Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α1 ΕΣΚΑ-Η
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ερασιτεχνικά Υπόλοιπης Ελλάδας
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199
vatos_locos
QUOTE(DACRAZYG @ Sep 1 2011, 10:49 ) *
ρε Βατε Λοκε,

Λυπήσου με, έχω ήδη κλείσει ένα ρομαντικό ραντεβού από χθες… μην τα κάνουμε 2 γιατί στενεύουν τα χρονικά περιθώρια και θα φανώ ασυνεπής (θα σε στήσω βρε..)...ΑΑΑΑΑΑΑ εκτός εαν θες να κάνουμε double date στον αγώνα Νίκης-Πυρσoύ με τον ittproastiou;;;;; θα περάσουμε υπέροχα!!!





Επίσης, δεν μας είπες ακόμα ποιος είσαι τελικά…. ο Miklo, ο Paco ή ο Cruz για να ξέρουμε με ποιόν μιλάμε από τους Vatos Locos…



o john fistikis........
koutsompolis
κανα μπασκετικο νεο εχετε ? ή θα τρωγεστε 30 σελιδες
νανοιξουμε αλλο τοπικ οσοι θελουμε νακουσουμε και κανενα νεο μπασκετικο


πολλα φιλικα η αχαγια απο τωρα - Τετάρτη 7 του μηνός με αχιλλεα ενω πρεπει να παιξε και χθες με την απολλωνιαδα
και με προμηθεα φιλικο μαλλον συντομα

επισης


Για το διήμερο Παρασκευή 23 και Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου, η Νίκη Προαστείου έχει προγραμματίσει τουρνουά στο βοηθητικό του «Δημ. Τόφαλος», στη μνήμη του αδικοχαμένου αθλητή της Βασίλη Κοντογεωργόπουλο. Στο τουρνουά, εκτός της οικοδέσποινας Νίκης, θα λάβουν επίσης μέρος οι Ολυμπιάδα Πατρών, Προμηθέας Πατρών και Γλαύκος.ω

http://basketzoom.wordpress.com/
i love this game!!
QUOTE(koutsompolis @ Sep 1 2011, 17:07 ) *
κανα μπασκετικο νεο εχετε ? ή θα τρωγεστε 30 σελιδες
νανοιξουμε αλλο τοπικ οσοι θελουμε νακουσουμε και κανενα νεο μπασκετικο


πολλα φιλικα η αχαγια απο τωρα - Τετάρτη 7 του μηνός με αχιλλεα ενω πρεπει να παιξε και χθες με την απολλωνιαδα
και με προμηθεα φιλικο μαλλον συντομα

επισης


Για το διήμερο Παρασκευή 23 και Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου, η Νίκη Προαστείου έχει προγραμματίσει τουρνουά στο βοηθητικό του «Δημ. Τόφαλος», στη μνήμη του αδικοχαμένου αθλητή της Βασίλη Κοντογεωργόπουλο. Στο τουρνουά, εκτός της οικοδέσποινας Νίκης, θα λάβουν επίσης μέρος οι Ολυμπιάδα Πατρών, Προμηθέας Πατρών και Γλαύκος.ω

http://basketzoom.wordpress.com/



εχεισ απολυτο δικαιο,το ξανα λεω ειναι απλα basketaki..
τωρα,πολλες ομαδες βλεπω να κοντραρονται...Ζακυνθος,Νικη Π. , Προμυθεας ειναι 1 κλικ πανω απο τους αλλους και ακολουθει η Αχαγια!!
αυτο πιστευω,ισως κανω και λαθος... peace.gif
shell
Επειδή ακριβώς φάγαμε όλο τον καύσωνα με τις ερωτικές ιστορίες των παραπάνω φίλων, μήπως θα ήταν εύκολο και χρήσιμο να πάμε και στο ρεζουμέ που είναι το παιχνίδι, οι παίκτες και οι προπονητές κλπ.
τι θα λέγατε αν ξεκινούσαμε μία μια ομάδα: ποιόν πήρε, ποιος έφυγε, ποιος είναι προπονητής, αν δυνάμωσε σε σχέση με πέρυσι, τι να περιμένουμε από αυτούς, αν υπάρχουν τραυματίες ή προβληματικοί παίκτες (καιρό αποχής, επιστροφή από σοβαρό τραυματισμό κ.α.)
Παρακάτω παραθέτω τις ομάδες της φετινής Α1 (ελπίζω να κατέβουν όλες) με την σειρά που βρίσκονται στην προκήρυξη της ΕΣΚΑΗ. Όπως βλέπετε είναι και άλλες ομάδες εκτός του πυρσού και της Νίκης και ας μαζεψουμε πληροφορίες για όλους.

