Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ 2017-18
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
daniel10


1. ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
2. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
3. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96

4. ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
5. ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
6. ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗΣ
7. ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
8. ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
9. ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
10. ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
11. ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ

12. ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
13. ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
14. ΕΦΟΑ ΣΠ.ΛΟΥΗΣ (-4)
Emmanouel21
Καλησπερα στο forum ελπιζω να τα λεμε ολοι πολυ καλα εδω.Καλη χρονια σε ολες τις ΟΜΑΔΕΣ....
EAST END
QUOTE(daniel10 @ Jun 8 2017, 16:08 ) *
1. ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
2. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
3. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96

4. ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
5. ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
6. ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗΣ
7. ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
8. ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
9. ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
10. ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
11. ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ

12. ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
13. ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
14. ΕΦΟΑ ΣΠ.ΛΟΥΗΣ (-4)

φίλε daniel10 μια ερώτηση
Τι σημαίνει η παρένθεση δίπλα στην ΕΦΟΑ???
gspara
QUOTE (EAST END @ Sep 11 2017, 17:25 ) *
φίλε daniel10 μια ερώτηση
Τι σημαίνει η παρένθεση δίπλα στην ΕΦΟΑ???

Oτι ξεκιναει με -4 βαθμους λογω παιδικου.
Emmanouel21
Πολυ δυσκολος ομιλος για ολες τις ομαδες.Προβλεπονται πολυ καλα παιχνιδια απο ολες τις ομαδες.Σε λιγες μερες θα κανουμε εκτιμησεις για ολες τις ομαδες για το τι μπορουν να πετυχουν τη νεα χρονια.
gspara
QUOTE (Emmanouel21 @ Sep 11 2017, 17:54 ) *
Πολυ δυσκολος ομιλος για ολες τις ομαδες.Προβλεπονται πολυ καλα παιχνιδια απο ολες τις ομαδες.Σε λιγες μερες θα κανουμε εκτιμησεις για ολες τις ομαδες για το τι μπορουν να πετυχουν τη νεα χρονια.

Καλως ηρθες στην μπασκετοπαρεα Emmanouel21 και καλα ποσταρισματα!!!Πιστευω θα εχει αρκετο ενδιαφερον ο ομιλος και ελπιζω να υπαρχει κινητικοτητα στο τοπικ smile.gif
gyzi 13
QUOTE (Emmanouel21 @ Sep 11 2017, 17:54 ) *
Πολυ δυσκολος ομιλος για ολες τις ομαδες.Προβλεπονται πολυ καλα παιχνιδια απο ολες τις ομαδες.Σε λιγες μερες θα κανουμε εκτιμησεις για ολες τις ομαδες για το τι μπορουν να πετυχουν τη νεα χρονια.

Η πρωτιά μάλλον είναι καπαρωμενη από το Πικέρμι Πολλά τα ευρώ
gspara
QUOTE (gyzi 13 @ Sep 12 2017, 16:19 ) *
Η πρωτιά μάλλον είναι καπαρωμενη από το Πικέρμι Πολλά τα ευρώ

Εγω θα πονταρω τα λεφτα μου smile.gif σε ΜΕΛΑΣ που με την επιστροφη του Καρυστινού ξαναβρηκε τον ηγετη που θα τον οδηγησει εκει που εφτασε μια ανασα την περασμενη σεζον!!!!

Να διορθωσω και για την ΕΦΟΑ μετα την παρεμβαση ενός πολύ καλου φιλου,οτι φετος δεν θα εχει το χάντικαπ του -4 αφου κατεβαζει παιδικο.
EAST END
QUOTE(gyzi 13 @ Sep 12 2017, 16:19 ) *
Η πρωτιά μάλλον είναι καπαρωμενη από το Πικέρμι Πολλά τα ευρώ


Δεν λέει κάτι πάντα αυτό...τα παραδείγματα πολλά στα χρόνια...υγεία σε όλεσ τις ομάδες/παίκτες και καλά παιχνίδια
madmike1
Δεν ξερω για το ροστερ του πικερμιου αλλα το γηπεδο του ειναιωσιγουρα οτι χειροτερο εχω δει
North_gato
QUOTE (madmike1 @ Sep 13 2017, 12:02 ) *
Δεν ξερω για το ροστερ του πικερμιου αλλα το γηπεδο του ειναιωσιγουρα οτι χειροτερο εχω δει



Εχεις δει το γηπεδο της Πολιτειας?
madmike1
QUOTE (North_gato @ Sep 13 2017, 23:14 ) *
Εχεις δει το γηπεδο της Πολιτειας?

