Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ολυμπιακός - Επικαιρότητα 2011-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
leonkalf
Αρχές Αυγούστου, την ερχόμενη βδομάδα ξεκινάει η προετοιμασία της ομάδας και μια νέα σεζόν αρχίζει!

Όλα τα νέα της ομάδας για τη σεζόν 2011-12 εδώ!


Ας ξεκινήσουμε με την είδηση για το ξεκίνημα της λειτουργίας του επίσημου καταστήματος της ομάδας!
http://www.olympiacosbc.gr/page.ashx?pid=2&aid=27315


bball.gif Καλή χρονιά στην ομάδα!! bball.gif

blove.gif
morfi
QUOTE(leonkalf @ Aug 9 2011, 16:12 ) *
Ας ξεκινήσουμε με την είδηση για το ξεκίνημα της λειτουργίας του επίσημου καταστήματος της ομάδας!
http://www.olympiacosbc.gr/page.ashx?pid=2&aid=27315

Φαίνεται εντυπωσιακό. Θα το επισκεφτώ σίγουρα και σύντομα.
leonkalf
Μετά την οριστική αποχώρηση του τέως αρχηγού Θ.Παπαλουκά, ποιον βλέπετε για νέο αρχηγό? Ποιον θα θέλατε και ποιος πιστεύετε ότι θα πάρει το χρίσμα?
rankin
QUOTE(leonkalf @ Aug 16 2011, 09:23 ) *
Μετά την οριστική αποχώρηση του τέως αρχηγού Θ.Παπαλουκά, ποιον βλέπετε για νέο αρχηγό? Ποιον θα θέλατε και ποιος πιστεύετε ότι θα πάρει το χρίσμα?

Φαντάζομαι ότι πολλοί θα ζητήσουν τον Πρίντεζη
Εγώ όμως θέλω τον Γλυνιαδάκη

...αν και στο τέλος αρχηγός θα γινει ο Σπανούλης
ή ο Κατσίβελης
leonkalf
Δεν του πάει του Γλυνιαδάκη νομίζω..

Ο Κατσίβελης που κολλάει στην πρόβλεψή σου...?

Κι εγώ για Σπανούλη το βλέπω, μαζί (2ο) με τον Πρίντεζη.
sacarame
Βασιλόπουλος με Πρίντεζη, αν και λογικά θα παίζει και η περίπτωση Σπανούλη..
LFO
Σημασία δεν εχει ποιος θα ειναι ο αρχηγος αλλα ποιος θα φερεται σαν αρχηγος.

Ο Πριντεζης παντως θα ειναι σιγουρα ο ενας.
T.W.Is.M.
QUOTE(LFO @ Aug 16 2011, 12:07 ) *
Σημασία δεν εχει ποιος θα ειναι ο αρχηγος αλλα ποιος θα φερεται σαν αρχηγος.

Ο Πριντεζης παντως θα ειναι σιγουρα ο ενας.


Τοτε μαλλον θα ειναι ο Σπανουλης.
Reggie Miller #31
Σπανούλης σίγουρα!!Θα το απαιτήσει κιόλας!!!! smiley.gif

Τον Βασιλό που ήταν υπαρχηγός τον ξεχνάμε;
LFO
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Aug 16 2011, 17:10 ) *
Σπανούλης σίγουρα!!Θα το απαιτήσει κιόλας!!!! smiley.gif

Τον Βασιλό που ήταν υπαρχηγός τον ξεχνάμε;


Θα απαιτήσει??? Θα απαιτήσει???!! blink.gif

Ας εκπληρωσει πρωτα τις απαιτησεις των Αγγελοπουλων και τις δικες μας και μετα ας απαιτησει οτι θέλει...
Reggie Miller #31
QUOTE(LFO @ Aug 17 2011, 11:42 ) *
Θα απαιτήσει??? Θα απαιτήσει???!! blink.gif

Ας εκπληρωσει πρωτα τις απαιτησεις των Αγγελοπουλων και τις δικες μας και μετα ας απαιτησει οτι θέλει...


