολα ιδια ειναι anyway). εκει ειδα τη αοιδο Μάρω Λύτρα να φοραει ενα φορεματακι μινι πρασινο μπασκετικο και ειχε το 34 του pierce των celtics! σαν τις μπασκετικες φανελες δηλαδη αλλα σε μινι φορεμα!!!! αν το βρω θα της το παρω της γυναικας για να τη μυησω περισσοτερο ! εχει κανεις καμια ιδεα πού θα το βρω?
sn3
QUOTE(ilpostino @ Aug 14 2009, 13:08 ) *
ειχα παει διημερο και εκει που αραζαμε με τονκολλητο και τις γυναικες μας επεσε στα χερια μου (ολως τυχαιως) ενα κουτσομπολιστικο περιοδικο (χαι , σοκ , ολα ιδια ειναι anyway). εκει ειδα τη αοιδο Μάρω Λύτρα να φοραει ενα φορεματακι μινι πρασινο μπασκετικο και ειχε το 34 του pierce των celtics! σαν τις μπασκετικες φανελες δηλαδη αλλα σε μινι φορεμα!!!! αν το βρω θα της το παρω της γυναικας για να τη μυησω περισσοτερο ! εχει κανεις καμια ιδεα πού θα το βρω?

φιλε καταρχας σορρυ που αργω να απαντω αλλα τωρα γυρισα απο διακοπες.οντως η μλπουζιτσα ηταν θεικη αλλα επειδη το ειδα σε βιντεακι ειναι με στρας η φανελα.αρα παιζει να ειναι customised.δεν νομιζω να υπαρχει στην ελλαδα.τσεκαρα κ στο Nba shop και δεν το βρηκα εχει ομως αρκετα γυναικεια ρουχα http://store.nba.com/family/index.jsp?cp=1...8439&page=4
Να την μυησεις παντως με κατι τετοιο.καλη ιδεα
remalia
Παίδες νέο ηλεκτρονικό κατάστημα από το Superbasket.gr
Το όνομά του BASKETSTORE.GR

Παραγγείλαμε με 2 παιδιά αντικαταβολή (αν και έχει και μέσω πιστωτικής) και όλα καλά!!!

Έχει τα πάντα, και μας είπαν από την εταιρεία ότι θα βάλουν ακόμα περισσότερα!!!

Επιτέλους ρε παιδιά, ένα απόλυτο μπασκετικό μαγαζί, από το σπίτι μας!!!!
stzed
Παιδια η champion εμφανισεις ειναι χαλια. Μονο adidas εμφανισεις αξιζουν οπως ειναι στο ΝΒΑ store.
Δυστηχος μονο μεσω ιντερνετ μπορει κανεις να παραγγηλει τετοιες εμφανισεις.
απο οτι γνωριζω στην Ευρωπη μονο η champion εχει τα εμπορικα δικαιωματα των εμφανισεων.
Μου κανει εντυπωση ομως πως κανεις δεν εχει κανει παραεισαγωγη τετοιων εμφανισεων η tshirts.
Ουτε καν το footlocker...
Καταληγουμε λοιπον οτι μονο μεσω internet αξιζει να παραγγιλει κανεις.
Η τιμη πωλησης των περισσοτερων εμφανισεων ειναι τα 79$ αρα οπου βρειτε κατι ποιο φτινο με προσοχη στις απομιμισεις (ειδικα απο ebay) θεωρειτε καλη τιμη.
Εγω εχω παρει καμια 20αρια. Κυριως απο παλιους παιχτες απο το ebay απο ενα μαγαζι που δυστηχως τωρα εκλεισε.
traveller
QUOTE(sn3 @ Aug 17 2009, 06:04 ) *
φιλε καταρχας σορρυ που αργω να απαντω αλλα τωρα γυρισα απο διακοπες.οντως η μλπουζιτσα ηταν θεικη αλλα επειδη το ειδα σε βιντεακι ειναι με στρας η φανελα.αρα παιζει να ειναι customised.δεν νομιζω να υπαρχει στην ελλαδα.τσεκαρα κ στο Nba shop και δεν το βρηκα εχει ομως αρκετα γυναικεια ρουχα http://store.nba.com/family/index.jsp?cp=1...8439&page=4
Να την μυησεις παντως με κατι τετοιο.καλη ιδεα


Πολύ ποιοτικά ρούχα , καμια σχέση με τα άλλα μαγαζιά αλλά και πανάκριβα μεταφορικά.


QUOTE(remalia @ Sep 28 2009, 10:28 ) *
Παίδες νέο ηλεκτρονικό κατάστημα από το Superbasket.gr
Το όνομά του BASKETSTORE.GR

Παραγγείλαμε με 2 παιδιά αντικαταβολή (αν και έχει και μέσω πιστωτικής) και όλα καλά!!!