Δεν το εχω δει αλλα το εχω ακουστα. Παντως το παρκε στο πικερμι δεν κανει ουτε για υπνοδωματιο.
ilsant
QUOTE(madmike1 @ Sep 13 2017, 22:48 ) *
Δεν το εχω δει αλλα το εχω ακουστα. Παντως το παρκε στο πικερμι δεν κανει ουτε για υπνοδωματιο.

Στην Πολιτεια δεν εχει ουτε παρκε ουτε τσιμεντο κατω Απλα εχει πλακακια μπανιου
Gkos
QUOTE (North_gato @ Sep 13 2017, 23:14 ) *
Εχεις δει το γηπεδο της Πολιτειας?



Εχω εγω ,ισως το χειροτερο που εχω δει αλλα δεν εχω δει του Πικερμιου!
dontshoottheref
Δύσκολη ερώτηση... στης Πολιτείας γλιστράει πολύ, στο Πικέρμι αλλού πατάς και αλλού βρίσκεσαι αφού φτιάχτηκε τελείως στη πλάκα το παρκέ και δεν μπήκαν βάσεις από κάτω, είναι κούφιο... αλλά θα επιλέξω της Πολιτείας γιατί έχει φανεί οτι βγάζει περισσότερους τραυματισμους
Emmanouel21
Μαγκες σε λιγες μερες ξεκιναει το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ κανονιστε να δωσουμε ολοι τα προγνωστικα σας.
tommie1983
QUOTE (dontshoottheref @ Sep 15 2017, 02:26 ) *
Δύσκολη ερώτηση... στης Πολιτείας γλιστράει πολύ, στο Πικέρμι αλλού πατάς και αλλού βρίσκεσαι αφού φτιάχτηκε τελείως στη πλάκα το παρκέ και δεν μπήκαν βάσεις από κάτω, είναι κούφιο... αλλά θα επιλέξω της Πολιτείας γιατί έχει φανεί οτι βγάζει περισσότερους τραυματισμους

Και δυστυχώς σοβαρούς σε μερικές περιπτώσεις. Δεν είναι για μπάσκετ απλά. Άλλωστε αυτά τα πλακάκια που λέτε τοποθετήθηκαν κατόπιν απαίτησης της μόνιμης πρωταθλήτριας ομάδα του 5χ5 σάλας που εδρεύει εκεί.
Emmanouel21
ΟΙΩΝΟΣ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 1. Νομίζω ότι ο γηπεδούχος θα ξεκινήσει νικηφόρα το πρωτάθλημα επι του Μαιάνδρου μέσα στην Γκράβα. ΘΡΙΑΜΒΟΣ-ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2. Πάμε με το διπλό απο έμπνευση και μόνο. ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1. Νομίζω ότι η ομάδα του Μπουντούρη θα επικρατήσει έστω και δύσκολα. ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΟΙΟΝ ΑΓ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2 Έστω και δύσκολα οι φιλοξενούμενοι πιστεύω να επικρατήσουν στο χειρότερο γήπεδο της Αττικης. ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ-ΕΦΟΑ 2 Η ΕΦΟΑ έστω και δύσκολα θα επικρατήσει μέσα στο Αγγουράκης του ενθουσιώδες ΔΙΑ. ΑΕ ΓΚΥΖΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2. Στο ένα απο τα δυο ντέρμπι της αγωνιστικής στου Στρέφη η εμπειρία της ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ θα κερδίσει τον ενθουσιασμό των γηπεδούχων που πρέπει να υπολογίζουν αλλά παιχνίδια για να νικήσουν. ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΜΕΛΑΣ 1. Το δεύτερο ντέρμπι της αγωνιστικής με τους γηπεδούχους να θέλουν να ξεκινήσουν με νίκη την σεζόν μια και όπως λένε οι πληροφορίες η άνοδος είναι ο στόχος τους και μόνο απέναντι στον ΜΕΛΑΣ που ναι μεν άλλαξε προπονητή(ΛΑΖΑΡΟΥ) δεν ξέρουμε τον λόγω αλλά έχει κρατήσει το ίδιο υλικό θα προσπαθήσει για το μπαμ αλλά είναι δύσκολο μέσα στο Πικερμι.
tommie1983
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 1 γκραβα ειναι !
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2 γιατι θελει να ανεβει παλι
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 1 θα παρει οτι σφυριγμα μπορει να εφευρει ενας διαιτητης
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2
ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1 μιλαει η εδρα
ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1
madmike1
QUOTE (tommie1983 @ Oct 5 2017, 18:36 ) *
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 1 γκραβα ειναι !
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2 γιατι θελει να ανεβει παλι
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 1 θα παρει οτι σφυριγμα μπορει να εφευρει ενας διαιτητης
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2
ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1 μιλαει η εδρα
ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1