1-Γ.Α.Σ. ΠΥΡΓΟΥ «ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ»
2- Α.Γ.Ε. ΖΑΚΥΝΘΟΥ
3- Α.Σ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
4–ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΡΙΝΕΟΥ
5- Α.Ο. ΓΛΑΥΚΟΣ
6- Α.Ο.Κ. ΚΡΗΝΗ 97
7-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
8– ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ Α.Σ
9- Α.Ε. ΛΕΧΑΙΝΩΝ
10– ΑΕ ΑΓΥΙΑΣ
11-Α.Ο. ΠΥΡΣΟΣ
12 – Ε.Α.ΠΑΤΡ0Ν
13– ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.
14– ΑΠΟ ΑΚΡΑΤΑΣ

Ας ξεκινήσουμε από το νούμερο 1 Γ.Α.Σ. ΠΥΡΓΟΥ «ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ να κάνουμε την ακτινογραφία του και μετά πάμε στον 2 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ κλπ
Παμε λοιπον ποιοί έφυγαν ποιοί ήρθαν , προπονητής και άλλα. ποιος εχει παρακολουθήσει την Ηλεία να μας πει;
fear_me
QUOTE(shell @ Sep 2 2011, 14:16 ) *
Ας ξεκινήσουμε από το νούμερο 1 Γ.Α.Σ. ΠΥΡΓΟΥ «ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ να κάνουμε την ακτινογραφία του και μετά πάμε στον 2 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ κλπ
Παμε λοιπον ποιοί έφυγαν ποιοί ήρθαν , προπονητής και άλλα. ποιος εχει παρακολουθήσει την Ηλεία να μας πει;


http://www.ilia-sport.gr/basketball/a1eska...-08-30-11-00-18
http://www.ilia-sport.gr/basketball/a1eska...-07-07-19-52-43
http://www.ilia-sport.gr/basketball/a1eska...-07-15-22-29-09



Έτσι, από την περσινή ομάδα συνεχίζουν οι Δανίκας, Κιούφης, επανέρχεται αγωνιστικά ο Θανάσουλας που πέρσι έκανε χρέη προπονητή στο β' γύρο, ενώ αποκτήθηκαν οι: Κ. Σκίπης, Σ. Κωνσταντόπουλος, Λ. Παπαγιάννης, Αναστασόπουλος και Τριανταφύλλης.
Επέστρεψε στην ομάδα ο Κοντάρης που έπαιξε πέρσι στην Κρήνη και γίνεται προσπάθεια για την απόκτηση ενός σέντερ φορ.
vatos_locos
QUOTE(koutsompolis @ Sep 1 2011, 17:07 ) *
κανα μπασκετικο νεο εχετε ? ή θα τρωγεστε 30 σελιδες
νανοιξουμε αλλο τοπικ οσοι θελουμε νακουσουμε και κανενα νεο μπασκετικο


πολλα φιλικα η αχαγια απο τωρα - Τετάρτη 7 του μηνός με αχιλλεα ενω πρεπει να παιξε και χθες με την απολλωνιαδα
και με προμηθεα φιλικο μαλλον συντομα

επισης


Για το διήμερο Παρασκευή 23 και Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου, η Νίκη Προαστείου έχει προγραμματίσει τουρνουά στο βοηθητικό του «Δημ. Τόφαλος», στη μνήμη του αδικοχαμένου αθλητή της Βασίλη Κοντογεωργόπουλο. Στο τουρνουά, εκτός της οικοδέσποινας Νίκης, θα λάβουν επίσης μέρος οι Ολυμπιάδα Πατρών, Προμηθέας Πατρών και Γλαύκος.ω

http://basketzoom.wordpress.com/



τα λεω κ εγω αλλα ποιος ακουει....ασχολουμαστε με ΤΡΙΧΕΣ τοσο καιρο......
Η παναχα.... ξερει κανεις????
ΕΑΠ........ ΑΓΙΕ μου βαλε το χερι σου.....
fear_me
QUOTE(vatos_locos @ Sep 2 2011, 16:49 ) *
τα λεω κ εγω αλλα ποιος ακουει....ασχολουμαστε με ΤΡΙΧΕΣ τοσο καιρο......
Η παναχα.... ξερει κανεις????
ΕΑΠ........ ΑΓΙΕ μου βαλε το χερι σου.....

ΠΓΕ νομιζω εμειναν χρυσανθοπουλος,αναγνωστοπουλος,γατσουλης και γυρισε ο κοσμας απο την νικη...θα εχει καποιους απο περσυνους εφηβους...δεν ξερω για αλλους
koutsompolis
λογω κιουφη-κωσταντοπουλου η ομαδα μαζι με τους υπολοιπους δεν θα ειναι το χαλι της γεπ περσυ - δεν νομιζω ομως να διεκδικησουν κατι παραπανω απο την παραμονη ή με το ζορι πλει οφ!
bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif
vatos_locos
εχει ακουστει τιποτα για την κρηνη???
μια φημη (προς ψηλαλωνια μερια) λεει οτι πανε και για 2ο 30αρι?????

