Help - Search - Members - Calendar
Full Version: μπασκετ δελτιο
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
nikos myk
παιδια γεια σας ειμαι απο επαρχια και αγωνιζωμουν σε μια το πικη ομαδα και τα τελευταια 2 χρονια δεν επαιξα λογο του οτι δεν ειχε η ομαδα μου παιχτες να κατεβει σε αγωνες τωρα ομως που θα ανεβω αθηνα λογο σπουδων αναρωτιομουν σε περηπτωση που βρω ομαδα να αγωνηστω αν χρειαζεται να δημιουργησω νεο δελτιο η να κανω μεταγγραφη με αθτο ποθ εχω ηδη!!
giorgos10
QUOTE(nikos myk @ Jul 16 2011, 20:15 ) *
παιδια γεια σας ειμαι απο επαρχια και αγωνιζωμουν σε μια το πικη ομαδα και τα τελευταια 2 χρονια δεν επαιξα λογο του οτι δεν ειχε η ομαδα μου παιχτες να κατεβει σε αγωνες τωρα ομως που θα ανεβω αθηνα λογο σπουδων αναρωτιομουν σε περηπτωση που βρω ομαδα να αγωνηστω αν χρειαζεται να δημιουργησω νεο δελτιο η να κανω μεταγγραφη με αθτο ποθ εχω ηδη!!
αν δεν σε δηλωναν στους αγωνες βγαζεις οποτε θες δελτιο καινουργιο...
magic32
οταν καποιν δεν τον δηλωσε η ομαδα του στη λιστα περσυ,ουτε φετος θεωρειται καινουριο δελτιο και βγαινει οποτε θελει?
gk65
Αν η ομαδα δεν ειχε αγωνιστικη δραστηριοτητα δυο χρονια πας οπου θες σαν καινουργια εγγραφη.
giorgos10
QUOTE(magic32 @ Jul 16 2011, 20:34 ) *
οταν καποιν δεν τον δηλωσε η ομαδα του στη λιστα περσυ,ουτε φετος θεωρειται καινουριο δελτιο και βγαινει οποτε θελει?

ναι!βγαινει ακομα κ μεσα στην χρονια!
Zourinho
QUOTE(nikos myk @ Jul 16 2011, 20:15 ) *
παιδια γεια σας ειμαι απο επαρχια και αγωνιζωμουν σε μια το πικη ομαδα και τα τελευταια 2 χρονια δεν επαιξα λογο του οτι δεν ειχε η ομαδα μου παιχτες να κατεβει σε αγωνες τωρα ομως που θα ανεβω αθηνα λογο σπουδων αναρωτιομουν σε περηπτωση που βρω ομαδα να αγωνηστω αν χρειαζεται να δημιουργησω νεο δελτιο η να κανω μεταγγραφη με αθτο ποθ εχω ηδη!!


Τι ηλικια εχεις ενα και δευτερον εχεις βρει ομαδα??
Εαν εχεις βρει στην ομαδα δεν ξερουν να σου πουν??? Σε προτρεπω να βρεις εστω και εαν κανεις προπ για ενα χρονο.
Εαν σε δηλωσαν παντος ........... δεν γινεται τελειωσαν και οι ελευθερας αρα ηλικια εαν εισαι μικρος(κατω απο 18 !)
και σε εχουν διαγραψει και επισης εαν εισαι λογο σπουδων αθηνα εχουν σημασια και τα χιλιομετρα απο που εισαι δηλαδη
μπορεις να παρεις μεταγραφη λογω σπουδων αρα να παιξεις κανονικα και να μην σε νοιαζει τιποτα δελτιο θα υπαρχει
και συγκατεθεση ομαδας δεν χρειαζεται. ( ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚ)
gk65
QUOTE(Zourinho @ Jul 17 2011, 01:34 ) *
Τι ηλικια εχεις ενα και δευτερον εχεις βρει ομαδα??
Εαν εχεις βρει στην ομαδα δεν ξερουν να σου πουν??? Σε προτρεπω να βρεις εστω και εαν κανεις προπ για ενα χρονο.
Εαν σε δηλωσαν παντος ........... δεν γινεται τελειωσαν και οι ελευθερας αρα ηλικια εαν εισαι μικρος(κατω απο 18 !)
και σε εχουν διαγραψει και επισης εαν εισαι λογο σπουδων αθηνα εχουν σημασια και τα χιλιομετρα απο που εισαι δηλαδη
μπορεις να παρεις μεταγραφη λογω σπουδων αρα να παιξεις κανονικα και να μην σε νοιαζει τιποτα δελτιο θα υπαρχει
και συγκατεθεση ομαδας δεν χρειαζεται. ( ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚ)

Αν η ομαδα δεν ειχε αγωνιστικη δραστηριοτητα δυο χρονια πας οπου θες σαν καινουργια εγγραφη.
nikos myk
το εφηβηκο τμημα δεν ειχε καμια σημετοχη αυτα τα 2 χρονια το μονο τμημα που λειτουργουσε ηταν το παιδικο αρα μπορω να βγαλω νεο δελτιο??!
Zourinho
QUOTE(nikos myk @ Jul 28 2011, 10:44 ) *
το εφηβηκο τμημα δεν ειχε καμια σημετοχη αυτα τα 2 χρονια το μονο τμημα που λειτουργουσε ηταν το παιδικο αρα μπορω να βγαλω νεο δελτιο??!

Αντρικο επαιζες ή εκανες μονο με το παιδικο προπονησεις?
nikos myk
οχι ουτε ανδρικο, ειχε μονο παιδικο!!!
Zourinho
QUOTE(nikos myk @ Jul 30 2011, 09:35 ) *
οχι ουτε ανδρικο, ειχε μονο παιδικο!!!

Νεο δελτιο θα βγαλεις οπου πας τοτε φιλε νικο
djchris70
παιδια εγω που είμαι 21 μπορω να βγαλω δελτιο ? bball.gif
Zourinho
QUOTE(djchris70 @ Mar 29 2012, 17:25 ) *
παιδια εγω που είμαι 21 μπορω να βγαλω δελτιο ? bball.gif

Εχεις ελληνικη υπηκοοτητα τοτε ναι
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.