Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
trefoil 13
Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου είναι η κλήρωση της νέας αγωνιστικής περιόδου της Α1 των γυναικών. Άρα χρειαζόταν ένα τόπικ ώστε να μπει αύριο το πρόγραμμα και να αρχίσουν οι συζητήσεις αν η έναρξη του πρωταθλήματος αργεί ακόμα…

Επίσης όποιος ξέρει για αποτελέσματα(αν και τα αποτελέσματα δεν δείχνουν σχεδόν ποτέ την εικόνα μιας ομάδας)φιλικών αγώνων κλπ ας ενημερώνει εδώ.
Μερικά αποτελέσματα που ξέρω εγώ είναι:
bball.gif Αμαρυλλίδα-Παναθηναϊκός 53-48
bball.gif Λιόσια-Παναθηναϊκός 51-53
bball.gif Σπόρτιγκ-Ατρόμητος 53-38
bball.gif Παναθηναϊκός-Πανιώνιος 65-50 (ο πανιώνιος είχε πολλές απουσίες)

Ας ελπίσουμε το φινάλε της σεζόν να είναι το ιδανικό. Δηλαδή η κούπα στην τριφυλλάρα! biggrin.gif
Tatubasketfan
QUOTE(trefoil 13 @ Sep 10 2006, 09:44 PM) *
Ας ελπίσουμε το φινάλε της σεζόν να είναι το ιδανικό. Δηλαδή η κούπα στην τριφυλλάρα! biggrin.gif




LOOOOOOOOOOOOL 69.gif laugh.gif ugly_tocktock.gif
trefoil 13
Να και το πρόγραμμα.

1η Αγωνιστική -
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΠΣ SIEMENS - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ
ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75 - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

2η Αγωνιστική -
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΠΣ SIEMENS
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ - ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

3η Αγωνιστική -
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΠΣ SIEMENS - ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75 - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

4η Αγωνιστική -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΠΣ SIEMENS
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75 - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

5η Αγωνιστική -
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΠΣ SIEMENS - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ

6η Αγωνιστική -
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΠΣ SIEMENS
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75 - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

7η Αγωνιστική -
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΠΣ SIEMENS - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

8η Αγωνιστική -
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75 - ΑΠΣ SIEMENS
ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ

9η Αγωνιστική -
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75
ΑΠΣ SIEMENS - ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

10η Αγωνιστική -
ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΑΠΣ SIEMENS
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75 - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

11η Αγωνιστική -
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΑΠΣ SIEMENS - ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

12η Αγωνιστική -
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΠΣ SIEMENS - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75 - ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

13η Αγωνιστική -
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΣ SIEMENS
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ - ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

14η Αγωνιστική -
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΠΣ SIEMENS
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

15η Αγωνιστική -
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΠΣ SIEMENS - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

16η Αγωνιστική -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ - ΑΠΣ SIEMENS
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

17η Αγωνιστική -
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ
ΑΠΣ SIEMENS - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

18η Αγωνιστική -
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΠΣ SIEMENS
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75 - ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

19η Αγωνιστική -
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΠΣ SIEMENS - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ

20η Αγωνιστική -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΠΣ SIEMENS
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75 - ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

21η Αγωνιστική -
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΠΣ SIEMENS - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

22η Αγωνιστική -
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75 - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΑΠΣ SIEMENS
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ

23η Αγωνιστική -
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΑΠΣ SIEMENS - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

24η Αγωνιστική -
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΑΠΣ SIEMENS
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

25η Αγωνιστική -
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΣ SIEMENS
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

26η Αγωνιστική -
ΑΠΣ SIEMENS - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΜΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75 - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
tasoula13
Πάντως αν η Σπαθάρου γύρίσει στην ομάδα,εγώ είμαι αισιόδοξη ότι ο παο έχει τη δυνατότητα να πάρει τον τίτλο.
tissiaPa
Eisai polu aisiodoksi,alla krata k mia pisini mi prosgio8eis anwmala...as koitaksei na nai mesa stin 8ada me to uliko pou exei k 8a ti bgalei kala ti xronia xoris mourmoures k ta paraleipomena
trefoil 13
QUOTE(tasoula13 @ Sep 12 2006, 07:15 PM) *
Πάντως αν η Σπαθάρου γύρίσει στην ομάδα,εγώ είμαι αισιόδοξη ότι ο παο έχει τη δυνατότητα να πάρει τον τίτλο.

