Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ντιτρόιτ-Ορλάντο
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Past Seasons
NBAholic
pistons3-sm.gif vs magic1-sm.gif

Σχόλια για τη σειρά αγώνων.
Van_prentzi
Detroit σε 5 ματσακια.
kostasvc15
QUOTE(Van_prentzi @ Apr 19 2007, 11:39 AM) *
Detroit σε 5 ματσακια.

Βαλε κατι ακομα....
Αν παιξει με το ιδιο παθος που επαιζε στην αρχη το Ορλαντο οπου ηταν 1ο για ενα διαστημα στην ανατολη δεν αποκλειεται να παει και στα 7 παιχνιδια.
Gravedigger
QUOTE(kostasvc15 @ Apr 19 2007, 12:15 PM) *
Βαλε κατι ακομα....
Αν παιξει με το ιδιο παθος που επαιζε στην αρχη το Ορλαντο οπου ηταν 1ο για ενα διαστημα στην ανατολη δεν αποκλειεται να παει και στα 7 παιχνιδια.

Δυστυχώς δν νομίζω...Μακάρι να παίξει καλά το Orlando αν κ δν πιστέυω να πάρει πάνω από 1 ματς... sad.gif
Das Kapital
Το Ντητροιτ ειναι η καλυτρη της Ανατολης δε θα δυσκολευτουν!!!
NBAholic
To Oρλάντο έμεινε στο καλό του ξεκίνημα. Έκτοτε, έμοιαζε απλώς να παίζει για να προλάβει τα πλέι οφ. Ό,τι κάνουν, μάλλον θα το στηρίξουν στον Ντουάιτ, γιατί τους περιφερειακούς δεν τους βλέπω για πολλά, κι ας διένυσε καλή περίοδο ο Χέντο.
Keyser_Soze
Εύκολα οι Πίστονς. Μόνος του ο Χάουαρντ δεν πρόκειται να πετύχει τίποτα...
grigoris
Κόντρα στον Χάουαρντ οι Πίστονς αντιπαρατάσσουν Γουάλας,Γουέμπερ,ΜακΝτάις και Μαξίελ οπότε δύσκολο για τους Μάτζικ.Οι Πίστονς είναι δυνατοί και εκτός έδρας,δεν είναι απίθανο το σουίπ στο ζευγάρι αυτό.
Aristofanis
4-0 απλά και με μεγάλες διαφορές.
kostasvc15
Ετσι σας θελω!!! biggrin.gif
Θα εκπλαγειτε ολοι!!! biggrin.gif
Das Kapital
QUOTE(kostasvc15 @ Apr 20 2007, 07:50 PM) *
Ετσι σας θελω!!! biggrin.gif
Θα εκπλαγειτε ολοι!!! biggrin.gif


Δεν υπαρχει περιπτωση!!!

Βαζω και το χερι μου στη φωτια οτι θα περασουν οι Πιστονς!!! biggrin.gif
iverson
QUOTE(lebron15 @ Apr 20 2007, 05:24 PM) *
Δεν υπαρχει περιπτωση!!!

Βαζω και το χερι μου στη φωτια οτι θα περασουν οι Πιστονς!!! biggrin.gif

εγώ δεν βάζω το χέρι μου στη φωτία αλλά νομίζω οι Piston θα περάσουν όχι και τόσο εύκολα με 4-2.
kostasvc15
QUOTE(lebron15 @ Apr 20 2007, 05:24 PM) *
Δεν υπαρχει περιπτωση!!!

