Help - Search - Members - Calendar
Full Version: The anti-Lebron thread
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Γενικά για το ΝΒΑ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Omar Little
Θεωρείτε απόδειξη του πόσο άδικο είναι το σύμπαν, το ότι δίνεται τόσο ταλέντο σε ανθρώπους με τέτοια νοοτροπία?



Έχετε για wallpaper κάποιο από αυτά?






Ακούτε κάθε πρωί με το καφεδάκι σας αυτό για να πάει καλά η μέρα σας?


Είχατε κάνει το λάθος μικροί κι υποστηρίζετε τους Cavs οπότε πλέον κυκλοφορείτε με τέτοια μπλουζάκια?




Έχετε την παρακάτω άποψη?




Σιχαθήκατε το overhype και τις υπερβολές των δημοσιογράφων?




Ξενερώσατε επειδή ο Βαρεχάο τώρα δεν θα μυρίζει τίποτα στον πάγκο?




Έκνευριστήκατε επειδή δεν προλάβατε να τον διαλέξετε στην fantasy ομάδα σας? Δεν σας βγήκε η πασιέντζα? Βιδώνεστε όταν σκέφτεστε ότι ο Αιρ Κεφ πέρασε αραλίκι θητεία ενώ εσείς θα πάτε παραμεθόριο? Σας κεράτωσε η γκόμενα? Σας τελείωσαν τα τσιγάρα κι είναι 4 τη νύχτα? Επιστρέψατε στο basketforum και βλέπετε ότι δεν ποστάρουν πια ο Pierce με τον Gravedigger κι έτσι χαλιέστε?

Ξεσπάστε εναντίον του LeBron που σίγουρα φταίει γιατί όπως απλοϊκά περιγράφεται η θεωρία του Χάους: "Την τινάζει ο Λεμπρόν στο Μαϊάμι κι ένας τυφώνας ξεσπάει στα Χανιά". Για όλους εσάς εδώ είναι το thread σας...



a bullet for your head
Νομιζω οτι εχεις πολυ καιρο να εμφανιστεις... rolleyes.gif
Σιγουρα ενα τετοιο thread,θα το ηθελαν παρα πολυ... biggrin.gif ...& πλεον τους παρεχεις το ''βημα''... 69.gif
Εγω προσωπικα παντως,δεν ανηκω στους ''πολεμιους'' του.
Αρεσει η' δεν αρεσει αυτη η κατασταση,δειχνει να ανατρεπει τις υπαρχουσες ισορροπιες & σιγουρα οποιες ομαδες εχουν βλεψεις για το παρον & το μελλον,θα πρεπει να κινηθουν σε μια διαφορετικη απ τα ''καθιερωμενα'' κατευθυνση,προκειμενου να ανταγωνιστουν το μαγικο τριο.
Δηλαδη βλεπω μια κινητικοτητα που θα επιφερει ενδεχομενως & προοδο.
morrison
Ημουν ετσι κ αλλιως στο πλευρο του Λεμπρον και εχω γραψει το γιατι...

Και μονο που δημιουργηθηκε anti-Lebron thread θελω να πετυχει ακομα περισσοτερο... tongue.gif

Αρρωστα μυαλα(Omar Little-Που ησουνα ρε μαν;;;)=αρρωστα threads.

υγ:Προτιμω τα threads που ανοιγει ο Βullet... tongue.gif
Air Kef
ΜΟΝΟ ΕΣΥ λέμε.

Πες μου ότι αυτό το καταπληκτικό thread - αντι-ύμνος του Λεμπρον έγινε με IP αμοργιανή..

Για την ιστορία, ο Αιρ Κεφ 15 Αυγούστου, μεσααααα
SlobodaN
Εγώ πάλι ΕΝΑΝ γουστάρω να μπει και να το δει αυτό..

