Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πόσες ώρες περνάτε στο pc κάθε μέρα;
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
Pages: 1, 2
kostasvc15
Εγω τωρα τελευταια που πηρα και καινουργιο pc καθομαι γυρω στις 5-6 icon_drunk.gif ωρες καθε μερα.Εσεις;;
Das Kapital
Απο οτι πιστευω γιατι δεν ειμαι και σιγουρος νομιζω πως περναω τουλαχιστον 3-4 ωρες!!! smile.gif
MERLIN10
τωρα μεχρι 5 ωρες
Zmac
2-3 ωριτσες τις χρειαζομαι.Ειναι το ναρκωτικο μου!!! tongue.gif
Alex Acker
Εγω 2-3 ωριτσες την ημερα της χρειαζομαι
mikri prasini ollandeza
E δε φταίω εγώ που κάθομαι πολύ....ο πς είναι δίπλα μου!Αυτό φταίει!μαζί ξαπλώνουμε, μαζί κοιμόμαστε, μαζί τα κάνουμε όλα...άρα 24/24!
NBAholic
Κανά 10λεπτο το θέλω κι εγώ... tongue.gif
Pierce
εχω χτυπησει και 18ωρο μπροστα απο την οθονη (α ρε ατιμο Championship manager). υπο φυσιολογικες συνθηκες επειδη σχεδον παντα παιζει μουσικη στο δωματιο ο υπολογιστης μενει ανοιχτος τουλαχιστον 5-6 ωρες την ημερα.
Alexmei
QUOTE(NBAholic @ May 25 2007, 04:25 PM) *
Κανά 10λεπτο το θέλω κι εγώ... tongue.gif



Και γω κάπου τόσο...5 ώρες και κανά 10λεπτο tongue.gif tongue.gif
Silver8
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ May 25 2007, 03:25 PM) *
E δε φταίω εγώ που κάθομαι πολύ....ο πς είναι δίπλα μου!Αυτό φταίει!μαζί ξαπλώνουμε, μαζί κοιμόμαστε, μαζί τα κάνουμε όλα...άρα 24/24!





Το έχεις ξεφτυλίσει. w00t.gif Σύνελθε.... smiley.gif
Gravedigger
Εγώ εξαρτάται τι έχω να κάνω κατά τη διάρκεια της μέρας.Μπορεί να κάτσω 10 λεπτά μπορεί να κάτσω κ 5 ώρες!
losers can win
συνηθως 2-3 ώρες, προσπαθω να το μειωσω αλλα αντιστεκεται
thrylos7
Αν δε μείνω αρκετή ώρα έξω το διψήφιο νούμερο το έχω στο τσεπάκι... Και δεν εννοώ να είναι ανοιχτός, αλλά να κάθομαι μπροστά..

Πέρα απο το forum, πρέπει να διαβάζω σ' αυτό...
klearxos
Δεδομενου οτι η δουλεια με εχει ολο το οκταωρο μπροστα σε μια οθονη το διψηφιο νουμερο ειναι δεδομενο.
man10
QUOTE(klearxos @ May 25 2007, 05:29 PM) *
Δεδομενου οτι η δουλεια με εχει ολο το οκταωρο μπροστα σε μια οθονη το διψηφιο νουμερο ειναι δεδομενο.

Λιγο πολυ δεν ειναι ρε παιδια?
iverson
2-3 ώρες σίγουρα αλλά δεν είναι πάντα για παιχνίδια και τέτοια όπως πολλοί από εδω φαντάζομαι.
αεκτζού
5-6 ώρες χαλαρά!Τις μέρες που δουλεύω κιόλας είναι +4 ώρες !Μήπως είμαι καθόλου nerd?Μπα...
thanos4
Δυστυχώς λόγω του ότι διαβάζω και κάνω εργασίες στον υπολογιστή τον τελευταίο καιρό ξεπερνάω σχεδόν καθημερινά τις 8 ώρες.
geosider
εγώ δεν έχω pc, κάθομαι 1-2 ώρες όποτε πάω σε internet cafe...
kostasvc15
Εσυ εισαι ο καλυτερος μου φαινεται! rolleyes.gif
geosider
QUOTE(kostasvc15 @ May 25 2007, 10:42 PM) *
Εσυ εισαι ο καλυτερος μου φαινεται! rolleyes.gif