Μπράβο αισιοδοξία! Ούτε εγώ δεν την έχω! tongue.gif
Tafos toy indoy
QUOTE(tasoula13 @ Sep 12 2006, 07:08 PM) *
Πάντως αν η Σπαθάρου γύρίσει στην ομάδα,εγώ είμαι αισιόδοξη ότι ο παο έχει τη δυνατότητα να πάρει τον τίτλο.

oyte gia ankdoto...
trefoil 13
Σε φιλικό αγώνα που έγινε σήμερα στην Λεωφόρο ο Παναθηναικός κέρδισε τον Παγχιακό. Για τον Παναθηναικό δεν έπαιζαν Κυριακοπούλου, Πλιάγκα, Ξάνθου.
trefoil 13
Φιλικός αγώνας Σπόρτιγκ-Π. Φάληρο 68-52
Tafos toy indoy
i omada toy falirou m'aresei poly,paizei grigoro basket,kai exei poiotita..ade na doyme to istoriko somateio ksana stin a1
trefoil 13
QUOTE(Tafos toy indoy @ Sep 23 2006, 02:05 PM) *
i omada toy falirou m'aresei poly,paizei grigoro basket,kai exei poiotita..ade na doyme to istoriko somateio ksana stin a1

Αυτό ακριβώς έδειξε και στο χθεσινό φιλικό. Ενώ είχε και αρκετά εύστοχα καλάθια από μακρινές αποστάσεις.

Σήμερα ο πανιώνιος κέρδισε τον Παναθηναικό 59-44. Για τον πανιώνιο δεν μπορώ να πω τίποτα ακόμα γιατί λείπουν και 2 βασικές. Αλλά ο Παναθηναικός ήταν ένα ΔΡΑΜΑ...
peja
Σάββατο 23/9
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ: 53 - 54
......ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΟΤΙ ΟΙ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΕΛΕΙΠΑΝ.....
trefoil 13
Ξεκίνησε σήμερα το πρωτάθλημα... Μέχρι στιγμής ξέρω ότι η Καστοριά κέρδισε το Σπόρτιγκ και στο ντέρμπυ της αγωνιστικής, ο Πανιώνιος κέρδισε τις Εσπερίδες.
womanplayer
.



ARIS HOLARGOU 69 - 56 IRAKLIS
SIEMENS 80 - 49 ARIS THIVAS
ESPERIDES RAVENN 74 - 76 PANIONIOS
APOLLON PTOLEMAI 104 - 40 AO TRIGLIAS
MASK COSMOPEL 70 - 57 AO SPORTING
AKADIMIA 60 - 49 MEGAS ALEXANDROS
trefoil 13
Και εκρεμεί το αποτέλεσμα του αγώνα του Παναθηναικού που εξαιτίας της έμπνευσης κάποιων αγωνίζεται 4 η ώρα καθημερινή...
womanplayer
Ο Πανιώνιος το μοναδικό "διπλό"

Δημοσίευση: 08 Οκτωβρίου 2006 17:54



Άρης Χολαργού-Ηρακλής 69-56 (Δεκάλεπτα: 17-11, 33-27, 53-42, 69-56

Άρης Χολαργού (Μαυρίδης): Κασάπογλου 4, Κουίναν 34(2), Κεχαγιά 3, Μαγκλάρα 6, Σωτηρίου 5, Σπαθάρη 7(1), Ροίδου 2, Νίλο, Μπόνη 1, Τσουμάνη 4, Παραγιού 3(1).

Ηρακλής (Πολυμένης): Δημητρακοπούλου, Βλάνη 10(3), Κατοπόδη 13, Σπανίδου 4, Αναστασιάδου, Χαλιβέρα 16(1), Τρεμκατζή 4, Τσαμπουρή 6(1), Μανουσαρίδου, Μπιμπίρη 3, Αδαμίδου, Κιουρτζίδου.

Siemens-Άρης Θήβας 80-49

Δεκάλεπτα: 25-10, 50-18, 65-33, 80-49

Siemens (Κοκκινόπουλος): Δαβατίδου, Τλίδου 4, Παπαγεωργίου 6(2), Καζαντζίδου, Μπεκιάρη, Σταυρίδου 8, Καραμπατζάκη 10, Λόλου 10, Ζικιρίδου 12, Μούλη 9, Τσάνμπερς 19, Αφτζή.

Άρης Θ. (Γερμανός): Καλαϊτζάκη, Τσέρου 11, Μαύρου, Δημοπούλου 10, Ματσιούλη, Δήμου 4, Τζαβέλα, Καλοπίτα, Τσίζμαν 21.

Εσπερίδες-Πανιώνιος 74-76

Δεκάλεπτα: 20-20, 40-38, 60-58, 74-76

Εσπερίδες (Ζωντός): Καλέντζου 11(2), Καλογήρου 3(1), Λιμούρα 2, Χατζηνικολάου 11, Βλάχου 9(2), Καλτσίδου 9(1), Σταχτιάρη 7, Παπαμιχαήλ 2, Τιέρνι 20.

Πανιώνιος (Μαρίνος): Δελή 9, Δημητράκου 5, Μπούσερ 25(2), Ρούσου 6, Παναγιωτοπούλου 12, Σαμουρούκοβα 16, Γιαννακοπούλου 3.