Και περιμένω ποστ απο koutsoy για αρχή.. 56.gif
duncan21
QUOTE(SlobodaN @ Aug 16 2010, 15:37 ) *
Εγώ πάλι ΕΝΑΝ γουστάρω να μπει και να το δει αυτό..

Ι know this guy...

Ο Lebrick ειναι απλα ενας δακαθλητης που ετυχε να γινει μπασκετμπολιστας.Υπερβολη;Πιθανον...Υπερβο
η που κριβει αρκετες αληθειες;Σιγουρο!!!
captain charisma
http://contra.gr/Basketball/USA/NBA/284461.html

o μπαρκλει δεν μασαει και τα χωνει για ακομη μια φορα στον τζειμς
nikolas12
Και μονο που διαβασα τις τελευταιες γραμμες θυμαμαι ποσοι εχουν καιρο να ποσταρουν στο basketforum.Εγω,ο pierce,o stefan,o Gravedigger,o Omar,ο θεος που θα μου λειψει πολυ(αν και ειχε δηλωσει πως θα εφευγε)ο NBAer,ο B for Basketball,o rchos και καποιοι αλλοι.Καποιοι γραφουν συχνα πυκνα αλλα οχι οπως παλια.Οσο για τις φωτο του Kobe με το δαχτυλο και των Lakers εχω να πω πως ειναι ΘΕ-Ι-ΚΕΣ.
benchwarmer
Welcome back 77.gif 77.gif 77.gif

Μπλουζακια θα τυπωσουμε? tongue.gif
sacarame
QUOTE(benchwarmer @ Aug 16 2010, 22:08 ) *
Welcome back 77.gif 77.gif 77.gif

Μπλουζακια θα τυπωσουμε? tongue.gif





Τέτοια ας πουμε?/?




ή κατι τέτοιο?





και για τους πιο κάφρους







smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif


Ομαρ που ήσουνα ρε μπόι.....Γουέλκαμ μπακ!!!!!
Omar Little
QUOTE(a bullet for your head @ Aug 15 2010, 22:48 ) *
Νομιζω οτι εχεις πολυ καιρο να εμφανιστεις... rolleyes.gif


Ήμουν για καιρό κλεισμένος σε ψυχιατρική κλινική γιατί παρουσίασα κάποια μυστήρια συμπτώματα μιας άγνωστης μέχρι τότε ασθένειας. Μετά από μακροχρόνιες έρυενες οι γιατροί μου της έδωσαν την ονομασία "B.P.O." (Bullet's Polls Overdose). Kρίθηκε ανίατη κι έτσι μου έδωσαν εξιτήριο... w00t.gif

QUOTE(morrison @ Aug 15 2010, 23:07 ) *
Αρρωστα μυαλα(Omar Little)=αρρωστα threads.


Σταμάτα βρε με τα κοπλιμάν, ακόμα δεν ήρθα blush.gif

Απώτερος στόχος του thread είναι η δημιουργία καλτ αίρεσης, που θα εκφράζει το μίσος μου για τον LeBron στην πιο αγνή του μορφή (αντίστοιχη με αυτή του T.W.Is.M. για τους Σέρβους) και θα έχουμε όλοι μπλουζάκια με τη φάτσα του ενός και μοναδικού μας προφήτη, Ρικάρντο:



Στη συνέχεια θα σταλεί και το μανιφέστο της αίρεσης στις εφημερίδες, με κεντρικό μότο: "Κάθε φορά που κάποιος λέει κάτι καλό για τον LeBron, ένα αγγελάκι χάνει τα φτερά του" (αυτό το βάζω για να πιάσω και το θρησκοληπτικό κοινό).

QUOTE(SlobodaN @ Aug 16 2010, 15:37 ) *
Εγώ πάλι ΕΝΑΝ γουστάρω να μπει και να το δει αυτό..


