Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
trefoil 13
QUOTE(sofo4 @ Feb 21 2007, 05:06 PM) *
προς τι το άγχος και ο αλληλοσπαραγμός? tongue.gif tongue.gif

Το συνηθίζει αυτό η basket 4...! αγχώνεται εύκολα...!
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Feb 21 2007, 07:20 PM) *
Το συνηθίζει αυτό η basket 4...! αγχώνεται εύκολα...!


μακαρι να αγχωνομουν μονο.... blink.gif tongue.gif 69.gif icon_drunk.gif rolleyes.gif w00t.gif smiley.gif
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Feb 21 2007, 05:37 PM) *
μακαρι να αγχωνομουν μονο.... blink.gif tongue.gif 69.gif icon_drunk.gif rolleyes.gif w00t.gif smiley.gif

μην τα βγάζεις όλα στην φόρα! tongue.gif
diama13
Καλησπερα...μην αγχωνεσαι,μια χαρα θα τα πατε.....αν εννοεις αυτο δηλαδη........ laugh.gif

σοφο,λιγο νωρις εβαλες τα του πανελληνιου.........ακομα το φαιναλ φορ δεν εχει γινει............. smiley.gif blove.gif
basket4
QUOTE(diama13 @ Feb 21 2007, 07:42 PM) *
Καλησπερα...μην αγχωνεσαι,μια χαρα θα τα πατε.....αν εννοεις αυτο δηλαδη........ laugh.gif

σοφο,λιγο νωρις εβαλες τα του πανελληνιου.........ακομα το φαιναλ φορ δεν εχει γινει............. smiley.gif blove.gif


αυτες ειναι ανακοινωσεις της ΕΟΚ.παντα τις βγαζει πολυ πιο νωρις!
να ρωτησω κατι..καθε χρονο εχουν την σιγουρη συμμετοχη τους στο πανελληνιο οι πρωταθλητες ΕΣΚΑ και ΕΚΑΣΘ η αλλαζουν καθε χρονο πχ??
diama13
απο οτι ξερω,αυτες ειναι στανταρ οι θεσεις και μου φαινεται λογικο...οι αλλες περνανε απο πανεπαρχιακα κλπ,για να γτασουν στο πανελληνιο...ελπιζω να σε καλυψα.... rolleyes.gif smiley.gif tongue.gif laugh.gif
basket4
QUOTE(diama13 @ Feb 21 2007, 10:49 PM) *
απο οτι ξερω,αυτες ειναι στανταρ οι θεσεις και μου φαινεται λογικο...οι αλλες περνανε απο πανεπαρχιακα κλπ,για να γτασουν στο πανελληνιο...ελπιζω να σε καλυψα.... rolleyes.gif smiley.gif tongue.gif laugh.gif


βασικαδεν νομιζω..πρεπει να αλλαζουν..γιατι οταν ειχαν περασει πανελληνιο οι κορασιδες του περιστεριου στη ροδο ειχαν παιξει στο πανεπαρχιακο..απλα θελω να μαθω καθε ποτε αλλαζουν.
παντως στανταρ απο τον δ ομιλο θα περασει η πρωταθλητρια ΕΣΚΑΝΑ που θα ειναι σιγουρα οι Εσπεριδες..δυστυχως.. sad.gif
trefoil 13
QUOTE(diama13 @ Feb 21 2007, 08:49 PM) *
απο οτι ξερω,αυτες ειναι στανταρ οι θεσεις και μου φαινεται λογικο...οι αλλες περνανε απο πανεπαρχιακα κλπ,για να γτασουν στο πανελληνιο...ελπιζω να σε καλυψα.... rolleyes.gif smiley.gif tongue.gif laugh.gif

Kαι εγώ αυτό ξέρω...
basket4
QUOTE(diama13 @ Feb 20 2007, 05:56 PM) *
Τι κανεις κοουτς τσοπς.....?καλως σας βρηκα ολους...... smiley.gif

να ρωτησω και κατι ασχετο?σχετικο με το τοπικ ομως....το σαββατο παιζει αρης χολαργου-περιστερι?? blove.gif
bball.gif biggrin.gif


ας με σταματησει καποιος να λεω χαζομαρες.το σαββατο το περιστερι εχει ρεπο!απο οτι καταλαβα δεν εχουν ποσταριστει οι αγωνιστικες...


4η Αγωνιστική (2ος ομιλος)
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
24/02/2007 13:30:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
24/02/2007 13:00:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
24/02/2007 20:30:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
24/02/2007 14:15:00 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ






4η Αγωνιστική (1ος ομιλος)
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
24/02/2007 13:45:00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
24/02/2007 16:30:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
24/02/2007 15:15:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ


Trefoil θα πας να δεις τον αγωνα παο-αθηναικος?δεν εχω δει καθολου τον αθηναικο και σκεφτομαι να παω
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Feb 21 2007, 10:55 PM) *
Trefoil θα πας να δεις τον αγωνα παο-αθηναικος?δεν εχω δει καθολου τον αθηναικο και σκεφτομαι να παω

Δεν ξέρω αν το πρόσεξες αλλά... έχω και κάπου αλλού να πάω λίγο πιο πριν. tongue.gif
Αλλά μάλλον θα κατέβω λίγο.. smile.gif
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Feb 22 2007, 01:00 AM) *
Δεν ξέρω αν το πρόσεξες αλλά... έχω και κάπου αλλού να πάω λίγο πιο πριν. tongue.gif
Αλλά μάλλον θα κατέβω λίγο.. smile.gif


βασικα και εγω εχω να παω καπου.λεω μα πεταχτω να δω σπορτιγκ αφου δεν μπορω να δω Δαφνη.ποιος τρεχει μεχρι παπαγου?
HrwNo9
QUOTE(CAP10ZOO @ Feb 21 2007, 10:47 AM) *
19.gif kill.gif kill.gif
Τωρα σε πηρε εσενα το ματι μου!!!!!Σα δεν ντρεπεσαι.....φτου σου!!!! 68.gif Ηρθες σε εναν αγωνα κ νομιζεις οτι θα τη βγαλεις καθαρη!!!! torture.gif Η ξενιτια σε εκανε να ξεχασεισ την παλια σου αγαπη,εεεεεεεε???????ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ!!!!!!ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΣΕ ΕΚΔΙΚΗΘΩ!!!!!!!! 19.gif Παντως αν δεν εφυγες ακομα παρε κ τον παλιογαυρο κ περαστε μια βολτα το σαββατο.....τζαμπα ειναι!!!και αμα φανεις για δευτερη φορα γουρλου.....θα κερασω και.....μισο σουβλακι!!!!!καλα να περνας!!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif


Μια φορα ηρθα και κερδισατε χαμενα κορμια!!! 68.gif Ειναι η αυρα μου απο τις κερκιδες!!!!!! Δε σε ειδα να αφιερωνεις τιποτα βεβαια, αλλα το παραβλεπω.... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif Και για να δεις πως ειμαι ενταξει χανω εργαστηρια Πεμπτη και Παρασκευη και αγωνα την Παρασκευη στη Σαλονίκη για την παρτη σας!!!!!! Ο παλιογαυρος λειπει στο γνωστο μερος.... και δεν ξερω αν θα χει γυρισει μεχρι το Σαββατο! Ζει ακομα στους ρυθμους του καρναβαλιου (Χρονια τωρα) !!!! Ε, και χασετε.... Ουεεεεεε και αλιμονο σας!!!!!! ugly_tocktock.gif torture.gif kill.gif hammer.gif guns.gif Αντε να δουμε!
sofo4
σοφο,λιγο νωρις εβαλες τα του πανελληνιου.........ακομα το φαιναλ φορ δεν εχει γινει............. smiley.gif blove.gif
[/quote]

ήθελα να προλάβω την basket4 που είναι άπιαστη σ'αυτά- χα! χα! tongue.gif tongue.gif
CAP10ZOO
QUOTE(HrwNo9 @ Feb 22 2007, 12:13 AM) *
Μια φορα ηρθα και κερδισατε χαμενα κορμια!!! 68.gif Ειναι η αυρα μου απο τις κερκιδες!!!!!! Δε σε ειδα να αφιερωνεις τιποτα βεβαια, αλλα το παραβλεπω.... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif Και για να δεις πως ειμαι ενταξει χανω εργαστηρια Πεμπτη και Παρασκευη και αγωνα την Παρασκευη στη Σαλονίκη για την παρτη σας!!!!!! Ο παλιογαυρος λειπει στο γνωστο μερος.... και δεν ξερω αν θα χει γυρισει μεχρι το Σαββατο! Ζει ακομα στους ρυθμους του καρναβαλιου (Χρονια τωρα) !!!! Ε, και χασετε.... Ουεεεεεε και αλιμονο σας!!!!!! ugly_tocktock.gif torture.gif kill.gif hammer.gif guns.gif Αντε να δουμε!

Καλα ντε!!!!!Μην θυσιαζεσαι τοσο!!!!!!Θα μου παθεις τιποτα και θα σου κοπει η ορεξη!!!!!(χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ) Αληθεια για ποια αυρα μιλας?????Η αληθεια ειναι οτι μου ερχοταν που και που μια δυσαρεστη οσμη απο τις κερκιδες........ΚΙ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ?!?!?!?!?!!! Ευχαριστουμε παντως....Θα κανουμε ο,τι μπορουμε για να μην σε απογοητευσουμε 77.gif 77.gif 77.gif
Παλι καλα που μου ειπες οτι θα ερθεις να πω στο γηπεδο να ετοιμασουν το κοκκινο χαλι........Α!Α!Και πριν ερθεις στον αγωνα περνα απ' το σπιτι.....θα εχω αναψει θερμοσιφωνο....εχω και φραουλε αφρολουτρο....
Πες στον παλιογαυρο οτι του το κραταω.......Ελπιζω να μην τον δουμε στις ειδησεις του STAR με καμμια υποπτη στολη.... wink.gif Απο αυτον ολα να τα περιμενει κανεις... icon_wave.gif icon_wave.gif
basket4
QUOTE(sofo4 @ Feb 22 2007, 11:31 AM) *
σοφο,λιγο νωρις εβαλες τα του πανελληνιου.........ακομα το φαιναλ φορ δεν εχει γινει............. smiley.gif blove.gif
ήθελα να προλάβω την basket4 που είναι άπιαστη σ'αυτά- χα! χα! tongue.gif tongue.gif


χαχαχα!! tongue.gif
τα καταφερες... 41.gif 77.gif laugh.gif
αλλα ειναι η πρωτη και τελευεταια φορα που συμβαινει αυτο... wink.gif tongue.gif blove.gif
icon_wave.gif
sofo4
QUOTE(basket4 @ Feb 22 2007, 01:04 PM) *
χαχαχα!! tongue.gif
τα καταφερες... 41.gif 77.gif laugh.gif
αλλα ειναι η πρωτη και τελευεταια φορα που συμβαινει αυτο... wink.gif tongue.gif blove.gif
icon_wave.gif


θα δείξει!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif wink.gif
diama13
Καλημερα...λετε και το παο-α8ηναικος να γινει καλο παιχνιδι?? blove.gif

ολα να τα περιμενει κανεις.... smiley.gif
basket4
QUOTE(diama13 @ Feb 22 2007, 04:49 PM) *
Καλημερα...λετε και το παο-α8ηναικος να γινει καλο παιχνιδι?? blove.gif

ολα να τα περιμενει κανεις.... smiley.gif


βασικα ειναι δυσκολο παιχνιδι...ο παναθηναικος εχει γινει ανω κατω.η κοπελα που ειχε χτυπησει θα παιξει?η νορα νομιζω ηταν blink.gif
Fanatic
Οχι, η ΝΟΡΑ δεν θα παίξει, και δεν θα παίξει μέχρι το τέλος της περιόδου.
Θα παίξουν όμως τα υπόλοιπα κορίτσια που είναι υγιή. Δηλαδή Μπρέλλου, Καλιακάτσου, Τζέμη, τα ημιυγιή
Λωσταράκου, Αντεγκόλα, Παπούλια, μπορεί και κάποια από το παρελθόν και 3 μικρές και εντάξει.
Τώρα μπορείτε να δώσετε προγνωστικά. Στο πρώτο παιχνίδι χωρίς και πάλι να είναι η ομάδα πλήρης
το σκορ ήταν 42-53 υπερ του ΠΑΟ
diama13
QUOTE(Fanatic @ Feb 22 2007, 03:42 PM) *
Οχι, η ΝΟΡΑ δεν θα παίξει, και δεν θα παίξει μέχρι το τέλος της περιόδου.
Θα παίξουν όμως τα υπόλοιπα κορίτσια που είναι υγιή. Δηλαδή Μπρέλλου, Καλιακάτσου, Τζέμη, τα ημιυγιή
Λωσταράκου, Αντεγκόλα, Παπούλια, μπορεί και κάποια από το παρελθόν και 3 μικρές και εντάξει.
Τώρα μπορείτε να δώσετε προγνωστικά. Στο πρώτο παιχνίδι χωρίς και πάλι να είναι η ομάδα πλήρης
το σκορ ήταν 42-53 υπερ του ΠΑΟ



