Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ{ποδόσφαιρο}
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Άλλα αθλήματα
HOULIGAN76
Η Ελλαδάρα μας αρχίζει μια νεα προσπάθεια ώστε να υπερασπίσει τον τίτλο που κατέκτησε
πανάξια στην Πορτογαλία.

Πρόσφατα παίξαμε με την Μολδαβία όπου την νικήσαμε 1-0!!Εντάξει δεν χάθηκε το τόπι
αλλά ήταν μια σημαντική νίκη για μας.Τα επόμενα ματς είναι με την Νορβηγία{μέσα}
και Βοσνία{εκτός}.Εγώ πάντως σκοπευω να είμαι στον ναό ώστε να υποστηρίξω την
ομάδα μας.

Πάντως ελπίζω στα επόμενα ματς να καλέσει ο Οτο τον Σαμαρά.Ελπίζω να μην επαληθευτούν
οι φοβίες μου και οι φήμες οτι ψήνεται ο Αναστόπουλος να ξαναφορέσει την φανέλα
ώστε να συνεχιστεί με σωστά βηματα η ανανέωση.Ευτυχώς ο Σαραβάκος τραυματίστηκε
στο σόκερ στην άμμο και δεν τίθεται θέμα επιστροφής.ΟΥΦ!!
Vas
Min anoigeis tetia Topic!!

Tha se fane lahano edomesa!!!! shot.gif kill.gif biggrin.gif


p.s. Den tin vlepo kala thn Ethnikh Ellados.... Prepei na allaxei miala o Oto! Se ligo tha fonaxei kai to tsiarta na pexei!!
sihainas
Εγώ όσο συνεχίζει το ίδιο πράγμα που παρακολουθούμε από τότε που κερδίσαμε το euro και μετά...δεν πρόκειτε να ξαναδω αγώνα της εθνικής (ok θα δω αγώνες τις εθνικής... αλλά δεν θα με ενδοιφέρει και τόσο)

Με έχουν φτάσει στο σημείο ώστε να εύχομαι να χάσουμε με την Μολδαβία μπας και τον διώξουν αυτόν τον άνθρωπο (τον Ότο) δεν είναι δυνατόν να καλεί ακόμα τον Χαριστέα, τον Βύντρα, τον Ζαγοράκη (ευτυχώς αυτός αποσύρεται) κλπ. στην εθνική... και να πεις ότι δεν έχουμε παίχτες άλλους... Λαγός, Σαμαράς, Στολτίδης...

Μακάρι να γίνει κάτι καλό αλλά αν συνεχίσουν έτσι δεν το βλέπω.
mikri prasini ollandeza
Αμ ο Καστίγιο?πού κολλάει στην Εθνική??
sihainas
όπως κολλάει ο Zidane, o Thuram, o Makelele, ο Henry και πολύ άλλοι στην εθνική Γαλλίας... άλλωστε το παιδί είναι από 16 χρονών εδώ... άμα θέλει να παίξει θα του πούμε όχι; (Αν φυσικά βάλει μυαλό γιατί αν κάνει ότι έκανε τα προιγούμενα χρόνια και βέβαια θα του πούμε όχι)
trefoil 13
Ποδόσφαιρο;;;;ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! 24.gif 24.gif 24.gif

Που το θυμηθήκατε αυτό το άθλημα;;; 24.gif 24.gif
liolias
QUOTE(sihainas @ Sep 6 2006, 03:36 AM) *
όπως κολλάει ο Zidane, o Thuram, o Makelele, ο Henry και πολύ άλλοι στην εθνική Γαλλίας... άλλωστε το παιδί είναι από 16 χρονών εδώ... άμα θέλει να παίξει θα του πούμε όχι; (Αν φυσικά βάλει μυαλό γιατί αν κάνει ότι έκανε τα προιγούμενα χρόνια και βέβαια θα του πούμε όχι)


Και επισης Shikabala Epalle Borja Rivaldo Biscan και αλλους πολλους. Ωραια εθνικη Ελλαδος θα εχουμε αν παιζει ο καθε ξενος.
sihainas
Κατ'αρχάς κανένας απ'αυτούς που είπες δεν μπορεί να παίξει στην Εθνική Ελλάδος... tongue.gif

και δεύτερον... δηλαδή αμα θέλει θα του πούμε όχι... αν δηλαδή συνεχίσει και έχει τα μυαλά του μέσα στο κεφάλι... δεν θα τον ήθελες; Αλλωστε όπως ξαναείπα... είναι από 16 χρονών στην Ελλάδα... δεν ήρθε πέρσι...
Achilleas13
Αν ο Οτο δεν αλλάξει μυαλά δεν υπάρχει περίπτωση να περάσουμε
liolias
sihaina και απο δεκα χρονων να ηταν εδω εγω προσωπικα δεν τον θελω.Δεν ειναι Ελληνας.
sihainas
Καλά ο καθένας έχει την άποψή του... δεν πρόκειτε να προσπαθήσω να σε πείσω ότι έχω δίκιο και ότι πρέπει να παίξει... tongue.gif
Vas
και ο Μπατίστα είχε παίξει στην εθνική... Το παλικάρι πήγε και στρατό και κανείς δεν είπε τίποτα...