Το μανιφέστο μας έχει προβλέψει και για αυτό το ενδεχόμενο. Έτσι κάθε quote που θα παραθέτεται με τις δηλώσεις κάποιου μπατζανάκη του κουρέα ενός πρώην παίκτη του NBA, θα βασανίζουμε ένα μικρό, γλυκό, χαριτωμένο κουταβάκι. Το ίδιο θα συμβαίνει και για κάθε σοβαρό post που θα δημοσιεύεται σε αυτό το thread.

QUOTE(Air Kef @ Aug 16 2010, 04:20 ) *
Πες μου ότι αυτό το καταπληκτικό thread - αντι-ύμνος του Λεμπρον έγινε με IP αμοργιανή..


Eπειδή το νησί πληγώθηκε αυτό το καλοκαίρι από βόμβες τεστοστερόνης που είχαν σαν καμουφλάζ το σώμα ψηλών Ναξιώτικων αγοριών, αποφασίσαμε να παρουμε τη σκηνούλα και τα ψαροντούφεκά μας και να πάμε Χαλκιδική και Νότια Κρήτη για φέτος.


Κι επειδή μετά από τόση αποχή έχω καταντήσει ιντερνετικός βοσκός και ταυτόχρονα, το δήθεν καλό με τους υπολογιστές, λουκανικοχερικό αφεντικό του φόρουμ επιμένει να καθόμαστε σε πλατφόρμα που δεν μπορούμε να κάνουμε edit στα posts μας μετά από κάποια ώρα, ας βάλω και τη συνέχεια του κόμικ του 1ου post:





Όλα τα credits βέβαια πάνε στο τρίτο καλύτερο μπασκετικό μπλογκ (μετά το freedarko κι αυτό του aegeansheed) basketbawful.




QUOTE(benchwarmer @ Aug 16 2010, 22:08 ) *
Welcome back 77.gif 77.gif 77.gif


Σταμάτα ρε τρελέ και ξέρεις ότι είμαι τύρακας. Πάλι δάκρυσα από συγκίνηση σκατόπαιδο.

QUOTE(sacarame @ Aug 16 2010, 22:23 ) *
Ομαρ που ήσουνα ρε μπόι.....Γουέλκαμ μπακ!!!!!


Είχα πάει στο forum του Cosmopolitan και πόσταρα καθημερινά τα αποτελέσματα του NBA για να σε θυμάμαι αλλά για κάποιο λόγο με μπάναραν...
Τι κάνεις τρελοαγορίνα?!?!? icon_wave.gif biggrin.gif

Σπαμμάρω ανελέητα μπας κι εμφανιστεί ο rchos να με συνετίσει, για να τον δω κι αυτόν να χαρώ. Και respect @ me που θυμάμαι ακόμα πως μπαίνει το spoiler tag!
rchos
η επιθυμια σας διαταγη.
+1 foul και 6 μερες διακοπουλες(το νουμερο δεν ειναι τυχαιο) για τον ομαρ.

το επομενο ποστ εναντια στον ξεπεσμενο πρωην βασηλια θα σβηστει και το τοπικ θα κλειδωσει!
aegeansheed
Γιορτάζω τα 1000 posts και το 2ο foul μου!



Ας πλημμυρίσει με posts το Θείο thread τούτο...
rchos
topic locked!
koutsou10
QUOTE(SlobodaN @ Aug 16 2010, 15:37 ) *
Εγώ πάλι ΕΝΑΝ γουστάρω να μπει και να το δει αυτό..

Και περιμένω ποστ απο koutsoy για αρχή.. 56.gif


καταρχην σε καλωσοριζω φιλε ομαρ λιτλ κ εγω με την σειρα μου πισω... smiley.gif

μετα επειδη μου ζητειται απο τον φιλο σλομπονταν,οχι οτι δεν θα το εκανα δηλαδη αλλα τελοσπαντων,να παρω θεση κ εγω με την σειρα μου...

