Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Real Madrid vs Παναθηναϊκός
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2
j-kidd13
vs


O Παναθηναϊκός έκανε το χρέος του και κέρδισε εύκολα την Ζαλγκίρις στο ΟΑΚΑ παίζοντας ωραίο μπάσκετ,με τον Παππά εξαιρετικό σε εκτέλεση και δημιουργία(να τα κανουμε και πιο συχνά όμως αυτά,όχι μόνο σε πιο βατά παιχνίδια),είχε όμως την ατυχία του τραυματισμού του Μαυροκεφαλίδη που έρχεται στο χειρότερο σημείο για την ομάδα.Επόμενος αντίπαλος η Ρεάλ στην Μαδρίτη,σε ένα μάτς που οι πιθανότητες για κάτι καλό είναι θεωρητικά λίγες.Το ρόστερ της Ρεάλ είναι γεμάτο και η δύναμη της στην γραμμη των φοργουορντ θα βάλει σίγουρα πολύ δύσκολα στην ελλειπή γραμμή του Παναθηναϊκού.


To ρόστερ της Ρεαλ:

4 RIVERS, K.C. F 1.96
5 FERNANDEZ, RUDY G 1.96
6 NOCIONI, ANDRES F 2.03
7 CAMPAZZO, FACUNDO G 1.79
8 MACIULIS, JONAS F 1.98
9 REYES, FELIPE F 2.04
13 RODRIGUEZ, SERGIO G 1.89
14 AYON, GUSTAVO C 2.08
20 CARROLL, JAYCEE G 1.88
23 LLULL, SERGIO G 1.90
30 BOUROUSIS, IOANNIS C 2.10
44 SLAUGHTER, MARCUS F 2.04
50 MEJRI, SALAH C 2.17


Σχόλια για το παιχνίδι.
CG.
Με τοσες πιθανες απουσιες και ενα λειψό συρρικνωμενο ροστερ η αποστολη απο δυσκολη εγινε mission impossible.
Ας ελπισουμε οτι θα σταθουμε στο υψος των περιστασεων και να παιξει ο Διαμαντιδης
t0ny3
Εκτος Γιανκοβιτς και Χαραλαμποπουλος, οποτε ειμαστε γυμνοι στο '3'.

Θλαση ο Παππας που μπορουσε να δωσει λυσεις, ενω και ο Λουκας τραυματιας οπως ξεραμε απο το ματς με την Ζαλγκιρις. Αρα παμε με 3 ψηλους μονο.

Η εμφανιση στη Βαρκελωνη εδινε ελπιδες για ενα διπλο τωρα στην Μαδριτη, ομως με αυτε ςτις απουσιες ειναι πλεον απιθανο να παρουμε το διπλο...
CG.
QUOTE (t0ny3 @ Jan 20 2015, 21:33 ) *
Εκτος Γιανκοβιτς και Χαραλαμποπουλος, οποτε ειμαστε γυμνοι στο '3'.

Θλαση ο Παππας που μπορουσε να δωσει λυσεις, ενω και ο Λουκας τραυματιας οπως ξεραμε απο το ματς με την Ζαλγκιρις. Αρα παμε με 3 ψηλους μονο.

Η εμφανιση στη Βαρκελωνη εδινε ελπιδες για ενα διπλο τωρα στην Μαδριτη, ομως με αυτε ςτις απουσιες ειναι πλεον απιθανο να παρουμε το διπλο...