Οταν λες οτι η ομαδα δεν ηταν πληρης?τουλαχιστον οι βασικες κοπελες ηταν απο οτι ξερω....δεν ξερω,ειναι και στα χερια του αθηναικου το παιχνιδι,οχι μονο του παο.... smiley.gif blove.gif
Tafos toy indoy
η παπουλια ισως να μην παιξει...η νορα φυσικα και δεν θα παιξει!ο παο ειναι σε κακη κατασταση,με το ζορι βγαζει πενταδα..αλλα αυτη του η πενταδα νικαει ανετα....
Fanatic
Και μια απορία για να πάρουμε φωτιά, και να ξυπνήσουμε λίγο και τους υπεύθυνους.
Ο Παπάγος με πια δικαιολογία δεν κατέβηκε με τον ΠΑΟ.
Και μια ευχή. Τα Εξάρχεια να κερδίσουν το Ζωγράφο να ησυχάσουν κάποιοι και σ΄αυτόν τον όμιλο, όπως ησήχασαν και στον πρώτο.
natty
QUOTE(Fanatic @ Feb 23 2007, 08:39 AM) *
Και μια απορία για να πάρουμε φωτιά, και να ξυπνήσουμε λίγο και τους υπεύθυνους.
Ο Παπάγος με πια δικαιολογία δεν κατέβηκε με τον ΠΑΟ.
.

Τι υπονοείς .
Fanatic
QUOTE(natty @ Feb 23 2007, 11:57 AM) *
Τι υπονοείς .



Εννοώ ότι το 20-0 υπό άλλες συνθήκες θα μπορούσε να επηρεάσει το Πρωτάθλημα εις βάρος του ΠΑΟ.

Εννοώ επίσης ότι η Πεύκη δεν πρέπει να ξανακατέβει στο Πρωτάθλημα Νεανίδων γιατί & πέρσυ, αν θυμάστε καλά, εγκατέλειψε στα μισά & αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να δημιουργηθούν φέτος 2 όμιλοι με τελείως υποκειμενικά κριτήρια. Η νόμιζαν ότι οι Νεάνιδες το Χολαργού θα κατέβαιναν με την Παραγιού στη σύνθεσή τους!

Στο παιχνίδι Δάφνη-Εξάρχεια υπήρχαν 2 διαιτητές & 3 κριτές, στο παιχνίδι ΠΑΟ-ΑΓΙΑ ήταν μια(1) & ξανθιά. . .!!!

Στο παιχνίδι Εξάρχεια-ΠΑΟ ήταν 2 κριτές εκ των οποίων ο ένας ήρθε μετά. Δικαιολογία για να μην πληρώνουν οι ομάδες πολλά έξοδα για τους κριτές. Σωστό, γιατί οι ομάδες δεν έχουν λεφτά ούτε για φανέλες & το λέω αυτό γιατί στο παιχνίδι Εξάρχεια-Δάφνη τα Εξάρχεια έπαιζαν με τις μισές φανέλες χωρίς νούμερα.

Ας σεβαστούνε επιτέλους τα παιδιά γιατί κάποια κορίτσια έρχονται από την Καβάλα για να παίξουν basket.
Live strong
QUOTE(Fanatic @ Feb 23 2007, 11:53 AM) *
Εννοώ ότι το 20-0 υπό άλλες συνθήκες θα μπορούσε να επηρεάσει το Πρωτάθλημα εις βάρος του ΠΑΟ.

Εννοώ επίσης ότι η Πεύκη δεν πρέπει να ξανακατέβει στο Πρωτάθλημα Νεανίδων γιατί & πέρσυ, αν θυμάστε καλά, εγκατέλειψε στα μισά & αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να δημιουργηθούν φέτος 2 όμιλοι με τελείως υποκειμενικά κριτήρια. Η νόμιζαν ότι οι Νεάνιδες το Χολαργού θα κατέβαιναν με την Παραγιού στη σύνθεσή τους!

Στο παιχνίδι Δάφνη-Εξάρχεια υπήρχαν 2 διαιτητές & 3 κριτές, στο παιχνίδι ΠΑΟ-ΑΓΙΑ ήταν μια(1) & ξανθιά. . .!!!

Στο παιχνίδι Εξάρχεια-ΠΑΟ ήταν 2 κριτές εκ των οποίων ο ένας ήρθε μετά. Δικαιολογία για να μην πληρώνουν οι ομάδες πολλά έξοδα για τους κριτές. Σωστό, γιατί οι ομάδες δεν έχουν λεφτά ούτε για φανέλες & το λέω αυτό γιατί στο παιχνίδι Εξάρχεια-Δάφνη τα Εξάρχεια έπαιζαν με τις μισές φανέλες χωρίς νούμερα.

Ας σεβαστούνε επιτέλους τα παιδιά γιατί κάποια κορίτσια έρχονται από την Καβάλα για να παίξουν basket.


Λοιπόν, απλά θα ήθελα να ενημερώσω για να μην παρερμηνεύονται κάποια πράγματα!
Ο Αστέρας έχεις τρεις διαφορετικές εμφανίσεις.
Ο λόγος που δεν τις φοράνε κάποιες κοπέλες και συγκεκριμένα οι ψηλές είναι γιατί απλά τις θεωρούν κοντές και προτιμούν να παίζουν με τις μπλούζες της προπόνησης!