αυτο που εχω να πω ειναι οτι δεν θα επρεπε να λεγεται αντι-λεμπρον το thread αλλα μεγαλες αληθειες για τον λεμπρον?γιατι δεν νομιζω καποια απο ολες τις φωτογραφιες που εχουν βαλει εδω να ειναι ψεμματα!!! tongue.gif

πραγματικα αυτο το παιδι γιατι για παιδι προκειται ειχε ολα τα φοντα να γινει ο καλυτερος ολων αλλα απεδειξε οτι ειναι πολυ λιγος κ ενω δεν ειμαι σχεδον κανενος παιχτη hater(εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων,βαρεχαο,αιβερσον)θα με κανει κ δικο του...συνεχιζει το θεμα με τον ιδιοκτητη του κληβελαντ κ λεει οτι δεν τον στηριξε...χαχαχα δηλαδη ΕΛΕΟΣ...
μονο...δεν του επαιρναν στο κληβελαντ...

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ ΘΕΛΕΙ ΨΥΧΗ,ΚΑΡΔΙΑ Κ ΜΥΑΛΟ!!!
Ο ΛΕΜΠΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΩΜΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΘΛΗΤΗ!!!
68.gif 68.gif 68.gif
a bullet for your head
QUOTE(koutsou10 @ Aug 18 2010, 13:05 ) *
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ ΘΕΛΕΙ ΨΥΧΗ,ΚΑΡΔΙΑ Κ ΜΥΑΛΟ!!!
Ο ΛΕΜΠΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΩΜΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΘΛΗΤΗ!!!
68.gif 68.gif 68.gif

Εκτος απο καταπλητικος αθλητης με σουπερ σωματοδομη,διαθετει & ενα τεραστιο ταλεντο,καθως & μια μοναδικη μπασκετικη ευφυια & αντιληψη.
Και απ το καλοκαιρι,διαθετει & 2 σουπερ συμπαικτες,ενα πολυ καλοστημενο σαπορτινγκ καστ & τον καλυτερο μεντορα που θα μπορουσε να βρει... rolleyes.gif
Φιλε koutsou ειλικρινα τι περιμενες?
Μεχρι να 35αρισει ο Κομπε,ο Φιλ να καθεται στον παγκο... rolleyes.gif ...που & που να τους καθεται & κανενα trade σαν αυτο του Γκασολ... rolleyes.gif ...& γενικα να υπαρχει μια καποιου τυπου ''προστασια'' στους λιμνανθρωπους,που να τους επιτρεπει να διεκδικουν η' να κατακτουν τα πρωταθληματα?
Omar Little
QUOTE(rchos @ Aug 16 2010, 22:56 ) *
η επιθυμια σας διαταγη.
+1 foul και 6 μερες διακοπουλες(το νουμερο δεν ειναι τυχαιο) για τον ομαρ.


Πάλι καλά δηλαδή που άλλαξε νουμερο φέτος.

Για τους πιστούς υπήκοους του thread που ανησυχήσαν, να τους πω ότι η Θεία Χάρη των Αποστόλων Σκαλαμπρίνι και ΝτεΣον Στήβενσον μας προστάτεψε από τις προθέσεις του πειθήνιου όργανου του Κακού, rchos.

Aegeansheed το Βασίλειο των Ουρανών σε περιμένει τέκνο μου.
koutsou10
QUOTE(a bullet for your head @ Aug 18 2010, 15:56 ) *
Φιλε koutsou ειλικρινα τι περιμενες?
Μεχρι να 35αρισει ο Κομπε,ο Φιλ να καθεται στον παγκο... rolleyes.gif ...που & που να τους καθεται & κανενα trade σαν αυτο του Γκασολ... rolleyes.gif ...& γενικα να υπαρχει μια καποιου τυπου ''προστασια'' στους λιμνανθρωπους,που να τους επιτρεπει να διεκδικουν η' να κατακτουν τα πρωταθληματα?


