Help - Search - Members - Calendar
Full Version: EA7 Armani - Παναθηναϊκός
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2
vastravoud
vs


Τώρα, αρχίζουν τα δύσκολα που έλεγε και ο Ρουβάς, πολύ πριν αποκτήσουμε έστω το πρώτο αστέρι μας!

Η Αρμάνι δεν προέρχεται από καλές εμφανίσεις, αλλά εδώ που τα λέμε ούτε κι εμείς έχουμε θαμπώσει ακριβώς τα πλήθη!
Magnus92
Πολυ δυσκολο ξεκινημα για το ΤΟΠ16... Το θετικο ειναι πως ( με βαση και το προγραμμα ) μια ηττα καθε αλλο παρα καταστροφικη ειναι...

Παντως η ομαδα οπως την ειδα το Σαββατο στο Παλε, ειναι σε κακη κατασταση επιθετικα... Κολλαει αρκετα στο σετ παιχνιδι ...
Και η Αρμανι παντως, απ τα λιγα που εχω δει, δεν ειναι κατι το τρομερο μεχρι στιγμης...
Παιζει πολυ το Pick n roll αν θυμαμαι καλα...

Καλη αρχη , οπως και να 'χει rolleyes.gif
paodynasty
O Παναθηναικός καλείται απόψε να φορέσει κοστούμι Armani..

Chatzi - paodynasty

smiley.gif

Αντε ωρέ, παγωμάρα έξω παγωμάρα και στο forum
vastravoud
Βασικά, καλύτερα να το φορέσει αύριο tongue.gif
Anubis
Η νίκη της Unics εχθές κάνει πιο επιτακτική την δική μας σήμερα. Όπως ξαναπα και μετά την κλήρωση αρχίζοντας τον όμιλο με ένα 2-0 θέτεις τις βάσεις για την πρωτιά.
Χρειάζεται καθαρό μυαλό στο σετ παιχνίδι σήμερα και μεγαλύτερη ευστοχία σε αντίθεση με το σάββατο.
Old fashioned
Πιστεύω οτι η ομάδα θα κερδίσει εύκολα ή δύσκολα. Το Μιλάνο παίζει άναρχο μπάσκετ. Αυτό που θέλω να δω σήμερα είναι αν ο Περπέρογλου θα συνεχίσει τις καλές εμφανίσεις, και αν ο Ζοτς επιμένει να έχει τον Λόγκαν εκτός ομάδας.
j-kidd13
Νεκρα εχει πεσει εδω μεσα,και δινουμε ενα απο τα σημαντικοτερα ματς του τοπ-16....
Ειναι πολυ αρνητικο κατ εμε που αρχιζουμε εκτος με την Αρμανι,που μπορει να μην εδειξε τιποτα σπουδαια δειγματα στην πρωτη φαση,αλλα οπως και να το κανεις εχει εξαιρετικες μοναδες.
Bεβαια εχουμε και μεις τα μαυρα μας τα χαλια,αλλα νταξ,υποτιθεται οτι αν παρεις μια νικη εκτος με Αρμανι η Εφες,και με δεδομενο οτι θα παρεις τα ματς στην εδρα σου,τοτε περνας στην επομενη φαση...Κλασικα πραγματα για αποψε,περιμενω να δω λιγο ζωη στη ρακετα απο τους ψηλους μας,και τον Λογκαν να ξυπναει λιγο γιατι τον χρειαζομαστε σε αυτη τη φαση....
sacarame
QUOTE(j-kidd13 @ Jan 19 2012, 14:18 ) *
Νεκρα εχει πεσει εδω μεσα,και δινουμε ενα απο τα σημαντικοτερα ματς του τοπ-16....
Ειναι πολυ αρνητικο κατ εμε που αρχιζουμε εκτος με την Αρμανι,που μπορει να μην εδειξε τιποτα σπουδαια δειγματα στην πρωτη φαση,αλλα οπως και να το κανεις εχει εξαιρετικες μοναδες.
Bεβαια εχουμε και μεις τα μαυρα μας τα χαλια,αλλα νταξ,υποτιθεται οτι αν παρεις μια νικη εκτος με Αρμανι ή Εφες,και με δεδομενο οτι θα παρεις τα ματς στην εδρα σου,τοτε περνας στην επομενη φαση...Κλασικα πραγματα για αποψε,περιμενω να δω λιγο ζωη στη ρακετα απο τους ψηλους μας,και τον Λογκαν να ξυπναει λιγο γιατι τον χρειαζομαστε σε αυτη τη φαση....