αν ειναι αληθεια.....καλα δεν διαβαζει κανεις την διακήρυξη (του πρωταθληματος)

laimbeer7
QUOTE(vatos_locos @ Sep 3 2011, 16:02 ) *
εχει ακουστει τιποτα για την κρηνη???
μια φημη (προς ψηλαλωνια μερια) λεει οτι πανε και για 2ο 30αρι?????

αν ειναι αληθεια.....καλα δεν διαβαζει κανεις την διακήρυξη (του πρωταθληματος)

διαβασε την διακηρυξη καλα φιλε......
vatos_locos
QUOTE( laimbeer7 @ Sep 3 2011, 20:59 ) *
διαβασε την διακηρυξη καλα φιλε......



διαφώτισε μας......
laimbeer7
QUOTE(vatos_locos @ Sep 4 2011, 01:22 ) *
διαφώτισε μας......

ο παπους μου(δεν εχει παιχξει ποτε μπασκετ) μπορει να παιξει μπασκετ σε μια ομαδα που εχει παρει παικτη πανω απο 30???????!!!!!!!!!!!!!για πεσ μου.......
vatos_locos
QUOTE( laimbeer7 @ Sep 4 2011, 12:05 ) *
ο παπους μου(δεν εχει παιχξει ποτε μπασκετ) μπορει να παιξει μπασκετ σε μια ομαδα που εχει παρει παικτη πανω απο 30???????!!!!!!!!!!!!!για πεσ μου.......



οκ εχεις δικιο... ΑΛΛΑ δεν νομιζω να γινοταν θεμα για τον παππου σου..... αρα μιλας για καποιον που επαιζε και εχει μεινει εξω 2 αγωνιστικες περιοδους ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ......λενε αυτοι που ξερουν...
ittaproastiou
QUOTE (vatos_locos @ Sep 4 2011, 13:33 ) *
οκ εχεις δικιο... ΑΛΛΑ δεν νομιζω να γινοταν θεμα για τον παππου σου..... αρα μιλας για καποιον που επαιζε και εχει μεινει εξω 2 αγωνιστικες περιοδους ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ......λενε αυτοι που ξερουν...

Βγαλτους στη φορα βατος αγορι μου...
σε 2 μερες ληγει η προθεσμια ....θα εχουμε καμια εκπληξη????
vatos_locos
QUOTE(ittaproastiou @ Sep 4 2011, 17:37 ) *
Βγαλτους στη φορα βατος αγορι μου...
σε 2 μερες ληγει η προθεσμια ....θα εχουμε καμια εκπληξη????


εσυ νομιζω πως αντι για μαλι που πας θα βγεις κουρεμενος.......νομιζω..........
ittaproastiou
QUOTE (vatos_locos @ Sep 4 2011, 21:14 ) *
εσυ νομιζω πως αντι για μαλι που πας θα βγεις κουρεμενος.......νομιζω..........

Γουλι ειμαι κουρεμενος!!!!!!! smiley.gif
i love this game!!
QUOTE(ittaproastiou @ Sep 4 2011, 22:25 ) *
Γουλι ειμαι κουρεμενος!!!!!!! smiley.gif



παλι τα ιδια..το κουρασατε-εξαντλησατε το θεμα με τους 30ρηδες!ελεος!!!
δεν ξεκηναμε να λεμε για τα ροστερ των ομαδων??
ittaproastiou
QUOTE (i love this game!! @ Sep 4 2011, 22:52 ) *
παλι τα ιδια..το κουρασατε-εξαντλησατε το θεμα με τους 30ρηδες!ελεος!!!
δεν ξεκηναμε να λεμε για τα ροστερ των ομαδων??

οκ
ΑΧΑΓΙΑ πολυ δυνατη φετος.πολυ καλη προσθηκη ο Τζαμακος ο Λυκουδης και ο Μπαχος..
περιφερεια πολυ δυνατη ,στο 4 ομως δε ξερω τι παιζει..
ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΦΑΒΟΡΙ με κεφαλαια Σαμαρας,Μπονικος....κ ετοιμοι για το αλμα
Προμηθεας τα ιδια με περσι ,νταβλουρο πηραν απο Αχαγια δε ξερω για αλλη μεταγραφη
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ-ΕΑΠ ερωτηματικα μεγαλα
Κρηνη δυσκολα θα σωθει μονο για δημοπουλο ξερω οτι πηραν
Αγυια εχει πεσει ηδη
Πυρσος ετσι και ετσ,ι ενας κουκος(ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ παιχταρας) δεν φερνει την ανοιξη στην ιδιαιτερα γερασμενη ομαδα εμπειρη ομως
με ακρατα δεν ξερω τπτ αν θα κατεβουν κιολας ...οπως και για αη διονυση μερια ετσι ακουγεται
πανηλειακος απλη σωτηρια
ΕΜΕΙΣ(Νικη) παρα πολυ δυνατοι....2οι ανετα και βλεπουμε....
Καμαρες οπως περσι...
Λεχαινα για σωτηρια
Γλαυκος για σωτηρια