Απόλλων Πτολεμαΐδας-Τριγλία 104-40

Δεκάλεπτα: 30-8, 59-19, 83-28, 104-40

Απόλλων Πτολεμαΐδας (Κυρατζής): Παπαδημητρίου 9(1), Κιρκοπούλου 6, Νταμπ 14, Λογδανίδου 2, Μπαταούλα 13(1), Τοκμάκη 14 (1), Σαρνάρα 6, Τέρπου 2, Τσακμάκη 10, Μπαταούλα 6, Κανονιδου 6, Ντέιβις 16.

Τριγλία (Λιβανός): Κυριακού 4, Τσεκούρα 9, Ντιμόβσκα 17(2), Κράνη, Δημητριάδου 9, Καλατζή, Λιάκου, Παρασκευά, Καρατζίδου 1.

Καστοριά-Σπόρτιγκ 70-57

Δεκάλεπτα: 22-13, 30-21, 45-38, 70-57

Καστοριά (Δημητριάδης): Τζεγιαννάκη 13(2), Γκουζίνη 13(1), Γιαννουζάκου 4, Πανταζή, Γεωργίου 10(2), Μπαρτζώκα 17(5), Σίμμοντς 7, Βλάχου 6, Γεωργοπούλου.

Σπόρτιγκ (Νασούφης): Λουμτζή 2, Νταή 26(3), Βασιλείου 4, Μπαλτά 5(1), Μουζάκη 10, Μεντιόλα 10.

Ακαδημία-Μ. Αλέξανδρος 60-49

Δεκάλεπτα: 18-11, 35-27, 44-38, 60-49

Ακαδημία (Γερεουδάκης): Βαλέτα 12, Κοχ 15(3), Μακρή, Χαβαλέ, Δασκαλοπούλου 9(1), Σαρέγκου 12, Βεντούρα, Κοσμά 12.

Μ. Αλέξανδρος (Συρόπουλος): Σκούτζου, Πολυμένη 5(1), Χατζάκου, Σμυρνέου 12, Σπυριδοπούλου 11(3), Τσιαούση, Μπουσνάκη 5, Τζόουνς 14, Κουφογιάννη 2.

H βαθμολογία (σε 1 αγώνα): Απόλλων Πτολεμαΐδας 2, Siemens 2, Άρης Χολαργού 2, Καστοριά 2, Ακαδημία ’75 2, Πανιώνιος 2, Εσπερίδες 1, Μέγας Αλέξανδρος 1, Σπόρτιγκ 1, Ηρακλής 1, Άρης Θήβας 1, Νέα Τρίγλια 1, Άνω Λιόσια 0(0), Παναθηναϊκός 0(0).

Η επόμενη αγωνιστική (21/10): Άρης Θήβας-Άρης Χολαργού, Πανιώνιος-Siemens, Νέα Τρίγλια-Εσπερίδες, Σπόρτιγκ-Απόλλων Πτολεμαΐδας, Μέγας Αλέξανδρος-Καστοριά, Παναθηναϊκός-Ακαδημία, Ηρακλής-Άνω Λιόσια.
Live strong
Καταπληκτικός αγώνας μεταξύ Εσπερίδων και Πανιωνίου. 41.gif Το παιχνίδι δεν χαλάρωσε καθόλου και από τις δύο πλευρές. Ο Πανιώνιος όμως είχε σε πολύ καλή μέρα την Έριν Μπούσερ και τη Μαρία Σαμουρούκοβα οι οποίες ήταν ασταμάτητες… 77.gif
sofo4
QUOTE(womanplayer @ Oct 9 2006, 12:00 AM) *
Ο Πανιώνιος το μοναδικό "διπλό"

Δημοσίευση: 08 Οκτωβρίου 2006 17:54
Άρης Χολαργού-Ηρακλής 69-56 (Δεκάλεπτα: 17-11, 33-27, 53-42, 69-56

Άρης Χολαργού (Μαυρίδης): Κασάπογλου 4, Κουίναν 34(2), Κεχαγιά 3, Μαγκλάρα 6, Σωτηρίου 5, Σπαθάρη 7(1), Ροίδου 2, Νίλο, Μπόνη 1, Τσουμάνη 4, Παραγιού 3(1).

Ηρακλής (Πολυμένης): Δημητρακοπούλου, Βλάνη 10(3), Κατοπόδη 13, Σπανίδου 4, Αναστασιάδου, Χαλιβέρα 16(1), Τρεμκατζή 4, Τσαμπουρή 6(1), Μανουσαρίδου, Μπιμπίρη 3, Αδαμίδου, Κιουρτζίδου.

Siemens-Άρης Θήβας 80-49

Δεκάλεπτα: 25-10, 50-18, 65-33, 80-49

Siemens (Κοκκινόπουλος): Δαβατίδου, Τλίδου 4, Παπαγεωργίου 6(2), Καζαντζίδου, Μπεκιάρη, Σταυρίδου 8, Καραμπατζάκη 10, Λόλου 10, Ζικιρίδου 12, Μούλη 9, Τσάνμπερς 19, Αφτζή.

