Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γεια σας
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Apple
Ποτέ δεν πίστευα ότι θα έκανα εγγραφή σε ένα forum για το οποίο έμαθα ότι υπάρχει μέσα από συνέντευξή σε site αθλητικής εφημερίδας.
Ας είναι καλά το παλικάρι που το ανέφερε στα posts στη συνέντευξη του Παπαλουκά!

Είμαι 22 χρονών, ζω στη Θεσσαλονίκη και είμαι φοιτητής Πληροφορικής. Τρελαμένος με το μπάσκετ από μικρός, ενεργός αθλητής (εεε..περίπου αθλητής) παίζω με μια ομάδα στα τοπικά (ΕΟΣ λεγεται ...όσοι ασχολούνται τον ξέρουν Κάναμε καλή πορεία φέτος!) και επίσης παίζω για την πλάκα μου με τα φιλαράκια φυσικά, όποτε βρεθεί χρόνος. Είναι αλήθεια ότι έψαχνα καιρό ένα forum σχετικό με το basket αλλά δεν με έκοψε να γράφω το αυτονόητο basketforum.gr!!
Επιτέλους, θα συζητήσω για μπάσκετ με ανθρώπους παθιασμένους για το άθλημα!! icon_wave.gif
nikoleta21
καλως ηρθες καλα ποστ!
kop-13
Welcome!
Είσαι στο σωστό μέρος!!!
thrylos7
Kαλώς ήρθες! Πληροφορική σε ποιο είσαι;
dizzy_fingers
Καλώς ήρθες φίλτατε! icon_wave.gif

Καλά μπασκετικά ποστ να έχεις. wink.gif

QUOTE
Ποτέ δεν πίστευα ότι θα έκανα εγγραφή σε ένα forum για το οποίο έμαθα ότι υπάρχει μέσα από συνέντευξή σε site αθλητικής εφημερίδας.


Έχασα επεισόδια...για πες περισσότερες λεπτομέρειες.
Χθες και σήμερα, γράφτηκαν 13 άτομα blink.gif.
dizzy_fingers
Nevermind, έμαθα wink.gif.

Όντως, να'ναι καλά το παιδί biggrin.gif.
Tony_K
Καλώς ήρθες μεγάλε!Καλά ποστ!Ήρθες στο κατάλληλο μέρος, ποτέ δεν είναι αργά!
Apple
QUOTE(thrylos7 @ May 7 2006, 06:17 PM)
Kαλώς ήρθες! Πληροφορική σε ποιο είσαι;
*


Α.Π.Θ. 4ο έτος kill.gif

Γεράσαμε και δεν το πήραμε χαμπάρι... tongue.gif
tsops
Καλώς ήλθες apple biggrin.gif
Warrior
Kαλως τον.., icon_wave.gif

QUOTE(dizzy_fingers @ May 7 2006, 05:22 PM)
Nevermind, έμαθα wink.gif.

Όντως, να'ναι καλά το παιδί biggrin.gif.
*


Αληθεια ποιο καλο παιδι ειναι??

Μονο εμενα μου φανηκε οτι ολη η ερωτηση,περιστρεφοταν γυρω απο την προωθηση του basketforum?? rolleyes.gif biggrin.gif

w00t.gif 41.gif
Papaloukas 4 ever
QUOTE(Warrior @ May 8 2006, 12:57 PM)
Kαλως τον.., icon_wave.gif
Αληθεια ποιο καλο παιδι ειναι??

Μονο εμενα μου φανηκε οτι ολη η ερωτηση,περιστρεφοταν γυρω απο την προωθηση του basketforum??  rolleyes.gif  biggrin.gif

w00t.gif 41.gif
*


Γνωστός μου είναι. Του είχα μιλήσει κάποιο καιρό για αυτό αλλά στη συνέχεια το έμαθα, μάλιστα μετά τη συνέντευξη όταν και μου το είπε. Του είπα βεβαίως τα μπράβο από όλους μας.
Dizzy, περιμένω τα ανάλογα συγχαρητήρια για τους φίλους μου. Σε παρακαλώ επίσης δείξε μου το link με αυτόν που το ανέφερε πρώτος για το τι είδε στο sportime.
thrylos7
QUOTE
Α.Π.Θ. 4ο έτος

Ωραία πράγματα ε; Απ' το 3ο δεν αρχίζει το smilie;

Κι εγώ εκεί είμαι... πολύ νέος ακόμα βέβαια...

Αλήθεια, δουλεύουμε σε κανένα εξάμηνο με PHP; Απ' ότι έψαξα λίγο δε βρήκα τίποτα.

Edit.. 1000!!! icon_joy.gif
dizzy_fingers
Happy milestone θρύλε! 41.gif

Papalouka4ever, έχω την καλύτερη άποψη για τους φίλους σου! biggrin.gif

QUOTE
Σε παρακαλώ επίσης δείξε μου το link με αυτόν που το ανέφερε πρώτος για το τι είδε στο sportime.