39.gif 39.gif
j-kidd13
QUOTE(sacarame @ Jan 19 2012, 15:28 ) *
39.gif 39.gif

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.......Τωρα το ειδα..............Ναι,Ουνιξ ηθελα να πω.....


(την ωρα που ποσταρα κοιταγα ταυτοχρονα το ροστερ της Εφες στο σαιτ της ευρωλιγκα.....tongue.gif...... θεικο...........)
vastravoud
Εγώ πάντως θεωρώ καλό ότι αρχίζουμε εκτός. Μπορεί να είναι δύσκολο παιχνίδι, μπορεί μια ήττα να μας φορτώσει άγχος, όμως από την άλλη μια ενδεχόμενη νίκη σε βάζει για τα καλά στο "κεφάλι".
Ginobili
QUOTE(vastravoud @ Jan 19 2012, 14:42 ) *
Εγώ πάντως θεωρώ καλό ότι αρχίζουμε εκτός. Μπορεί να είναι δύσκολο παιχνίδι, μπορεί μια ήττα να μας φορτώσει άγχος, όμως από την άλλη μια ενδεχόμενη νίκη σε βάζει για τα καλά στο "κεφάλι".

Συμφωνώ απόλυτα.Αν κερδίσεις βάζεις μεγάλη παρακαταθήκη.Άν χάσεις δεν χάνεσαι με αυτήν την εκτός έδρας ήττα.Απεναντίας αν παίζαμε στο ΟΑΚΑ ...άν δεν κέρδιζες(τώρα που δεν είμαστε και σε καλή κατάσταση)...άντε γεια...τρέχα να τα μαζέψεις μετά..
priest
Η αρμανι ειναι σε τραγικη αγωνιστικη κατασταση και πρεπει να την νικησουμε.Ειναι ευκαιρια να κανουμε το πρωτο βημα για την προκριση.Σιγουρα ουτε εμεις διανυουμε την καλυτερη περιοδο αλλα αν ειμαστε σοβαροι μπορουμε να νικησουμε.Σε ενδεχομενη ηττα με μικρη διαφορα δεν θα πεθανουμε κιολας αλλα οταν βλεπεις τον αντιπαλο σου σε αυτην την κατασταση απλα το σκοτωνεις για να μην σε σκοτωσει αργοτερα.
Magnus92
Αρκετα καλο ξεκινημα σε επιθεση και αμυνα...

Πολυ παιχνιδι με Μπατιστ στην ρακετα για αρχη...
baskethood
QUOTE (Magnus92 @ Jan 19 2012, 21:54 ) *
Αρκετα καλο ξεκινημα σε επιθεση και αμυνα...

Πολυ παιχνιδι με Μπατιστ στην ρακετα για αρχη...

Εμένα μου άρεσαν ου δύο προσπάθειες για back to basket παιχνίδι του Μπουρούση. Η μία πήγε "to the row Z" και η άλλη βήματα με αντίπαλο τον Σμιθ smile.gif
captain charisma
ο διαμαντιδης μολις εκανε ενα σουτ αλα ντιρκ νοβιτσκι στηριζομενος στο ενα ποδι... ohmy.gif
duncan21
QUOTE(captain charisma @ Jan 19 2012, 22:01 ) *
ο διαμαντιδης μολις εκανε ενα σουτ αλα ντιρκ νοβιτσκι στηριζομενος στο ενα ποδι... ohmy.gif

To κάνει αρκετά συχνά... rolleyes.gif

Δεν έδωσε αντιαθλητικό τελικά blink.gif ?
Magnus92
QUOTE(captain charisma @ Jan 19 2012, 22:01 ) *
ο διαμαντιδης μολις εκανε ενα σουτ αλα ντιρκ νοβιτσκι στηριζομενος στο ενα ποδι... ohmy.gif


Οσο ειναι μεσα ο Cook, λογικα θα γινεται αρκετα αυτο το play...
Και ξαναδωσε ποσταρισμααααα
T.W.Is.M.
Βλεποντας την Αρμανι καταλαβαινω πως κινδυνεψε να αποκλειστει απο την Παρτιζαν... 68.gif
shtarkws
Η άποψη μου είναι πως ο Παναθηναϊκός σήμερα επιβάλλεται να κερδίσει.Μετα τον αγώνα Ουνιξ Φενερ που είδα εχθές και την κακη για αλλη μια φορα Αρμανι την θεωρω ως την πιο αδύναμη ομάδα του ομίλου
HLR CENATION
Καταπληκτικος ο Παναθηναικος μπρος-πισω.