Άρης Θ. (Γερμανός): Καλαϊτζάκη, Τσέρου 11, Μαύρου, Δημοπούλου 10, Ματσιούλη, Δήμου 4, Τζαβέλα, Καλοπίτα, Τσίζμαν 21.

Εσπερίδες-Πανιώνιος 74-76

Δεκάλεπτα: 20-20, 40-38, 60-58, 74-76

Εσπερίδες (Ζωντός): Καλέντζου 11(2), Καλογήρου 3(1), Λιμούρα 2, Χατζηνικολάου 11, Βλάχου 9(2), Καλτσίδου 9(1), Σταχτιάρη 7, Παπαμιχαήλ 2, Τιέρνι 20.

Πανιώνιος (Μαρίνος): Δελή 9, Δημητράκου 5, Μπούσερ 25(2), Ρούσου 6, Παναγιωτοπούλου 12, Σαμουρούκοβα 16, Γιαννακοπούλου 3.

Απόλλων Πτολεμαΐδας-Τριγλία 104-40

Δεκάλεπτα: 30-8, 59-19, 83-28, 104-40

Απόλλων Πτολεμαΐδας (Κυρατζής): Παπαδημητρίου 9(1), Κιρκοπούλου 6, Νταμπ 14, Λογδανίδου 2, Μπαταούλα 13(1), Τοκμάκη 14 (1), Σαρνάρα 6, Τέρπου 2, Τσακμάκη 10, Μπαταούλα 6, Κανονιδου 6, Ντέιβις 16.

Τριγλία (Λιβανός): Κυριακού 4, Τσεκούρα 9, Ντιμόβσκα 17(2), Κράνη, Δημητριάδου 9, Καλατζή, Λιάκου, Παρασκευά, Καρατζίδου 1.

Καστοριά-Σπόρτιγκ 70-57

Δεκάλεπτα: 22-13, 30-21, 45-38, 70-57

Καστοριά (Δημητριάδης): Τζεγιαννάκη 13(2), Γκουζίνη 13(1), Γιαννουζάκου 4, Πανταζή, Γεωργίου 10(2), Μπαρτζώκα 17(5), Σίμμοντς 7, Βλάχου 6, Γεωργοπούλου.

Σπόρτιγκ (Νασούφης): Λουμτζή 2, Νταή 26(3), Βασιλείου 4, Μπαλτά 5(1), Μουζάκη 10, Μεντιόλα 10.

Ακαδημία-Μ. Αλέξανδρος 60-49

Δεκάλεπτα: 18-11, 35-27, 44-38, 60-49

Ακαδημία (Γερεουδάκης): Βαλέτα 12, Κοχ 15(3), Μακρή, Χαβαλέ, Δασκαλοπούλου 9(1), Σαρέγκου 12, Βεντούρα, Κοσμά 12.

Μ. Αλέξανδρος (Συρόπουλος): Σκούτζου, Πολυμένη 5(1), Χατζάκου, Σμυρνέου 12, Σπυριδοπούλου 11(3), Τσιαούση, Μπουσνάκη 5, Τζόουνς 14, Κουφογιάννη 2.

H βαθμολογία (σε 1 αγώνα): Απόλλων Πτολεμαΐδας 2, Siemens 2, Άρης Χολαργού 2, Καστοριά 2, Ακαδημία ’75 2, Πανιώνιος 2, Εσπερίδες 1, Μέγας Αλέξανδρος 1, Σπόρτιγκ 1, Ηρακλής 1, Άρης Θήβας 1, Νέα Τρίγλια 1, Άνω Λιόσια 0(0), Παναθηναϊκός 0(0).

Η επόμενη αγωνιστική (21/10): Άρης Θήβας-Άρης Χολαργού, Πανιώνιος-Siemens, Νέα Τρίγλια-Εσπερίδες, Σπόρτιγκ-Απόλλων Πτολεμαΐδας, Μέγας Αλέξανδρος-Καστοριά, Παναθηναϊκός-Ακαδημία, Ηρακλής-Άνω Λιόσια.

smile.gif τι προβλέπετε? ίσως εξελιχθεί σε ντέρμπυ Παναθηναικός- Ακαδημία rolleyes.gif
Live strong
QUOTE(sofo4 @ Oct 9 2006, 12:19 PM) *
smile.gif τι προβλέπετε? ίσως εξελιχθεί σε ντέρμπυ Παναθηναικός- Ακαδημία rolleyes.gif



Όχι δε νομίζω, το δίνω στην Ακαδημία… rolleyes.gif
sofo4
QUOTE(Live strong @ Oct 9 2006, 03:37 PM) *
Όχι δε νομίζω, το δίνω στην Ακαδημία… rolleyes.gif

Θα δείξει.............. bball.gif
basket4
QUOTE(sofo4 @ Oct 9 2006, 03:19 PM) *
smile.gif τι προβλέπετε? ίσως εξελιχθεί σε ντέρμπυ Παναθηναικός- Ακαδημία rolleyes.gif