Εμένα έτσι μου φαίνεται από πέρσι.
όλο το πρόβλημα ήταν πως θα ταιριάξουν οι άλλοι με τπν Σπανούλη,ο Μίλος χαλούσε το παιχνίδι του,ο Παπαλουκάς κρατούσε πολύ την μπάλα,θέλουμε παίκτες να μην κρατάνε την μπάλα,θέλουν παίκτες να σουτάρουν αλλά να μην παίρνουν πολλές προσπάθειες γιατί τότε δε θα πάρει πολλές προσπάθειες ο Σπανούλης,να δώσουμε τα κλειδιά στον Σπανούλη και άλλα τέτοια όμορφα.Άρα κάπως έτσι θα πάει το πράγμα...
LFO
Παντως αυτή η ειδηση εχει πολυ ζουμί...

Μπορεις να παρει κανεις μια ιδεα ποσο εχουν περικοπει τα εξοδα της ΚΑΕ....Μεσω Βαρσοβιας , με LOT δηλαδή....που δεν ειναι σαφεστατα μεσα στις πρωτες επιλογες ενος δρομολογιου απο Νεα υορκη ή Σικαγο...
Reggie Miller #31
QUOTE(LFO @ Aug 19 2011, 15:26 ) *
Παντως αυτή η ειδηση εχει πολυ ζουμί...

Μπορεις να παρει κανεις μια ιδεα ποσο εχουν περικοπει τα εξοδα της ΚΑΕ....Μεσω Βαρσοβιας , με LOT δηλαδή....που δεν ειναι σαφεστατα μεσα στις πρωτες επιλογες ενος δρομολογιου απο Νεα υορκη ή Σικαγο...


Μπα θα είναι ο κουρασμένος ο κακομοίρης!Μωρέ τι μας λέει;
Δε θέλουμε φλώρους στην ομάδα!Ναι να κάνει και 24 ώρες ταξίδι και να έρθει αμέσως στο γήπεδο.Αν θέλει να κοιμηθεί στο αεροπλάνο... smiley.gif
Reggie Miller #31
http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/...nt.1334505.html

Λέτε να γίνει κάτι σαν τον Spider-man;;;;;;Γουστάρω!!!!!
Καλά ξεκίνησε πάντως... rolleyes.gif

Weekendman
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Aug 19 2011, 23:03 ) *
http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/...nt.1334505.html

Λέτε να γίνει κάτι σαν τον Spider-man;;;;;;Γουστάρω!!!!!
Καλά ξεκίνησε πάντως... rolleyes.gif

Φαίνεται ήταν πολύ κοινότοποι οι διάφοροι τραυματισμοί που έχουν τύχει σε παίκτες του Ολυμπιακού ,για αυτό είπαν και τα έντομα να δώσουν μια παραπάνω ποικιλία ,και να αναλάβουν δράση!

Αν είναι δυνατόν τον Μητσοτάκη μου μέσα...


ΥΓ. Πάντως μοιάζει λιγάκι με έναν Παοκτζή φίλο μου τώρα που τον ξαναβλέπω τον Χάουαρντ...
berry
http://www.katimagiko.gr/article/25667/htu...obasket-o-kesel

QUOTE
Πιθανό είναι πλέον το ενδεχόμενο για τον Μάρκο Κέσελ να μην προλάβει το Ευρωμπάσκετ καθώς τραυματίστηκε στην αναμέτρηση της Σερβίας με τη Γαλλία και πλέον ο άσος του Ολυμπιακού θα πρεπει να υποβληθεί σε νέες εξετάσεις.