Άμα κάνει το ίδιο και ο καστίγιο δεν βλέπω το λόγο γιατί να μην παίξει...

Τον Ηλιάδη τον θυμάστε? Χρυσό μετάλλιο το 2004 στο τζούντο αν δεν κάνω λάθος... Ο τύπος είχε διερμηνέα! Τι να λέμε τώρα!!
sihainas
Για να μην μιλήσουμε και για μία από τις μεγαλύτερες δόξες του σύγχρονου Ελληνικού αθλητισμού... τον Πύρρο Δήμα εννοώ...
liolias
Ο Πυρρος Δημας ειναι βορειοηπειρωτης.
asxetos
Πολλούς χρ******τες έχουμε εδώ βλέπω...

EDIT by dizzy_fingers: Μην το πάμε στους πολιτικούς χαρακτηρισμούς και τις ρατσιστικές αντιπαραθέσεις. Ότι θέλουμε να πούμε, το λέμε χωρίς χαρακτηρισμούς.
treathitch
Άλλο ένα τέτοιο μήνυμα και πάει για lock αυτό το thread..
Anaz
Ο Treathitch θελει να γινει admin στη θεση του admin... 19.gif tongue.gif biggrin.gif
asxetos
QUOTE(asxetos @ Sep 8 2006, 09:35 PM) *
Πολλούς χρ******τες έχουμε εδώ βλέπω...

EDIT by dizzy_fingers: Μην το πάμε στους πολιτικούς χαρακτηρισμούς και τις ρατσιστικές αντιπαραθέσεις. Ότι θέλουμε να πούμε, το λέμε χωρίς χαρακτηρισμούς.



Αγόρι μου dizzy fingers νοίζω ότι μου χρωστάς μια συγνώμη δημοσίως γιατί με προσέβαλες χωρίς λόγο. Αν δεν μπορούν να καταλάβουν ορισμένοι ότι απόψεις όπως ο Καστίγιο δεν χωράει στην Εθνική είναι απόψεις τις οποίες έχουν χρυσαυγίτες δεν είναι δικό μου λάθος. Αυτό έχω να πω και δεν κατάλαβα γιατί μου έσβησες το μύνημα και άκουσον άκουσον με έβγαλες και ρατσιστή. Αυτά έχω να πω...

Α και κάτι ακόμα επειδή βλέπω ότι κάποιος ελληνάρας που μου στέλνει ΡΜ, συγνώμη αλλά όταν μιλάει κάποιος για καθαρότητα των λαών (λες και ξέρει ο καθένας από εμάς από που προέρχεται), ε συγνώμη αλλά τότε δεν συμβαδίζουν οι απόψεις σου με αυτές των χρυσαυγιτών;
Δεν ήθελα να θίξω κανέναν αλλά νομίζω ότι από μόνοι σας θα έπρεπε να τα σκεφτείτε αυτά πριν κάνετε σχόλια του στυλ, δεν είναι έλληνας οπότε δεν τον θέλω στην Εθνική.

Όσο για σένα wardjim όπως σου ειπε κάποιος κοίταξε τη δουλειά σου και μη φυτρώνεις όπου δεν σε σπέρνουν.
treathitch
QUOTE(Anaz @ Sep 8 2006, 08:59 PM) *
Ο Treathitch θελει να γινει admin στη θεση του admin... 19.gif tongue.gif biggrin.gif

dizzy_fingers
Asxete κοίτα τα πμ σου και να είσαι φρόνιμος (treathitch μην απαντήσεις δημόσια...με πμ αν θέλεις ).
Σου εξήγησα εκεί πέρα πως άλλο το να δηλώνεις μία άποψη, όσο ακραία και άκομψη μπορεί να φαίνεται κι άλλο να χαρακτηρίζεις τον συνομιλητή σου.
Και όχι, δε σε χαρακτήρισα ρατσιστή. Ξαναδιάβασε καλύτερα τα κόκκινα γράμματα.

Άλλο ένα ποστ για αυτό το θέμα και όντως το τόπικ θα κλειδώσει (και μετά θα με λέτε αντιποδοσφαιρικό που κλείδωσα τη μόνη συζήτηση στο φόρουμ που αφορά το συγκεκριμένο άθλημα tongue.gif).
liolias
QUOTE
QUOTE
QUOTE
ρε γιατι λες οτι ναναι χωρις να ξερεις??ποιος σου ειπε οτι ειμαι χρυση αυγη??αν δεν ξες οτι ο δημας ειναι απο βορειο ηπειρο μην λες τπτ.


Τι σχέση αυτό ρε φίλε; Είπα εγώ ότι ο Δήμας δεν είναι από τη Βόρεια Ήπειρο; Εγώ απλώς αναφερόμουνα σε αυτούς που δεν θέλουν το Καστίγιο στην Εθνική.