Δεν ακουσα κατι για χαραλαμποπουλο? Που το ακουσες?
salonikatasos
αφού το διπλό ακόμα και πλήρεις να ήμασταν ήταν εξαρχής δύσκολο,καλύτερα να προστατευτούν όσοι έχουν ψιλοτραυματισμούς,γιατί η επόμενη τριάδα αγώνων είναι πολύ σημαντικότερη από το ματς της πέμπτης. την πέμπτη η ήττα υπάρχει στο πρόγραμμα. στα ματς με γαλατά,άλμπα και ολυμπιακό σερβίας η νίκη είναι μονόδρομος
Dred11
Ελπίζω να μην παίξει πολύ ο Διαμαντίδης και να προφυλαχθεί. Ας παίξει ο Κόνιαρης. Επίσης ο Παπαγιάννης μια χαρά είναι για να ρίξει λίγο ξύλο στον Μπουρούση. Μου κάνει για σκληρό παιδί (σε αντίθεση με το Διαμαντάκο που είναι πιο βουτυρομπεμπές). Πάμε για αργό ρυθμό και παιχνίδι καταστροφής, ώστε να μην καταγραφεί η μεγαλύτερη ήττα στην ιστορία μας. Με ένα σκορ 85-58 θα είμαι αρκετά ευχαριστημένος.
TakeshyKurosawa
QUOTE (Dred11 @ Jan 20 2015, 23:39 ) *
Ελπίζω να μην παίξει πολύ ο Διαμαντίδης και να προφυλαχθεί. Ας παίξει ο Κόνιαρης. Επίσης ο Παπαγιάννης μια χαρά είναι για να ρίξει λίγο ξύλο στον Μπουρούση. Μου κάνει για σκληρό παιδί (σε αντίθεση με το Διαμαντάκο που είναι πιο βουτυρομπεμπές). Πάμε για αργό ρυθμό και παιχνίδι καταστροφής, ώστε να μην καταγραφεί η μεγαλύτερη ήττα στην ιστορία μας. Με ένα σκορ 85-58 θα είμαι αρκετά ευχαριστημένος.


Θα παίξει πάνω από 30 λεπτά ο Διαμαντίδης.
pan24
QUOTE (TakeshyKurosawa @ Jan 21 2015, 12:26 ) *
Θα παίξει πάνω από 30 λεπτά ο Διαμαντίδης.

ο διαμαντιδης ομως ειναι ψιλοτραυματιας και την δευτερα επαιξε 30 λεπτα με τον απολλωνα
yorgos
Πάμε για τριαντάρα αυτή τη φορά.
manj13
QUOTE(yorgos @ Jan 21 2015, 17:06 ) *
Πάμε για τριαντάρα αυτή τη φορά.



ΔΔ
Σλοτερ
Μπλουμς
Φωτσης
Γκιστ
Μπατιστα.....Αυτη Η ΠΕΝΤΑΔΑ ΔΕΝ τρωει ΤΡΙΑΝΤΑ ποντους....

Αν ομως η περιβοητοι...ΜΕΛΛΟΝΤΕΣ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟΙ ΑΣΤΕΡΕΣ μας που θα χρειαστει, απλα να ''τσαμπουκαλευτουν'' για την ΤΙΜΗ μονο της ομαδας για μια ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ ΗΤΤΑ,να συνδραμουν τους παραπανω μπουν στο γηπεδο ωσαν τον ΥΠΕΡΠΑΙΚΤΗ 24.gif Τσιλντρες που στο ματς του ΟΑΚΑ εψαχνε..τουαλεττα,μπορει και να επαληθευθεις....
Αλλα μετα απο τυχον τετοιο γεγονος -και αλλα ΟΜΟΙΑ ισως μετα-μην ξαναρχισουμε ν αλληλοζαλιζομαστε για τους...διαδοχους Σπανουλη,ΔΔ κτλ,κτλ.....
plo koon
QUOTE (manj13 @ Jan 21 2015, 17:18 ) *
ΔΔ
Σλοτερ
Μπλουμς
Φωτσης
Γκιστ
Μπατιστα.....Αυτη Η ΠΕΝΤΑΔΑ ΔΕΝ τρωει ΤΡΙΑΝΤΑ ποντους....