Κάταγμα στο ζυγωματικό υπέστη ο Μάρκο Κέσελ στη χθεσινοβραδινή φιλική αναμέτρηση της Σερβίας με τη Γαλλία για το τουρνουά του Λονδίνου. Ο μπασκετμπολίστας του Ολυμπιακού δέχτηκε χτύπημα κάτω από το αριστερό μάτι σε μία φάση του αγώνα και μετά το τέλος του παιχνιδιού πήγε σε νοσοκομείο της αγγλικής πρωτεύουσας για εξετάσεις. Μάλιστα, με το που θα επσιτρέψει η αποστολή των «πλάβι» στο Βελιγράδι ο Κέσελ θα υποβληθεί σε νέες εξετάσεις για να διαπιστωθεί η σοβαρότητα της κατάστασής του, καθώς και το αν θα μπορέσει να αγωνιστεί στο επικείμενο Ευρωμπάσκετ.
berry
ροστερ με ερτσεγκ και βασιλοπουλο

μαλιστα

με τον ερτσεγκ να ειναι αθηνα και να προπονειται μονος του χλωμο το κοβω

ελπιζω αυτο το ροστερ να ειναι το worst case scenario και οχι το τελικο

εν τω μεταξυ αρχισαμε παλι τους τραυματισμους ? και ο γκετσε διαλεξε το 13 ? δεν αρχισαμε καλα
leonkalf
Και στη Λιέτουβος το 13 είχε. Οπότε πρέπει να είναι το αγαπημένο του..
Reggie Miller #31
Το 6 δεν έχει αποδέκτη,άρα πρέπει να πάρουμε κάποιον για εκεί! smiley.gif
benchwarmer
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Aug 29 2011, 16:23 ) *
Το 6 δεν έχει αποδέκτη,άρα πρέπει να πάρουμε κάποιον για εκεί! smiley.gif


ΤοΝικοτοΖηση smiley.gif
berry
πηραμε νεο - παλιο γιατρο

QUOTE
Ο Γιώργος Παπαγιαννόπουλος επιστρέφει στον Ολυμπιακό μετά από οκτώ χρόνια αναλαμβάνοντας να ηγηθεί του ιατρικού επιτελείου των «ερυθρολεύκων».


http://www.katimagiko.gr/article/26141/neo...tros-sten-omada
Reggie Miller #31
http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/...lo.1347789.html

Για να είμαι ειλικρινής περίμενα πως θα αποδεχθεί τη μείωση αποδοχών,αν και δεν ξέρουμε για πόση μείωση,αλλά όταν έχεις να παίξεις 2 χρόνια και απλά πληρώνεσαι δε γίνεται να έχεις το πάνω χέρι...

Παραπάνω στοιχεία...
http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid...pubid=128762051
Anaz
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Aug 30 2011, 16:47 ) *
http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/...lo.1347789.html

Για να είμαι ειλικρινής περίμενα πως θα αποδεχθεί τη μείωση αποδοχών,αν και δεν ξέρουμε για πόση μείωση,αλλά όταν έχεις να παίξεις 2 χρόνια και απλά πληρώνεσαι δε γίνεται να έχεις το πάνω χέρι...

Παραπάνω στοιχεία...
http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid...pubid=128762051
Γινεται, οταν υπαρχει ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ. wink.gif
Reggie Miller #31
QUOTE(Anaz @ Aug 30 2011, 17:15 ) *
Γινεται, οταν υπαρχει ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ. wink.gif



Απλά είναι και στην ευχέρεια του καθενός να σκεφτεί κάποια πράγματα.
kseplenhs
To θέμα του βασιλόπουλου δεν νομίζω πως είναι παρόμοιο με του έρτσεγκ γιατί παίζει και η παράμετρος του τραυματισμού και είδαμε στο παρελθον με την περίπτωση ματσιγιάουσκας πως η ομάδα δεν έδωσε φράγκο τελικά.Φυσικά δεν φαίνεται να είναι ίδιες υποθέσεις για να μιλήσουμε για δεδικασμένο αλλά δεν δείχνει όσο απλή είναι όπως με την περίπτωση έρτσεγκ.