Η Ακαδημια εχει καλη ομαδα...αλλα οπως και να εχει...ΠΑΝΑΘΑ μια ζωη 77.gif !!!!!Trefoil13..τι λες...δεν παμε καμια βολτα απο τον Ταφο??σου απεδειξα την κυριακη οτι δεν εχω 3/3...!! tongue.gif w00t.gif ....!
δεν φανταζομαι να αρνηθεις!! wink.gif
sofo4
QUOTE(basket4 @ Oct 9 2006, 07:18 PM) *
Η Ακαδημια εχει καλη ομαδα...αλλα οπως και να εχει...ΠΑΝΑΘΑ μια ζωη 77.gif !!!!!Trefoil13..τι λες...δεν παμε καμια βολτα απο τον Ταφο??σου απεδειξα την κυριακη οτι δεν εχω 3/3...!! tongue.gif w00t.gif ....!
δεν φανταζομαι να αρνηθεις!! wink.gif

smile.gif Δεν ξέρω τώρα που έφυγαν απο την Ακαδημία 1,2 καλές της παίχτριες δεν έχω πάει να την δώ ακόμα, αλλά ξέρω οτι έχουν έναν super προπονητή. : smile.gif
diama13
QUOTE(sofo4 @ Oct 9 2006, 05:09 PM) *
smile.gif Δεν ξέρω τώρα που έφυγαν απο την Ακαδημία 1,2 καλές της παίχτριες δεν έχω πάει να την δώ ακόμα, αλλά ξέρω οτι έχουν έναν super προπονητή. : smile.gif

Οντως.ο γερεουδακης ειναι απο τους καλυτερους προπονητες... bball.gif που παιζουν και αυτην την κυριακη ειναι? smile.gif
basket4
QUOTE(diama13 @ Oct 9 2006, 08:20 PM) *
Οντως.ο γερεουδακης ειναι απο τους καλυτερους προπονητες... bball.gif που παιζουν και αυτην την κυριακη ειναι? smile.gif


οχι καλε.αυτη τη βδομαδα ειναι οι εκλογες.ετσι?την αλλη στις 22/10.μεσα στον ταφο παναθηναικος-ακαδημια.
basket4
QUOTE(sofo4 @ Oct 9 2006, 08:09 PM) *
smile.gif Δεν ξέρω τώρα που έφυγαν απο την Ακαδημία 1,2 καλές της παίχτριες δεν έχω πάει να την δώ ακόμα, αλλά ξέρω οτι έχουν έναν super προπονητή. : smile.gif


εγω την εχω δει.κοιτα..μπορει να εφυγαν 2 παιχτριες αλλα πιστευω πως αντικατασταθηκαν και με το παραπανω!οσο αφορα την θεση της ψηλης με την Σαρεγκου και φυσικα την ξενη της την Κοχ η οποια μεχρι τωρα εχει δειξει πολυ καλα στοιχεια!συν φυσικα με την Χαβαλε,Δασκαλοπυλου,Βαλετα,Κοσμα κτλ..!
peka
Ο Παναθηναικός νίκησε με 63-59 σε ενα δραματικό ματς τον ΔΑΣΑΛ στα Λιόσια στο ματς με το οποίο ολοκληρώθηκε η 1η αγωνιστική της Α 1 γυναικών

Δεκαλεπτα 13-20,27-35,44-46,59-63

ΔΑΣΑΛ
Κανατσέλου 20(6/13τρ),Αλεξανδρη,Γεωργούση 2,Μπαρμπερίδου 4,Χένρι 11(13ρ),Ντιέλα 2,Πλαβούκου 5,Ανογιαννάκη 8,Βαρδάκη 7(3/12δ)

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Σταματή 13,Χαλιβελάκη 2,Γιαλυτάκη ,Λιαγκα 2,Μουρντ 8,Νικολάιδου 13(6/7δ,10ρ),Μπάτλερ 11(9ρ),Ξάνθου,Κυριακοπούλου 14(4/9τρ)

*info betsmart.gr
mikri prasini ollandeza
όχι που θα έχανε... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
trefoil 13
QUOTE(peka @ Oct 10 2006, 12:35 PM) *
Ο Παναθηναικός νίκησε με 63-59 σε ενα δραματικό ματς τον ΔΑΣΑΛ στα Λιόσια στο ματς με το οποίο ολοκληρώθηκε η 1η αγωνιστική της Α 1 γυναικών

Δεκαλεπτα 13-20,27-35,44-46,59-63

ΔΑΣΑΛ
Κανατσέλου 20(6/13τρ),Αλεξανδρη,Γεωργούση 2,Μπαρμπερίδου 4,Χένρι 11(13ρ),Ντιέλα 2,Πλαβούκου 5,Ανογιαννάκη 8,Βαρδάκη 7(3/12δ)