Ξεκινας με ιντριγκα την σεζον😊!για το πικερμι π αναφερεις.
ilsant
Α ρε καραγκιοζακο Καμινη που θες να γίνεις και πρωθυπουργός. Όλα τα γήπεδα της Αθήνας ασυντήρητα εδώ και χρόνια. Φυσικά τα λεφτά από τα δημοτικά τέλη τα χρησιμοποιείς στην προεκλογική σου εκστρατεία. Το Στρέφη πάλι πλημμύρισε και χωρίς να έχει βρέξει. Άντε πάλι με το καλημέρα αναβολές ταλαιπωρίες και έξοδα για τις ομάδες. Πέρυσι ο Τριτωνας προθυμοποιήθηκε να φτιάξει την οροφή, έφερε μηχανικό που κοστολόγησε την επισκευή 3.000 ευρώ, αλλά ο δήμος ζήτησε να του φτιάξει και τον περιβάλλοντα χώρο με κόστος 200.000 ευρώ Γελάνε και τα τσιμέντα μαζί σου ανύπαρκτε Δήμαρχε.
Reignman40
ΟΙΩΝΟΣ - ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 63 -81

ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
Δύσκολη έξοδος για το εξ ολοκλήρου με καινούργια σύνθεση ΠΑΚ. Δεν νομίζω να δυσκολευτεί ο Θριάμβος που αν δεν έχει άλλαξει το ρόστερ του από πέρυσι θα κάνει πάλι μια αρκετά καλή πορεία.


ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1
Αν και τα βριλήσσια έχουν πάντα μια αδιαφορία ως προς τις αγωνιστικές επιτυχίες στο ανδρικό τμήμα τουτέστιν δεν τους καίει τόσο να ανέβουν ή πέσουν όσο να βγάλουν φέρελπιδες παίκτες, φέτος ακούγεται ότι κρυφοκοιτάνε για μια πορεία προς τις πάνω θέσεις. Θα ποντάρω στον ενθουσιασμό και το κίνητρο τους. Από την άλλη για τους Θράκες δεν έχω εικόνα μόνο η έλευση Μπιλάλη να αυξήσει την αθλητικότητα τους απένατι στα νεανικά Βριλήσσια.


ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2
Ικανή για όλα η Πολιτεία όπως κάθε χρονιά μένει να φανεί από τις πρώτες αγωνιστικές το τι μέλει γενεσθαι. Το ΟΙΟΝ από την πριν ένα μήνα που το είδα στο Κύπελλο με την ΕΦΟΑ έχει κρατήσει το ίδιο ρόστερ με κάποιες καλές προσθήκες μου φάνηκε πολύ πιο ανταγωνιστικό σε σχέση με πέρυσι και το βλέπω γιατί ίσως να είναι και μια θετική έκπληξη για φέτος.


ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
Το Πικέρμι δείχνει να μην είναι σε θέση να διαπραγματευτεί την πρώτη θέση με κανένα άλλο διεκδικητή. Ο Μελας από την άλλη έχει χάσει δυναμική σε σχέση με πέρυσι και δεν βλέπω να κάνει την περσυνή του πορεία.

ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ -ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
Δεν ξέρω αν το Γκύζη έμεινε ίδιο με πέρυσι παρόλα αυτά η Ολυμπιάδα μου φαίνεται πολύ έμπειρη και σκληροτράχηλη για να λυγίσει.

ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΕΦΟΑ 2
Δεν έχω εικόνα για τον ΔΙΑ για την ΕΦΟΑ πάντως με την αρχικής της πεντάδα και με δυο ποιοτικές προσθήκες που έχει κάνει,μου φαίνεται πως θα κρυφοκοιτάξει την άνοδο. Σίγουρα το Χαιδάρι είναι μια δύσκολη έδρα για πρεμιέρα αλλά έστω και δύσκολα θα το πάρει το διπλό.
rosgouros
QUOTE(ilsant @ Oct 6 2017, 11:40 ) *
Α ρε καραγκιοζακο Καμινη που θες να γίνεις και πρωθυπουργός. Όλα τα γήπεδα της Αθήνας ασυντήρητα εδώ και χρόνια. Φυσικά τα λεφτά από τα δημοτικά τέλη τα χρησιμοποιείς στην προεκλογική σου εκστρατεία. Το Στρέφη πάλι πλημμύρισε και χωρίς να έχει βρέξει. Άντε πάλι με το καλημέρα αναβολές ταλαιπωρίες και έξοδα για τις ομάδες. Πέρυσι ο Τριτωνας προθυμοποιήθηκε να φτιάξει την οροφή, έφερε μηχανικό που κοστολόγησε την επισκευή 3.000 ευρώ, αλλά ο δήμος ζήτησε να του φτιάξει και τον περιβάλλοντα χώρο με κόστος 200.000 ευρώ Γελάνε και τα τσιμέντα μαζί σου ανύπαρκτε Δήμαρχε.