Οπότε αν τραβηχτεί στα άκρα η κατάσταση (π.χ. δικαστικά) δεν νομίζω πως η πλευρά βασιλόπουλου θα έχει ξεκάθαρα το πάνω χέρι.Εκτός των άλλων,το νομικό επιτελείο που έχουν οι αγγελόπουλοι φάνηκε αρκετά δυνατό όποτε χρειάστηκε να δράσει.Μέχρι και την πράσινη έκαναν να τους ζητάνε συγνώμη.Εντάξει μπορεί να μην ήταν κανένα κοσμοιστορικό νομικό κατόρθωμα αλλά όπως και να'χει,είχε την πλάκα του tongue.gif

Αν και κάτι μου λέει πως με τον Βασιλόπουλο θα τα βρούνε.Αφού και η μεριά του παίχτη ακούγεται πως έκανε την κίνηση για αναπροσαρμογή συμβολαίου,τώρα απλά είμαστε στις διαπραγματεύσεις.Επομένως δεν το κρίνω απαραίτητο να δημοσιοποιούνται πράγματα γιατί δημιουργούνται λάθος εντυπώσεις όπως γίνεται σχεδόν πάντα σε τέτοιες περιπτώσεις
Redalert
Μολις ακουσα στο sport-fm οτι βρεθηκε λυση και αποδεσμευτηκε ο Erceg.
Σε λιγο περισσοτερα!
Hakeem
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Aug 30 2011, 16:47 ) *
αλλά όταν έχεις να παίξεις 2 χρόνια και απλά πληρώνεσαι δε γίνεται να έχεις το πάνω χέρι...


ναι, αλλα εδω το θεμα ειναι πως απο οτι λεει το δημοσιευμα ο Βασιλοπουλος εχει παρει μόνο το 1/10 του περυσινου συμβολαιου, αρα δεν πληρωνότανε... Και οπωσδηποτε εγω ειμαι με την πλευρά του (όποιου) παικτη, το συμβολαιο δηλαδή εχει αξία μονο οταν παιζει καλα καποιος και οταν τραυματίζεται δεν ισχύει; Με τον Ματσας δεν εχει καμια σχεση η υπόθεση, αυτος τσακίστηκε παίζοντας μονα σε παιδικη χαρα στη Λιθουανία, όχι στην προπονηση της ομάδας και πολυ φοβάμαι οτι αν παει σε δικαστήρια ο Ολυμπιακός δεν έχει το πάνω χέρι.

Κατά τα άλλα αντίο Ζόραν, σε καλη μεριά όσα πήρες και για να δούμε τι μπασκετ θα παιξεις...
T.W.Is.M.
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Aug 29 2011, 16:23 ) *
Το 6 δεν έχει αποδέκτη,άρα πρέπει να πάρουμε κάποιον για εκεί! smiley.gif



QUOTE(benchwarmer @ Aug 29 2011, 18:10 ) *
ΤοΝικοτοΖηση smiley.gif


Οχι ρε συ. Δε θελουμε αυτον. Θελουμε εναν παλιο κατοχο του νουμερου. Που να μην παιζει στο ΝΒΑ... rolleyes.gif
berry
ολε ολε ολε ! wav.gif smilie_schal1.gif
rankin
Οι Αγγελόπουλοι κερνάνε ποτάκι στο Olympico για να πανηγυρίσουν το σπάσιμο του συμβολαίου με τον Ζοραν!!!!
Σπεύσατε να τσουγκρίσετε τα ποτήρια σας!!!! w00t.gif
duncan21
Καλά,να σας δω το χειμώνα να φωνάζετε οτι δεν έχουμε σουτ στο 4 και γενικότερα δεν έχουμε σουτ.Δε βλέπω να πηγαίνει για 4άρι ο Οσφπ,γκαρντ θα ψάξει ο παππούς κατά τη γνώμη μου.4άρι ελεύθερο,στα οικονομικά δεδομένα του Οσφπ που να μπορεί να προσφέρει παραπάνω απο τον Έρτσεγκ τούτη τη στιγμή,δεν υπάρχει δυστυχώς...