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Σταματή 13,Χαλιβελάκη 2,Γιαλυτάκη ,Λιαγκα 2,Μουρντ 8,Νικολάιδου 13(6/7δ,10ρ),Μπάτλερ 11(9ρ),Ξάνθου,Κυριακοπούλου 14(4/9τρ)

*info betsmart.gr

Ο Παναθηναικός κέρδισε με κορυφαίες τις Σταμάτη, Νικολαίδου. Τραυματίστηκε και η Γιαλιτάκη στο 2ο(αν δεν κάνω λάθος) δεκάλεπτο. Κρίμα γιατί ακολουθεί και το παιχνίδι στην Καστοριά.
Υ/Γ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στους υπεύθυνους που έκαναν τον Παναθηναικό να παίζει με μόλις 15 άτομα σε πρεμιέρα πρωταθλήματος εξαιτίας της ώρας και της ημέρας.(και άμα συνεχιστεί αυτό με βλέπω να μένω τάξη με τα φροντιστήρια που χάνω... rolleyes.gif Όπως επίσης δεν νομίζω να ξανάχω την κωλοφαρδία να κάνω μια διαδρομή όπως το Εκάλη-Λιόσια σε 1 ώρα και 45 λεπτά με λεωφορεία και τρένο...!)
ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ που αναγκάζουν ερασιτέχνες αθλητές να δίνου 2 αγώνες σε 3 μέρες με ενδιάμεσο ταξίδι στην άλλη άκρη της χώρας.
Και πάλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ....

Για να δούμε. Σας έπιασε καούρα κύριοι υπεύθυνοι, να δείξετε το παιχνίδι του ΠΑΟ στην τηλεόραση. Με την Καστοριά θα το δείξετε ή σας πέρασε; Τουλάχιστον το έγραψα και έπαιξε καλά και η Νικολαίδου και θα το χω να το βλέπω! Basket 4 ενδιαφέρεσαι;;;

Πω, πω...σαν κάφρος μιλάω...
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Oct 9 2006, 07:18 PM) *
Η Ακαδημια εχει καλη ομαδα...αλλα οπως και να εχει...ΠΑΝΑΘΑ μια ζωη 77.gif !!!!!Trefoil13..τι λες...δεν παμε καμια βολτα απο τον Ταφο??σου απεδειξα την κυριακη οτι δεν εχω 3/3...!! tongue.gif w00t.gif ....!
δεν φανταζομαι να αρνηθεις!! wink.gif

Ναι αλλά επειδή στο γυναικείο μπάσκετ έχεις 2/2 ήττες καλύτερα να κάτσεις σπίτι σου. Η μάλλον... πόσο καιρό είπαμε ότι έχεις να πατήσεις προπόνηση;
Και δεν κάνω πλάκα. Είσαι γρουσούζα. Εκτός και αν υποστηρίξεις ακαδημία. Αλλά για ότι συμβεί μες τον Τάφο εγώ... 65.gif !
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 11 2006, 04:22 AM) *
Ναι αλλά επειδή στο γυναικείο μπάσκετ έχεις 2/2 ήττες καλύτερα να κάτσεις σπίτι σου. Η μάλλον... πόσο καιρό είπαμε ότι έχεις να πατήσεις προπόνηση;
Και δεν κάνω πλάκα. Είσαι γρουσούζα. Εκτός και αν υποστηρίξεις ακαδημία. Αλλά για ότι συμβεί μες τον Τάφο εγώ... 65.gif !


περιπου ενα μηνα εχω να πατησω προπονηση.δεν ειμαι γρουσουζα.. sad.gif ...!!θα κλαψω..!!θα ερθω και θα πεις ενα τραγουδι!λογικα λεω να υποστηριξω παναθηναικο..τι λες βρε?για ποιο λογο να ειμαι με την ακαδημια? peace.gif
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Oct 11 2006, 11:37 PM) *
περιπου ενα μηνα εχω να πατησω προπονηση.δεν ειμαι γρουσουζα.. sad.gif ...!!θα κλαψω..!!θα ερθω και θα πεις ενα τραγουδι!λογικα λεω να υποστηριξω παναθηναικο..τι λες βρε?για ποιο λογο να ειμαι με την ακαδημια? peace.gif

Για να τις γρουσουζέψεις!
Άντε στην προπονησούλα σου καλό μου κοριτσάκι!
Είμαστε offtopic.gif και θα μας κράξουν...
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 12 2006, 02:51 AM) *
Για να τις γρουσουζέψεις!
Άντε στην προπονησούλα σου καλό μου κοριτσάκι!
Είμαστε offtopic.gif και θα μας κράξουν...