?
Μπερδεύτηκα λίγο.
Θες το λινκ της συνέντευξης όπου αναφέρεται το φόρουμ?
Αν ναι, τότε είναι αυτό. smile.gif
Apple
QUOTE(thrylos7 @ May 8 2006, 05:01 PM)
Ωραία πράγματα ε; Απ' το 3ο δεν αρχίζει το smilie;

Κι εγώ εκεί είμαι... πολύ νέος ακόμα βέβαια...

Αλήθεια, δουλεύουμε σε κανένα εξάμηνο με PHP; Απ' ότι έψαξα λίγο δε βρήκα τίποτα.

Edit.. 1000!!!  icon_joy.gif
*



Php έχω δει στα εξής μαθήματα: (μη φανταστείς ότι έμαθα βέβαια!!!)

Σχεδίαση και Ανάπτυξη Διαδικυακών Εφαρμογών (νομίζω αυτό το μάθημα πρέπει να καταργήθηκε)
7ο Εξάμηνο

ΚΑΙ

Τηλεκπαίδευση (Κατεύθυνση ΤΠΕ) (πολύ λίγα πράγματα όμως)
7ο Εξάμηνο

Δε μου λές, ποιό έτος είσαι? Μήπως έπαιζες και στην ομάδα της Πληροφρικής που παίξαμε στο Πανεπιστημιακό?
thrylos7
Μercy dizzy!

Στο 1ο είμαι... Αυτό θα σε ρωτούσα. Όχι δεν ήμουν, αν και πιστεύω θα μπορούσα(βέβαια κάποιοι εκεί πέρα ήταν φοβεροί και κάποιοι άλλοι άσχετοι).
Εσύ ήσουν; Φάτσες θυμάμαι πάντως... Δύο ήταν από το έτος μου, ο Ντένις και ο Ναπολέων...
Papaloukas 4 ever
QUOTE(dizzy_fingers @ May 8 2006, 11:30 PM)
Papalouka4ever, έχω την καλύτερη άποψη για τους φίλους σου! biggrin.gif
?
Μπερδεύτηκα λίγο.
Θες το λινκ της συνέντευξης όπου αναφέρεται το φόρουμ?
*


Όχι, απλώς ήθελα να καταλάβω αν η πρώτη αναφορά για το συγκεκριμένο σημείο ήταν σε αυτό που έγραψες εσύ εκεί.
Apple
QUOTE(thrylos7 @ May 9 2006, 04:51 AM)
Μercy dizzy!

Στο 1ο είμαι... Αυτό θα σε ρωτούσα. Όχι δεν ήμουν, αν και πιστεύω θα μπορούσα(βέβαια κάποιοι εκεί πέρα ήταν φοβεροί και κάποιοι άλλοι άσχετοι).
Εσύ ήσουν; Φάτσες θυμάμαι πάντως... Δύο ήταν από το έτος μου, ο Ντένις και ο Ναπολέων...
*



Δεν ξέρω αν είδες κανένα αγώνα της σχολής. Αν είδες, ήμουν ο μαλλιάς που έπαιζε κυρίως play maker.
Στο δεύτερο αγώνα με τους Μηχανολόγους τραυματίστηκα κιόλας!
Βαρύ διάστρεμμα στον αστράγαλο!! 3 μήνες έκανα να συνέλθω!
Ακόμα ψιλοπονάω να φανταστείς....
thrylos7
Είδα τον πρώτο αγώνα..
Αν κατάλαβα είσαι αυτός που είχες βάλει ένα κρίσιμο τρίποντο στο τέλος ε;
Apple
QUOTE(thrylos7 @ May 9 2006, 10:38 PM)
Είδα τον πρώτο αγώνα..
Αν κατάλαβα είσαι αυτός που είχες βάλει ένα κρίσιμο τρίποντο στο τέλος ε;
*



Yeap! Triponto kai phgame paratash...
Katalabes poios eimai loipon!
thrylos7
Yeap! Αν σε δω κάπου στη σχολή θα σου μιλήσω για να με γνωρίσεις κι εσύ. Μικρός που είναι ο κόσμος.

Α! Μercy=Μerci...
tsops
QUOTE(thrylos7 @ May 10 2006, 02:02 PM)
Α! Μercy=Μerci...
*


Με τον έρχομο των γυναικών και ενώ εδώ μέσα μύριζε αντρίλα - σκέτο αποδυτήριο, το savoir vivre δουλεύει σφεντόνα! Με το μας και το σας είμαστε όλοι. Πώπω thryle, μας έχουν βάλει τα 2 πόδια σε ένα παπούτσι οι γυναίκες...και μην ακούσω βλακείες του τύπου "τι λες, εμένα δε μου κάνει κουμάντο καμία, κλπ." Τρίχες κατσαρές, όλοι έτσι 77.gif είμαστε blink.gif
thrylos7
Eγώ είμαι ούτως ή άλλως ευγενικός και με τέτοιες εκφράσεις...

Σ' αυτό που λες πάντως δε διαφωνώ... συμφωνώ 100% ότι μπορούν να το κάνουν κι εμείς να ζητάμε κι άλλο...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.