υ.γ περιμένω να δω λεπτομέρειες όσον αφορά το ύψος της αποζημίωσης του...
berry
σουτ στο 4 εχει θεωρητικα ο ματ

τριαρι χρειαζεται και πενταρι . αν παρουμε καναν κοινοτικο ασσο θα πηδηχτω απο το παραθυρο και αν επιζησω δεσμευομαι να γιουχαρω ανελλιπως ντουντα οποτε παω ΣΕΦ
tzagasdog
εγω πιστευω οτι ενα γκαρντ το θελουμε. Δεν βγαινει η χρονια αλλιως.
rankin
QUOTE(duncan21 @ Aug 30 2011, 22:33 ) *
Καλά,να σας δω το χειμώνα να φωνάζετε οτι δεν έχουμε σουτ στο 4 και γενικότερα δεν έχουμε σουτ.Δε βλέπω να πηγαίνει για 4άρι ο Οσφπ,γκαρντ θα ψάξει ο παππούς κατά τη γνώμη μου.4άρι ελεύθερο,στα οικονομικά δεδομένα του Οσφπ που να μπορεί να προσφέρει παραπάνω απο τον Έρτσεγκ τούτη τη στιγμή,δεν υπάρχει δυστυχώς...

υ.γ περιμένω να δω λεπτομέρειες όσον αφορά το ύψος της αποζημίωσης του...

Εγώ πιστεύω οτι ο Ζόραν πήρε τα δεδουλευμένα του και έφυγε... Αυτά...
Ουτως ή άλλως, ο σκοπός ήταν να σπάσει ενα μεγάλο συμβόλαιο με διάρκεια πάνω απο 1 χρόνο... Δεν ηταν αγωνιστικό το πρόβλημα.. το ξέραμε αυτό

Ο Έρτσεγκ έπρεπε να φύγει γιατι κόστιζε πάρα, πάρα, πάρα, πολύ ακριβά για το νέο καθεστώς...
Σκεφτείτε ότι οι 3 αμερικάνοι κόστισαν 150+150+200=500 χιλ. και ο Ζόραν ειχε να πάρει τα υπερδιπλάσια απο τους 3 αυτούς παίχτες...
Και έστω οτι ειναι ποιοτικότερος τους.. Παρόλα αυτά, τα λεφτά που έπαιρνε ηταν πάρα πολλά..
Η μοναδική εξαίρεση στο μπατζετ του Ολυμπιακού για φέτος ειναι ο Σπανούλης..
Περιμένετε δε να δείτε, γιατι βλέπω και τον Βασιλόπουλο σε δύσκολη θέση αν δεν βάλει νερό στο κρασί του..
Και αλίμονο, δεν λέω ότι έφταιγε αυτός που πήρε κάποτε μεγάλο συμβόλαιο, ουτε ήταν ευθύνη του οι τραυματισμοί του, αλλά η παλιά καλή, ηθική, δίκαιη και αγαπησιάρικη διοίκηση του Ολυμπιακού δεν υπάρχει πια και όποιος κοστίζει πολλά, ή θα αναπροσαρμόζει ή θα φεύγει ..
και όπως κανέναν δεν ενδιέφερε ποιος θα σουτάρει στην θέση 4, έτσι και κανέναν δεν ενδιαφέρει ποιος θα δίνει ενέργεια στην ομάδα (ή ότι άλλο κάνει ο Βασιλόπουλος, τελος πάντων) ... Θυμηθείτε το... Αν δεν αναπροσαρμόσει, θα ζοριστεί πολύ φέτος...
berry
QUOTE(tzagasdog @ Aug 30 2011, 22:43 ) *
εγω πιστευω οτι ενα γκαρντ το θελουμε. Δεν βγαινει η χρονια αλλιως.