Γιατι εγω νομιζω οτι σταφηκες μονο σε μενα?? Και οποιος δεν θελει τον καστιγιο ειναι χρυσαυγητης??


Μπορεί να μην είναι χρυσαυγίτης αλλά τέτοιου είδους απόψεις κατά τη γνώμη μου μόνο από τέτοιους προέρχονται. Για να στο εξηγήσω λίγο καλύτερα, σε αυτούς που πιστεύουν στη καθαρότητα των λαών.

Λοιπον αυτη ειναι η συζητηση μου με τον asxeto μεσω pm.Για να δειτε οτι το δικο του ποστ ειναι αυτο που λεει για καθαρότητα των λαών.
Εγω σταματαω εδω την συζητηση και βγαλτε τα συμπερασματα σας.
asxetos
QUOTE(dizzy_fingers @ Sep 9 2006, 03:24 AM) *
Asxete κοίτα τα πμ σου και να είσαι φρόνιμος (treathitch μην απαντήσεις δημόσια...με πμ αν θέλεις ).
Σου εξήγησα εκεί πέρα πως άλλο το να δηλώνεις μία άποψη, όσο ακραία και άκομψη μπορεί να φαίνεται κι άλλο να χαρακτηρίζεις τον συνομιλητή σου.
Και όχι, δε σε χαρακτήρισα ρατσιστή. Ξαναδιάβασε καλύτερα τα κόκκινα γράμματα.

Άλλο ένα ποστ για αυτό το θέμα και όντως το τόπικ θα κλειδώσει (και μετά θα με λέτε αντιποδοσφαιρικό που κλείδωσα τη μόνη συζήτηση στο φόρουμ που αφορά το συγκεκριμένο άθλημα tongue.gif).



Επειδή σου απάντησα στο ΡΜ και εξήγησα και εδώ τι ακριβώς εννοούσα θα παρακαλούσα να σταματήσεις να μου διαστρεβλώνεις τα λεγόμενα (ή έστω να τα παρεξηγείς). Επαναλαμβάνω, τα λεγόμενα μου δεν είναι επίθεση σε κάποιων αλλά στις κατά τη γνώμη μου πάντα απαράδεκτες αυτές απόψεις. Αυτά και ελπίζω να κατάλαβες.

Α και για να εξηγούμαστε.. το ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ με κεφαλαία.

QUOTE(liolias @ Sep 9 2006, 03:27 AM) *
QUOTE
QUOTE
QUOTE
Λίολιας: ρε γιατι λες οτι ναναι χωρις να ξερεις??ποιος σου ειπε οτι ειμαι χρυση αυγη??αν δεν ξες οτι ο δημας ειναι απο βορειο ηπειρο μην λες τπτ.

Άσχετος: Τι σχέση αυτό ρε φίλε; Είπα εγώ ότι ο Δήμας δεν είναι από τη Βόρεια Ήπειρο; Εγώ απλώς αναφερόμουνα σε αυτούς που δεν θέλουν το Καστίγιο στην Εθνική.
Λιόλιας: Γιατι εγω νομιζω οτι σταφηκες μονο σε μενα?? Και οποιος δεν θελει τον καστιγιο ειναι χρυσαυγητης??

Άσχετος: Μπορεί να μην είναι χρυσαυγίτης αλλά τέτοιου είδους απόψεις κατά τη γνώμη μου μόνο από τέτοιους προέρχονται. Για να στο εξηγήσω λίγο καλύτερα, σε αυτούς που πιστεύουν στη καθαρότητα των λαών.

Λοιπον αυτη ειναι η συζητηση μου με τον asxeto μεσω pm.Για να δειτε οτι το δικο του ποστ ειναι αυτο που λεει για καθαρότητα των λαών.
Εγω σταματαω εδω την συζητηση και βγαλτε τα συμπερασματα σας.


Αυτή ακριβώς είναι η συζήτηση μας (μπήκα για 10 λεπτά ο άμοιρος και έχετε πέσει όλοι να με φάτε! Έλεος πια! Νομίζω ότι μπορείτε να βγάλετε όλοι τα συμπεράσματα σας).
liolias
Και με ποιο δικαιωμα κρινεις τις αποψεις μου??
asxetos
QUOTE(liolias @ Sep 9 2006, 03:34 AM) *
Και με ποιο δικαιωμα κρινεις τις αποψεις μου??


Φιλαράκο μπήκα για 10 λεπτά τώρα και έχετε πέσει να με φάτε και εσύ και ο dizzy fingers. Για λίγη ηρεμία...
Και διάβασα τα μυνήματα μου πριν μου επιτεθείς βάζοντας μάλιστα 2 και 3 ερωτηματικά στο τέλος κάθε πρότασης (ένα δε φτάνειwink.gif
Είπα ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ οι απόψεις σου είναι απαράδεκτες. Αυτά και τέλοσπαντων δεν έχω όρεξη για καβγάδες.
dizzy_fingers
Topic Locked.

Δε μου δίνετε άλλη επιλογή.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.