Παίζοντας με ένα παίκτη παραπάνω είναι όντως δύσκολο να χάσει κανείς με 30.
manj13
QUOTE(plo koon @ Jan 21 2015, 17:23 ) *
Παίζοντας με ένα παίκτη παραπάνω είναι όντως δύσκολο να χάσει κανείς με 30.


smiley.gif Καλα ντεε...Μη βαρας,ουτε ενα λαθος πια..... tongue.gif....Αρα εχουμε κι εναν...μπαρουτοκαπνισμενο στον παγκο....Θεοι... icon_drunk.gif ειμαστε....
TakeshyKurosawa
QUOTE (pan24 @ Jan 21 2015, 16:24 ) *
ο διαμαντιδης ομως ειναι ψιλοτραυματιας και την δευτερα επαιξε 30 λεπτα με τον απολλωνα


Δεν νομίζω ότι βγαίνει το ματς αν δεν χτυπήσουν 30+ λεπτά οι Διαμαντίδης,Γκιστ και Μπατίστα.
Εν τω μεταξύ θα παίξει σε κάνα σοβαρό ματς ο Παππάς? Πολλοί περιμένουμε να δούμε τι παίζει με αυτόν τον παίχτη (άσχετα αν είμαι Ολυμπιακός, τον βλέπω και σαν κεφάλαιο για την Εθνική) για να βγάλουμε συμπεράσματα και όλο το αναβάλλει. biggrin.gif
yorgos
QUOTE(plo koon @ Jan 21 2015, 17:23 ) *
Παίζοντας με ένα παίκτη παραπάνω είναι όντως δύσκολο να χάσει κανείς με 30.

Άμα είναι ο Μπλουμς, γίνεται.
manj13
QUOTE(yorgos @ Jan 21 2015, 19:10 ) *
Άμα είναι ο Μπλουμς, γίνεται.


Μπορει να εχει...ονειρο να παιξει στη...Ρεαλ και να χει 8/8 icon_drunk.gif ....Dum spiro spero!!
salonikatasos
QUOTE (manj13 @ Jan 21 2015, 17:24 ) *
smiley.gif Καλα ντεε...Μη βαρας,ουτε ενα λαθος πια..... tongue.gif....Αρα εχουμε κι εναν...μπαρουτοκαπνισμενο στον παγκο....Θεοι... icon_drunk.gif ειμαστε....

και νέλσον. τσακ μπαμ μαζέψαμε 7αδα. αύριο λογικά θα δούμε και παπαγιάννη,αφού προβλέπω παγκόσμιο ρεκόρ στην πιο γρήγορη αποβολή μόλις μπει ο διαμαντάκος. τουλάχιστον να τραυματίσει κάποιον,να ισορροπήσει η κατάσταση χαχαχααχα smiley.gif
bbplayer
Oτιδήποτε καλύτερο από -20/-25 θα θεωρηθεί επιτυχία. Ε ρε πού καταντήσαμε... sad.gif

(ανάλογα και με το πόσο θα πατήσει και το γκάζι η Ρεάλ βέβαια, επειδή είναι νωπές ακόμα οι μνήμες και μας υπολογιζουν, άρα παίζει και να μας σεβαστούν)
j-kidd13
QUOTE(bbplayer @ Jan 22 2015, 09:02 ) *
Oτιδήποτε καλύτερο από -20/-25 θα θεωρηθεί επιτυχία. Ε ρε πού καταντήσαμε... sad.gif

(ανάλογα και με το πόσο θα πατήσει και το γκάζι η Ρεάλ βέβαια, επειδή είναι νωπές ακόμα οι μνήμες και μας υπολογιζουν, άρα παίζει και να μας σεβαστούν)


Δεν νομιζω οτι ειναι καταντια το γεγονος οτι τραυματιστηκαν 4 ενεργοι παικτες του ροτεισον σου και πας με απουσιες.
bbplayer
QUOTE(j-kidd13 @ Jan 22 2015, 12:52 ) *
Δεν νομιζω οτι ειναι καταντια το γεγονος οτι τραυματιστηκαν 4 ενεργοι παικτες του ροτεισον σου και πας με απουσιες.