εσκεμμένα δεν έχω πάρει γιατί είναι μεγάλη παγίδα το internet...
πιθανότατα θα καθόμουν όλη μέρα και θα κατέστρεφα την ζωή μου
mikri prasini ollandeza
ε αφού περνάμε τόσες ώρες, ας πατήσουμε κ κανένα κλικ εδώ: http://www.clickclickclick.com/default.asp?v=uxa για να ανεβάσουμε την Ελλάδα λίγο παραπάνω στο κλαμπ των καμμένων...!!!! smiley.gif evilmonkey.gif
kostasvc15
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ May 26 2007, 11:25 AM) *
ε αφού περνάμε τόσες ώρες, ας πατήσουμε κ κανένα κλικ εδώ: http://www.clickclickclick.com/default.asp?v=uxa για να ανεβάσουμε την Ελλάδα λίγο παραπάνω στο κλαμπ των καμμένων...!!!! smiley.gif evilmonkey.gif


Προσθεσα 400! smile.gif
P.Faliro13
QUOTE(kostasvc15 @ May 26 2007, 11:54 AM) *
Προσθεσα 400! smile.gif


εγώ πρόσθεσα 999 και έγινα και zippy clicker biggrin.gif
Alexmei
εγώ έβαλα την πρώτη 555 και την δεύτερη 201 smiley.gif
mikri prasini ollandeza
Eίμαι πολύ περήφανη για σας αδέρφια μου! smiley.gif
Jimar
Ιαπωνια πρωτη με 87 εκατ. κλικς blink.gif εμεις εχουμε μονο 1,8 εκ.

εγω τις καθημερινες που εχω και φροντηστηρια δεν καθομαι πανω απο 1,5 ωρα αλλα τωρα καθομαι κανα τριωρο καθε μερα...
Igor
QUOTE
Ιαπωνια πρωτη με 87 εκατ. κλικς εμεις εχουμε μονο 1,8 εκ.

εγω τις καθημερινες που εχω και φροντηστηρια δεν καθομαι πανω απο 1,5 ωρα αλλα τωρα καθομαι κανα τριωρο καθε μερα...


Για να κλικαρεις ??? smiley.gif smiley.gif
mikri prasini ollandeza
Το πρωί η Ελλάδα ήταν 27η κ τώρα είναι 25η...εμείς το καταφεραμε αυτό? tongue.gif
P.Faliro13
η Ιαπωνία είναι 107.000.000 ohmy.gif . τα παιδιά πρέπει να είναι καμένα.
Igor
Ή απλα δεν ειναι human και ειναι κομπιουτερ !!!!

Ειμαι σιγουρος..
kostasvc15
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ May 26 2007, 07:22 PM) *
Το πρωί η Ελλάδα ήταν 27η κ τώρα είναι 25η...εμείς το καταφεραμε αυτό? tongue.gif

Εγω το ειπα σε ολους οσους ειχα στο μσν αλλα εγω μονος μου εκανα 11500 icon_drunk.gif
Θα κανω κιαλο σε λιγο icon_drunk.gif x2
Das Kapital
Εγω εκανα καμια χιλιαρα,αλλα μετα το δαχτυλο μου κουνιοταν μονο του και ειπα να τα παρατησω!!! smile.gif
NBAholic
QUOTE
ε αφού περνάμε τόσες ώρες, ας πατήσουμε κ κανένα κλικ εδώ: http://www.clickclickclick.com/default.asp?v=uxa για να ανεβάσουμε την Ελλάδα λίγο παραπάνω στο κλαμπ των καμμένων...!!!! smiley.gif


Eίναι η 200ή φορά που χρησιμοποιείς αυτό το άθλιο emoticon. Αλλά μη νομίζεις, κι εδώ κανένας Ιάπωνας θα έχει το ρεκόρ, με 38.387 (συμβολικό το νούμερο). rolleyes.gif