ΑΥΤΑ.... smiley.gif




patreas
QUOTE (ittaproastiou @ Sep 4 2011, 23:45 ) *
οκ
ΑΧΑΓΙΑ πολυ δυνατη φετος.πολυ καλη προσθηκη ο Τζαμακος ο Λυκουδης και ο Μπαχος..
περιφερεια πολυ δυνατη ,στο 4 ομως δε ξερω τι παιζει..
ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΦΑΒΟΡΙ με κεφαλαια Σαμαρας,Μπονικος....κ ετοιμοι για το αλμα
Προμηθεας τα ιδια με περσι ,νταβλουρο πηραν απο Αχαγια δε ξερω για αλλη μεταγραφη
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ-ΕΑΠ ερωτηματικα μεγαλα
Κρηνη δυσκολα θα σωθει μονο για δημοπουλο ξερω οτι πηραν
Αγυια εχει πεσει ηδη
Πυρσος ετσι και ετσ,ι ενας κουκος(ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ παιχταρας) δεν φερνει την ανοιξη στην ιδιαιτερα γερασμενη ομαδα εμπειρη ομως
με ακρατα δεν ξερω τπτ αν θα κατεβουν κιολας ...οπως και για αη διονυση μερια ετσι ακουγεται
πανηλειακος απλη σωτηρια
ΕΜΕΙΣ(Νικη) παρα πολυ δυνατοι....2οι ανετα και βλεπουμε....
Καμαρες οπως περσι...
Λεχαινα για σωτηρια
Γλαυκος για σωτηρια

ΑΥΤΑ.... smiley.gif



Ο προμηθέας δεν δικαιούτε να κάνει όνειρα τετράδας?Δεμένη ομάδα, έμπειρος προπονητής, δυνατή διοίκηση εγώ νομίζω οτι μπορούν να αποτελέσουν την έκπληξη.
vatos_locos
QUOTE(ittaproastiou @ Sep 4 2011, 23:45 ) *
οκ
ΑΧΑΓΙΑ πολυ δυνατη φετος.πολυ καλη προσθηκη ο Τζαμακος ο Λυκουδης και ο Μπαχος..
περιφερεια πολυ δυνατη ,στο 4 ομως δε ξερω τι παιζει..
ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΦΑΒΟΡΙ με κεφαλαια Σαμαρας,Μπονικος....κ ετοιμοι για το αλμα
Προμηθεας τα ιδια με περσι ,νταβλουρο πηραν απο Αχαγια δε ξερω για αλλη μεταγραφη
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ-ΕΑΠ ερωτηματικα μεγαλα
Κρηνη δυσκολα θα σωθει μονο για δημοπουλο ξερω οτι πηραν
Αγυια εχει πεσει ηδη
Πυρσος ετσι και ετσ,ι ενας κουκος(ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ παιχταρας) δεν φερνει την ανοιξη στην ιδιαιτερα γερασμενη ομαδα εμπειρη ομως
με ακρατα δεν ξερω τπτ αν θα κατεβουν κιολας ...οπως και για αη διονυση μερια ετσι ακουγεται
πανηλειακος απλη σωτηρια
ΕΜΕΙΣ(Νικη) παρα πολυ δυνατοι....2οι ανετα και βλεπουμε....
Καμαρες οπως περσι...
Λεχαινα για σωτηρια
Γλαυκος για σωτηρια

ΑΥΤΑ.... smiley.gif



και εγω πιστευω ευκολα θα παρεις 2η θεση, μη σου πω οτι αμα εισαι λιγο τυχερος παιρνεις πρωταθλημα......και χωρις play off
Terrorista
QUOTE(vatos_locos @ Sep 5 2011, 02:11 ) *
και εγω πιστευω ευκολα θα παρεις 2η θεση, μη σου πω οτι αμα εισαι λιγο τυχερος παιρνεις πρωταθλημα......και χωρις play off

μην γραφετε λαλακιεs (ειδεs vatos locos εμαθα και το s).δεν γινεται να το παρει χωριs play off.
ειναι στην μεση τα τηλεοπτικα δικαιωματα.
vatos_locos
QUOTE(Terrorista @ Sep 5 2011, 15:31 ) *
μην γραφετε λαλακιεs (ειδεs vatos locos εμαθα και το s).δεν γινεται να το παρει χωριs play off.
ειναι στην μεση τα τηλεοπτικα δικαιωματα.