Βαζω και το χερι μου στη φωτια οτι θα περασουν οι Πιστονς!!! biggrin.gif

Εννοω οτι θα εκπλαγειτε που δεν θα υπαρξει σουιπ.Φυσικα και θα περασουν οι Πιστονς.
k_sal_15
Σουίπ με τίποτα... Το Ορλάντο θα πάρει ένα, δυό ματσάκια. Πέρα από αυτά τίποτα περισσότερο... Κρίμα γιατί το πάω το Ορλάντο....
drakonikolis
Το 4-1 υπέρ των Pistons είναι για μένα σχεδόν σίγουρο.Στο 2ο μισό της κανονικής περιόδου οι Magic κάνουν ελεύθερη πτώση.
kostasvc15
Το 1-0 εκανε το Ντιτροιτ που νικησε με 100-92 το Ορλαντο.Οι Πιστονς ηταν ολη την ωρα μπροστα στο σκορ χαρη στο καλο τους ξεκινημα(28-16 στην 1η περιοδο) αλλα το Ορλαντο επεστρεψε και μειωσε στους 3 λιγο πριν τη ληξη.Για το Ορλαντο ξεχωρισε ο Τουρκογλου με 17π και ο Χαουαρτ με 13π και 19ρ(αλλα 6 λαθη)ενω για το Ντιτροιτ ο Μπιλαπς με 22π και 11α ,ο Χαμιλτον με 22π και ο Ουαλλας με 16π.
Das Kapital
Αλλες τις νικες χαλαρα για το Ντητροιτ και συνεχιζει καθοδον για τους τελικους της Ανατολης
kostasvc15
Να πουμε μονο οτι το ματσακι θα μπορουσε ''ευκολα'' να το ειχε παρει το Ορλαντο αλλα εκανε πολλα λαθη και ηταν πολυ αστοχο στις βολες(18-36).
kostasvc15
2-0 το Ντιτροιτ που νικησε 98-90 το Ορλαντο.
bball.gif Ο Χαουαρτ δεν ηταν ουτε σημερα καλος 8π και 11ρ.Ξεχωρισαν οι Χιλ και Τουρκογλου με 21 και 22 π αντιστοιχα.
bball.gif Οι Πιστονς πηραν βοηθεια απο ολους τους παιχτες.Μπιλαπς 21π 8α,Χαμιλτον 22π,Πρινς 18π,Ουαλας 17π,11ρ και 3 ταπες,Ουεμπερ 10π και 9ρ και Μακνταις 9π και 11ρ.
Οι Ματζικ μειωσαν τα λαθη αλλα παρεμειναν το ιδιο αστοχοι στις βολες,σε αντιθεση με το Ντιτροιτ που στο τελος εβαλε σχεδον ολες τις βολες και κρατησε το προβαδισμα που ειχε.
Van_prentzi
QUOTE(kostasvc15 @ Apr 24 2007, 01:49 AM) *
Οι Ματζικ μειωσαν τα λαθη αλλα παρεμειναν το ιδιο αστοχοι στις βολες,σε αντιθεση με το Ντιτροιτ που στο τελος εβαλε σχεδον ολες τις βολες και κρατησε το προβαδισμα που ειχε.


Αμα έχεις στην ομάδα τον Howard πως να έχεις καλό ποσοστό στις βολες;;;;
Άσχετο, αλλά οι Orlando πάντα δεν ήταν τραγικοί στις βολές;
Ξεκινάμε με Shaq......
Συνεχίζουμε με Nick "The Brick" (τι nick και αυτό θεε μου!!) Anderson
και φτάνουμε στον μέεεεεγα Dwight που και αυτος σουτάρει βολές σαν να παίζει χαντμπολ!!
19.gif
Flash
Το είδα το ματσάκι και ειλικρινά τσάμπα το ξενύχτι. Το Ντιτρόιτ έπαιζε ακριβώς όσο χρειαζόταν και ουσιαστικά δεν απειλήθηκε ούτε κατ'ελάχιστο. Πέτυχε μια άκρως επαγγελματική νίκη κάνοντας συντήρηση δυνάμεων.
Το δε Ορλάντο ήταν σχεδόν τραγικό. Μόνο ο Μεγάλος Λόφος και ο Μογγόλος ξεχώρισαν...
Van_prentzi
3-0 στο πολύ χαλαρό.
Είναι απλά τα πράγματα.

[size=5]pistons=σοβαρή ομάδα
kostasvc15
Ξεκινησε το Ορλαντο-Ντιτροιτ.Το Ορλαντο ειναι στο +10.
thrylos7
93-97 και sweep!

25-4-6 για Μπίλαπς, 19 ο Χάμιλτον .. 29-17 ο Χάουαρντ για τους ηττημένους.
kostasvc15
Θα μπορουσαν να το ειχαν παρει τον αγωνα οι Ματζικ οπως και το πρωτο παιχνιδι αλλα για αλλη μια φορα ηταν τελειως αστοχοι απο τις βολες.Με 61% σουταραν σημερα.
morfi
QUOTE(thrylos7 @ Apr 29 2007, 12:46 AM) *
93-97 και sweep!

Aναμενομενο...

Ενα απο τα λιγα πραγματα που θα θυμαμαι απο αυτη τη σειρα ειναι οι κακες εμφανισεις του χαουαρντ. Οι πιστονς εκαναν καταπληκτικη δουλεια και τον εξουδετερωσαν επιθετικα χωρις μαλιστα να υπαρχει κατω απο το καλαθι ο μπεν γουαλλας.
Παλι καλα που ο χαουαρντ επερνε μερικα ριμπαουντ και το εσωσε καπως.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.