Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
NEARgirl
Γεια ειμαι καινουργια στην παρεα και θα ηθελα αν ξερει καποιος που μπορω να μαθω για τους σχολικους αγωνες(ημερομηνιες,ωρες γηπεδα κ.τ.λ).
Υπαρχει καποιο site η κατι αναλογο?? blove.gif
Xaris Vs Iverson
QUOTE(NEARgirl @ Nov 4 2008, 19:18 ) *
Γεια ειμαι καινουργια στην παρεα και θα ηθελα αν ξερει καποιος που μπορω να μαθω για τους σχολικους αγωνες(ημερομηνιες,ωρες γηπεδα κ.τ.λ).
Υπαρχει καποιο site η κατι αναλογο?? blove.gif



Γειααα!! Εμμ...εγω δεν ξερω κατι...αλλα συνηθως αυτα τα ξερουν οι γυμναστες στα σχολεια. Εγω παντως τους γυμναστες ρωταω. Ισως ξερουν και που μπορεις να τα δεις αυτα. Θα ρωτισω παντως...και αν μου πουν, θα σου απαντησω. Παντως τα πρωταθληματα ξεκινανε Φεβρουαριο. Στα γυμνασια τουλαχιστο. Για Λυκεια, δεν ειμαι και πολυ σιγουρη...! Good luck! blove.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(Xaris Vs Iverson @ Nov 4 2008, 20:02 ) *
Γειααα!! Εμμ...εγω δεν ξερω κατι...αλλα συνηθως αυτα τα ξερουν οι γυμναστες στα σχολεια. Εγω παντως τους γυμναστες ρωταω. Ισως ξερουν και που μπορεις να τα δεις αυτα. Θα ρωτισω παντως...και αν μου πουν, θα σου απαντησω. Παντως τα πρωταθληματα ξεκινανε Φεβρουαριο. Στα γυμνασια τουλαχιστο. Για Λυκεια, δεν ειμαι και πολυ σιγουρη...! Good luck! blove.gif

τα λυκεια 3εκινανε τωρα τον νοεμβριο...ποτε ακριβως δεν 3ερω... cool.gif blove.gif
sniper
Κατι ακουσα οτι τα σχολικα πρωταθληματα γυμνασιου θα αρχισουν το Φεβρουαριο !!!!! Αλλα δεν ξερω αν ειναι 100% σιγουρο!!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Bikerboy
εμεις παντως ομιλος Αιγαλεω,Αγ.Βαρβαρα,Χαιδαρι παιξαμε...και ξερω οτι ξεκινησε και το πειραικο...λογικα καπου τωρα θ παιξετε κ εσεις!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.