Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ναι ναι ...
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
stormy
..ήρθα κι εδώ, δε γλιτώνετε tongue.gif
Για τους ελάχιστους ..τυχερούς laugh.gif που δε με ξέρουν, είμαι η Φωτούλα & δεν είμαι καλά! laugh.gif
22 απο Ηράκλειο, Κρήτης & με το μπάσκετ δεν έχω καμιά απολύτως σχέση unsure.gif
icon_wave.gif icon_drunk.gif


(αυτή η ιδέα να συστηνόμαστε με καινούριο τόπικ ο καθένας είναι λόγω ψώνιου του administratora ή για να φαίνονται περισσότερα τα topic; unsure.gif dry.gif )
Warrior
QUOTE (stormy @ Jan 2 2005, 04:22 PM)
(αυτή η ιδέα να συστηνόμαστε με καινούριο τόπικ ο καθένας είναι λόγω ψώνιου του administratora ή για να φαίνονται περισσότερα τα topic; unsure.gif  dry.gif )

24.gif 24.gif

thumbsup.gif


QUOTE
..ήρθα κι εδώ, δε γλιτώνετε


Καλως την ευχαριστη νοτα του overplay.. icon_wave.gif
dizzy_fingers
QUOTE (stormy @ Jan 2 2005, 04:22 PM)
(αυτή η ιδέα να συστηνόμαστε με καινούριο τόπικ ο καθένας είναι λόγω ψώνιου του administratora ή για να φαίνονται περισσότερα τα topic; unsure.gif  dry.gif )

Για να εκτονόνωνται οι ψωνιστικές τάσεις, περιφερόμενων σε κάθε λογής φόρουμ, κορασίδων σαν εσάς αγαπητή stormy wub.gif

Kαλώς ορίσατε στο overplay. Always a pleasure to have you around. wink.gif
NBAholic
Kαλησπέρα στη Στόρμυ και πάλι. Μην ανησυχείς που δεν ξέρεις μπάσκετ. Ουδείς τέλειος. smile.gif
stormy
..ναι είναι αλήθεια αυτό είναι το μόνο χάρισμα που μου υπολείπεται για να φτάσω στην τελειότητα icon_workout.gif 71.gif
IraTmac
nice avatar!

(αν και το παλιό μου άρεζε γιατί ήταν αντι-μπασκετικό αν είχες λίγη φαντασία tongue.gif )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.