Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Top 100 dunks ever..non nba
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
kostasvc15
Ενα βιντεακι με τα καλυτερα 100 καρφωματα εκτος ΝΒΑ..Εχω παθει πλακα,ελαχιστα απο αυτα τα εχω ξαναδει,πραγματικα καποιοι απο αυτους εχουν κατι στα ποδια,δε γινονται τετοια αλματα..Δειτε και σχολιαστε,δεν ειχα που να το βαλω και ανοιξα τοπικ εδω..

Φανταστειτε... ξεκιναει το βιντεο και στο Νο 90-95 εχει καρφωματα πατω απο τα ποδια
il postino
QUOTE(kostasvc15 @ Jun 20 2010, 06:12 ) *
Ενα βιντεακι με τα καλυτερα 100 καρφωματα εκτος ΝΒΑ..Εχω παθει πλακα,ελαχιστα απο αυτα τα εχω ξαναδει,πραγματικα καποιοι απο αυτους εχουν κατι στα ποδια,δε γινονται τετοια αλματα..Δειτε και σχολιαστε,δεν ειχα που να το βαλω και ανοιξα τοπικ εδω..

Φανταστειτε... ξεκιναει το βιντεο και στο Νο 90-95 εχει καρφωματα πατω απο τα ποδια

αν και δεν ειμαι fun των καρφωματων , οφειλω να ομολογησω οτι το βιντεακι σπερνει!!!!!
Air Kef
Spam!!

tongue.gif

Άξιζε ξεχωριστό τόπικ. biggrin.gif
kasper7
&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />
Das Kapital
Αυτος ο Συριγος δεν ενθουσιαζεται ποτε οταν προκειται για καρφωμα Αμερικανου,βρηκε και την ευκαιρια κιολας που εκανε ενα γαματο καρφωμα για ελληνικα δεδομενα να τον κατηγορησει!

Σορρυ για το off-topic αλλα θελω να ποσταρω και αυτο:

http://www.youtube.com/watch?v=VQ8zdlU5BRo

Ο Μαυροκεφαλιδης κανει εμφανεστατα βηματα και ο γνωστης του αθληματος Συριγος οχι μονο δεν τα ειδε αλλα εκθειαζει τον Μαυροκεφαλιδη σαν να ειναι ο Olajuwon
kostasvc15
QUOTE(kasper7 @ Jun 22 2010, 08:03 ) *

Aυτος ο Εντουαρτς ηταν αυτος που ειχε παιξει και στην ΑΕΚ;;
captain charisma
οχι μονο ολυμπιακο και δαφνη επαιξε ο αλλος ηταν ο μπιλ εντουαρντς που επαιξε αεκ και παοκ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.