Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Λάρισα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
Air Kef
Υπάρχει κάποιος στο Basketforum από Λάρισα;;
Έχω υποψιαστεί 1-2 αλλά δεν είμαι σίγουρος.
Ενδιαφέρεται κανένας για Θεσσαλική μπασκετική συνάντηση;
Όχι άμεσα,καθώς η εξεταστική είναι επεισοδιακή,μετά τις 17..
Fireball
αν υπάρξει πρόταση για κανένα ματσάκι εγώ είμαι μέσα αρκεί να έχει καλό καιρό και να έχω πάρει ρεπό από την εφημερίδα
Air Kef
Ωπ..Καλα εσύ δεν ήσουν εξωτερικο;

Θα κανονιστει κάτι κάποια στιγμη,είμαστε 3 βρίσκονται άνετα κι άλλοι,εκτός φόρουμ βέβαια

Για τα γυμνάσια στην Γαζή λέμε.
Fireball
back to greece. Δεν ξέρω αν αφήνουν πλέον σε γυμνάσια γιατί τα έχουν συνέχεια κλειστά και οι φύλακες είναι και καλά μάγκες και δεν αφήνουν κανένα. Μία καλή λύση, σχετικά κοντά στο κέντρο είναι το ανοιχτό στο πάρκο του Αγίου Αντωνίου. Αρκεί να έχω ρεπώ από την εφημερίδα ή να τελειώσω σχετικά νωρίς.
Air Kef
Αυτό δν εχω ιδέα που είναι..

Η αλήθεια είναι πως έχω να πάω κάνα χρόνο σε Γυμνάσιο αλλά μας έλεγαν να φύγουμε μονο όταν είχε η ώρα πάει 10-11..

Καλά πολλά υπάρχουν που μπορούμε να πάμε.

Παρασκευή απόγευμα(γενικα) σε βολεύει;
Fireball
genika me volevei opote exw repo apo tin efimerida. steile se pm til gia na sinnenoithoume
Antoine
twra molis eida to post...posa atoma iparxoun apo larisa auti ti stigmi?na kanonisoume kana mpasketaki an einai:P
oktaba
Και εγω απο λαρισα παιδια αν ειναι κατι μπορουμε να κανουμε
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.