YΓ1: Έψαξα από περιέργεια να δω ποιες χώρες προηγούνται. Οι υψηλές επιδόσεις της Ιαπωνίας φυσικά δε μου προκάλεσαν εντύπωση. Οι άνθρωποι, στον ελεύθερο χρόνο τους προσπαθούν να κοντράρουν σε φαιδρότητα τους ΗΠΑνούς. Πιθανώς κάποιος θα εφεύρει έναν αυτόματο μηχανισμό για να κλικάρει με τις ώρες και θα το πατεντάρει και σαν ευρεσιτεχνία. Αλλά η Ουγγαρία τι ζόρι τραβά; Οι ιδρυτές του σάιτ, να υποθέσω;

ΥΓ2: Μπορώ να κλικάρω με ρυθμό μέχρι 10 χτυπήματα το δευτ. Αλλά δε δέχονται τόσο γρήγορο ρυθμό...
Gravedigger
QUOTE(lebron15 @ May 26 2007, 10:10 PM) *
Εγω εκανα καμια χιλιαρα,αλλα μετα το δαχτυλο μου κουνιοταν μονο του και ειπα να τα παρατησω!!! smile.gif

Aφού κουνιόταν μόνο του τότε ήταν που δν έπρεπε να τα παρατήσεις!Θα κλίκαρες ξεκούραστα!Καλά σοβαρά τώρα,έχετε κάνει τόσα πολλά κλικ???Κ μετά λέμε για τους Γιαπωνέζους! ohmy.gif tongue.gif
Air Kef
Ότι ακριβώς ειπε κι ο Νοτης.
Αν δν βγω εξω,τον διψηφιο αριθμο τον εχω για πλακα.
Μουσικη,Προγραμματα,ιντερνετ και φυσικα παιχνιδια ειναι το κυριως μενου. smile.gif
kostasvc15
QUOTE(NBAholic @ May 26 2007, 10:33 PM) *
Αλλά δε δέχονται τόσο γρήγορο ρυθμό...

Εχεις δικιο το παρατηρησα και εγω!

QUOTE(Air Kef @ May 26 2007, 10:43 PM) *
Ότι ακριβώς ειπε κι ο Νοτης.
Αν δν βγω εξω,τον διψηφιο αριθμο τον εχω για πλακα.
Μουσικη,Προγραμματα,ιντερνετ και φυσικα παιχνιδια ειναι το κυριως μενου. smile.gif

Αμα υπαρχουν και μπυρες καθεσαι και λιγο ακομα ε; rolleyes.gif
Air Kef
Mε τον Νοτη πλακα πλακα,τις φυσιολογικες μερες,μιλαμε τουλαχιστον 5 ωρες τη μερα μεσω μσν. tongue.gif
Επισης δν υπαρχει αν.
Μπύρες υπαρχουν παντα.Ας ειναι καλα τα Plus Market,που ειναι κατω απο το σπιτι μου και εχουν μια χαρα μπύρα με 29 λεπτά το κουτακι. biggrin.gif
Λιγοτερα απο 4 κουτακια δν υπαρχουν ποτε στο ψυγειο μου!
apkat
Τι μπυρες ρε με 29 λεπτα;;Αυτο εχδει πολυ ενδιαφερον.Να τις βρω και γω..

QUOTE
Λιγοτερα απο 4 κουτακια δν υπαρχουν ποτε στο ψυγειο μου!


Τι να σου κανουν 4 κουτακια;; tongue.gif tongue.gif tongue.gif
mikri prasini ollandeza
QUOTE(NBAholic @ May 26 2007, 10:33 PM) *
Eίναι η 200ή φορά που χρησιμοποιείς αυτό το άθλιο emoticon.


γιατί δε σ'αρέσει????Είναι τόσο...τόσο...δεν έχω λόγια!!!

QUOTE
Πιθανώς κάποιος θα εφεύρει έναν αυτόματο μηχανισμό για να κλικάρει με τις ώρες και θα το πατεντάρει και σαν ευρεσιτεχνία.


