Help - Search - Members - Calendar
Full Version: γειά σε όλους!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Γεράσιμος
γειά σας σκέφτηκα να χαιρετήσω σαν νέος στο φόρουμ!είμαι 20 χρονών απο Πάτρα και παίζω μπάσκετ για μένα αποκλειστικά,παλιότερα είχα δοκιμάσει σε ομάδα αλλά δεν μου άρεσε ο τρόπος γιατί δεν το διασκέδαζες και περισσότερο να βγάλουν έσοδα θέλανε παρά να σε μάθουν κάτι.παίζω στην θέση 2 και προσπαθώ καθημερινά να γίνομαι καλύτερος αφού κάποιους μήνες το είχα σταματήσει και πρέπει να βρώ ξανά τα πατήματα μου.
morfi
Καλώς ήρθες...
lakersdynasty
QUOTE(Γεράσιμος @ Apr 28 2013, 01:52 ) *
γειά σας σκέφτηκα να χαιρετήσω σαν νέος στο φόρουμ!είμαι 20 χρονών απο Πάτρα και παίζω μπάσκετ για μένα αποκλειστικά,παλιότερα είχα δοκιμάσει σε ομάδα αλλά δεν μου άρεσε ο τρόπος γιατί δεν το διασκέδαζες και περισσότερο να βγάλουν έσοδα θέλανε παρά να σε μάθουν κάτι.παίζω στην θέση 2 και προσπαθώ καθημερινά να γίνομαι καλύτερος αφού κάποιους μήνες το είχα σταματήσει και πρέπει να βρώ ξανά τα πατήματα μου.


Καλώς σε βρήκαμε και καλά ποστ.

Και συνέχισε να παίζεις.

(Υπογραφή: Αυτός που δεν συνέχισε να παίζει tongue.gif )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.