είδες.... ποτέ δεν είναι αργά......

ποιος έχει πάρει τα τηλεοπτικά φέτος?

i love this game!!
QUOTE(patreas @ Sep 5 2011, 00:07 ) *
Ο προμηθέας δεν δικαιούτε να κάνει όνειρα τετράδας?Δεμένη ομάδα, έμπειρος προπονητής, δυνατή διοίκηση εγώ νομίζω οτι μπορούν να αποτελέσουν την έκπληξη.



και εγω πιστευω οτι ο προμηθεας θα εχει ανοδικη πορεια,τον βλεπω να χτυπα τετραδα!!
vatos_locos
QUOTE(vatos_locos @ Sep 4 2011, 13:33 ) *
οκ εχεις δικιο... ΑΛΛΑ δεν νομιζω να γινοταν θεμα για τον παππου σου..... αρα μιλας για καποιον που επαιζε και εχει μεινει εξω 2 αγωνιστικες περιοδους ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ......λενε αυτοι που ξερουν...



δεν βλεπω να λες τιποτα......................
laimbeer7
QUOTE(vatos_locos @ Sep 6 2011, 00:29 ) *
δεν βλεπω να λες τιποτα......................

τα ειπες ολα.....
vatos_locos
QUOTE( laimbeer7 @ Sep 6 2011, 14:48 ) *
τα ειπες ολα.....



ok then!
βλεπω παλι την νικη να κανει θεμα...........

ΕΕΕ ρε γλεντια...
laimbeer7
QUOTE(vatos_locos @ Sep 6 2011, 18:41 ) *
ok then!
βλεπω παλι την νικη να κανει θεμα...........

ΕΕΕ ρε γλεντια...

χαχαχαχαχαχαχαχα κοιτα δουλειες η νικη ο κουγιασ ειναι απο πισω????????χαχαχαχα
vatos_locos
QUOTE( laimbeer7 @ Sep 6 2011, 20:21 ) *
χαχαχαχαχαχαχαχα κοιτα δουλειες η νικη ο κουγιασ ειναι απο πισω????????χαχαχαχα



Tον ittaproastiou βλεπω να τρεχει πρωτος......
koutsompolis
Στη... σκιά του σοβαρού τραυματισμού στο γόνατο του Νίκου Θεοδόση στο χθεσινό φιλικό παιχνίδι, η ΑΓΕΖ υποδέχθηκε και πάλι σήμερα τον ΕΣΠΕΡΟ ΑΟΠΑ από τον οποίο ηττήθηκε 67-80. ιονιαν σπορτς

ατυχος ο θεοδοσης - και η ζακυνθος που δεν εχει περιθωρια στους κοντους για τραυμματισμους




κρηνη-πανηλειακοσ φιλικο με νικη της κρηνης που εδειξε καλα στοιχεια ενω πανηλειακος θελει ακομα δουλεια


πγε πηρε παναγοπουλο απο γλαυκο - γυρισε ενας κοντος απο νικη προαστειου ενω εφυγε και ο χρυσανθοπουλος ακουγεται
ittaproastiou
ξεμουδιασμα για την ομαδα μας την παρασκευη με τα Αραχωβιτικα(δεν κρατηθηκε σκορ)
αντε να μπαινουμε σιγα σιγα στα κυριως
ittaproastiou
ετσι και ανεβει ο Εσπερος Β εθνικη.....ετοιμαστειτε.....για εκπληξεις
DACRAZYG
QUOTE(ittaproastiou @ Sep 12 2011, 21:51 ) *
ετσι και ανεβει ο Εσπερος Β εθνικη.....ετοιμαστειτε.....για εκπληξεις


κάνε το λιανά..
vatos_locos
QUOTE(DACRAZYG @ Sep 13 2011, 11:09 ) *
κάνε το λιανά..


θα ανέβει η Ζάκυνθος και θα πάρει πρωτάθλημα η νίκη...... πόσο ποιο λιανά το θέλεις....
καλά δεν τα λέω ittaproastiou......
koutsompolis
ισως ετσι εχει πιο πολυ ενδιαφερον το πρωταθλημα μια - γιατι δεν θα υπαρχει φαβορι

εκτος απο την νικη ε rolleyes.gif rolleyes.gif
fear_me
QUOTE(vatos_locos @ Sep 13 2011, 19:11 ) *
θα ανέβει η Ζάκυνθος και θα πάρει πρωτάθλημα η νίκη...... πόσο ποιο λιανά το θέλεις....
καλά δεν τα λέω ittaproastiou......