Δυστυχως φιλε δεν ειναι μονο αυτα ....δεν υπαρχει ζεστο νερο , δεν υπαρχει διχτακι στα στεφανια και για να γινει προπονηση καβαλαει καποιος τη σκαλα για να φτιαξει αυτοσχεδιο κουρελι απο τειπ η κανενα παλιο κορδονι παπουτσιων και τα χειροτερα ειναι αλλα τα οποια δεν περιγραφονται και ειναι για καταγγελιες... δυστυχως η πολιτεια δε δινει δεκαρα οχι χρηματων αλλα αξιοπρεπειας αφου πλεον ολα εχουν διαλυθει και ο καθενας ενεργει σα να ειναι υπουργος και οχι υπαλληλος με υποχρεωσεις...δυστυχως επισης πρεπει να βρασουμε στο ζουμι μας ολοι γιατι αυτα που γραφουμε αντε να τα διαβασουν 20 ατομα που ειναι στο χωρο και αν πας πιο επισημα να κανεις κατι μπορει και να σου παρουν τον αερα που αναπνεεις...μπορει ομως και να εισαι τυχερος και απλα να σφυριξουν αδιαφορα..!!
ilsant
ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ- ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Αναβολη
gspara
ΟΙΩΝΟΣ - ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 63 -81

ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1

ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1

ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2

ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ -ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 (αναβολή)

ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΕΦΟΑ 2

doctor_dru
ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1

ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1

ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1

ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΕΦΟΑ 2
filologos
ΟΙΩΝΟΣ - ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 63 -81

ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1

ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙ - ΜΕΛΑΣ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1

ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ -ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 (αναβολή) 1

ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΕΦΟΑ 2
dru_15
Καλο πρωταθλημα καλη αρχη σε ολες τις ομαδες με υγεια...!!!!

Ο καθενας ας αναλαβει τις ευθυνες του.. Η πολιτεια να βελτιωσει οσο μπορει τις εγακαταστεις και οτι αλλο της αναλογει, και σε οποιο βαθμο μπορει να το τηρησει.

Και η καθε ομαδα σε ολα τα πρωταθληματα να αναλαβει την ευθυνη του γιατρου αγωνα... Καθε χρονο θρηνουμε νεα παιδια... Πρεπει να σταματησει αυτο...
ilsant
QUOTE(rosgouros @ Oct 6 2017, 13:20 ) *
Δυστυχως φιλε δεν ειναι μονο αυτα ....δεν υπαρχει ζεστο νερο , δεν υπαρχει διχτακι στα στεφανια και για να γινει προπονηση καβαλαει καποιος τη σκαλα για να φτιαξει αυτοσχεδιο κουρελι απο τειπ η κανενα παλιο κορδονι παπουτσιων και τα χειροτερα ειναι αλλα τα οποια δεν περιγραφονται και ειναι για καταγγελιες... δυστυχως η πολιτεια δε δινει δεκαρα οχι χρηματων αλλα αξιοπρεπειας αφου πλεον ολα εχουν διαλυθει και ο καθενας ενεργει σα να ειναι υπουργος και οχι υπαλληλος με υποχρεωσεις...δυστυχως επισης πρεπει να βρασουμε στο ζουμι μας ολοι γιατι αυτα που γραφουμε αντε να τα διαβασουν 20 ατομα που ειναι στο χωρο και αν πας πιο επισημα να κανεις κατι μπορει και να σου παρουν τον αερα που αναπνεεις...μπορει ομως και να εισαι τυχερος και απλα να σφυριξουν αδιαφορα..!!

