Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Opera browser
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
LordArthas
Παιδια το site με Opera browser φαινεται χαλια. Δεν πιανει ολοκληρο το tab του browser, αλλα μονο ενα μικρο μερος της στα αριστερα. Αντιθετα το header πιανει κανονικα ολο το παραθυρο.

Μπορειτε να δειτε εδω:
dizzy_fingers
Υπάρχουν αμέτρητα παράπονα για μη συμβατότητα του basketforum με τον opera.

Είναι θέμα σχεδιασμού, κάτι το οποίο θα διορθωθεί μέσα στο καλοκαίρι αν βρω χρόνο.

Μέχρι τότε θα ζητήσω την υπομονή σας.
liolias
Μπειτε με mozilla ειναι το καλυτερο.
LordArthas
@dizzy_fingers: Αναμενουμε νεωτερα, γιατι ειναι πραγματικα κριμα το forum να μην ειναι πληρως συμβατο με ενα τοσο λειτουργικο και ελαφρυ browser smile.gif


@liolias: με firefox εμπαινα, αλλα μου εχουν σπασει τα νευρα τα crash του στο macosx.
sihainas
macosx ωραίος...πες μου λίγο...με τον safari εχεις το ίδιο πρόβλημα με αυτό που αναφέρω σ'αυτό το ποστ http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=2675 ή το κάνει μόνο σε μένα; rolleyes.gif sad.gif
LordArthas
QUOTE(sihainas @ Jun 13 2007, 10:50 AM) *
macosx ωραίος...πες μου λίγο...με τον safari εχεις το ίδιο πρόβλημα με αυτό που αναφέρω σ'αυτό το ποστ http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=2675 ή το κάνει μόνο σε μένα; rolleyes.gif sad.gif


Δε χρησιμοποιω καθολου Safari, οποτε δεν ξερω να σου πω... Εκανα μια γρηγορη βολτα στο forum και δεν μου εβγαλε το προβλημα, αλλα οπως λες ειναι περιστασιακο. Κατι αναλογο συνεβαινε και σε εμενα με firefox (φοτρωνε τη σελιδα διχως εικονες), αλλα οχι μονο στο basketforum. Αυτος ηταν κι ενας λογος που προσπαθω να τον καταργησω και για την ωρα δοκιμαζω Opera.
k_sal_15
Δν το ήξερα ότι ο σχεδιασμός του site ήταν διαφορετικός... Πραγματικά ο Οpera που χρησιμοποιώ τον αδικεί( 68.gif )... Αλλά τι να κάνω (7.gif) ... Καλύτερος browser από τον Οpera δν υπάρχει...
dizzy_fingers
Μικρές λεπτομέρειες που όμως κάνουν τη διαφορά...μέσα στα σχέδια του καλοκαιριού είναι να διορθωθεί κι αυτό το πρόβλημα.
dizzy_fingers
Problem Fixed smile.gif.

Τώρα που επιτέλους είναι συμβατό το φόρουμ και με τον opera, αρχίζω κι ανακαλύπτω τον πολύ καλό αυτό browser.

Μπορώ να πω ότι έχω κολλήσει πια (προηγουμένως χρησιμοποιούσα FF), καθώς έχει πάρα πολλές ευκολίες, μία εκ των οποίων είναι και η δυνατότητα παραλαβής mail.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.