εσυ καλά τα λες, εγώ είχα άλλα στο μυαλό μου όταν τα έγραφα. Εννοούσα ότι γενικώς έχει χαμηλώσει το ταβάνι + τον ψυχάκια που τους έχει σακατέψει φέτος ρε μγτ
michalex
Βασικός ο Χαραλαμπόπουλος, για να δούμε
manj13
QUOTE(michalex @ Jan 22 2015, 21:47 ) *
Βασικός ο Χαραλαμπόπουλος, για να δούμε



Μολις....ΕΙΔΑΜΕ.... sad.gif

Φωτσης,ΔΔ,Γκιστ...Σαν τους 300...Μονοι μας κι ολοι σας... 77.gif
michalex
Ω ρε κάρφωμα ο Γκιιιιστ!! Του έκανε και καθαρό φάουλ ο μπουρούσης που δε δόθηκε
j-kidd13
Βγαλε τον Μητσο απο τον Ρουντι ρε Ιβανοβιτς γιατι και ρομπα κανεις τον ανθρωπο,και θα τρωμε τσαμπα ποντους...

Ειναι πολυ βαθυ το ροτεισον της Ρεαλ για να την κοντραρουμε με τοσες απουσιες.Αλλα εγω εχω πιστη στην ομαδα αρκει να μην κανουν μ.....ς σαν αυτες που εχουν κανει ως τωρα ο Μπατιστα,ο Νελσον,ο Γκιστ στην αρχη κλπ.

Κακομοιρη Διαμαντιδη θα πεθανεις σημερα...

michalex
QUOTE (j-kidd13 @ Jan 22 2015, 22:06 ) *
Βγαλε τον Μητσο απο τον Ρουντι ρε Ιβανοβιτς γιατι και ρομπα κανεις τον ανθρωπο,και θα τρωμε τσαμπα ποντους...

Ειναι πολυ βαθυ το ροτεισον της Ρεαλ για να την κοντραρουμε με τοσες απουσιες.Αλλα εγω εχω πιστη στην ομαδα αρκει να μην κανουν μ.....ς σαν αυτες που εχουν κανει ως τωρα ο Μπατιστα,ο Νελσον,ο Γκιστ στην αρχη κλπ.

Κακομοιρη Διαμαντιδη θα πεθανεις σημερα...


Ο νέλσον ειδικά έκανε 2-3 λάθη συνεχόμενα
manj13
Συγκινητικος Γιονας στο ημιχρονο.... 41.gif 41.gif 77.gif
Johnnys
Ρε παιδια τουλαχιστον λετε να υπαρξει καμια πιθανοτητα με τον Συριζα να απαλλαγουμε απο αυτο τον Χατζηγεωργιου??Εστω 1-2 χρονακια να παει να κανει κατι αλλο smiley.gif smiley.gif
t0ny3
QUOTE(Johnys @ Jan 23 2015, 00:22 ) *
Ρε παιδια τουλαχιστον λετε να υπαρξει καμια πιθανοτητα με τον Συριζα να απαλλαγουμε απο αυτο τον Χατζηγεωργιου??Εστω 1-2 χρονακια να παει να κανει κατι αλλο smiley.gif smiley.gif


Ειναι μπαρουτοκαπνισμενος ο Χατζι, δεν το κουναει απο την καρεκλα. Ασε που διδασκει ιστορια ο ανθρωπος στο κρατικο καναλι και δεν μεταδιδει αγωνα. Ολοκληρη μπασκετικη wikipedia ειναι απο μονος του.

Δεν μπορουμε να αντεξουμε με τις απουσιες σημερα και εκτος εδρας. Ο Σλοτερ ειναι τραγικος...
yorgos
Δεν το είχα σκεφτεί αλλά όντως αν μας υποσχεθεί ο Σκουρλέτης ότι θα διώξει το Χάτζη να τον ψηφίσουμε. Είχα ξεχάσει ότι εκτός από πινελιές γέλιου, κατά το 90% των μεταδόσεων είναι εμετικά ενοχλητικός.