Φυσικά είναι και όλα αυτά που εύστοχα επισήμανες.Τουλάχιστον τα λέμε έστω και μεταξύ μας
Πέρυσι ο Καμινης έβαλε τέλος χρήσης( ενοίκιο προς ΝΠΔΔ) για τους σχολικούς χώρους που χρησιμοποιουν τα σωματεία 15 ευρώ την μιαμιση ώρα Γελάσανε και τα τσιμέντα 240 ευρώ τον μήνα για 4 προπονήσεις παιδικού Φυσικά όχι σε κλειστά γήπεδα αλλά σε στεγασμενα προαυλια Πήγαμε στο δημοτικό συμβούλιο, πήραμε τον λόγο, μας είπανε ότι έχουμε δίκιο και έγινε λάθος υπολογισμος Μετρήσαμε το κόστος φωτισμού στα 0,5 ευρώ την ώρα και συμφωνήσαμε ότι φυσικά πρέπει να το πληρώσουμε ( ήδη το πληρωναμε τις προηγούμενες χρονιές ) Φυσικά επειδή ο ανύπαρκτος δήμαρχος δεν είχε σκοπό να υλοποιήσει την βούληση του δημοτικού συμβουλίου, μας χρέωσε με τέλος χρήσης 4,5 ευρώ ( και για πέρυσι και για τις επόμενες χρονιες)
Παιρνωντας θάρρος από το ότι μας έχει πελατακια , το καλοκαίρι έγινε εισήγηση από τον πρόεδρο του ΟΠΑΝΔΑ ( Κολλητός φίλος του Καμινη που δεν είναι καν δημοτικός σύμβουλος και τον διόρισε προεδρο) να χρεώνει τα ενήλικα τμήματα που χρησιμοποιουν τα κλειστά γήπεδα 5 ευρώ την προπόνηση και 25 ευρώ τον αγώνα Προσωρινά το σταματήσαμε αλλά πίσω έχει ο Χαμινης την ουρά
ΥΓ Γενικώς για να μην μπερδευομαστε στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα οι αγώνες γίνονται σε δημοτικά γήπεδα που για την συντήρηση τους έχουμε πληρώσει δημοτικά τέλη και έχει χρηματοδοτηθει και ο δήμος από κρατική χρηματοδοτηση
Καλή αγωνιστική χρονιά σε όλα τα παιδιά
Μια και δεν θα πάμε Στρεφη σήμερα θα ανηφορησουμε για Πικέρμι, που όπως ακούγεται θα είναι και ο φετινός πρωταθλητής
gspara
ΘΡΙΑΜΒΟΣ-ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 56-62 (34-39).
Τριτη περιοδος 39-55!!
Reignman40
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 41 -65


Πολύ κακό ματς με νικήτη τα airball και τις χαμένες βολές. Ισορροπήμενο ματς στην αρχή με πρώτη περίοδο να κλείνει στο 11-16. Από εκεί και πέρα οι Θράκες έπαιξαν λίγο απλό μπάσκετ τουτέστιν έβαλαν κανά 2 σουτ, τελειώσαν κάποιους αιφνιαδιασμούς και εκμετάλευτηκαν όσο μπορούσαν τους 2 έμπειρους ψηλούς τους για να κλείσει το ημίχρονο στο 17-35. Στο δεύτερο τα ίδια πράγματα με τους Θράκες να κάνουν κάποια απλά πράγματακια και τα Βριλήσσια από την άλλη να είναι τρικυμία εν κρανίω σε άμυνα και επίθεση. Έπεσα στον κουβά με την πρόβλεψη μ για τα Βριλήσσια πολύ κακή εμφάσνιση χωρίς αρχή μέση και τέλος το παιχνίδι τους. Από την άλλη Θράκες δεν μ έδειξαν και κάτι το ιδιαίτερο πιστεύω ότι άλλες ομάδες που θα είναι σε καλύτερο επίπεδο θα τους ζορίσουν αρκετά.
Emmanouel21
AO ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΜΕΛΑΣ 61-51(14-11,28-18,46-35,61-51)
tommie1983
Πολιτεία-Άγιος Στέφανος 2
Δίας Χαιδαρίου- ΕΦΟΑ 2
larry33
ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 1
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ 1
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 1
Reignman40
ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΙΩΝΟΣ 1
Θετική έκλπηξη το ΠΑΚ την προηγούμενη αγωνιστική, θα δώσει αξία στο διπλό του απέναντι στον αποδυναμωμένο Οιωνό.


ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 1
Κλειστό ματς προβλέπω, οι Θράκες στο προηγούμενο ματς δεν έδειξαν αγωνιστικά κάτι το ιδιαίτερο. Ποντάρω στον άσσο πιο πολύ λόγω έδρας.


ΕΦΟΑ - ΠΙΚΕΡΜΙ 1
Ντέρμπι από τα λίγα. Η ΕΦΟΑ είναι η μόνη ομάδα που μπορεί να κοντράρει το Πικέρμι. Αν είχε επιστρέψει και ο Λυκουρέσης θα έγερνε η πλάστιγγα ξεκάθαρα στην ΕΦΟΑ. Τώρα είναι ξεκάθαρα αμφίροπο το Πικέρμι έχει πιο βαθύ πάγκο σε σχέση με την ΕΦΟΑ που έκανε μόνο δύο ποιοτικές προσθήκες αναλογικά με τις περσυνές απώλειες. Θα της δώσω τον άσσο με οπαδικούς όρους και πιστή στο μπαμ.


ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ -ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
Το είπαμε και από την προηγούμενη αγωνιστική φέτος το ΟΙΟΝ θα κάνει καλή πορεία και φαίνεται αρκετά βελτιώμενο. Απέναντι στα βριλήσσια που την πρώτη αγωνιστική φαινόνταν να είναι εκτός τόπου και χρόνου δεν νομίζω να δυσκολευτούν.

ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
Αν και δεν έχω εικόνα από τον Μαιάνδρο, για την Πολιτεία ακούστηκε πως δεν ήταν και στο καλύτερο φεγγάρι της αγωνιστικά στο προηγούμενο ματς για αυτό και πάω με την έδρα


ΜΕΛΑΣ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 1
Αν ο Μελάς θέλει και φέτος να κυνήγησει την άνοδο έστω και αν αποδυναμώθηκε τέτοια ματς πρέπει να τα καθαρίζει. Μικρό σκορ και πολύ άμυνα βλέπω στο εν λόγω ματς.



ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
Έστω και δύσκολα θα το καθαρίσει το ματς η Ολυμπιάδα στην έδρα της.
Northface
Καλησπέρα και από μένα καλή χρονιά να έχουμε χωρίς τραυματισμούς για όλες τις ομάδες!
Τα πρώτα προγνωστικά μου για φέτος:

ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1 Το Χαλάνδρι έδειξε την πρώτη αγωνιστική ότι θα είναι αρκετά ανταγωνιστικό φέτος και για να μην πετάξει στα σκουπίδια το διπλό της 1ης αγωνιστικής, πρέπει σήμερα να το πάρει το ματς. Για τον Οιωνό δεν έχω εικόνα, παρ' όλα αυτά, όταν χάνεις στην (δύσκολη) έδρα σου 18 πόντους στο πρώτο ματς της σεζόν, με παθητικό 81, μάλλον κάτι δεν πάει καλά.

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 1 Οι Θρακομακεδόνες έχουν τον πρώτο λόγο στο συγκεκριμένο παιχνίδι, είναι και το γήπεδο παράξενο για τους φιλοξενούμενους, οπότε δεν βλέπω την έκπληξη.

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2 Πιστεύω ότι το Πικέρμι είναι ένα κλικ παραπάνω από τις υπόλοιπες ομάδες του ομίλου. Σαφώς και είναι ντέρμπι, λογικά θα κριθεί στο τέλος, και αν το Πικέρμι θέλει να βάλει τις βάσεις για την πρωτιά στον όμιλο, χρειάζεται το διπλό στο κλειστό του Αγίου Θωμά.

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1 Το Οίον φέτος στοχεύει στο κάτι παραπάνω, δεν έπαιξε καλά στο κλειστό της πολιτείας, παρ' όλα αυτά έβγαλε το διπλό και πιστεύω ότι εύκολα ή δύσκολα θα το πάρει το δίποντο σήμερα. Η ομάδα του Μπουντούρη από την άλλη, είναι νεανική και γρήγορη ομάδα και ακούγεται ότι ζει και πεθαίνει με την πίεση στα 4/4 του γηπέδου.

ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1 Ο Μαίανδρος όπως δείχνει το σκορ εντυπωσίασε στην πρεμιέρα και νομίζω ότι δεν θα έχει κανένα απολύτως πρόβλημα να πάρει το σημερινό παιχνίδι.

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. - ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. No bet Το Γκύζη φέτος δεν το έχουμε δει, μιας και αναβλήθηκε η πρεμιέρα του στο κλειστό της Γκράβας επειδή είχε πλημμυρίσει το γήπεδο (γελάει ο κόσμος). Λογικά ένα προβάδισμα το έχει ο Μελάς, χωρίς όμως να υπάρχει καθαρό τοπίο.

ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 1 Το Δευτεριάτικο ματς της αγωνιστικής. Λογικά η Ολυμπιάδα θα το καθαρίσει το ματς πριν την τελευταία περίοδο.
gspara
ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
Μαζι με Τασιοπουλο διασκορπιστηκαν και ολοι οι καλοι του Οιωνου που θα παλεψει για να σωθει.Καυτη περιφερεια το ΠΑΚ,ευκολος ασσος.

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ-ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 1
Αν και απρόβλεπτοι πιστευω θα ντουμπλαρουν στην εδρα τους οι Θρακες.

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ-ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2
Το ντέρμπυ της αγωνιστικης.Θα πονταρω στο γεματο ροστερ του μεγαλου φαβορι.

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
Υψηλους στοχους φετος το Οιον που προσθεσε ποιοτητα στο ταλαντουχο και αθλητικο ροστερ του.Πιστευω ο ασσος θα ερθει ευκολα.

ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ-ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
Περισοστερο στα τυφλα θα πονταρω εδρα.

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.-ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ 1
Με απουσιες και κενο στους ψηλους το Γκυζη.Ο ΜΕΛΑΣ και με την ενσωματωση Δοξομπολη-Μπαλλα θα εχει και παλι ισχυρο συνολο,με μοναδικη απωλεια τον Παγιδα.Πονταρω στην ομαδα του μεγα Καρυστινού!!!!

ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96-ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 2
Πρωτο ματς για Ολυμπιαδα.Η παρεα του Τατα γκελαρε στην πρεμιερα αλλα πιστευω εδώ θα ρεφαρει.

tommie1983
QUOTE (Northface @ Oct 13 2017, 14:14 ) *
Καλησπέρα και από μένα καλή χρονιά να έχουμε χωρίς τραυματισμούς για όλες τις ομάδες!
Τα πρώτα προγνωστικά μου για φέτος:

ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1 Το Χαλάνδρι έδειξε την πρώτη αγωνιστική ότι θα είναι αρκετά ανταγωνιστικό φέτος και για να μην πετάξει στα σκουπίδια το διπλό της 1ης αγωνιστικής, πρέπει σήμερα να το πάρει το ματς. Για τον Οιωνό δεν έχω εικόνα, παρ' όλα αυτά, όταν χάνεις στην (δύσκολη) έδρα σου 18 πόντους στο πρώτο ματς της σεζόν, με παθητικό 81, μάλλον κάτι δεν πάει καλά.

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 1 Οι Θρακομακεδόνες έχουν τον πρώτο λόγο στο συγκεκριμένο παιχνίδι, είναι και το γήπεδο παράξενο για τους φιλοξενούμενους, οπότε δεν βλέπω την έκπληξη.

ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2 Πιστεύω ότι το Πικέρμι είναι ένα κλικ παραπάνω από τις υπόλοιπες ομάδες του ομίλου. Σαφώς και είναι ντέρμπι, λογικά θα κριθεί στο τέλος, και αν το Πικέρμι θέλει να βάλει τις βάσεις για την πρωτιά στον όμιλο, χρειάζεται το διπλό στο κλειστό του Αγίου Θωμά.

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1 Το Οίον φέτος στοχεύει στο κάτι παραπάνω, δεν έπαιξε καλά στο κλειστό της πολιτείας, παρ' όλα αυτά έβγαλε το διπλό και πιστεύω ότι εύκολα ή δύσκολα θα το πάρει το δίποντο σήμερα. Η ομάδα του Μπουντούρη από την άλλη, είναι νεανική και γρήγορη ομάδα και ακούγεται ότι ζει και πεθαίνει με την πίεση στα 4/4 του γηπέδου.

ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1 Ο Μαίανδρος όπως δείχνει το σκορ εντυπωσίασε στην πρεμιέρα και νομίζω ότι δεν θα έχει κανένα απολύτως πρόβλημα να πάρει το σημερινό παιχνίδι.

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. - ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. No bet Το Γκύζη φέτος δεν το έχουμε δει, μιας και αναβλήθηκε η πρεμιέρα του στο κλειστό της Γκράβας επειδή είχε πλημμυρίσει το γήπεδο (γελάει ο κόσμος). Λογικά ένα προβάδισμα το έχει ο Μελάς, χωρίς όμως να υπάρχει καθαρό τοπίο.

ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 1 Το Δευτεριάτικο ματς της αγωνιστικής. Λογικά η Ολυμπιάδα θα το καθαρίσει το ματς πριν την τελευταία περίοδο.

Θα συμφωνήσω με τα σημεία που δίνεις, επιλέγοντας μόνο το μικρό ρίσκο στον 1 της ΕΦΟΑ. Επίσης για το ΟΙΟΝ θα πάω με τον άσσο αλλά πιστεύω ότι θα έρθει αρκετά δύσκολα. Έχω και εγώ ακριβώς την ίδια εικόνα για τον Μπουντούρη και την πίεση που αναγκαστικά θα ασκήσει(σχεδόν όλοι είναι 98άρηδες και κάτω). Επίσης το Οίον κέρδισε οριακά στην Πολιτεία και ενδεχομένως το αποτέλεσμα να ήταν διαφορετικό, αν στα πρώτα λεπτά του αγώνα δεν αποχωρούσε με τραυματισμό ο καλύτερος παίκτης της Πολιτείας.
doctor_dru
ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 1
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ 1
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. 2
Gkos
ΠΑΚ-Οιωνός 74-37(19-6,40-17,62-25,74-37)

Χείμαρρος ορμητικός η ανανεωμενη και νεανική ομάδα του coach Τεγόπουλου ,παρέσυρε στο διάβα της τον δυσμοιρο Οιωνό.
tommie1983
Οιον - Βριλήσσια 57-49
Έχουμε εικόνα και σχόλια από εφοα-Πικέρμι? Άκουσα 1 68-61
gspara
ΜΕΛΑΣ-ΓΚΥΖΗ 53-57 (10-9,21-27,37-41)
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΔΙΑΣ 73-46
tommie1983
QUOTE (gspara @ Oct 14 2017, 00:53 ) *
ΜΕΛΑΣ-ΓΚΥΖΗ 53-57 (10-9,21-27,37-41)
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΔΙΑΣ 73-46