Υπεροχος στην οργανωση ο Διαμαντισης,καταπληκτικος σε αμυνα επιθεση ο Σατο.θετικος ο Περπερογλου,δυναμιτης ο Μπατιστ,βοηθησε και ο Καιμακογλου.

Η Αρμανι τραγικη,ο Φωτσης δεν βλεπεται.Δωσανε τοσα χρηματα για να εχουν για οργανωτη τον ...Κουκ.
Old fashioned
Εξαιρετική η ομάδα στο πρώτο ημίχρονο, κάνει πλάκα. Το Μιλάνο πολύ αδύναμη ομάδα, δε δείχνει ικανό να διεκδικήσει έστω τη 2η θέση. Ο Τζεντίλε μου αρέσει πολύ, έχει εκπληκτικά στοιχεία στο παιχνίδι του, θα μπορούσε να σταθεί σε υψηλό επίπεδο.
a.car


Μέχρι και ο αιωνίως κοιμώμενος Αλεξ φαίνεται ότι βγαίνει απ΄τον πεντάμηνο λήθαργο.
Gino_Bill
Καλή η ομάδα, αλλά και η Αρμάνι απλά δε βλέπεται, οπότε θεωρώ η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση. Φοβερός Σάτο, σταθερά καλός τον τελευταίο καιρό Μπατίστ και μια αχτίδα φωτός από Μάριτς στα τελευταία λεπτά. Για να δούμε...
paodynasty
QUOTE(baskethood @ Jan 19 2012, 21:57 ) *
Εμένα μου άρεσαν ου δύο προσπάθειες για back to basket παιχνίδι του Μπουρούση. Η μία πήγε "to the row Z" και η άλλη βήματα με αντίπαλο τον Σμιθ smile.gif



77.gif 77.gif 77.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(baskethood @ Jan 19 2012, 21:57 ) *
Εμένα μου άρεσαν ου δύο προσπάθειες για back to basket παιχνίδι του Μπουρούση. Η μία πήγε "to the row Z" και η άλλη βήματα με αντίπαλο τον Σμιθ smile.gif


Μετρησες ποσες τριπλες εκανε σε καθε μια προσπαθεια? Μηπως χρειαζεσαι κομπιουτερακι? smiley.gif
Magnus92
Νταξει, το παιχνιδι κριθηκε...

Βαζει τα δευτερα τωρα ( Λογκαν ) icon_drunk.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Magnus92 @ Jan 19 2012, 22:59 ) *
Νταξει, το παιχνιδι κριθηκε...

Βαζει τα δευτερα τωρα ( Λογκαν ) icon_drunk.gif


Καλα, αν ξαναβαλει και Μαριτς αρχιζει το garbage time... tongue.gif
paodynasty
Μήτσο δώσε τώρα 4 ασίστ γιατί θα μας τα πρήξει λέμε..
επαθα λαστιχο
καλυτερα δειτε το μαλαγα-ρεαλ που πεφτουν κορμια
xristos_metal
Χαχαχα ενταξει τρελο γελιο πεφτει στο Μιλανο.
teopt13
MVP David Logan!!!xaxaxxa
Magnus92
Το μονο που μπορουμε να ευχηθουμε τωρα ειναι να τους πιασει το φιλοτιμο τους Ιταλους και να κερδισουν κανεναν απο τους αλλους δυο, τουλαχιστον μεσα στην Ιταλια...
Anubis
Μα 24 ποντους...στην τελευταια περιοδο...Δεν ειναι πραγματα αυτα..Χασαμε το ρεκορ καλυτερης αμυνας.
2 πραγματα θελουν προσοχη
1) Τα λαθη
2) Και το κολλημα απεναντι στην ζωνη.
122001


Ομορφάαααααντρα μου...
Θα σου βάλω και... σος για να γλιστράει!!! smiley.gif
a.car
κριτική για το παιχνίδι δε μπορεί να γίνει λόγω ανυπαρξίας ( παντελής) των Ιταλών.Απίστευτα κακό τρίτο δεκάλεπτο

και για τις δύο ομάδες με άναρχο παιχνίδι που δεν ταιριάζει στον Παο.Αν υπήρχε μια πιο ποιοτική ομάδα θα μπορούσε να