Τώρα όσο για τα υπόλοιπα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τα λες…
Τι σχέση έχουν οι κριτές; Τους κριτές και τον αριθμό των διαιτητών τους επιλέγει η ΕΣΚΑ. Άσχετα αν τους πληρώνουν οι ομάδες.
Μήπως είναι λίγο άδικο αυτό που λες; rolleyes.gif sad.gif
diama13
Καλημερα..εγω ξερω πως ο παπαγου δεν κατεβηκε με τον παο γιατι στο πρωτο τους μεταξυ παιχνιδι ο παο πιεζε σε ολο το γηπεδο για να ανεβασει το σκορ..... blink.gif

και το εκαναν λογικα για να παρουν μονο το 20-0...αυτο σιγουρα δεν βοηθαει τον παο...αλλα.... rolleyes.gif

σε ενα παιχνιδι πηγαν δυο διαιτητες και το καναμε θεμα.....!συνηθως ενας ειναι παντα...και στον αγωνα παο-αγια...ηταν μια και καταστροφικη βεβαια,αλλα το παρουσιαζετε λιγο δραματικα...σιγα,δεν εκανε και τιποτα τρομερο...εδινε καποια λαθος σφυριγματα...γινονται αυτα.... peace.gif smiley.gif
natty
QUOTE(Fanatic @ Feb 23 2007, 11:53 AM) *
Εννοώ ότι το 20-0 υπό άλλες συνθήκες θα μπορούσε να επηρεάσει το Πρωτάθλημα εις βάρος του ΠΑΟ.

Εννοώ επίσης ότι η Πεύκη δεν πρέπει να ξανακατέβει στο Πρωτάθλημα Νεανίδων γιατί & πέρσυ, αν θυμάστε καλά, εγκατέλειψε στα μισά & αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να δημιουργηθούν φέτος 2 όμιλοι με τελείως υποκειμενικά κριτήρια. Η νόμιζαν ότι οι Νεάνιδες το Χολαργού θα κατέβαιναν με την Παραγιού στη σύνθεσή τους!

Στο παιχνίδι Δάφνη-Εξάρχεια υπήρχαν 2 διαιτητές & 3 κριτές, στο παιχνίδι ΠΑΟ-ΑΓΙΑ ήταν μια(1) & ξανθιά. . .!!!

Στο παιχνίδι Εξάρχεια-ΠΑΟ ήταν 2 κριτές εκ των οποίων ο ένας ήρθε μετά. Δικαιολογία για να μην πληρώνουν οι ομάδες πολλά έξοδα για τους κριτές. Σωστό, γιατί οι ομάδες δεν έχουν λεφτά ούτε για φανέλες & το λέω αυτό γιατί στο παιχνίδι Εξάρχεια-Δάφνη τα Εξάρχεια έπαιζαν με τις μισές φανέλες χωρίς νούμερα.

Ας σεβαστούνε επιτέλους τα παιδιά γιατί κάποια κορίτσια έρχονται από την Καβάλα για να παίξουν basket.

δεν νομιζω οτι θα αλλαζε το αποτελεσμα και να γινοταν ο αγωνας, και εισ βαρος του ΠΑΟ πως θα μπορουσε να γινει?Ωστοσο μηλαμε για πρωταθλημα νεανιδων !!haloouuuu! υπαρχουν πολλες κοπελες που βαζουν πρωτα το σχολειο και το μπασκετ παει μετα μην τρελαθουμε λοιπον!
diama13
Συμφωνω με την ναττυ....ξερω πολλες κοπελες που ειναι σε ομαδες νεανιδων και ειναι 3η λυκειου και δεν πηγαινουν σε πολλες προπονησεις γιατι εχουν πολυ διαβασμα....ας σκεφτουνε το μελλον τους καλυτερα και οχι αν θα κερδισουν μια ομαδα...ταυτοχρονα αν προλαβαινουν μπορουν να πηγαινουν να το ευχαριστιουνται.... blove.gif
Fanatic
QUOTE(Live strong @ Feb 23 2007, 02:17 PM) *
Λοιπόν, απλά θα ήθελα να ενημερώσω για να μην παρερμηνεύονται κάποια πράγματα!
Ο Αστέρας έχεις τρεις διαφορετικές εμφανίσεις.
Ο λόγος που δεν τις φοράνε κάποιες κοπέλες και συγκεκριμένα οι ψηλές είναι γιατί απλά τις θεωρούν κοντές και προτιμούν να παίζουν με τις μπλούζες της προπόνησης!

Τώρα όσο για τα υπόλοιπα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τα λες…
Τι σχέση έχουν οι κριτές; Τους κριτές και τον αριθμό των διαιτητών τους επιλέγει η ΕΣΚΑ. Άσχετα αν τους πληρώνουν οι ομάδες.
Μήπως είναι λίγο άδικο αυτό που λες; rolleyes.gif sad.gif



Στο παιχνίδι ΠΑΟ-Ζωγράφου ήταν 2 διαιτητές & 3 κριτές και στην ώρα τους. Μπράβο στην ΕΣΚΑ που αναγνώρισε το σφάλμα της. Μπράβο και στο Ζωγράφου για τη νίκη!!!

Στο παιχνίδι Δάφνη-ΑΓΙΑ ήταν μια(1) διαιτήτρια, το τι έγινε το γνωρίζετε πολύ καλά!!!
Live strong
QUOTE(Fanatic @ Feb 23 2007, 01:47 PM) *
Στο παιχνίδι ΠΑΟ-Ζωγράφου ήταν 2 διαιτητές & 3 κριτές και στην ώρα τους. Μπράβο στην ΕΣΚΑ που αναγνώρισε το σφάλμα της. Μπράβο και στο Ζωγράφου για τη νίκη!!!

Στο παιχνίδι Δάφνη-ΑΓΙΑ ήταν μια(1) διαιτήτρια, το τι έγινε το γνωρίζετε πολύ καλά!!!




Εξακολουθώ να μη καταλαβαίνω γιατί τα λες όλα αυτά! smile.gif

Θέλεις να πεις ότι «μαγειρεύονται» πράγματα;
Κοίτα, επειδή έχει τύχει να έχω μιλήσει με υπεύθυνο της ΕΣΚΑ στο παρελθόν και να τον έχω ρωτήσει με ποιο κριτήριο μπαίνουν οι διαιτητές μου έχει πει ανάλογα τη βαρύτητα του παιχνιδιού!

