Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γιατροσόφια
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
aegeansheed
Εγκαινιάζω το τοπικ απλά και μόνο για να χρεώνεται ο σέρβερ παραπάνω.

Αμυγδαλίτιδα = κάνεις γαργάρες με χαμομήλι και σόδα. Απίστευτη αηδία, σχεδόν ίσης αποστροφής με το καφές + λεμόνι για τη διάρροια, αλλά με έχει σώσει..
morfi
Νιώθεις άσχημα; Σκέφτεσαι εμένα..
Magnus92
Δεν ξερω αν θεωρειτε γιατροσοφι, παντως παλια στα μερη μου κατουρουσαν τις πληγες για να κλεισουν, και αν αυτες ηταν στο κεφαλι ( κρατηθείτε !!!!!!!! ) εβαζαν...κοπρανα αλογου !!!!!

hammer.gif
SG3ptshooter
Ωραίο topic, δεν μπορώ να συνεισφέρω. Τη δικιά μου (πάντα μία είχα) τη συνδέω με ιστορίες για την κατοχή και τους αντάρτες, με τρομερό μαγείρεμα, άντε και με το πως παρότι χωριάτα το μαλλί το βάφει ακόμα παρότι αγκαλιάζει το τριψήφιο και ψάχνεται να σώσει ό,τι χρόνια μπορεί να κρύψει. Γιατροσόφια και λοιπά μπανάλ και γιαγιαδίστικα από μακριά κι αγαπημένοι, τσεμπέρι δεν έχει η κολεξιόν ούτε με σφαίρες. Βόλτα να πάει και να γλιτώσει κανά σιδέρωμα και είναι ευχαριστημένη. laugh.gif

Περιμένω μες το Γενάρη και topic για σκύλους, topic για western, κανά άκυρο topic με γκομενικά και το βοήθεια part3(?).
bballbill
Και πάλι καλή χρονιά με υγεία σε όλους.

QUOTE(Magnus92 @ Jan 3 2013, 01:15 ) *
Δεν ξερω αν θεωρειτε γιατροσοφι, παντως παλια στα μερη μου κατουρουσαν τις πληγες για να κλεισουν, και αν αυτες ηταν στο κεφαλι ( κρατηθείτε !!!!!!!! ) εβαζαν...κοπρανα αλογου !!!!!

hammer.gif


Σ'όλα τα κοψίματα χρησιμοποιούσαν κοπριά κι όχι μόνο στην Ελλάδα.
gallistis
στα κοψίματα νομίζω ότι έβαζαν καπνό...η επιστήμη βλέπω προχώρησε ένα βήμα παραπάνω
greeneyes13
στα καψίματα βάζω οδοντόκρεμα rolleyes.gif
morfi
QUOTE(SG3ptshooter @ Jan 3 2013, 08:35 ) *
κανά άκυρο topic με γκομενικά

Έχω καναδυό στο offtopic. Τσέκαρε το. wink.gif

QUOTE(SG3ptshooter @ Jan 3 2013, 08:35 ) *
και το βοήθεια part3(?).

24.gif Αυτό είναι δέσμευση.. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.