Άμα θα αρχίσουν να βάζουν τα τρίποντα αυτοί θα φάμε πολλή σκόνη, αλλά δεν είναι κριτήριο το σημερινό ματς για τίποτε.
manj13
QUOTE(j-kidd13 @ Jan 22 2015, 22:06 ) *
Βγαλε τον Μητσο απο τον Ρουντι ρε Ιβανοβιτς γιατι και ρομπα κανεις τον ανθρωπο,και θα τρωμε τσαμπα ποντους...

Ειναι πολυ βαθυ το ροτεισον της Ρεαλ για να την κοντραρουμε με τοσες απουσιες.Αλλα εγω εχω πιστη στην ομαδα αρκει να μην κανουν μ.....ς σαν αυτες που εχουν κανει ως τωρα ο Μπατιστα,ο Νελσον,ο Γκιστ στην αρχη κλπ.

Κακομοιρη Διαμαντιδη θα πεθανεις σημερα...


Νομιζω οτι στο ρελαντι παμε για 20+...Και να σκεφτει κανεις οτι ειναι καλος κι ο Μπλουμς...Ο Μητσος δειχνει μεσα σ ολους της Ρεαλ σαν τον ''Τελευταιο των Μο'ι'κανων''...Βγαζει πασες απο τις καρφιτσοτρυπες και ο κοουτς τον εβαλε να μαρκαρει και τον Ρουντι!!! ohmy.gif
Δεν ειναι 27!!!, κοουτς!!!!Ο Μπατιστα οντως εκανε καποιες πατατες αλλα ειναι λυπηρο να ειναι εκει στο 5 ΜΟΝΟΣ μεταξυ ΑΝΔΡΩΝ... sad.gif


ΥΓ:Μολις εκανε δηλωσεις ημιχρονου στην καμερα της Ευρωλιγκας ο Ιβανοβιτς...Εν ολιγοις τον ρωτησε γιατι χανετε και ο αθεοφοβος ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΥΣΙΕΣ!!!!!! 77.gif Ειπε οτι ειμασταν κακοι στην αμυνα και οτι στο 2ο πρεπει να τρεξουμε και κυριως ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ οι παικτες οτι μπορουν να νικησουν αυτο το παιχνιδι....
yorgos
Μπορεί να σκάσει λίγο ο καλός μας τηλεσχολιαστής να ακούσουμε τι λέει ο Ιβάνοβιτς; Έλεος πια.
manj13
Οταν βλεπω Λασο στο πινακακι τυφλα να χει....ο Σκαριολο...

Το κερατο μου...Ισα που γλειφουν το γκαζι.... sad.gif

MVP o...Ρεγιες blink.gif ...Ταλαιπωρη φροντλαιν...Α και κατι αλλο...Ο Μητσος ηταν αρρωστος....ΠΑΛΙ.....Νομιζω κουραστηκε να παλευει εις ματην καμποσο καιρο τωρα .....
yorgos
Το ότι ο Μπατίστα τον κλώτσησε στο κεφάλι δεν το είδε ο εθνικός μας φράτζας, αλλά πρέπει να δουν το ριπλέι οι φίλοι της Ρεάλ και να καταλάβουν ότι έχουν λάθος.... Αχά.
manj13
QUOTE(yorgos @ Jan 22 2015, 22:59 ) *
Το ότι ο Μπατίστα τον κλώτσησε στο κεφάλι δεν το είδε ο εθνικός μας φράτζας, αλλά πρέπει να δουν το ριπλέι οι φίλοι της Ρεάλ και να καταλάβουν ότι έχουν λάθος.... Αχά.


