Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πανιωνιος-Μαρουσι
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Πανιώνιος
mono maroussi
Μετα την νικη επι της αεκ αμα κανουμε το διπλο στο ελληνικο καπαρωνουμε την πεμπτη θεση και εγω μετα να μην πω για πιο πραγμα κανω ονειρα.. icon_drunk.gif
Rondo
QUOTE(mono maroussi @ Apr 17 2008, 00:45 ) *
Μετα την νικη επι της αεκ αμα κανουμε το διπλο στο ελληνικο καπαρωνουμε την πεμπτη θεση και εγω μετα να μην πω για πιο πραγμα κανω ονειρα.. icon_drunk.gif

Λοιπόν κερδίστε στο ελληνικό να βγει τέταρτος ο Πανελλήνιος και μετά ποιος τον πιάνει τον Γκράντι!!!
Vas
Σε 3 τριπλή ισοβαθμία με πανιώνιο πανελλήνιο Μαρούσι έχουμε:

Νίκη του Αμαρουσίου (επί του Πανιωνίου) έως 2 πόντους βγαίνουμε 6οι

Νίκη του Αμαρουσίου από 3 έως 14 βγαίνουμε 5οι

Νίκη του Αμαρουσίου πάνω από 15 βγαίνουμε 4οι

Και με 500 Μαρουσιώτες στο Ελληνικό όλα γίνονται… tongue.gif icon_drunk.gif
Alexmei
QUOTE(Rondo @ Apr 16 2008, 22:55 ) *
Λοιπόν κερδίστε στο ελληνικό να βγει τέταρτος ο Πανελλήνιος και μετά ποιος τον πιάνει τον Γκράντι!!!



Ποιος τον πιάνει; blink.gif Δεν κατάλαβα ακριβώς τι θες να πεις με αυτό sad.gif
Rondo
QUOTE(Alexmei @ Apr 17 2008, 14:24 ) *
Ποιος τον πιάνει; blink.gif Δεν κατάλαβα ακριβώς τι θες να πεις με αυτό sad.gif

Μετά θα είναι ασταμάτητος αυτό εννοούσα... wink.gif
Alexmei
QUOTE(Rondo @ Apr 17 2008, 12:38 ) *
Μετά θα είναι ασταμάτητος αυτό εννοούσα... wink.gif



A εγώ νόμιζα πως θα παίσει ζευγάρι με Μαρούσι και δεν θα μπορέσουν να τον σταματήσουν.. tongue.gif anyway Γκράντι ftw! bball.gif bball.gif
mono maroussi
QUOTE(Vas @ Apr 17 2008, 12:51 ) *
Σε 3 τριπλή ισοβαθμία με πανιώνιο πανελλήνιο Μαρούσι έχουμε:

Νίκη του Αμαρουσίου (επί του Πανιωνίου) έως 2 πόντους βγαίνουμε 6οι

Νίκη του Αμαρουσίου από 3 έως 14 βγαίνουμε 5οι

Νίκη του Αμαρουσίου πάνω από 15 βγαίνουμε 4οι

Και με 500 Μαρουσιώτες στο Ελληνικό όλα γίνονται… tongue.gif icon_drunk.gif

wink.gif icon_drunk.gif Ψησε οσους περισσοτερους μπορεις..Πραγματικα ειναι το ματς της χρονιας..και θα σας φτιαξουμε και τον Γκραντι στα πλει οφ
mono maroussi
QUOTE(Vas @ Apr 17 2008, 12:51 ) *
Σε 3 τριπλή ισοβαθμία με πανιώνιο πανελλήνιο Μαρούσι έχουμε:

Νίκη του Αμαρουσίου (επί του Πανιωνίου) έως 2 πόντους βγαίνουμε 6οι

Νίκη του Αμαρουσίου από 3 έως 14 βγαίνουμε 5οι

Νίκη του Αμαρουσίου πάνω από 15 βγαίνουμε 4οι

Και με 500 Μαρουσιώτες στο Ελληνικό όλα γίνονται… tongue.gif icon_drunk.gif

παντως μην εκπλαγεις με αυτα που θα δεις στον σταθμο..αν επαληθευτουν αυτα που ακουω καπιοι θα παθουν πλακα το σαββατο.οπως παλια wink.gif
HOULIGAN76
Ρε Βας εκεί που λέγαμε οτι δεν μπορούμε να γεμίσουμε ούτε ενα ταξί τώρα ίσως να χρειαστούμε 3 λεωφορεία.
icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Τέσπα δύσκολο ματσάκι.Αλλά αμα κερδίσουμε έστω και με 1 πόντο θα είμαι πολύ χαρούμενος.