Έχει τα πάντα, και μας είπαν από την εταιρεία ότι θα βάλουν ακόμα περισσότερα!!!

Επιτέλους ρε παιδιά, ένα απόλυτο μπασκετικό μαγαζί, από το σπίτι μας!!!!


105 ευρώ τη μπάλα της Ευρωλίγκας???? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif (που δεν είναι η επίσημη αν η φωτο δείχνει το συγκεκριμένο προϊόν) icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Πέρσι στο intersport την είχα πάρει 80 στις εκπτώσεις (έκανε 89) γιατί δεν προλάβαινα να την πάρω από e-bay που έκανε 40/50$

Gravedigger
QUOTE (remalia @ Sep 28 2009, 13:28 ) *
Παίδες νέο ηλεκτρονικό κατάστημα από το Superbasket.gr
Το όνομά του BASKETSTORE.GR

Παραγγείλαμε με 2 παιδιά αντικαταβολή (αν και έχει και μέσω πιστωτικής) και όλα καλά!!!

Έχει τα πάντα, και μας είπαν από την εταιρεία ότι θα βάλουν ακόμα περισσότερα!!!

Επιτέλους ρε παιδιά, ένα απόλυτο μπασκετικό μαγαζί, από το σπίτι μας!!!!

Τα πάντα έχει?Εγώ γιατί δεν βλέπω τίποτα?
Εκτός αυτού,ότι έχει είναι πανάκριβο.

Αν αυτό είναι το απόλυτο μπασκετικό μαγαζί πάω να ψάξω για μαγαζί στην Μοζαμβίκη.Παραπάνω πράγματα θα έχει.

Καλά κάνω και δεν ψωνίζω τίποτα από Ελλάδα.Παίρνουν 1 αντικείμενο το οποίο έχει πχ 50 $ και το πουλάνε στην ίδια τιμή αλλά σε άλλο νόμισμα!Η κλεψιά η ίδια.
aifnidiasmos_10
QUOTE(KobeNBA @ Jul 30 2009, 22:23 ) *
παιδια στην θεσσαλονικη κανα μαγαζι καλο με μπασκετικα ειδη???εκτος απο Τετραγωνο γτ μπορει να εχουν απο ολα αλλα ειναι πανακριβα....

TO NESPO SE MIA APO8IKI KONTA STO PRAKTIKER KAI MESA STIN POLI STON DROMO GIA MELISSOXORI
nikopoli
οπως ειπε και το παιδι παραπανω ειναι καλυτερα να τα παραγγελνεις απο το εξωτερικο που εχει τα παντα και οικονομικα παρα απο την ελλαδα που εχει λιγα αλλα ακριβα blove.gif
15#kostas
υπαρχει ενα μπασκετικο μαγαζι στην νεα σμυρνη που εχει τα παντα(συλλεκτικα παπουτσια jordan,ρουχα NCAA και NBA,sleeve,καλτσες και πολλα αλλα)!!!ειναι στην οδο αδραμυττιου 41 blove.gif
mvg31
Φιλε τα ρουχα NCAA ειναι απο nike , adidas ? Εχει μηπως φανελες πανεπιστημιων?
15#kostas
QUOTE(mvg31 @ Oct 8 2009, 16:17 ) *
Φιλε τα ρουχα NCAA ειναι απο nike , adidas ? Εχει μηπως φανελες πανεπιστημιων?


νομιζω εχει και απο τις 2 μαρκες..για φανελες πανεπιστημιων δεν ξερω,εχω και πολυ καιρο να επισκεφτω το συγκεκριμενο μαγαζι(το ειχα ξεχασει tongue.gif )!
ntelakos
paidia,epeidi eimai kainourgios stin thessaloniki,mporei na mou pei kapoios pou vrisketai to tetragwno?
Sir Charles
Αυτό το μαγαζί που λέτε είναι το hall of fame στη Νέα Σμύρνη. Πολύ καλό μαγαζί αλλά το πρόβλημα με τις τιμές παραμένει και εδώ. Τώρα πάντως υπάρχει και ηλεκτρονικά στο www.halloffame.gr. Ρε σεις, σαν πολλά ιντερνετικά μπασκετικά μαγαζιά δεν άνοιξαν τελευταία?
aik
QUOTE(Sir Charles @ Nov 5 2009, 16:00 ) *
Αυτό το μαγαζί που λέτε είναι το hall of fame στη Νέα Σμύρνη. Πολύ καλό μαγαζί αλλά το πρόβλημα με τις τιμές παραμένει και εδώ. Τώρα πάντως υπάρχει και ηλεκτρονικά στο www.halloffame.gr. Ρε σεις, σαν πολλά ιντερνετικά μπασκετικά μαγαζιά δεν άνοιξαν τελευταία?

nomizo oti to houseofhoops.gr axizei to kopo na to deite
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.