Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Προπονησεις Ολυμπιακου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
ALEXANDROULITSA
Καλησπέρα σε ολους..Μήπως ξερει καποιος πως μπορω να μαθω τι ωερς ειναι οι προγραμματισμενες προπονησεις του Ολυμπιακου και αν ειναι ανοιχτες στο κοινο...?Ευχαριστω εκ των προτερων blove.gif
Consultant
Νομιζω οτι θα φας πορτα απο ανθρωπους του γηπεδου του Σεφ..Δεν εχω ακουσει απο πουθενα να ειναι open οι προπονησεις στο κοινο.

Μπορεις ομως να περιμενεις καποιον παιχτη του Ολυμπιακου να ερθει (π.χ. τον Παπαλουκα) στο γηπεδο και να τον ρωτησεις.Ειμαι σιγουρος οτι θα σε παρει μαζι του στη προπονηση!!
ALEXANDROULITSA
QUOTE(Consultant @ Jan 6 2009, 15:43 ) *
Νομιζω οτι θα φας πορτα απο ανθρωπους του γηπεδου του Σεφ..Δεν εχω ακουσει απο πουθενα να ειναι open οι προπονησεις στο κοινο.

Μπορεις ομως να περιμενεις καποιον παιχτη του Ολυμπιακου να ερθει (π.χ. τον Παπαλουκα) στο γηπεδο και να τον ρωτησεις.Ειμαι σιγουρος οτι θα σε παρει μαζι του στη προπονηση!!

Καταρχάς ευχαριστω αλλα εισαι σιγουροσ πως θα με παρει μαζι του?Λιγο δυσκολο το κοβω rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.