Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παπουτσια μπασκετ του Φωτση
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
nick_3389
παιδια ψαχνω τα παπουτσια που φοραει ο φωτσης.ειναι κατι μπλε nike μου φαινεται αλλα δεν τα βρισκω πουθενα στο ιντερνετ.αν μπορει καποιος να βοηθησει.θα προσπαθησω να βρω καμια φωτο κιολας για να τα δειτε.ευχαριστω

να μια φωτο.δεν φαινονται πολυ καλα βεβαια...
Magnus92
QUOTE(nick_3389 @ May 22 2011, 22:24 ) *
παιδια ψαχνω τα παπουτσια που φοραει ο φωτσης.ειναι κατι μπλε nike μου φαινεται αλλα δεν τα βρισκω πουθενα στο ιντερνετ.αν μπορει καποιος να βοηθησει.θα προσπαθησω να βρω καμια φωτο κιολας για να τα δειτε.ευχαριστω

να μια φωτο.δεν φαινονται πολυ καλα βεβαια...


Εγω παλι ψαχνω εναν κομμωτη για να μου κανει το μαλλι του Φωτση tongue.gif ...
sacarame
QUOTE(Magnus92 @ May 23 2011, 01:23 ) *
Εγω παλι ψαχνω εναν κομμωτη για να μου κανει το μαλλι του Φωτση tongue.gif ...



duncan21
QUOTE(nick_3389 @ May 22 2011, 22:24 ) *
παιδια ψαχνω τα παπουτσια που φοραει ο φωτσης.ειναι κατι μπλε nike μου φαινεται αλλα δεν τα βρισκω πουθενα στο ιντερνετ.αν μπορει καποιος να βοηθησει.θα προσπαθησω να βρω καμια φωτο κιολας για να τα δειτε.ευχαριστω

να μια φωτο.δεν φαινονται πολυ καλα βεβαια...

Tα kobe v ειναι.



http://www.nikefactoryoutletstoresus.com/N...386429-400.html
nick_3389
σ ευχαριστω φιλε μου.προφανως και δεν τα εψαχνα γιατι ειναι του φωτση αλλα ετυχε να τα φοραει.επισης τα φοραει και ο γιετζεφσκι του παοκ στο ματς που βλεπω τωρα.και παλι ευχαριστω...
valaggel
σχετικα με τα παπουτσια αυτα τωρα στα πρωτα 3 φιλικα της εθνικης τα παπουτσια που φορουσε ο φωτσης και αρκετοι αλλοι οπως ο ζησης ηταν τα καινουργια hyperdunk 2011;;
audi2010
QUOTE(valaggel @ Aug 10 2011, 12:36 ) *
σχετικα με τα παπουτσια αυτα τωρα στα πρωτα 3 φιλικα της εθνικης τα παπουτσια που φορουσε ο φωτσης και αρκετοι αλλοι οπως ο ζησης ηταν τα καινουργια hyperdunk 2011;;


Τα νέα Hyperdunk 2011 φοράνε κάποιοι από την Εθνίκη στα φιλικά παιχνίδια , και το μόνο ελληνικό σάιτ που έχει τα Hyperdunk 2011 σε πολλά χρώματα είναι το www.europesports.eu
http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el
valaggel
QUOTE (audi2010 @ Aug 10 2011, 13:14 ) *
Τα νέα Hyperdunk 2011 φοράνε κάποιοι από την Εθνίκη στα φιλικά παιχνίδια , και το μόνο ελληνικό σάιτ που έχει τα Hyperdunk 2011 σε πολλά χρώματα είναι το www.europesports.eu
http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el

Ευχαριστω πολυ audi2010!Μηπως εχεις καθολου ιδεα αν οντως τα συγκεκριμενα παπουτσια ειναι τοσο καλα οσο εχει ειπωθει μεχρι στιγμης;;Γιατι σκεφτομαι να τα αγορασω..
audi2010
QUOTE(valaggel @ Aug 10 2011, 17:06 ) *
Ευχαριστω πολυ audi2010!Μηπως εχεις καθολου ιδεα αν οντως τα συγκεκριμενα παπουτσια ειναι τοσο καλα οσο εχει ειπωθει μεχρι στιγμης;;Γιατι σκεφτομαι να τα αγορασω..