Νταξει στιγμες υποξιας εγκεφαλου....απο το τρεξιμο...Α γιατι δεν βαζει....Χαραλαμποπουλο?? tongue.gif icon_drunk.gif
j-kidd13
Κατα λαθος τον χτυπησε,αφου προκαλεσε την πτωση ο Σλοτερ.
yorgos
Τέλος πάντων πού κουρεύεται ο Ιβάνοβιτς; Έχει λασπωτήρα στο μαλλί...
j-kidd13
Ξεχασα να ποσταρω πριν οτι θεωρω τον Γκιστ μακραν στους πιο στοκους μπασκετμπολιστες που εχω δει...
manj13
QUOTE(yorgos @ Jan 22 2015, 23:06 ) *
Τέλος πάντων πού κουρεύεται ο Ιβάνοβιτς; Έχει λασπωτήρα στο μαλλί...


Ας πουμε κατι ...ΕΥΠΕΠΤΟ ε,yorgos??? tongue.gif
yorgos
Πάντως ο τριανταπεντάποντος είναι παλικάρι. Έναν τέτοιον να είχαμε πέρυσι...
Zoys
"Οι διαιτητές πάνε να χαλάσουν το παιχνίδι"

Περισσότερο από την περιγραφή σου αποκλείεται...
manosnismo
QUOTE (yorgos @ Jan 22 2015, 23:11 ) *
Πάντως ο τριανταπεντάποντος είναι παλικάρι. Έναν τέτοιον να είχαμε πέρυσι...

Δεν υπαρχει αυτο ρε φιλε αντε να ειναι 25 ποντος.
j-kidd13
Ο αριθμος αναφορων για τη λαβη ζιου ζιτσου ξεπερασε σε αριθμο την αναφορα για το ποσο γρηγορη εκτελεση εχει ο Καρολ.
bbplayer
"Απόψε Αυτοσχεδιάζου(a)με"...
yorgos
Εμένα μου άρεσε που ο ΔΔ τον χαϊδεύει "γιατί αυτή είναι η διαφορά ανάμεσα στους δύο παίκτες" αλλά μετά τον μπινελικώνει και "δεν ξέρουμε τι του λέει τώρα".
bodiroga10
παντως ποσο κακος διαιτητης μπορει να εισαι για να δημιουργειται επεισοδιο στο τελος ενος αγωνα που η διαφορα ειναι κοντα στους 20 ποντους. εχουν κλειδωσει τα χερια των παικτων 3-4 δευτερολεπτα και αντι να σφυριξουν ειτε αμυντικο ειτε επιθετικο αφηνουν την κατασταση μεχρι να γινει φασαρια. πραγματικα τραγικοι....
manj13
QUOTE(bbplayer @ Jan 22 2015, 23:23 ) *
"Απόψε Αυτοσχεδιάζου(a)με"...


Δεν νομιζω οτι μπορουσε να γινει και κατι αλλο αποψε...Και απο το παγκο εγινε το παν...Βοηθησε κι ο Λασο καπου στο 3ο 10λεπτο αλλα δυστυχως ειναι που ειναι Αλφα η διαφορα των 2 ομαδων ειδικα στ 4-5αρια ηρθε σημερα κι εγινε... ΤΡΙΑΛΦΑ...Νομιζω οτι ολοι εκαναν οτι μπορουσαν μεχρι εκει που μπορουσαν...Λυπαμαι που επαληθευτηκα για την εικοσαρα αλλα η εικονα του ματς για εκει ηταν οταν ''παταγαν γκαζι'' και οι δικοι μας σταθηκαν καλα...Το βιντεο του ματς στο ΔΓ και στον Μ.Παπαδοπουλο για ν αποφασισουν αν παιζει κατι παραπανω για φετος ή αν ειμαστε ΗΔΗ εντος ΕΚΠΛΗΡΩΣΗΣ στοχων...Σε καθε περιπτωση σημερα νομιζω η ομαδα ΔΕΝ αφεθηκε να χασει μ οσο πηγαινε το ματς κι αυτο ειναι ενα θετικο σημειο....
Και το παλικαρι ο Χαραλαμποπουλος καλο ειναι να ξεκινησει απο ΧΑΜΗΛΑ...Γιατι γι αυτο το επιπεδο ειναι ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ.....
salonikatasos
εκεί που μειώσαμε στους 4 το πίστεψα λίγο χαχα.
τέλος πάντων εντός πλάνου είναι αυτή η ήττα,πάμε τώρα για 3 σερί νίκες που λογικά με το 3 στα 3 κλειδώνουμε και την πρόκριση,αφού οι υπόλοιποι χάνουν από όλους στα μεταξύ τους(η γαλατά πχ που είχε 2 νίκες με μεγάλη νίκη στον ερυθρό αστέρα έχασε στην έδρα του σήμερα από άλμπα). στα 2 ματς με μακάμπι-μπάρτσα θα φανεί και η θέση στην οποία λογικά θα καταλήξουμε. ξαναλέω ότι θεωρώντας ότι η πρόκριση δεν πρόκειται να χαθεί,αφού οι 4 άλλες ομάδες δεν είναι για 8αδα,το επόμενο που πρέπει να μας ενδιαφέρει είναι να μη βγούμε 4οι για να αποφύγουμε την τσσκα(που κάποτε θα μειώσει ταχύτητα βέβαια). μετά είτε 2οι είτε 3οι,μπορούμε να το παλέψουμε επί ίσοις όροις με οσφπ,φενέρ-εφές