με πληγωσες τωρα..ευχαριστω!δεν μπορω να κανω προπονηση,ειμαι 20 μερες εκτος!στον αγωνα θα ερθω!το τελειωνω εδω το θεμα γιατι το παρατραβηξαμε φιλεναδα..θα τσακωθουμε στο τηλεφωνο wink.gif
womanplayer
offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif
trefoil 13
QUOTE(womanplayer @ Oct 16 2006, 12:01 AM) *
offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif

Καλά, καλά... αμέσως εσύ να κράξεις με τα offtopic.gif


Για την επόμενη αγωνιστική το πρόγραμμα πότε θα ανακοινωθεί; Τα Παναθηναικός-ακαδημία τι ώρα είναι; Ξέρω ότι είναι Σάββατο. Τώρα για την ώρα, ελπίζω το 5 που πήρε το αυτί μου να είναι λάθος. Γιατί 5 είναι και το αντρικό... Και να είμαστε σε δυο γήπεδα ταυτόχρονα δεν γίνεται...Γίνεται;;;
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 16 2006, 12:15 AM) *
Καλά, καλά... αμέσως εσύ να κράξεις με τα offtopic.gif
Για την επόμενη αγωνιστική το πρόγραμμα πότε θα ανακοινωθεί; Τα Παναθηναικός-ακαδημία τι ώρα είναι; Ξέρω ότι είναι Σάββατο. Τώρα για την ώρα, ελπίζω το 5 που πήρε το αυτί μου να είναι λάθος. Γιατί 5 είναι και το αντρικό... Και να είμαστε σε δυο γήπεδα ταυτόχρονα δεν γίνεται...Γίνεται;;;


λογικο να μην γινεται να ειμαστε σε 2 γηπεδα.απο οτι ακουσα..αλλα δεν ειναι απολυτα σιγουρο,παιζουν στις 2!μα τι πραγματα ειναι αυτα!ολες οι ομαδες της α1 εχουν την ωρα των 12 και φυσικα παιζουν κυριακες!τι γινεται με τον παναθηναικο?μια δευτερα,μια κυριακη μια σαββατο?μια μερα δεν μπορουν να διαλεξουν?τελευταια στιγμη θα μαθαινουμε που και τη ωρα παιζουν?δεν ειναι πραγματα αυτα.ελεος 68.gif
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Oct 16 2006, 12:30 AM) *
λογικο να μην γινεται να ειμαστε σε 2 γηπεδα.απο οτι ακουσα..αλλα δεν ειναι απολυτα σιγουρο,παιζουν στις 2!μα τι πραγματα ειναι αυτα!ολες οι ομαδες της α1 εχουν την ωρα των 12 και φυσικα παιζουν κυριακες!τι γινεται με τον παναθηναικο?μια δευτερα,μια κυριακη μια σαββατο?μια μερα δεν μπορουν να διαλεξουν?τελευταια στιγμη θα μαθαινουμε που και τη ωρα παιζουν?δεν ειναι πραγματα αυτα.ελεος 68.gif

Το περσινό 12 ήταν μια χαρά. Έδειχνε και η προπονήτρια κατανόηση, πήγαινα στους αγώνες και έφευγα από τον Τάφο τρέχοντας για να γυρίσω και να χάσω όσο το δυνατόν λιγότερη προπόνηση μπορούσα... Φέτος;;; Και αν τα Σάββατα πέφτουν οι αγώνες μας ίδιες ώρες; Δεν μπορώ να σκεφτώ το να χάσω τον Παναθηναικό μου στις γυναίκες...
Tafos toy indoy
ola ta paixnidia einai savvato aytin tn agonistiki logo eklogon...
trefoil 13
Και για ακόμα μία φορά η ομοσπονδία βάζει τον Παναθηναικό, μία από τις ελάχιστες ομάδες γυναικείου μπάσκετ που μαζεύει κόσμο, να παίζει Δευτέρα στις 5. Έτσι ο Παναθηναικός θα παίξει για δεύτερη συνεχόμενη αγωνιστική μπροστά σε 15 άτομα γιατί η ώρα διεξαγωγής του αγώνα δεν είναι και η ιδανική. Στα πλαίσια λοιπόν της ανάπτυξης του γυναικείου μπάσκετ στην χώρας μας, αναγκάζουμε τους φιλάθλους του Παναθηναικού να δουν το παιχνίδι από την τηλεόραση!
Tatubasketfan
Λίγο άσχετο αλλά..ο Ηρακλής πήρε μια μαύρη...ούτε όνομα ούτε τίποτα δεν ξέρω...μου είπανε ότι στην προηγούμενη ομάδα που ήτανε,ήταν πρώτη σκόρερ...την είδα χθες που πήγα στο γήπεδο...καλή φαίνεται αλλά θα σας δώσω περισσότερες λεπτομέρειες μετά τον αγώνα του Σαββάτου με τα Λιόσια!μέχρι τότε....τσάγια!
liolias
Και εγω την ειδα στην προπονηση και ειναι πολυ καλη.(Εσυ στον Ηρακλη παιζεις? offtopic.gif )
basket4
QUOTE(Tafos toy indoy @ Oct 16 2006, 01:20 AM) *
ola ta paixnidia einai savvato aytin tn agonistiki logo eklogon...