μωρε κανονικα θελουμε πενταρι,τριαρι και ασσο αλλα θεωρω οτι ο ασσος δεν επειγει οσο τα αλλα 2 αφου ο χρονος καλυπτεται κουτσα στραβα με λουκας,σπανουλη και σλουκα


ιδιως στο 3 το χαος
Anaz
QUOTE(duncan21 @ Aug 30 2011, 22:33 ) *
Καλά,να σας δω το χειμώνα να φωνάζετε οτι δεν έχουμε σουτ στο 4 και γενικότερα δεν έχουμε σουτ.Δε βλέπω να πηγαίνει για 4άρι ο Οσφπ,γκαρντ θα ψάξει ο παππούς κατά τη γνώμη μου.4άρι ελεύθερο,στα οικονομικά δεδομένα του Οσφπ που να μπορεί να προσφέρει παραπάνω απο τον Έρτσεγκ τούτη τη στιγμή,δεν υπάρχει δυστυχώς...

υ.γ περιμένω να δω λεπτομέρειες όσον αφορά το ύψος της αποζημίωσης του...
Με την αποδεσμευση του Ερτσεγκ ουσιαστικα βγαινουμε ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ κερδισμενοι, και οχι αγωνιστικα. Νομιζω ομως οτι η Διοικηση το'χε παρει αποφαση φετος να τον αφησει εκτος ομαδας ουτως η αλλως, προκειμενου να ξεφορτωθει το βαρυ συμβολαιο του, οποτε μαλλον δεν πρεπει να τον υπολογιζαμε. Με αυτο δεδομενο, και μονο που αδειασε μια θεση κοινοτικου, καλο ειναι. Θα ηταν καλυτερα βεβαια, αν ειχε γινει μια βδομαδα νωριτερα, πριν παρουμε τον Λαζο, ωστε να παιρναμε εναν καλυτερο ψηλο. Τωρα η θεση αυτη απ'οτι φαινεται θα καλυφθει με περιφερειακο..
Reggie Miller #31
Ρε παιδιά φυσικά και με 100-150 χιλιάρικα ο Έρτσεκ θα ήταν θεός,αλλά έτσι όπως είναι τα πράγματα το 1 μύριο είναι πολύ σοβαρό ποσό,άρα ήταν μονόδρομος.Τώρα αν θα γκρινιάζουμε για το σουτ που θα λείπει από το 4,τι είχαμε τι χάσαμε;
Άλλωστε ο Ντούντα ξέρει!
Anaz
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Aug 30 2011, 23:18 ) *
Ρε παιδιά φυσικά και με 100-150 χιλιάρικα ο Έρτσεκ θα ήταν θεός,αλλά έτσι όπως είναι τα πράγματα το 1 μύριο είναι πολύ σοβαρό ποσό,άρα ήταν μονόδρομος.Τώρα αν θα γκρινιάζουμε για το σουτ που θα λείπει από το 4,τι είχαμε τι χάσαμε;
Άλλωστε ο Ντούντα ξέρει!
Ναι, αλλα και τα 800χ που γλιτωνεις δεν ειναι να πεις οτι θα πανε σε καποιον αλλον παιχτη, ωστε να πανηγυριζουμε εμεις. Και μονο που αδειασε βεβαια μια θεση κοινοτικου καλο ειναι, αλλα να δουμε και τι θα παρουμε...
kseplenhs
QUOTE(duncan21 @ Aug 30 2011, 22:33 ) *
Καλά,να σας δω το χειμώνα να φωνάζετε οτι δεν έχουμε σουτ στο 4 και γενικότερα δεν έχουμε σουτ.Δε βλέπω να πηγαίνει για 4άρι ο Οσφπ,γκαρντ θα ψάξει ο παππούς κατά τη γνώμη μου.4άρι ελεύθερο,στα οικονομικά δεδομένα του Οσφπ που να μπορεί να προσφέρει παραπάνω απο τον Έρτσεγκ τούτη τη στιγμή,δεν υπάρχει δυστυχώς...