υγ. μετά το ορλάντο μπλουμς της προηγούμενης βδομάδας είχαμε και τον καμπιάσο σήμερα(ποδοσφαιριστής της αργεντινής για όποιον δεν τον ξέρει) σε δήλωση χάτζη μετά τον αγώνα
j-kidd13
Ξεκιναω λεγοντας οτι ο Campazzo(που βλεποντας τον μου φερνει κατι απο Χαρουλη,Μπελινελι,Λυμπεροπουλο μαζι) επρεπε να φυγει με τη μια για τα αποδυτηρια και ας ηθελε 1 λεπτο μονο για να ληξει.

Απο κει και περα,σταθηκαμε αξιοπρεπως στην μεγαλυτερη διαρκεια του αγωνα,η διαφορα ηταν αρκετη μεν,εκει κοντα στους 10-14,ελεγχομενη δε,καναμε και 1-2 καλα ραν,πιστευω οτι η ομαδα ειχε περισσοτερες πιθανοτητες για κατι "καλο",αλλα εκανε παιδαριωδη (και πολλα) λαθη,που τις στοιχησαν τις οποιες ελπιδες κοντρα σε τετοιο αντιπαλο και με αυτες τι απουσιες.(δεν συζηταω για κατι διαφορες 30 ποντων που διαβασα).Παμε γι αλλα...
CG.
QUOTE (yorgos @ Jan 23 2015, 00:23 ) *
Εμένα μου άρεσε που ο ΔΔ τον χαϊδεύει "γιατί αυτή είναι η διαφορά ανάμεσα στους δύο παίκτες" αλλά μετά τον μπινελικώνει και "δεν ξέρουμε τι του λέει τώρα".

Του ειπε dont touch me δυο φορες

Κάσσιλη περιπτωση μ$% €££¥ ου ψωνισμενου νεαρου
επαθα λαστιχο
QUOTE(j-kidd13 @ Jan 22 2015, 23:07 ) *
Ξεχασα να ποσταρω πριν οτι θεωρω τον Γκιστ μακραν στους πιο στοκους μπασκετμπολιστες που εχω δει...

Kαλά και ο Μπέρι χαζόφερνε,αλλά...... bball.gif bball.gif bball.gif
j-kidd13
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Jan 23 2015, 02:05 ) *
Kαλά και ο Μπέρι χαζόφερνε,αλλά...... bball.gif bball.gif bball.gif


Δεν εννοω πως δειχνει οπτικα...Εννοω τι κανει μεσα στο γηπεδο.Τι αποφασεις παιρνει κλπ,την αντιληψη του κλπ.
Εδω στην πασα που εκανε στον Μπλουμς αν θυμαμαι καλα,οταν τον εκλεισαν 2,δεν πιστευα οτι σκεφτηκε πως πρεπει να ενεργησει εκεινη τη στιγμη... laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.