Σβηστά βλέπω 2/2 οι Θρακομακεδόνες, απέναντι σε μία ομάδα που έφτασε μέχρι το τέλος την ΕΦΟΑ στην πρώτη αγωνιστική. Πιστεύεις ότι θα παίξουν για άνοδο?
gspara
QUOTE (tommie1983 @ Oct 14 2017, 12:51 ) *
Σβηστά βλέπω 2/2 οι Θρακομακεδόνες, απέναντι σε μία ομάδα που έφτασε μέχρι το τέλος την ΕΦΟΑ στην πρώτη αγωνιστική. Πιστεύεις ότι θα παίξουν για άνοδο?

Χωρις να εχω πολύ καλη εικονα ακομα γενικα,θα ρισκάρω να πω ναι.Φετος πιστευω οι Θρακες θα είναι ανεβασμένοι σε αθλητικοτητα και δεν θα εχουν τα περσινα σκαμπανεβάσματα.Σημαντικη η προσθηκη του Κωτιδη που μου αρεσει πολύ!
tommie1983
QUOTE (gspara @ Oct 14 2017, 14:52 ) *
Χωρις να εχω πολύ καλη εικονα ακομα γενικα,θα ρισκάρω να πω ναι.Φετος πιστευω οι Θρακες θα είναι ανεβασμένοι σε αθλητικοτητα και δεν θα εχουν τα περσινα σκαμπανεβάσματα.Σημαντικη η προσθηκη του Κωτιδη που μου αρεσει πολύ!

Για το Κωτίδη δεν το ήξερα. Τρομερός αθλητής για τα δεδομένα της κατηγορίας,συνδυάζοντας δύναμη και έκρηξη. Για την αθλητικότητα της ομάδας συνολικά είμαι και εγώ σίγουρος λόγω Μπιλάλη. Θα δείξει σε μερικές αγωνιστικές λοιπόν.
tommie1983
εχουμε εικονα και σκορ απο μαιανδρο και ολυμπιαδα?
gspara
QUOTE (tommie1983 @ Oct 15 2017, 10:49 ) *
εχουμε εικονα και σκορ απο μαιανδρο και ολυμπιαδα?

Ολυμπιαδα-Θριαμβος παιζουν Δευτερα.
dru_15
QUOTE(tommie1983 @ Oct 15 2017, 10:49 ) *
εχουμε εικονα και σκορ απο μαιανδρο και ολυμπιαδα?

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ-ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
filologos
Ολυμπιαδα 96-Θριαμβος

73-77

Οχι δεν τελειωσε πριν το 4ο δεκαλεπτο..πηγε παραταση..
Ψυχαρες ολοι,τα δωσαν ολα για τον κοουτς.
tommie1983
Πάμε για προγνωστικά τρίτης αγωνιστικής..

ΑΠΣ Οιωνός- Ολυμπιάδα 96 2
Άσχημο ξεκίνημα για τον Οιωνό, εύκολα ή δύσκολα θα το πάρουν οι φιλοξενούμενοι.

ΓΣ Βριλήσσια- ΑΟ Μαίανδρος 1
Θα πάω με την μικρή έκπληξη και τους μικρούς του Μπουντούρη, την πιο νεανική ομάδα της κατηγορίας.

ΑΟ Θρακομακεδόνων- Οιον Αγίου Στεφάνου 1
Αν και το Οίον έχει 2/2 δεν εντυπωσιάζει, θα πάω με την έδρα και τον Μπιλάλη.

ΑΟ Πολιτεία- ΠΑΚ Χαλανδρίου 2
Προβλέπω ντέρμπυ και οριακό προβάδισμα για τους φιλοξενούμενους, αν η Πολιτεία πάντως εμφανιστεί πλήρης.

ΑΕ Γκύζη Πολυγ.- ΕΦΟΑ 2
Δεν μπορώ να μιλήσω αντικειμενικά εδώ..Θα είναι πάντως δύσκολο παιχνίδι για την ΕΦΟΑ, αν το πάρει δίνει ακόμη μεγαλύτερη σημασία στην νίκη της προηγούμενης αγωνιστικής και πάει για ψηλά.

ΠΑΟ Θρίαμβος Δάφνης- Μελάς Αγ. Ελευθέριος 1
Χωρίς εικόνα των δύο ομάδων, πάω με την έδρα.

ΑΟ Πικερμίου- Δίας Χαιδαρίου 1
Ξεκάθαρο φαβορί, χρειάζεται οπωσδήποτε την νίκη για να μην μείνει πίσω.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.