Αν για παράδειγμα πας σε ένα παιχνίδι που παίζει ο πρώτος με τον τελευταίο το σίγουρο είναι να δεις έναν διαιτητή και μάλιστα να κοιμάται όρθιος! blink.gif

Τώρα το πώς κρίνουνε ποιο παιχνίδι είναι ντέρμπι και ποιο όχι αυτό είναι δικό τους θέμα! rolleyes.gif

Είμαι σίγουρη πάντως ότι δεν υπάρχει δόλος !!! smile.gif

Θα συμφωνήσω με τη Νάττυ και τη diama για το ότι μιλάμε για παιδιά που πάνε σχολείο και μάλιστα πολλά από αυτά Τρίτη λυκείου. Πράγμα που σημαίνει ότι και που κατεβαίνουν στα παιχνίδια κι αυτό πολύ είναι! cool.gif
natty
QUOTE(Fanatic @ Feb 23 2007, 01:47 PM) *
Στο παιχνίδι ΠΑΟ-Ζωγράφου ήταν 2 διαιτητές & 3 κριτές και στην ώρα τους. Μπράβο στην ΕΣΚΑ που αναγνώρισε το σφάλμα της. Μπράβο και στο Ζωγράφου για τη νίκη!!!

Στο παιχνίδι Δάφνη-ΑΓΙΑ ήταν μια(1) διαιτήτρια, το τι έγινε το γνωρίζετε πολύ καλά!!!

Απο ποια ομαδα εισαι ? για να μπω λιγο στο πνευμα σου!
Νομιζω οτι εχεις περδεψει λιγο την κατηγορια!
Fanatic
QUOTE(Live strong @ Feb 23 2007, 04:32 PM) *
Εξακολουθώ να μη καταλαβαίνω γιατί τα λες όλα αυτά! smile.gif

Θέλεις να πεις ότι «μαγειρεύονται» πράγματα;
Κοίτα, επειδή έχει τύχει να έχω μιλήσει με υπεύθυνο της ΕΣΚΑ στο παρελθόν και να τον έχω ρωτήσει με ποιο κριτήριο μπαίνουν οι διαιτητές μου έχει πει ανάλογα τη βαρύτητα του παιχνιδιού!

Αν για παράδειγμα πας σε ένα παιχνίδι που παίζει ο πρώτος με τον τελευταίο το σίγουρο είναι να δεις έναν διαιτητή και μάλιστα να κοιμάται όρθιος! blink.gif

Τώρα το πώς κρίνουνε ποιο παιχνίδι είναι ντέρμπι και ποιο όχι αυτό είναι δικό τους θέμα! rolleyes.gif

Είμαι σίγουρη πάντως ότι δεν υπάρχει δόλος !!! smile.gif

Θα συμφωνήσω με τη Νάττυ και τη diama για το ότι μιλάμε για παιδιά που πάνε σχολείο και μάλιστα πολλά από αυτά Τρίτη λυκείου. Πράγμα που σημαίνει ότι και που κατεβαίνουν στα παιχνίδια κι αυτό πολύ είναι! cool.gif



Χαίρομαι για την απάντησή σου γιατί αυτό ακριβώς λέω & εγώ. . .ότι είναι καθαρά δικό τους θέμα!!! shot.gif

Αφού γνωρίζεις κάποιον υπεύθυνο στην ΕΣΚΑ δεν τον ρωτάς να σου πει κιόλας με ποιο κριτήριο επιλέγουν ποιά κορίτσια θα παίξουν στην Εθνική. . .Μήπως κατόπιν υπόδειξης του μπαμπά τους???
HrwNo9
Καλησπέρα σε ολους,

Σε σχέση με τους διαιτητές,γενικά, πιστεύω ότι και δέκα διαιτητές να υπάρχουν σε έναν αγώνα πάντα θα υπάρχουν παράπονα, όπως και στον αγώνα ΠΑΟ-Ζωγράφος, που υπήρχαν δύο, και οι άνθρωποι του ΠΑΟ είχαν παράπονα-αδικαιολογητα για μενα. Ο Ζωγράφος κέρδισε δίκαια νομίζω και έπαιζε και το τελευταίο πεντάλεπτο χωρίς την πιο παραγωγική του παίκτρια! Καλή επιτυχία Ζωγραφάρα αύριο! ( Είμαι αμερόληπτη όπως φαίνεται!) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
diama13
Καλη επιτυχια και στις δυο ομαδες... 41.gif και στις υπολοιπες φυσικα.... blove.gif smiley.gif
natty
QUOTE(Fanatic @ Feb 23 2007, 03:08 PM) *
Χαίρομαι για την απάντησή σου γιατί αυτό ακριβώς λέω & εγώ. . .ότι είναι καθαρά δικό τους θέμα!!! shot.gif

Αφού γνωρίζεις κάποιον υπεύθυνο στην ΕΣΚΑ δεν τον ρωτάς να σου πει κιόλας με ποιο κριτήριο επιλέγουν ποιά κορίτσια θα παίξουν στην Εθνική. . .Μήπως κατόπιν υπόδειξης του μπαμπά τους???

Βλέπω τελικά ότι είσαι όνομα και πράγμα “fanatic” , δεν όμως λες ξεκάθαρα τι είναι αυτό που σε έχει φανατίσει . Παίζω 19 χρόνια και σε πληροφορώ έως αρκετά μεγαλύτερη σου ! ότι γενικά στον χώρο θα δεις πολλά , το θέμα είναι ότι αυτό που κανείς να το κανείς για τον εαυτό σου και γιατί το αγαπάς , εσύ είσαι αυτή που θα μπορέσεις να αναδείξεις τον εαυτό σου ή να τον χαντακώσεις . Οι κορασίδες και οι νεανίδες είναι ένα στάδιο όπου αυτό που μετράει είναι να ρουφήξεις τις βάσεις, με νεύρα και πείσμα εσύ πας πίσω χωρίς να το καταλάβεις ( εκ πείρας μιλάω ) . Ένας προπονητής όσο και εάν δίνει σημασία σε μπαμπάδες , όπως και ο κάθε σύλλογος , τον παίκτη που αξίζει , και τον παίκτη που δεν το βάζει κάτω ,δεν το αφήνει να σφουγγαρίζει πάγκους!
carmelo
QUOTE(Fanatic @ Feb 23 2007, 03:08 PM) *
Χαίρομαι για την απάντησή σου γιατί αυτό ακριβώς λέω & εγώ. . .ότι είναι καθαρά δικό τους θέμα!!! shot.gif

Αφού γνωρίζεις κάποιον υπεύθυνο στην ΕΣΚΑ δεν τον ρωτάς να σου πει κιόλας με ποιο κριτήριο επιλέγουν ποιά κορίτσια θα παίξουν στην Εθνική. . .Μήπως κατόπιν υπόδειξης του μπαμπά τους???