η νικη το εχει παρει ηδη και ας μεινει η ζακυνθος...κι ας κατεβει και ο τσακ νορις αντιπαλος!! tongue.gif
ittaproastiou
QUOTE (fear_me @ Sep 13 2011, 20:21 ) *
η νικη το εχει παρει ηδη και ας μεινει η ζακυνθος...κι ας κατεβει και ο τσακ νορις αντιπαλος!! tongue.gif

και μετα μου λετε να μηνα σχολουμε μαζι σας....απαξιω..
αν και εχετε πεσει μεσα.....
ζακυνθος γ εθνικη
και η κουπα στη Νικη....
Pilot_11
QUOTE(ittaproastiou @ Sep 14 2011, 07:50 ) *
και μετα μου λετε να μηνα σχολουμε μαζι σας....απαξιω..
αν και εχετε πεσει μεσα.....
ζακυνθος γ εθνικη
και η κουπα στη Νικη....

η Νικη ποιους εχει παρει κ παει για πρωταθλημα?

σταθης παραιτηθηκε απο προπονητης.... smiley.gif

http://www.ioniansports.gr/basketball/5477...-52-34#comments
ittaproastiou
[quote name='Pilot_11' date='Sep 14 2011, 10:35 ' post='509944']
η Νικη ποιους εχει παρει κ παει για πρωταθλημα?

σταθης παραιτηθηκε απο προπονητης.... smiley.gif

http://www.ioniansports.gr/basketball/5477...-52-34#comments
[/qu

Χουλιαρας απο ΕΑΠ
+περσινος πολυ καλος κορμος....
Pilot_11

Χουλιαρας απο ΕΑΠ
+περσινος πολυ καλος κορμος....
[/quote]

δε ξερω τη μερα αλλα στη νυχτα σιγουρα......
white chocolate
QUOTE(Pilot_11 @ Sep 14 2011, 11:03 ) *
Χουλιαρας απο ΕΑΠ
+περσινος πολυ καλος κορμος....


δε ξερω τη μερα αλλα στη νυχτα σιγουρα......



smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
ittaproastiou
[quote name='white chocolate' date='Sep 14 2011, 11:42 ' post='509954']
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
[γιατι συκοφαντητε κυριοι?
σε ποιες ομαδες ειστε εσεις?
απαντησεις σε ενα μηνα....
ευτυχως που υπαρχουν και κανονισμοι..
δεν ασχολουμε αλλο με τις κατινιες σας μονο για αγωνιστικα...
εχετε πολλοι καλυτερο απο ρελλα?
ε?
απο Χουλιαρα?
ε?
και απο αλλους που θα παθετε πλακα φετος...

cu soon.....
koutsompolis
στα φιλικα με ποιους εχετε παιξει ? κερδισατε ? bball.gif bball.gif
fernando

[γιατι συκοφαντητε κυριοι?
σε ποιες ομαδες ειστε εσεις?
απαντησεις σε ενα μηνα....
ευτυχως που υπαρχουν και κανονισμοι..
δεν ασχολουμε αλλο με τις κατινιες σας μονο για αγωνιστικα...
εχετε πολλοι καλυτερο απο ρελλα?
ε?
απο Χουλιαρα?
ε?
και απο αλλους που θα παθετε πλακα φετος...

cu soon.....
[/quote]


Καλα μην τρελαινεσαι...να μου πεις για τον Χουλιαρα να σου πω ναι εχεις δικιο,αλλα εκεινον τον ρελλα τι τον εβαλες???
Οι μοναδικοι που μπορουν να κανουν τη διαφορα στην ομαδα σου με σοβαρες ομαδες ειναι ο Χουλιαρας και ο Χατζης....κανενας αλλος.
vatos_locos
QUOTE(fernando @ Sep 14 2011, 15:19 ) *
[γιατι συκοφαντητε κυριοι?
σε ποιες ομαδες ειστε εσεις?
απαντησεις σε ενα μηνα....
ευτυχως που υπαρχουν και κανονισμοι..
δεν ασχολουμε αλλο με τις κατινιες σας μονο για αγωνιστικα...
εχετε πολλοι καλυτερο απο ρελλα?
ε?
απο Χουλιαρα?
ε?
και απο αλλους που θα παθετε πλακα φετος...

cu soon.....



Καλα μην τρελαινεσαι...να μου πεις για τον Χουλιαρα να σου πω ναι εχεις δικιο,αλλα εκεινον τον ρελλα τι τον εβαλες???
Οι μοναδικοι που μπορουν να κανουν τη διαφορα στην ομαδα σου με σοβαρες ομαδες ειναι ο Χουλιαρας και ο Χατζης....κανενας αλλος.


