Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BASKETBALL MEETING
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Tafos toy indoy
ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ...
suspect
μεσα.

κυριακη θα με βολευε οπως και γενικα τα bfm που εχουμε κανει εσχατως.

dizzyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
που κρυβεσαι ρεεεεεεεεεεεε
dizzy_fingers
Λείπω και θα λείπω και αυτήν την κυριακή.
Κανονίστε ότι θέλετε, δε χρειάζεστε εμένα.
suspect
ok, come on everybodyyyyyyyyyyyy
tsops
QUOTE(suspect @ Jul 11 2006, 09:49 PM)
ok, come on everybodyyyyyyyyyyyy
*


Και γω θα το ήθελα πολύ ρε συ αλλά θα λείπω. Δύσκολη περίοδος πια biggrin.gif
womanplayer
παιδια δυσκολη εποχη για μπασκετακι
καιρος για διακοπουλες γιατι παλι φετος θα εχει πολυ τρεξιμο
Tafos toy indoy
καταρχασ ρε σεις ενημερωστε με και μενα,ειπα οτι το διαθετω αλλα πειτε το μου κ μενα...τεσπα για κυριακη μπορω αν ειναι να το κανουμε στηλτε πμ
tsops
QUOTE(Tafos toy indoy @ Jul 12 2006, 11:22 PM)
καταρχασ ρε σεις ενημερωστε με και μενα,ειπα οτι το διαθετω αλλα πειτε το μου κ μενα...τεσπα για κυριακη μπορω αν ειναι να το κανουμε στηλτε πμ
*


Εγώ δυστυχώς τάφε, δεν μπορώ να σε τιμήσω γιατί θα λείπω ΣΚ. Μία άλλη φορά, ευχαρίστως! biggrin.gif
hagi
Αν είναι τελικά να γίνει κάποια συνάντηση ενημερώστε εδώ για να ξέρουμε..
tsops
QUOTE(hagi @ Jul 15 2006, 11:31 AM)
Αν είναι τελικά να γίνει κάποια συνάντηση ενημερώστε εδώ για να ξέρουμε..
*


Μάλλον δεν έγινε τελικά...τι να κάνουμε, καλοκαίρι είναι! cool.gif
morfi
Πως δεν εγινε? Εγω εκει ημουνα μαζι με τον suspect, τον Anaz, τον ^Panos^ και πολλους, πολλους αλλους... η αληθεια ειναι οτι ευχαριστηθηκαμε μπασκετακι... αχ ωραιο ητανε, να το ξανακανουμε... ευχαριστουμε πολυ τον Tafos toy indoy που μας παραχωρησε το γηπεδο και εδωσε νοημα στην αθλια μπασκετικη πραγματικοτητα στην οποια ζουμε... be good... (ελευθερη μεταφραση: να σαι καλα...) να μαστε ολοι καλα... ο θεος μας αγαπαει παιδια μου...
Alexmei
τι έγινε ρε μορφή; το γυρνάς σε μικρό χαρούμενο παιδάκι; 24.gif
morfi
Προσευχομαι παιδι μου καθε βραδυ για σενα... προσευχομαι να εχει καλο τελος η ζωη σου...
Alexmei
θα έχει........σε δυο-τρεις αιώνες 19.gif
Tafos toy indoy
QUOTE(morfi @ Jul 17 2006, 08:00 PM) *
Πως δεν εγινε? Εγω εκει ημουνα μαζι με τον suspect, τον Anaz, τον ^Panos^ και πολλους, πολλους αλλους... η αληθεια ειναι οτι ευχαριστηθηκαμε μπασκετακι... αχ ωραιο ητανε, να το ξανακανουμε... ευχαριστουμε πολυ τον Tafos toy indoy που μας παραχωρησε το γηπεδο και εδωσε νοημα στην αθλια μπασκετικη πραγματικοτητα στην οποια ζουμε... be good... (ελευθερη μεταφραση: να σαι καλα...) να μαστε ολοι καλα... ο θεος μας αγαπαει παιδια μου...


loipon...ego epidi den me enimerose kaneis den irtha...tora ayta poy les elpizo na min einai eironeia...poy paiksate eseis?giati sto kleisto apokleiete...na organothoyme mia mera sosta na moy to peiote k mena na mai k go na paiksoyme sto kleisto
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.