καλησπέρα- συμφωνώ οτι είναι θεμα ΕΣΚΑ όσον αφορά τους διαιτητές και την επιλογή τους -αλλά σε τέτοιες κατηγορίες να γίνονται διάφορα μαγειρέματα? γιατι μάλλον αυτό υπονοείς.
οσον αφορά τα κριτήρια που επιλέγουν κορίτσια για τις εθνικές ξέρω και εγώ περιστατικό γονιών που χρημάτισαν παράγοντες για να παίξει το παιδί τους στην Εθνική- βεβαια οι συγκεκριμένοι έφαγαν τα μούτρα τους άλλοι έιναι πιο .........τυχεροί. 68.gif 68.gif .........αλλά τι σχέση έχει αυτό? αν ξέρεις κάτι συγκεκριμένο γιατί δεν το λές? rolleyes.gif

σωστη ναττυ... 41.gif bball.gif 41.gif
trefoil 13
Η δάφνη κέρδισε 36-72.
Το σπόρτιγκ κέρδισε 83-12.
Ο Παναθηναικός κέρδισε 24 πόντους.
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Feb 24 2007, 06:13 PM) *
Η δάφνη κέρδισε 36-72.


πως την εχουμε δει τωρα???για την Δαφνη εγω μιλαω!!! blove.gif smiley.gif
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Feb 24 2007, 06:01 PM) *
πως την εχουμε δει τωρα???για την Δαφνη εγω μιλαω!!! blove.gif smiley.gif

Τι να σου πω... Πες στην φίλη σου να μην με ενημερώνει! tongue.gif
CAP10ZOO
Tα Εξαρχεια νικησαν τον ζωγραφο με 4....Συγχαριτηρια στα κοριτσια για τη νικη και περαστικα στην κοπελα που χτηπησε τη μεση της.... sad.gif Ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο .....sad.gif sad.gif
Απαραδεκτη παντως η συμπεριφορα της κερκιδας του Αστερα 68.gif 68.gif 68.gif ...παρολο που η διαιτησια ηταν οντως σε ορισμενες φασεις κακη...
carmelo
Δεν πειραζει.... 41.gif

μπραβο στον αστερα... laugh.gif
diama13
Καλησπερα...εγω το πιστευα αυτο...μπραβο στα κοριτσια.. tongue.gif .ποια κοπελα χτυπησε??περαστικα της... smiley.gif
HrwNo9
QUOTE(CAP10ZOO @ Feb 24 2007, 09:59 PM) *
Tα Εξαρχεια νικησαν τον ζωγραφο με 4....Συγχαριτηρια στα κοριτσια για τη νικη και περαστικα στην κοπελα που χτηπησε τη μεση της.... sad.gif Ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο .....sad.gif sad.gif
Απαραδεκτη παντως η συμπεριφορα της κερκιδας του Αστερα 68.gif 68.gif 68.gif ...παρολο που η διαιτησια ηταν οντως σε ορισμενες φασεις κακη...


Συγχαρητήρια, όντως, στον Αστέρα, αν και ο Ζωγράφος έφτασε πολύ κοντά στη νίκη, η οποία τελικά κρίθηκε στις λεπτομέρειες στο τέλος! Συγχαρητήρια και στο Ζωγράφο που το πάλεψε, παρά τη μεγάλη, ομολογουμένως, διαφορά.......ύψους μεταξύ των παικτριών! Περαστικά στην κοπέλα που χτύπησε! Η κερκίδα ήταν απαράδεκτη!!!! Είναι κρίμα να βλέπει κανείς τέτοια φαινόμενα, ειδικά σ'αυτές τις κατηγορίες που το μπάσκετ είναι λατρεία και όχι επάγγελμα! Διαφωνώ στο ότι η διαιτησία ήταν κακή... Τα σφυρίγματα σε γενικές γραμμές ήταν καλά....(εκτός από το φάουλ που έγινε όταν χτύπησε η κοπέλα, το οποίο δε δόθηκε λόγω του ότι είχε προηγηθεί φάουλ υπέρ του Ζωγράφου) Απλά όταν βλέπουν γυναίκες διαιτητές( και δη ξανθιές tongue.gif tongue.gif tongue.gif ) υπάρχει προκατάληψη και έντονη αμφισβήτηση ( σαν τις γυναίκες οδηγούς ένα πράγμα) ! Τέσπα! CAP10ZOO και dolly12 τα λέμε προσεχώς!
trefoil 13
QUOTE(HrwNo9 @ Feb 25 2007, 02:16 AM) *
Απλά όταν βλέπουν γυναίκες διαιτητές( και δη ξανθιές tongue.gif tongue.gif tongue.gif ) υπάρχει προκατάληψη και έντονη αμφισβήτηση

Ποια σφύριζε στον αγώνα;;; Αυτή η ξανθιά η καινούργια;;; ohmy.gif

QUOTE(HrwNo9 @ Feb 25 2007, 02:16 AM) *
( σαν τις γυναίκες οδηγούς ένα πράγμα) !

45.gif
dolly12
ΗΡΩΝο9 να μας ξαναρθεις συντομα εισαι γουρακι ανεξαρτητως αποτελεσματος.

ΗΡΩΝο9 να μας ξαναρθεις συντομα εισαι γουρακι ανεξαρτητως αποτελεσματος...

συγχαρητηρια στα κοριτσαι του αστερα που κερδισανε. Περαστικα στη κοπελα με τη μεση της.