ρε ειστε καλα??? η ittaproastiou θα παρει φετος την κουπα....
ποιος αλλος εχει ομαδα φετος?????

ασε που παιζει να διαλυθουν ολες οι ομαδες στην Α1 φετος μονο και μονο απο το φοβο τους!
i love this game!!
QUOTE(vatos_locos @ Sep 14 2011, 18:15 ) *
ρε ειστε καλα??? η ittaproastiou θα παρει φετος την κουπα....
ποιος αλλος εχει ομαδα φετος?????

ασε που παιζει να διαλυθουν ολες οι ομαδες στην Α1 φετος μονο και μονο απο το φοβο τους!



φιλε μου,μετα την ζακυνθο,την νικη βλεπω για ανοδο και ακολουθουν προμηθεας+αχαγια!!!κουλαρε δικε μου...δεν υπαρχει καποια αλλη ομαδα που να θελει+να εχει κατι παρα πανω απο αυτεσ τ 4!!
ittaproastiou
QUOTE (i love this game!! @ Sep 15 2011, 14:35 ) *
φιλε μου,μετα την ζακυνθο,την νικη βλεπω για ανοδο και ακολουθουν προμηθεας+αχαγια!!!κουλαρε δικε μου...δεν υπαρχει καποια αλλη ομαδα που να θελει+να εχει κατι παρα πανω απο αυτεσ τ 4!!

ΣΩΣΤΟΣ....αν και η αχαγια φαινετε δυνατη.....αποσο εχω δει στις προπονησεις που κανουν στην κοινη μας εδρα
stoico10
QUOTE (ittaproastiou @ Sep 15 2011, 17:21 ) *
ΣΩΣΤΟΣ....αν και η αχαγια φαινετε δυνατη.....αποσο εχω δει στις προπονησεις που κανουν στην κοινη μας εδρα

Φιλικό: Ολυμπιονίκης-Υπερίων 49-46 (φωτό)
14 ΣΕΠΤΕΜΒΡΊΟΥ 2011

Ο Ολυμπιονίκης κέρδισε σήμερα δύσκολα τον Υπερίωνα σε φιλικό παιχνίδι στο κλειστό της Αρχ. Ολυμπίας, με σκορ 49-46.

Η ομάδα του Σταύρου Γρηγοριάδη αγωνίστηκε χωρίς τους Καρνάβα, Μπακόπουλο και με αιχμές του δόρατος τους Οικονομάκη, Τρυφωνόπουλο έφτασε στη νίκη. Ο Υπερίων του Δημήτρη Φωτόπουλου, χωρίς τον Τατάνη στη σύνθεσή του, παρουσίασε καλό πρόσωπο και κόντραρε μέχρι τέλους τους κοκκινόμαυρους, με τους Χαρίτο, Μητρόπουλο να καθοδηγούν την ομάδα επιθετικά. Το παιχνίδι πήγε πόντο-πόντο στο α΄ ημίχρονο, το οποίο τελείωσε 25-24 για τον Ολυμπιονίκη. Στη γ΄ περίοδο, οι γηπεδούχοι έσφιξαν την άμυνά τους και δεχόμενοι μόλις ένα πόντο σε επτά λεπτά (σερί 8-1) έφτασαν στο +8 (37-29), με τη συμπλήρωση τριάντα λεπτών αγώνα.

Με την έναρξη της τελευταίας περιόδου με καλάθι του Οικονομάκη η διαφορά πήγε στους εννιά πόντους (40-31) αλλά ο Υπερίων απάντησε με δύο τρίποντα του Χαρίτου και δύο καλάθια του νεαρού Κολοτούρου και πέρασε μπροστά με ένα πόντο (45-46), 2.20΄΄ πριν τη λήξη. Στο τελευταίο δίλεπτο ο Ολυμπιονίκης με τρεις πόντους από τον Τρυφωνόπουλο και έναν από τον Τροχανά, έφτασε στη νίκη με 49-46.



Τα δεκάλεπτα: 9-11, 25-24, 37-29, 49-46


Ολυμπιονίκης: Μίγκος, Σπανός, Οικονομάκης 13 (1), Σακελλαρίου 6 (1), Τροχανάς 5, Τρυφωνόπουλος 13, Ζωγόπουλος 4, Κριτσέλης 6, Θεοδωρόπουλος, Ρουμελιώτης 2.

Υπερίων: Κολοτούρος 4, Ρουμάνι 5, Βασιλικιώτης, Τσαρδίκος, Κίντος 2, Χαρίτος 15 (3), Παπαδόπουλος 3 (1), Σιαχάμης, Αποστολόπουλος, Μηλιτσόπουλος, Σένα, Μητρόπουλος 11, Τσιπολίτης 5, Νικολόπουλος 1.