Καλησπέρα φίλε μου εγώ τα έχω αγοράσει αυτά στο χρώμα γκρι-μαυρό-μπλέ όπως & έχω αναρτήση φωτογραφίες στο τμήμα ( Παπούτσια για μπάσκετ σελ.67 ) , είναι φανταστικά στο πάτημα-κράτημα , εφαρμόζουν καλύτερα στο ποδι , είναι ελαφρια & έχουν καλύτερη σόλα - από τα προηγούμενα Hyperdunk 2010 . Τα συνιστώ ανεπιφύλακτα φίλε μου.
valaggel
Σε ευχαριστω πολυ φιλε.Μαλλον θα περιμενω λιγο καιρο ωστε να φτασουν και στα καταστηματα για να μπορω να συγκρινω τιμες και αναλογως θα δω απο που θα με συμφερει να τα αγορασω
audi2010
QUOTE(valaggel @ Aug 11 2011, 13:07 ) *
Σε ευχαριστω πολυ φιλε.Μαλλον θα περιμενω λιγο καιρο ωστε να φτασουν και στα καταστηματα για να μπορω να συγκρινω τιμες και αναλογως θα δω απο που θα με συμφερει να τα αγορασω


Παρακαλώ φίλε μου , αλλά αν βρεις σε κατάστημα το συγκεκριμένο παπούτσι & με έκπτωση -20% , στείλε μου μήνυμα!
korompos#3
Το συγκεκριμενο Hyperdunk 2011 σε χρωμα μπλε υπαρχει ηδη στην Nike και η τιμη του ειναι στα 139 ευρω.
audi2010
Το ξέρω φίλε μου ότι το έχει το κατάστημα της Nike αλλά 139ευρώ και όχι 113ευρώ που το παρέλαβα ή 119ευρώ μαζί με τα έξοδα αποστολής που πλήρωσα & ήρθε σπίτι μου. Είναι μεγάλη η διαφορά & γλιτώνεις χρήμα ( 20ευρώ ) & χρόνο. Καλό απόγευμα να έχουμε.
korompos#3
QUOTE(audi2010 @ Aug 11 2011, 17:26 ) *
Το ξέρω φίλε μου ότι το έχει το κατάστημα της Nike αλλά 139ευρώ και όχι 113ευρώ που το παρέλαβα ή 119ευρώ μαζί με τα έξοδα αποστολής που πλήρωσα & ήρθε σπίτι μου. Είναι μεγάλη η διαφορά & γλιτώνεις χρήμα ( 20ευρώ ) & χρόνο. Καλό απόγευμα να έχουμε.


Το ανεφερα για τον φιλο πιο πανω που θελει να κανει ερευνα αγορας.
Σαφως και αυτο το μαγαζι εχει την καλυτερη τιμη. smile.gif
valaggel
Και γω λογικα απο το site που αναφερεις πιο πανω θα το αγορασω, γιατι δυσκολα θα βρω καλυτερη τιμη απο αυτη. Απλα περιμενω να το φερουν και στα καταστηματα της Θεσ/νικης οπως nike, peter sport και τετραγωνο που συνηθως φερνουν τετοια παπουτσια για να σιγουρευτω.Σας ευχαριστω παντως και τους δυο σας!
realbasket
QUOTE(korompos#3 @ Aug 11 2011, 16:11 ) *
Το συγκεκριμενο Hyperdunk 2011 σε χρωμα μπλε υπαρχει ηδη στην Nike και η τιμη του ειναι στα 139 ευρω.

μηπως στη nike ειχε και τα hyperfuse 2011?
korompos#3
QUOTE(realbasket @ Aug 11 2011, 23:54 ) *
μηπως στη nike ειχε και τα hyperfuse 2011?


Ναι
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.