τι ωρα θα γινουν τα παιχνιδια το σαββατο?κανονικα στις 12?
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Oct 19 2006, 02:37 AM) *
τι ωρα θα γινουν τα παιχνιδια το σαββατο?κανονικα στις 12?

Γιατί ρωτάς; Ποιες άλλες ομάδες εκτός από ΠΑΟ σε ενδιαφέρουν;;; tongue.gif
5 είναι το Σάββατο τα παιχνίδια. Αλλά καλύτερα να περάσεις μια βόλτα από ΟΑΚΑ για το αντρικό! wink.gif
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 19 2006, 02:57 AM) *
Γιατί ρωτάς; Ποιες άλλες ομάδες εκτός από ΠΑΟ σε ενδιαφέρουν;;; tongue.gif
5 είναι το Σάββατο τα παιχνίδια. Αλλά καλύτερα να περάσεις μια βόλτα από ΟΑΚΑ για το αντρικό! wink.gif


βασικα σκεφτομουν σπορτιγκ ή πανιωνιο...
trefoil 13
Αν και... τώρα που το ξανασκέφτομαι... με τι λογική περιμένει να μαζέψει κόσμο η ΕΟΚ στα παιχνίδια της Α1 γυναικών αν τα ορίζει την ίδια ώρα με τα παιχνίδια της Α1 ανδρών; Τόσο άχρηστοι είναι;
Papaloukas 4 ever
Ανακοινώσεις ΕΟΚ
-Ο αγώνας ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ ΑΟ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΥΠΕΡΟΧΗ ΧΑΛ. για το πρωτάθλημα της Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών, αντί Σαββάτου 21/10/06, θα διεξαχθεί την Δευτέρα 23/10/06 και ώρα 17.00, προκειμένου να καλυφθεί τηλεοπτικά από την ΕΡΤ.
-Ο αγώνας ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ για το πρωτάθλημα Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών, αντί της Κυριακής 29/10/06, θα διεξαχθεί την Δευτέρα 30/10/06 και ώρα 17.00, προκειμένου να καλυφθεί τηλεοπτικά από την ΕΡΤ....
tsops
QUOTE(Papaloukas 4 ever @ Oct 20 2006, 11:21 AM) *
Ανακοινώσεις ΕΟΚ
-Ο αγώνας ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ ΑΟ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΥΠΕΡΟΧΗ ΧΑΛ. για το πρωτάθλημα της Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών, αντί Σαββάτου 21/10/06, θα διεξαχθεί την Δευτέρα 23/10/06 και ώρα 17.00, προκειμένου να καλυφθεί τηλεοπτικά από την ΕΡΤ.
-Ο αγώνας ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ για το πρωτάθλημα Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών, αντί της Κυριακής 29/10/06, θα διεξαχθεί την Δευτέρα 30/10/06 και ώρα 17.00, προκειμένου να καλυφθεί τηλεοπτικά από την ΕΡΤ....


Thanx ρε συ. Ακόμα περιμένω από σένα να σχολιάσεις και άλλες κατηγορίες που τις ξέρεις πιο καλά, αλλά ακόμα στο 45.gif είμαι...
basket4
QUOTE(Papaloukas 4 ever @ Oct 20 2006, 02:21 PM) *
Ανακοινώσεις ΕΟΚ
-Ο αγώνας ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ ΑΟ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΥΠΕΡΟΧΗ ΧΑΛ. για το πρωτάθλημα της Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών, αντί Σαββάτου 21/10/06, θα διεξαχθεί την Δευτέρα 23/10/06 και ώρα 17.00, προκειμένου να καλυφθεί τηλεοπτικά από την ΕΡΤ.
-Ο αγώνας ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ για το πρωτάθλημα Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών, αντί της Κυριακής 29/10/06, θα διεξαχθεί την Δευτέρα 30/10/06 και ώρα 17.00, προκειμένου να καλυφθεί τηλεοπτικά από την ΕΡΤ....


μια ερωτηση..ο πανιωνιος με τη siemens το σαββατο παιζει κανονικα?? peace.gif
Live strong
Λογικά ναι! Δεν έχει βγει καμιά ανακοίνωση από την ΕΟΚ! smile.gif
basket4
QUOTE(Live strong @ Oct 20 2006, 04:08 PM) *
Λογικά ναι! Δεν έχει βγει καμιά ανακοίνωση από την ΕΟΚ! smile.gif


5 η ωρα στο Αρτακης...!ετσι?απλα μια εφημεριδα γραφει οτι θα γινει δευτερα στις 5 για να μεταδωθει απο την ΕΤ1.λογικα θα εκαναν λαθος ή θα μπερδευτηκαν με τον αγωνα παναθηναικου-ακαδημιας και εστι μπερδευτηκα και εγω..thanks live
Live strong
Μάλλον έγινε κάποιο λάθος…. rolleyes.gif

Πάντα στη διάθεσή σου icon_wave.gif smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.