πηγή: asist.gr
Καλα αυτος ο Ολυμπιονίκης άκλαυτος θα πάει μου φαίνεται..
ittaproastiou
ειναι νωρις ακομα....
χτες ειδα πριν την προπονηση Σφιγκα-Αραχωβιτικα φιλικο
πολυ ξυλο ειδικα απο τη σφιγκα και κακο μπασκετ
και απο τους 2

antidrastikos
QUOTE (ittaproastiou @ Sep 16 2011, 00:55 ) *
ειναι νωρις ακομα....
χτες ειδα πριν την προπονηση Σφιγκα-Αραχωβιτικα φιλικο
πολυ ξυλο ειδικα απο τη σφιγκα και κακο μπασκετ
και απο τους 2


Δρακόπουλος παναγόπουλος τι περίμενες;;
να πετάνε γαρούφαλα;;;;
σκόρ είχε; εσείς κανα φιλικό;;
megas
QUOTE(stoico10 @ Sep 15 2011, 20:01 ) *
Φιλικό: Ολυμπιονίκης-Υπερίων 49-46 (φωτό)
14 ΣΕΠΤΕΜΒΡΊΟΥ 2011

Ο Ολυμπιονίκης κέρδισε σήμερα δύσκολα τον Υπερίωνα σε φιλικό παιχνίδι στο κλειστό της Αρχ. Ολυμπίας, με σκορ 49-46.

Η ομάδα του Σταύρου Γρηγοριάδη αγωνίστηκε χωρίς τους Καρνάβα, Μπακόπουλο και με αιχμές του δόρατος τους Οικονομάκη, Τρυφωνόπουλο έφτασε στη νίκη. Ο Υπερίων του Δημήτρη Φωτόπουλου, χωρίς τον Τατάνη στη σύνθεσή του, παρουσίασε καλό πρόσωπο και κόντραρε μέχρι τέλους τους κοκκινόμαυρους, με τους Χαρίτο, Μητρόπουλο να καθοδηγούν την ομάδα επιθετικά. Το παιχνίδι πήγε πόντο-πόντο στο α΄ ημίχρονο, το οποίο τελείωσε 25-24 για τον Ολυμπιονίκη. Στη γ΄ περίοδο, οι γηπεδούχοι έσφιξαν την άμυνά τους και δεχόμενοι μόλις ένα πόντο σε επτά λεπτά (σερί 8-1) έφτασαν στο +8 (37-29), με τη συμπλήρωση τριάντα λεπτών αγώνα.

Με την έναρξη της τελευταίας περιόδου με καλάθι του Οικονομάκη η διαφορά πήγε στους εννιά πόντους (40-31) αλλά ο Υπερίων απάντησε με δύο τρίποντα του Χαρίτου και δύο καλάθια του νεαρού Κολοτούρου και πέρασε μπροστά με ένα πόντο (45-46), 2.20΄΄ πριν τη λήξη. Στο τελευταίο δίλεπτο ο Ολυμπιονίκης με τρεις πόντους από τον Τρυφωνόπουλο και έναν από τον Τροχανά, έφτασε στη νίκη με 49-46.



Τα δεκάλεπτα: 9-11, 25-24, 37-29, 49-46


Ολυμπιονίκης: Μίγκος, Σπανός, Οικονομάκης 13 (1), Σακελλαρίου 6 (1), Τροχανάς 5, Τρυφωνόπουλος 13, Ζωγόπουλος 4, Κριτσέλης 6, Θεοδωρόπουλος, Ρουμελιώτης 2.

Υπερίων: Κολοτούρος 4, Ρουμάνι 5, Βασιλικιώτης, Τσαρδίκος, Κίντος 2, Χαρίτος 15 (3), Παπαδόπουλος 3 (1), Σιαχάμης, Αποστολόπουλος, Μηλιτσόπουλος, Σένα, Μητρόπουλος 11, Τσιπολίτης 5, Νικολόπουλος 1.

πηγή: asist.gr
Καλα αυτος ο Ολυμπιονίκης άκλαυτος θα πάει μου φαίνεται..


Μπα θα εχουμε κλαματα. από τα πολλα γελια


QUOTE(i love this game!! @ Sep 15 2011, 14:35 ) *
φιλε μου,μετα την ζακυνθο,την νικη βλεπω για ανοδο και ακολουθουν προμηθεας+αχαγια!!!κουλαρε δικε μου...δεν υπαρχει καποια αλλη ομαδα που να θελει+να εχει κατι παρα πανω απο αυτεσ τ 4!!

οτι και να εχουν οι παναχαικη και εαπ θα πανε καλα. υπαρχει το ειδικο βαρος.ξεχασατε τον πανηλειακο.νομιζω εχει καλο ροστερ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.