υ.γ περιμένω να δω λεπτομέρειες όσον αφορά το ύψος της αποζημίωσης του...



πολλά θα μας λείψουν το χειμώνα γι'αυτό και πρέπει να περιμένουμε και λίγα.Μακάρι να μας λείψει μόνο το σουτ στο 4 γιατί αν λείπει ένα πράγμα απο μια ομάδα που διαλύθηκε και φτιάχτηκε απο την αρχή μέσα σε ένα καλοκαίρι,τότε θα είμαστε σε καλό δρόμο.
Reggie Miller #31
QUOTE(Anaz @ Aug 30 2011, 23:22 ) *
Ναι, αλλα και τα 800χ που γλιτωνεις δεν ειναι να πεις οτι θα πανε σε καποιον αλλον παιχτη, ωστε να πανηγυριζουμε εμεις. Και μονο που αδειασε βεβαια μια θεση κοινοτικου καλο ειναι, αλλα να δουμε και τι θα παρουμε...


Ναι αν δεν επενδυθούν αλλού θα είναι δώρο άδωρο.Μπορεί να πάνε για να ξεχρεωθούν άλλες οφειλές(ας πούμε οι δηλώσεις ότι του Βασιλό του χρωστάμε πολλά ίσως ισχύει και για άλλους).
Βέβαια όπως λέει και ο ξεπλένης δεν είναι μόνο αυτό που θα λείπει από τον Ολυμπιακό αλλά τέλος πα΄ντων.
vastravoud
QUOTE(Hakeem @ Aug 30 2011, 22:01 ) *
ναι, αλλα εδω το θεμα ειναι πως απο οτι λεει το δημοσιευμα ο Βασιλοπουλος εχει παρει μόνο το 1/10 του περυσινου συμβολαιου, αρα δεν πληρωνότανε... Και οπωσδηποτε εγω ειμαι με την πλευρά του (όποιου) παικτη, το συμβολαιο δηλαδή εχει αξία μονο οταν παιζει καλα καποιος και οταν τραυματίζεται δεν ισχύει; Με τον Ματσας δεν εχει καμια σχεση η υπόθεση, αυτος τσακίστηκε παίζοντας μονα σε παιδικη χαρα στη Λιθουανία, όχι στην προπονηση της ομάδας και πολυ φοβάμαι οτι αν παει σε δικαστήρια ο Ολυμπιακός δεν έχει το πάνω χέρι.


Ακριβώς!

Τα συμβόλαια είναι επίσημα χαρτιά και όχι κουρελόχαρτα. Όταν μάλιστα τα υπογράφουν κάποιοι από τους πλουσιότερους ανθρώπους στην Ελλάδα, είναι αστείο να λέμε ότι ο Βασιλόπουλος θα πρέπει να τους χαρίσει δεκάρα τσακιστή.
Reggie Miller #31
15 πόντους με 5 τρίποντα το πουλέν;;;;
Είσαι μεγάλη παικτούρα!!!!!!! smiley.gif
pete7
http://www.superbasket.gr/permalink/146092.html
φωτο απο καρπενησι
Reggie Miller #31
Μπορεί κα΄ποιος να μου πει πόσα θέλει αυτός ο Κέσελ να μας τρελάνει;;;;;
Είναι δυνατόν;;;
priest
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Sep 5 2011, 23:13 ) *
Μπορεί κα΄ποιος να μου πει πόσα θέλει αυτός ο Κέσελ να μας τρελάνει;;;;;
Είναι δυνατόν;;;

τπτ...το κανει δωρεαν,επειδη σας αγαπαει.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.