εκμεταλευτεί το νεκρό διάστημα του Παο.πολύ κακός ο Δ.Δ στο συγκεκριμένο δεκάλεπτο. Ο Σκαριόλο δε ντρέπεται να πηγαίνει

στην τράπεζα να παίρνει τα λεφτά για το μεγαθήριο που δημιούργησε ?
Old fashioned
Πολύ καλή εμφάνιση από την ομάδα σήμερα. Πάμε για το 2/2 με Καζάν τώρα!!!
ViC
Ξέρω ότι είναι χιλιοειπωμένο, αλλά αυτός ο Σκαριόλο, πόσο μεγάλο αλάνι είναι που μας/τους έχει όλους παραμυθιάσει ότι είναι προπονητής μπάσκετ;;;
Έχω κάποιες φαντασιώσεις, όπως για παράδειγμα στο σήμα της Αρμάνι Μιλάνο, το Α να είναι σαν το σήμα των αναρχικών. Τι street basket ανύπαρκτο ήταν αυτό;;; Τι αναρχικό παίξιμο; έλεος πια! Μέσα στις γιορτές αντί να βελτιωθούν γίνονται και χειρότεροι...
Ο Παναθηναϊκός ήταν εξαιρετικός στο πρώτο ημίχρονο. Σημάδεψε σωστούς παίκτες στην αντίπαλη άμυνα, εκμεταλλεύτηκε άψογα τις αλλαγές στα μαρκαρίσματα με τα μις ματς που δημιουργούνταν και αμυντικά ήταν καλός. Το μόνο πρόβλημα που είχε αργότερα ήταν ένα θέμα με τη ζώνη, που δεν κυκλοφορούσε καλά η μπάλα.
Το δεύτερο ημίχρονο δε χρειάζεται καν σχόλια...
Η πρώτη θέση του ομίλου είναι εξασφαλισμένη. Πλεονέκτημα έδρας (πιθανότατα) με Μακάμπι. Καθόλου άσχημα
tzagasdog
με την κλήρωση που ειχε ο Παο δεν γίνεται αλλιώς. Αντε να χάσει απο την Καζαν εκτός. Αλλη ήττα δεν κάνει.

Ζυγή χρονιά το ξέρω αλλά και το φάρφος στην κλήρωση φάρδος...
Old fashioned
Μη προτρέχουμε!!Και πέρυσι έτσι είχαμε αρχίσει με την Λιέτουβος και τη 1η θέση τη χάσαμε.
damian
Νομίζω ότι ο Παναθηναικός έκανε μια στιβαρή εμφάνιση και οι +21 πόντοι είναι μαγική εικόνα.

Αυτά.
lakersdynasty
QUOTE(tzagasdog @ Jan 19 2012, 23:57 ) *
με την κλήρωση που ειχε ο Παο δεν γίνεται αλλιώς. Αντε να χάσει απο την Καζαν εκτός. Αλλη ήττα δεν κάνει.

Ζυγή χρονιά το ξέρω αλλά και το φάρφος στην κλήρωση φάρδος...


Η Ευρωλιγκα αρχισε να αξιολογει την χρονια που μετρουσαν τα 2 τοπ 16 του ΠΑΟ και τα 2 Φ4 του ΟΣΦΠ

ειστε σε αυτη τη φαση επειδη η οδος φυλης ειναι λιγοτερο μπουρδελο απο τον ομιλο στον οποιο παιζατε φετος και με τον "πρωτοπορο" που σας ετυχε.

Ε μην τα παραλες.
Ginobili
QUOTE(Magnus92 @ Jan 19 2012, 21:59 ) *
Νταξει, το παιχνιδι κριθηκε...

Βαζει τα δευτερα τωρα ( Λογκαν ) icon_drunk.gif

Από που κι ως που δεύτερα ο Λόγκαν? Στα δεύτερα είναι ο Σάρας.... wink.gif
Μάριτς...7 ριμπ σε 7',μέχρι κι αυτός φάνηκε καλός σήμερα! Εντάξει,τρομερά χάλια η Μιλάνο,κανείς δεν αντιλέγει,αλλά και η ομάδα φαίνεται ότι έχει βελτιωθεί σε σχέση με τον προηγούμενο μήνα.Αυτό που θα ήθελα όμως να επισημάνω γιατί με έχει εντυπωσιάσει και δεν το περίμενα είναι η αγωνιστική και κυρίως η ψυχολογική κατάσταση του Περπέργλου.Περπέρογλου με τέτοια αυτοπεποίθηση και μάλιστα από τέτοιο πολύμηνο τραυματισμό δεν έχω ξαναδεί στον παναθηναικό...πραγματική μεταγραφή για φέτος.