αλλα συγχαρητηρια πολλα στα 5 κοριτσια του ζωγραφου που γυρισανε ενα τελειωμενο παιχνιδι και το διεκδικησανε μεχρι τελους.. Η νικη κριθηκε στις λεπτομερειες και δε πειραζει γι;α το αποτελεσμα

ησασταν μαχητες ολα μου τα ΠΟΥΛΕΝ!!!!

φιλακια
Live strong
To παιχνίδι δε νομίζω πως κρίθηκε στις λεπτομέρειες αλλά στη σφυρίχτρα των δύο κυριών που δεν είχαν μόνο ξανθά μαλλιά αλλά και ξανθό εγκέφαλο!
Όσοι ήταν εκεί, και ήταν αρκετοί από το forum αν πραγματικά είναι αμερόληπτοι θα πουν το ίδιο πράγμα!
Τον αγώνα θα μπορούσαν εύκολα να καθαρίσουν τα Εξάρχεια, κάτι όμως που με νύχια και με δόντια προσπάθησαν να μη γίνει!
Να μιλήσω για φάουλ που δε δόθηκαν από συνεχή τραβήγματα σε φανέλες; Να πω ότι στο τέλος δόθηκαν πέντε συνεχή φορές βήματα σε πέντε διαφορετικές φάσεις σε όλες τις κοπέλες του Αστέρα;
Να μιλήσω για το πέμπτο φάουλ της κοπέλας με το νούμερο 8 και ενώ έβγαινε το κορίτσι από τον αγωνιστικό χώρο (πάνω σε καθαρότατο φάουλ) τελικά αποφάσισαν πως είναι καλύτερα να το δώσουν στο 9;
Όχι θα μιλήσω για το κορυφαίο που έγινε στο τέλος!!! Πάνω σε φάση για lay up παίχτρια του Αστέρα, δέχτηκε αγκωνιά στη μέση της τόσο δυνατή που το κορίτσι έπεσε και δεν μπορούσε να σηκωθεί! Το αποτέλεσμα;;;; ο αγώνας δεν σταμάτησε, η επίθεση του Ζωγράφου συνεχίστηκε κανονικά! ΌΧΙ δεν δόθηκε φάουλ εσκεμμένο, ούτε καν φάουλ δε δόθηκε. Όταν λοιπόν πήγαν στον αγωνιστικό χώρο να σηκώσουν το κορίτσι ο έφορος είπε στη διαιτήτρια «είσαι απαράδεκτη» και πολύ απλά του έδωσε τεχνική ποινή!
Δεν έχει σημασία που κέρδισαν τα Εξάρχεια, μιλήσανε πιο πάνω για απαράδεκτη συμπεριφορά της κερκίδας, ναι, όντως μίλησαν άσχημα στο τέλος, όταν υπάρχουν τέτοια ευτράπελα μέσα στον αγωνιστικό, κάποιες φορές βγαίνεις απ τα ρούχα σου!!!!
Το χειρότερο απ όλα είναι ο τραυματισμός του κοριτσιού, το οποίο πήγε στο νοσοκομείο. Δεν ξέρω αν πρέπει να πω δυστυχώς που χτύπησε ή ευτυχώς τελικά που δεν ήταν κάταγμα. Οι γιατροί διέγνωσαν ένα μικρό ράγισμα στη μέση της, που ναι μεν βέβαια δεν είναι σοβαρό, αλλά θα την ταλαιπωρήσει… δεν έχω να πω τίποτε άλλο! μπράβο στο Ζωγράφο για την προσπάθεια, τις διαιτήτριες όμως αυτές που είναι πραγματικά δημόσιος κίνδυνος (να φανταστείτε η μία ήταν παλιά συμπαίχτρια της κοπέλας που χτύπησε), δεν θα ήθελα να τις ξαναδώ μπροστά μου, γιατί ειλικρινά δεν ξέρω πως θ αντιδράσω…
tsops
Live, ποιά κοπέλα χτύπησε?
Live strong
QUOTE(tsops @ Feb 26 2007, 07:50 AM) *
Live, ποιά κοπέλα χτύπησε?



Η Κατερίνα η Πατέλη!
tsops
QUOTE(Live strong @ Feb 26 2007, 08:24 AM) *
Η Κατερίνα η Πατέλη!


Περαστικά στο παιδί smile.gif
dolly12
Θα στα παρω ενα ενα για να μη λεμε και οτι θελουμε και μετα μιλας λιγο πιο ηρεμα....


[quote name='Live strong' date='Feb 26 2007, 07:10 AM' post='63655']
To παιχνίδι δε νομίζω πως κρίθηκε στις λεπτομέρειες αλλά στη σφυρίχτρα των δύο κυριών που δεν είχαν μόνο ξανθά μαλλιά αλλά και ξανθό εγκέφαλο! -- δε κριθηκε απο τα σφυριχτρα ετσι οπως το εννοεις εσυ γιατι οι κυριες ηταν οντως κακες αλλα και απο τις 2 πλευρες, αν εισαι αντικειμενικος/η οπως λες αυτο θα επρεπε να γραψεις....

Τον αγώνα θα μπορούσαν εύκολα να καθαρίσουν τα Εξάρχεια, κάτι όμως που με νύχια και με δόντια προσπάθησαν να μη γίνει! -- τον αγωνα τα εξαρχεια θα μπορουσαν να το καθαρισουν πολυ πιο νωρις αν καποιες παικτριες του αστερα δεν αποφασιζανε να γινουνε ηρωες[u] και παιζανε με τις 2 κοπελες που δεν ειχαν αντιπαλο 12 κ 17 και λογω υψους κ λογω σωματοδομης....


Να μιλήσω για φάουλ που δε δόθηκαν από συνεχή τραβήγματα σε φανέλες; Αυτο εγινε και απο τα εξαρχεια εκτος αν δε θυμασαι το 10 να ποσταρει μεσα στη ρακετα και ενω ειναι οι 2 ψηλες την ειχανε κλεισει ερχεται ι μια κοντουλα και τη τραβαει την ωρα που παει να γυρισει.... φαουλ ουδεν... αρα οπως βλεπεις αφηνεις ενα και επεται συνεχεια

Να πω ότι στο τέλος δόθηκαν πέντε συνεχή φορές βήματα σε πέντε διαφορετικές φάσεις σε όλες τις κοπέλες του Αστέρα; --> γινανε και τα 5 και ειχανε γινει περισσοτερα και αν ηξερες μπασκετ θα ξερεις οτι πριν κανεις τριπλα δεν σηκωνεις σταθερο... και οταν κανανε παγιδες ο ζωγραφου τα κοριτσια του αστερα κανανε ενα βημα απο βιασυνη αν θες και μετα τριπλα αρα....


