Help - Search - Members - Calendar
Full Version: FIFA vs PES
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
morfi
Το τελευταίο καιρό πληθαίνουν οι φωνές γύρω μου... ποοοο... πληθαίνουν ο φωνές γύρω μου... μου άρεσε... και μου φωνάζουν πως το FIFA είναι πλέον καλύτερο από το PES. Θα ήθελα να ακούσω και άλλες γνώμες μιας και η τελευταία φορά που έπαιξα το FIFA έχω ξεχάσει πότε ήτανε. Θα το τεστάρω πάντως...
LFO
με βαση τα 2 τελευταια χρονια και χωρις να εχω πιασει ακομα στα χερια τα φετινα, ναι το ΦΙΦΑ ειναι πολυ καλυτερο.
morfi
QUOTE(LFO @ Oct 4 2012, 16:14 ) *
με βαση τα 2 τελευταια χρονια και χωρις να εχω πιασει ακομα στα χερια τα φετινα, ναι το ΦΙΦΑ ειναι πολυ καλυτερο.

Φήμες λένε το ίδιο και για φέτος.
HLR CENATION
QUOTE(morfi @ Oct 4 2012, 13:20 ) *
Το τελευταίο καιρό πληθαίνουν οι φωνές γύρω μου... ποοοο... πληθαίνουν ο φωνές γύρω μου... μου άρεσε... και μου φωνάζουν πως το FIFA είναι πλέον καλύτερο από το PES. Θα ήθελα να ακούσω και άλλες γνώμες μιας και η τελευταία φορά που έπαιξα το FIFA έχω ξεχάσει πότε ήτανε. Θα το τεστάρω πάντως...



Eδω και μια εβδομαδα εχω παρει το φιφα 2013 για το χβοχ 360.

Μαγευτικο το παιχνιδι.Εκπληκτικο.

Καμια σχεση με το προ.

Το προ καλυτερα να γινει σαν το λαιβ.Να μην ξαναβγει μεχρι να το φτιαξουν.Και το λεει ενας που μεγαλωσε με προ.
tsitum
Το Pro 15 ειναι κορυφαιο στο ps3 που παιζω. Παρα πολυ ρεαλιστικο... Το λεω εγω που εχω να παιξω χρονια μπαλα, δε θα το λενε μονο αυτοι που παιζουν χρονια μπαλα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.