Ευτυχώς που διώξαμε τον Ρουσό διότι η Α2 θα ήταν κοντά.8 νίκες ο Αγόρ και ο κολοσσός.Και ...
Vas
πορεία με μηχανάκια... tongue.gif

Hooligan έφτασε η ώρα να σε γνωρίσουμε από κοντά! Το Σάββατο στο σταθμό με ένα κόκκινο γαρύφαλο στο πέτο smile.gif !

όταν ήμουν λύκειο (πριν 10 χρόνια) πηγαίναμε 50+ άτομα παντου... Στην Α1 έφυγε ο κόσμος...

τέλος πα... έχουμε κάτι προηγούμενα με τους πανιώνιους από τον Μίλωνα... shot.gif
mono maroussi
QUOTE(Vas @ Apr 17 2008, 23:36 ) *
πορεία με μηχανάκια... tongue.gif

Hooligan έφτασε η ώρα να σε γνωρίσουμε από κοντά! Το Σάββατο στο σταθμό με ένα κόκκινο γαρύφαλο στο πέτο smile.gif !

όταν ήμουν λύκειο (πριν 10 χρόνια) πηγαίναμε 50+ άτομα παντου... Στην Α1 έφυγε ο κόσμος...

τέλος πα... έχουμε κάτι προηγούμενα με τους πανιώνιους από τον Μίλωνα... shot.gif

αντε δυνατα αυριο και γηπεδο και κερκιδα!!Μαρουσι ολε τρελενομαι
mono maroussi
QUOTE(mono maroussi @ Apr 18 2008, 22:32 ) *
αντε δυνατα αυριο και γηπεδο και κερκιδα!!Μαρουσι ολε τρελενομαι

τελικα μονο στην κερκιδα νικησαμε icon_drunk.gif δν πειραζει κατι ειναι αυτο δειξαμε οτι υπαρχουμε σαν οπαδοι.Το πουλμαν εγραφε απεξω δημος αμαρουσιου..Κυριοι πηγαμε κυριοι φυγαμε καθως δν εμφανιστηκε κανεις..Μονο στο τελος κατι χειρονομιες απο μακρια 68.gif χαχα.Μαρουσι μια ζωη δν ξενερωνουμε ποτε.Παμε για νικη με αελ να παρουμε την εκτη θεση icon_drunk.gif cool.gif
Vas
QUOTE
Μονο στο τελος κατι χειρονομιες απο μακρια


Χαβαλές να γίνεται... smile.gif

Πάμε να νικήσουμε τους Αρειανούς τώρα στα play-off icon_drunk.gif
HOULIGAN76
Οσο σκέφτομαι οτι εξαιτίας του Ρουσό χάσμε πολύ έδαφος με πιάνουν τα νευρα μου.Κρίμα διότι σε διαφορερική περίπτωση θα χαμε πάρει μια κούπα{Ευρωπα΄ι΄κή και θα μασταν άνετα στη τετράδα.

Κρίμα ρε γμτ μου.

Οσο για το ματς παίξαμε πολύ καλά για 30 λεπτά αλλά απο τη στιγμή που ο Καλαμπόκης ξύπνησε ..τέλειωσε η ιστορία για μας.
mono maroussi
αφου τελειωσε το ματς μας κραταγε μεσα η αστυνομια μεχρι να αδειασει το γηπεδο..σε καποια φαση μπαινουν 2 κοπελες η μια η ξανθια πολυ καλη και αρχισαν να παιζουν μπασκετ..Η ξανθια σε καποια φαση εβαλε και ενα τριποντο και αρχισαμε να χειροκροταμε και οι 50 αλλα αυτοι μας εγραψε κανονικα.Οποτε πεταγονται 2 απο πισω και φωναζουν το φοβερο συνθημα..ΞΑΝΘΙΑ ΒΕΝΤΕΤΑ ΓΥΡΝΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΤΑ. icon_drunk.gif icon_drunk.gif laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.