Να μιλήσω για το πέμπτο φάουλ της κοπέλας με το νούμερο 8 και ενώ έβγαινε το κορίτσι από τον αγωνιστικό χώρο (πάνω σε καθαρότατο φάουλ) τελικά αποφάσισαν πως είναι καλύτερα να το δώσουν στο 9; σε αυτο εχεις δικιο, ητανε του 8. Απλα να αντιπαραθεσω και το οτι το 17 ειχε κανει αρκετα πριν ωγει τελικα με 5....

Όχι θα μιλήσω για το κορυφαίο που έγινε στο τέλος!!! Πάνω σε φάση για lay up παίχτρια του Αστέρα, δέχτηκε αγκωνιά στη μέση της τόσο δυνατή που το κορίτσι έπεσε και δεν μπορούσε να σηκωθεί! Το αποτέλεσμα;;;; ο αγώνας δεν σταμάτησε, η επίθεση του Ζωγράφου συνεχίστηκε κανονικά! ΌΧΙ δεν δόθηκε φάουλ εσκεμμένο, ούτε καν φάουλ δε δόθηκε. --> εδω λοιπον ναι ηταν φαουλ οχι εσκεμμενο οπως λες η κοπελα του ζωγραφου απλα γυρισε για να μην την βρει οχι για να κανει φαουλ. ναι επρεπε να δωθει. απο εκει και περα στην ακριβως προηγουμενη φαση αν θυμασαι παει το 14 του ζωγραφου να κανει κοντινο σουτακι και της κανουνε φαουλ, για την ακριβεια το χλατς απο τα χερια ακουστηκε μεχρι την εξεδρα. Θεωρω πως οι διαιτητες αφησανε το φαουλ της κοπελας που χτυπησε για να πατσισουνε το φαουλ που δε δωσανε πριν. Δεν λεω οτι ειναι σωστη αποφαση αλλα αυτη ειναι η συνηθισμενη λογικη.

Όταν λοιπόν πήγαν στον αγωνιστικό χώρο να σηκώσουν το κορίτσι ο έφορος είπε στη διαιτήτρια «είσαι απαράδεκτη» και πολύ απλά του έδωσε τεχνική ποινή! --? δε νομιζω να ειπε μονο αυτο....

Δεν έχει σημασία που κέρδισαν τα Εξάρχεια, μιλήσανε πιο πάνω για απαράδεκτη συμπεριφορά της κερκίδας, ναι, όντως μίλησαν άσχημα στο τέλος, όταν υπάρχουν τέτοια ευτράπελα μέσα στον αγωνιστικό, κάποιες φορές βγαίνεις απ τα ρούχα σου!!!! --> οχι απλα ηταν απαραδεκτο αλλα ενας συγκεκριμενος κυριος το σκοινι που λενε το τραβηξε παρα πολυ. οτι και να γινεται μεσα στο γηπεδο δε μπορει να υπαρχει ανθρωπος σε αυτο το επιπεδο των νεανιδων που το παρακολουθουν παιδια και γονεις να βριζει και να μιλαει με τετοιο τροπο... να γυρναει να λεει τα απαραδεκτα και οταν του κανουνε παρατηρηση και του λενε οτι εχει και παιδια να λεει γ.... και αυτα και οτι αλλο ειπε....
Αυτο συγνωμη δεν ειναι βγαινω απο τα ρουχα μου.... αυτο ειναι βγαινω απο καταγωγιο για να μην πω τιποτα χειροτερο. Κ καλα εκανε και του απαντησε μια μητερα ετσι μιλας εσυ μπροστα στα παιδια σου....

γιατι δηλαδη ειναι υποχρεωμενοσ ο καθε γονιος, αδερφος κτλ τκλ να ακουει τετοια πραγματα.... υπηρξε ανθρωπος που σηκωθηκε κ εφυγε απο το γηπεδο για να μην τον ακουει...

Το χειρότερο απ όλα είναι ο τραυματισμός του κοριτσιού, το οποίο πήγε στο νοσοκομείο. Δεν ξέρω αν πρέπει να πω δυστυχώς που χτύπησε ή ευτυχώς τελικά που δεν ήταν κάταγμα. Οι γιατροί διέγνωσαν ένα μικρό ράγισμα στη μέση της, που ναι μεν βέβαια δεν είναι σοβαρό, αλλά θα την ταλαιπωρήσει… δεν έχω να πω τίποτε άλλο! --> Σε αυτο πραγματικα περαστικα και κριμα που χτυπησε η κοπελα. Ελπιζω να γίνει καλα σύντομα.

μπράβο στο Ζωγράφο για την προσπάθεια, τις διαιτήτριες όμως αυτές που είναι πραγματικά δημόσιος κίνδυνος (να φανταστείτε η μία ήταν παλιά συμπαίχτρια της κοπέλας που χτύπησε), δεν θα ήθελα να τις ξαναδώ μπροστά μου, γιατί ειλικρινά δεν ξέρω πως θ αντιδράσω…

απο εκει και περα αν 8ες να πεις για το οτι ηταν κακες, απαραδεκτες οπως 8ες να το πεις ναι... αλλα να μην το θετεις σε ορια παιχνιδιου δηλ. σπρωξανε, κρατησανε κτλ γιατι στο τελος υποβιβαζεις και την προσπαθεια 5 κοριτσιων που παλευουν μονα τους χωρις αλλαγες και χωρις γηπεδο για προπονηση αυτουσιο καθημερινα οπως κανει ο αστερας και αλλες ομαδες... γιατι αυτες παιξανε 40 λεπτα και το γυρισανε το ματσακι πριν καν γινουν τα οσα λες... και ειναι κριμα οταν ειναι μονο 17-18 χρονων και λιγοτερο να ακουνε τετοια πραγματα και να φευγουνε κλαμμενα απο το γηπεδο....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.