Υ.Γ Είναι απόλαυση να βλέπεις την αντιμετώπιση του Παναθηναικού από τους Ευρωπαίους...σαν τοτέμ μας βλέπουν.. biggrin.gif
vastravoud
ΑΚριβώς!

Στο 2ο-3ο λεπτό σηκώνεται για τρίποντο πίσω από το σκριν του Μπατιστ, σα να μην τρέχει τίποτα! Respect στον Στράτο, μακάρι να συνεχίσει έτσι.....

Μην το χοντραίνουμε με τους οίκους ανοχής πλιζ, ούτως η άλλως υπάρχει το Ελληνικό κράτος για να γίνονται οι σχετικές συγκρίσεις smile.gif

Περισσότερα το πρωι, τώρα κουτουλάω.....
plokamias
QUOTE(damian @ Jan 20 2012, 00:09 ) *
Νομίζω ότι ο Παναθηναικός έκανε μια στιβαρή εμφάνιση και οι +21 πόντοι είναι μαγική εικόνα.

Αυτά.


biggrin.gif biggrin.gif Εντωμεταξύ,ο θεούλης ο Χάτζη άρχισε στο τέλος κάτι να λέει για εμφάνιση που θα γραφτεί στην ιστορία του Παναθηνα'ι'κού και τέτοια και μετά το μάζεψε και περιορίστηκε στη "στιβαρή εμφάνιση"
Ginobili
QUOTE(ViC @ Jan 19 2012, 22:48 ) *
Έχω κάποιες φαντασιώσεις, όπως για παράδειγμα στο σήμα της Αρμάνι Μιλάνο, το Α να είναι σαν το σήμα των αναρχικών.

Αυτή η ομάδα( 24.gif ) χτίστηκε φέτος για να κάνει προπόνηση ο Γκαλινάρι μέχρι να λήξει το λοκ άουτ
ViC
μα.......
ξοδεύεις ένα καράβι λεφτά για Φώτση, Μπουρούση, Νίκολας, Χέρστον και πες και Γκαλινάρι και σου μένει οργανωτής ο Ομάρ ο Κουκ και έχεις μόνο ένα πεντάρι επιπέδου ευρωλίγκα, το Μπουρούση, που δεν τον λες και ολοκληρωμένο παίκτη...
και φέρνεις και τον μυρωδιά...
τι να τα κάνεις τα λεφτά...

Καλά, ο Χατζή όντως εκστασιάστηκε! Νίκη που θα μείνει στην ιστορία, πλασματική διαφορά οι 21 πόντοι...
και δεν ξέρω αν το καταλάβατε, αλλά η Αρμάνι θέλει χρόνο για να γίνει ομάδα! shot.gif

Ο Περπέρογλου αν δεν κάνω λάθος ήταν εκτός λόγω θρόμβωσης;
Αν ισχύει, το γεγονός ότι ξεπέρασε αυτό το σχετικά σοβαρό πρόβλημα υγείας (καθώς δεν πρόκειται για έναν αθλητικό τραυματισμό της σειράς) δεν αποκλείεται να τον έχει ανεβάσει ψυχολογικά
tzagasdog
QUOTE(lakersdynasty @ Jan 20 2012, 00:16 ) *
Η Ευρωλιγκα αρχισε να αξιολογει την χρονια που μετρουσαν τα 2 τοπ 16 του ΠΑΟ και τα 2 Φ4 του ΟΣΦΠ

ειστε σε αυτη τη φαση επειδη η οδος φυλης ειναι λιγοτερο μπουρδελο απο τον ομιλο στον οποιο παιζατε φετος και με τον "πρωτοπορο" που σας ετυχε.

Ε μην τα παραλες.


αλλο τι κανει ο Ολυμπιακος και αλλο οτι ο παο ειχε φοβερη κληρωση στο τοπ 16 γιατι μια εκ των καλλών ομάδων με μειονέκτημα έδρας και φέτος δεν περνάγατε και οι λόγοι ειναι πολλοί. Μονο δλδ την ψυχολογική κόπωση να πάρεις.

