Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χαιρετώ τα πλήθη!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
pmam
Αν και είμαι γύρω στο μήνα στο forum ωστόσο δεν έχω ακόμη συστηθεί (σορρυ!!).
Λοιπόν, είμαι ο Παύλος, 18 χρονών από Θεσσαλονίκη, και όπως και οι υπόλοιποι εδώ μέσα είμαι basket junky biggrin.gif
Ένας φίλος μου με πρότεινε να ξεκινήσω μπασκετ στα 15 και δεν μπορώ να πω ότι με τρέλαινε τότε το άθλημα... 'Ομως, οπως με όλα τα ναρκωτικά, αν ξεκινήσεις, μετά δύσκολα ξεκόβεις biggrin.gif blove.gif
Btw, κορυφαίο forum, συγχαρητήρια!!! 41.gif
dizzy_fingers
Καλώς ήρθες Παύλο smile.gif.

Καλά να περάσεις στην παρέα μας.
sacarame
Γεια σου φίλε!!!καλώς ήρθες!!!!
nikefalin
Τα πλήθη σε χαιρετούν Παύλε!
καλά πόστ να χεις icon_wave.gif
SlobodaN
Kαλοσώρισες φιλαράκο. cool.gif
www.red-white.gr
Εγώ έψαχνα σαν Μίλκοβιτς ένα ενιαίο θρεντ καλωσορίσματος,οπότε για να μην ανοίγω άλλο,σας χαιρετώ από εδώ. smile.gif

Με λένε Κώστα,είμαι απο Κόρινθο αλλά μεγάλωσα Πειραιά,σπούδασα 6 χρόνια (sic) στη Σαλόνικα,είμαι γαύρος όσο δεν πάει (με όλα τα καλά και τα κακά που έχει η ράτσα μας...),είμαι 25 χρονών.Αυτάαααααα.

Και πάλι καλώς σας βρήκα παίδες,πραγματικά εξαιρετική δουλειά από όσο είδα στο φόρουμ σας.Διακριτοί ρόλοι,σωστοί κανόνες,και ωραία γραφή από τους posters.Ελπίζω να τα λέμε συχνά. icon_wave.gif
thrylos7
Καλώς ήρθατε στην παρέα μας Παύλο και Κώστα! Καλά posts!
dizzy_fingers
Καλώς όρισες κι επίσημα smile.gif.
pmam
Καλώς ήρθες Κώστα και καλώς σας βρήκα! Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα biggrin.gif !
nikolas12
Καλωσορισατε Κωστα και Παυλο!Καλα ποστ και καλες συζητησεις.
B for Basketball
Γειά!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.