Όταν πάνε 999 τα κλικς σου πρέπει να τα μεταφέρεις!Το κάνει κι αυτό?Χμ...Ενδιαφέρομαι...

QUOTE
Mε τον Νοτη πλακα πλακα,τις φυσιολογικες μερες,μιλαμε τουλαχιστον 5 ωρες τη μερα μεσω μσν.

μα τι λέτε τόσες ώρες????
Air Kef
I done right into my baby
And finally found my old blue jean..

Γντας! smile.gif

(Οποιος καλαβε,καταλαβε!)
Help: Διαβαστε το υποψηφιο αρθρο του Ντιζι.


Οι απαντήσεις δν ειναι παντα και σε ρυθμο πολυβολου,αλλα τα θεματα συζητησης ειναι απειρα. icon_wave.gif


Απκατ λεγονται Shloss-με χρυσό περίβλημα.Εχει παρα πολλες με αναλογες τιμες,οπως Lowenbreu και Pilsener αλλα η Shloss ειναι με διαφορά η καλύτερη τους. biggrin.gif
liolias
Ψηφισα την τελευταια επιλογη.... Οταν πηρα πρωτη μερα το μανατζερ αρχισα να παιζω 8 το πρωι... και οταν ξανακοιταξα το ρολοι ηταν 4 και μιση και εξω ειχε σκοταδι....
kostasvc15
QUOTE(liolias @ May 29 2007, 07:45 PM) *
Οταν πηρα πρωτη μερα το μανατζερ αρχισα να παιζω 8 το πρωι... και οταν ξανακοιταξα το ρολοι ηταν 4 και μιση και εξω ειχε σκοταδι....

Εγω αυτο το ειχα παθει με τα ΝΒΑ ΛΑΙΒ.Ειχα βγαλει 1-2 σεζον σε καθε ΝΒΑ ΛΑΙΒ παιζοντας ολα τα παιχνιδια σε 12λεπτα μαλιστα!Το φετινο το επαιξα πολυ λιγο ομως....
liolias
QUOTE(kostasvc15 @ May 29 2007, 10:58 PM) *
Εγω αυτο το ειχα παθει με τα ΝΒΑ ΛΑΙΒ.Ειχα βγαλει 1-2 σεζον σε καθε ΝΒΑ ΛΑΙΒ παιζοντας ολα τα παιχνιδια σε 12λεπτα μαλιστα!Το φετινο το επαιξα πολυ λιγο ομως....


Και εγω με το NBA Live 2003 ηταν φοβερο. Και το παιχνιδι και ο Καρτερ..
мя лiTнoидS
2-3 biggrin.gif .. εχω μαθηματα , φροντηστιριο και προπονηση και δεν βρισκω και πολυ χρονο biggrin.gif blove.gif
ashton
QUOTE(klearxos @ May 25 2007, 20:36 ) *
Δεδομενου οτι η δουλεια με εχει ολο το οκταωρο μπροστα σε μια οθονη το διψηφιο νουμερο ειναι δεδομενο.


μια απο τα ιδια.
stefan

6-7 ωρες χαλαρα.
Οταν ημουνα στην προηγουμενη δουλεια
ενα 10ωρο το ειχα σιγουρο.
a.n.r00u *n-e*
QUOTE(kostasvc15 @ May 25 2007, 14:41 ) *
Εγω τωρα τελευταια που πηρα και καινουργιο pc καθομαι γυρω στις 5-6 icon_drunk.gif ωρες καθε μερα.Εσεις;;

ουυυυυυυ καλά είσαι!!!!!!!! 69.gif
red pyramid88
5-6 ώρες το λιγότερο και μερικές φορές (δηλαδή όταν με πιάνει και λιώνω για εργασίες) 10-11.
reignman
Υπηρξε περιοδος το '05 που με μια παρεα (λιωναμε cs) ειμασταν 3 μερες σε Internet cafe. Σηκωνομασταν απο τα pc μονο για να παμε να φαμε (στα mcdonalds κατω απο το cafe) και για να παρουμε καφεδες tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.