Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 3 on 3 streetball
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
efthimis01
Παιδιά θα πάει κανείς απο δω στο 3 on 3 στη Θεσσαλονίκη; bball.gif
KobeNBA
εγωω smile.gif)))) στους 94 ειμαι!
efthimis01
QUOTE(KobeNBA @ Jun 12 2010, 02:22 ) *
εγωω smile.gif)))) στους 94 ειμαι!


kai gw stous 93
mallon tha eimaste idio group
pws se lene?
efthimis01
paidia an exei traviksei kaneis kamia foto apo 3 0n 3 as anevasei?
A! mipws itan kaneis ethelontis / ethelontria?
*~_IvErSoN_~*
Και έγω πήγα στην κατηγορία 93-94 biggrin.gif
KobeNBA
παιδια μπορω να πω ηταν πολυ ωραια!!! εγω βγηκα πρωτος και στα αλματα εκανα ~68~ smile.gif)))) αλλα δεν μπορεσα να ερθω στην απονομη δεν ειχα λεφτα για ταξι και με λεωφοριο δεν θα προλαβαινα και δωσαν σε αλοον γμτ..
efthimis01
QUOTE(*~_IvErSoN_~* @ Jun 24 2010, 14:22 ) *
Και έγω πήγα στην κατηγορία 93-94 biggrin.gif


Και εγώ σε εκείνη την κατηγορία ήμουν. Η Ομάδα μου ήταν οι Βουβουζέλες smiley.gif .
Ποια ομάδα ήσουν;


QUOTE(KobeNBA @ Jul 1 2010, 14:27 ) *
παιδια μπορω να πω ηταν πολυ ωραια!!! εγω βγηκα πρωτος και στα αλματα εκανα ~68~ smile.gif)))) αλλα δεν μπορεσα να ερθω στην απονομη δεν ειχα λεφτα για ταξι και με λεωφοριο δεν θα προλαβαινα και δωσαν σε αλοον γμτ..

Σε θυμάμαι εσένα. Το δώρο σου πρέπει να προλάβαινες άνετα να το πάρεις γιατι η απονομή ήταν το βράδυ κατά τις 7.
Εγώ κερδισα στο γκρουπ μας το 1ον1. Τι δώρο λες να μασ έδωσαν; Ενα μπλουζακι της Pepsi kai ena kapelo tongue.gif
Ειχα παίξει τελικό με έναν από την ομάδα σου νομίζω. Τον ένα από κατι δίδυμους.

Κατα τα άλλα πολύ μου άρεσε το τουρνουά. Εγώ είμαι από Κατερίνη Και ξυπνησα 6 τ πρωί για να πάρω τ τραίνο την πρώτη μέρα.
Προκριθήκαμε ημιτελικά στην ηλικία μας και δεν μπορούσαμε να έρθουμε την άλλη μερα τοσο νωρίς για να παίξουμε sad.gif
αλλα kleinmein η εμπειρία μετράει
KobeNBA
Ναι ναι εχεις δικιο αυτον απο την ομαδα μου θα λες! Χαιρομαι που λες οτι με θυμασαι smile.gif) αλλα πως ?? :Ρ γνωριστικαμε? ποοο μονο μπλουζα κ καπελο ? ελεος
ZEUS
Ήμουν διακοπές Μεξικό εκείνες της ημέρες ρε μάγκες και δεν μπορούσα να πάω...

Αυτά τα 3 εναντίον 3 θα τα διοργανώνει ο ΠΣΑΚ κάθε καλοκαίρι στο Ποσειδώνιο;;;

Επίσης πως δούλευαν τα γκρουπ; ηλικιακά;;;;
efthimis01
Βασικα δε γνωριστηκαμε... rolleyes.gif αλλα σε θυμαμαι επιδη μου ειχε πει ο ενας απο τους διδυμους οτι ησουν στην ομαδα του και κερδισες τα αλματα... 77.gif Τ δώρο ειχες? Εμας στο 1ον1 μας κατεστρεψαν, μονο μπλουζακι και και καπελο... w00t.gif Δε πειραζει ηταν εμπειρια ομως να σε βραβευει ο Λαζος! Εγω που μιλησα με κατι εθελοντες και το Λαζο μου ειπαν οτι μαλλον θα γινει και του χρονου... μακαρι..... blove.gif
DjNanos
http://www.youtube.com/watch?v=2OHwIlONAJY
The Warlus
Θυμάμαι είχε γίνει πριν κάποια χρόνια στα μέρη μου και φυσικά το είχαμε βγει πρώτοι!!
Α ρε κάτι ματς!
KobeNBA
κερδιζα εξετασεις αθλητικες σε εργαστηρι αξιας 100ευρω..αλλα αργησα 5λεπτα γ την απονομη και δεν μου το δωσαν...σου στελνω το mail μου σε μηνωμα να με κανεις στο φβ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.