Ναι και ο ΟΣΦΠ καλή κλήρωση είχε ειδικά δεδομένης της αποδυνάμωσης του.

Τα παραλέω... μαλιστα...καληνυχτα....

Razorblade Fish
QUOTE(tzagasdog @ Jan 20 2012, 02:37 ) *
αλλο τι κανει ο Ολυμπιακος και αλλο οτι ο παο ειχε φοβερη κληρωση στο τοπ 16 γιατι μια εκ των καλλών ομάδων με μειονέκτημα έδρας και φέτος δεν περνάγατε και οι λόγοι ειναι πολλοί. Μονο δλδ την ψυχολογική κόπωση να πάρεις.

Ναι και ο ΟΣΦΠ καλή κλήρωση είχε ειδικά δεδομένης της αποδυνάμωσης του.

Τα παραλέω... μαλιστα...καληνυχτα....

Καλα και περσι τελειωμενο τον ειχαμε ολοι τον Παναθηναικο οταν επεσε πανω στη Μπαρτσα και πιστευω να θυμασαι πως κατεληξε η χρονια...Οποτε το ''δεν περναγατε φετος με μειονεκτημα μια καλη ομαδα'' ειναι τουλαχιστον αβασιμο.Πρεπει να καταλαβουμε τι μεγεθος εχει φτασει να ειναι ο Παναθηναικος στο Ευρωπαικο μπασκετ...

Απο την αλλη και το σχολιο για τον ομιλο του Ολυμπιακου ειναι ατυχες,1ον γιατι ο ομιλος του Ολυμπιακου δεν ηταν τοσο ευκολος(ΚΑΘΕ ομαδα του δικου του ομιλου ηταν καλυτερη απο την αντιστοιχου επιπεδου του Παναθηναικου εκτος φυσικα απο την Τσσκα...) και 2ον γιατι ο Ολυμπιακος ηταν επικεφαλης του ομιλου και οχι η Καχα(εκτος αν με το πρωτοπορο εννοει κατι αλλο...)
επαθα λαστιχο
ο ομιλος του ολυμπιακου ηταν πιο δυσκολος γιατι πρωτα απο ολα ο ιδιος δεν ειναι τοσο δυνατος οσο τις προηγουμενες χρονιες,
και οποιον συνδυασμο και αν ειχε θα αντιμετωπιζε δυσκολιες.αλλα διαφωνω με την απαξιωση των αντιπαλων του παναθηναικου.η φετινη μαλαγα με την φετινη ταου εχουν καποια διαφορα?παντως η μαλαγα ειναι καλυτερη απο την φετινη μπιλμπαο.γιατι η μπαμπεργκ να ειναι χειροτερη απο την νανσυ(χωρις τον μπατιιιιιιιμ)?η καντου ειναι η εκπληξη της διοργανωσης,αλλα αμφιβαλλω αν εχει καλυτερο ροστερ απο την ζαλγκιρις.μιλαμε για ομαδα που πρωταγωνιστει ο σερμαντινι.η ομαδα που πηρε την πρωτη θεση στον ομιλο μας ηταν ητσσκα,ενω στον αλλον η φενερ(για πρωτη φορα στην ιστορια της).αν τα πραγματα το καλοκαιρι ειχαν εξελιχθει διαφορετικα και ο ενας ηταν στην θεση του αλλου(απο αποψης ροστερ),ο ολυμπιακος θα επαιρνε πιθανοτατα την πρωτια και οι παναθηναικοι θα εμεναν με το παραπονο οτι ο ομιλος τους ηταν πιο δυσκολος,αφου θα αγκομαχουσαν να περασουν.
vastravoud
Ρε παιδιά τι νόημα έχει να συζητάμε για "κωλοφαρδίες" και άλλα τέτοια; Σε βάθος χρόνου δεν υπάρχει τύχη - τη μια χρονιά θα σου κάτσει καλά η κλήρωση, την άλλη όχι. Τη μια χρονιά θα έχεις τραυματισμούς, την άλλη όχι. Σε μεγάλο αριθμό επαναλήψεων, αν θεωρεί κανείς την ομάδα του(ή τον εαυτό του στο καζίνο π.χ) άτυχη, τότε μάλλον δεν κάνει κάτι καλά.

Ο μοναδικός τρόπος επιτυχίας είναι να βάζεις κάθε χρόνο κάτω το κεφάλι, να δουλεύεις και να προσπαθείς χωρίς να κυνηγάς ανεμόμυλους.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.