Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Προσωρινή λύση στο πρόβλημα των χρηστών IE
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Νέα-ανακοινώσεις
dizzy_fingers
Παρατηρείται το φαινόμενο στους χρήστες του Internet Explorer (ή σε αρκετούς από αυτούς) να μη μπορούν να μπουν στο φόρουμ ή να τους παρουσιάζονται προβλήματα κατά την περιήγησή τους σε αυτό.

Αν και η σωστή λύση σε αυτό το πρόβλημα θα ήταν να σας δώσω το λινκ για να κατεβάσετε τον Mozilla Firefox και να πετάξετε τον ΙΕ tongue.gif, το θέμα αντιμετωπίζεται με την παρούσα λύση, να εξαφανιστεί δηλαδή η αριστερή στήλη που υπήρχε μέχρι τώρα - προσωρινά μέχρι να φτιάξει το πρόβλημα - και να είναι το φόρουμ σκέτο, όπως ήταν πριν.

Τα downloads, shoutbox (εδώ όμως το μήνυμά σας δε θα εμφανίζεται στο φόρουμ), chat, arcade κλπ δουλεύουν κανονικά.
Μπορείτε να μπείτε εκεί, είτε από το μενού πάνω πάνω στο μπάνερ, είτε από τα λινκ στην πρώτη σελίδα του basketforum.gr.

Ελπίζουμε στην κατανόησή σας, καθώς αντιμετωπίζουμε καινούρια πράγματα με την αναβάθμιση και τα προβλήματα είναι αναπόφευκτα.

peace.gif
dizzy_fingers
Kαι....back in time...
Το πρόβλημα φτιάχτηκε και συνεχίζουμε ακάθεκτοι.

Να σας ρωτήσω κάτι άλλο.
Όταν διαβάζετε τα ποστ ενός φόρουμ, μετά, η μπάλα δίπλα από αυτό σβήνεται, ή παραμένει "αναμένη"?

Δε ρωτάω για τις προηγούμενες μέρες, αλλά για από τώρα που δημοσιεύω αυτό το μήνυμα.
kolossos
Η μπάλα παραμένει αναμένη...
dizzy_fingers
39.gif
Πήγες κατευθείαν στην κεντρική σελίδα από το τόπικ?

Εγώ διάβασα το ποστ σου, πήγα στο φόρουμ στο οποίο βρίσκεται (Ανακοινώσεις) και μετά πήγα στην κεντρική σελίδα...και η μπάλα έσβησε.
Για δοκίμασε να το κάνεις έτσι (τι σε βάζω να κάνεις βραδυάτικα 71.gif ).
LEFTERIS733
Αναλαμβανω σαν γκρινιαρης του φορουμ να πω οτι αυτη τη στιγμη ολα δουλευουν καλα!!! 41.gif

Και επιτελους μπορεσα να μπω απο τον δικο μου υπολογιστη...

Οσο για αυτον που εγινε ψιλορομπα απο τις παρατηρησεις μου( biggrin.gif ) η παραδοχη οτι ελυσε το προβλημα νομιζω οτι ειναι η ηθικη ανταμοιβη του! 41.gif 77.gif
(ακους σπυρο; tongue.gif )

Αν θες ξαναβαλε στα smilies αυτο που κλεινει το ματι. wink.gif
Στο διπλανο παραθυρακι εννοω για να μην ανοιγουμε το παραθυρο με ολα τα smilies.
harris
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

ΚΑΛΩς ΗΡΘΑΜΕ ΠΙΣΩ biggrin.gif
dizzy_fingers
To smilie wink.gif που θες Λευτέρη είναι το μεσαίο στην τελευταία σειρά κάτω.

Τώρα που μπαίνεις από τον υπολογιστή σου, ξέρεις τι θέλω από εσένα ε? (maravic...maravic....)

Καλώς σε βρήκαμε Χάρη! biggrin.gif


ΥΓ: Ξέρετε που οφειλόταν το πρόβλημα? Σε μία γραμμή κώδικα που έπρεπε να αλλάξω ένα "1" σε "0"..... shot.gif
Καταραμένη PHP.... gdi.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.