καταρχην δεν εχουν σχεση οι λιμνανθρωποι με τον λεμπρον.μιλαμε για τον τζεημς σαν μπασκετμπολιστα κ για τις επιλογες του...οσον αφορα τους lakers δεν νομιζω να υπαρχει καμια ειδικη προστασια,ειδικα φετος δεν υπηρχε...

εγω το εχω ξαναπει κ θα το ξαναπω αλλη μια,απεδειξε οτι δεν μπορει να χτιστει ομαδα γυρω του για να σηκωσει το δαχτυλιδακι του κ για αυτο δεν γινεται να περασει μπροστα σαν ο καλυτερος ολων των εποχων(ειχε ολα τα φοντα να το κανει)καλα το οτι μεχρι να το σηκωσει βασιλιας δεν ειναι,εννοειται,υπηκοος μπορει κ αυτο με το ζορι tongue.gif

τωρα για να θεωρηθει οτι εχει κανει κατι,θα πρεπει να το σηκωσει τουλαχιστον 4-5 φορες που δεν το βλεπω...
ολοι λενε οτι θα σηκωσει πρωταθλημα αν οχι φετος,του χρονου κ.λ.π,εχει σκεφτει κανεις αν δεν το σηκωσει ποτε η το σηκωσει 1-2 φορες με το ζορι?θα γελανε κ οι πετρες smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Omar Little @ Aug 16 2010, 22:35 ) *
Απώτερος στόχος του thread είναι η δημιουργία καλτ αίρεσης, που θα εκφράζει το μίσος μου για τον LeBron στην πιο αγνή του μορφή (αντίστοιχη με αυτή του T.W.Is.M. για τους Σέρβους) και θα έχουμε όλοι μπλουζάκια με τη φάτσα του ενός και μοναδικού μας προφήτη, Ρικάρντο:


Ατυχησες ομως! Γιατι οι Σερβοι σε προλαβαν και τωρα χρειαζεσαι επιπλεον προσπαθεια για να φτασεις τα επιπεδα μισους μου γι αυτους.
Εχω ομως τη λυση για ολα: Να δωσουμε στο Λεμπρον Σερβικο διαβατηριο!!! smiley.gif
sacarame
Στην αρχή λοιπόν του καλοκαιριού επικρατούσε ευφορία στον Λεμπρόν Τζέημς για την απόφαση του να πάει στους Χιτ παρέα με τους Μπος και Γουέηντ...Όλοι τους έχρισαν φαβορί για τον τίτλο του πρωταθλητή ....Τα συναισθήματα όλων ήταν κάπως έτσι





Όμως τα πράγματα άλλαξαν γρήγορα και το σερί νικών- ηττών είναι στο 9-8 ....Η διάθεση του Λεμπρόν άλλαξε άρδην όπως και όλων των Χιτ...






Ισως κάποιες σκέψεις να έχουν κατακλύσει το μυαλό του...



Ο κόουτς Σπέλστρα θα πρέπει να είναι έντονα προβληματισμένος...




Ενώ ίσως και οι παίκτες του να αρχίζουν να μην τον εκτιμούν τόσο...




Λέτε να έχουμε γρήγορα φαινόμενα που έχουμε ξαναδεί στο παρελθόν???



Ή μήπως θα δούμε γρήγορα παλιούς γνώριμους σε γνωστά λημέρια....



Η συνέχεια στις οθόνες μας...Σε κάθε περίπτωση παραγγείλτε μερικά τέτοια



για να είστε έτοιμοι....


smiley.gif smiley.gif
captain charisma
http://basketblog.gr/Pages/ViewContent.asp...mp;c=23&m=1

απ το ματς με τους μαβερικς
kostasvc15
QUOTE(captain charisma @ Nov 28 2010, 15:19 ) *
http://basketblog.gr/Pages/ViewContent.asp...mp;c=23&m=1

απ το ματς με τους μαβερικς

To λινκ δε μου βγαζει τπτ..μαλλον αυτο ηθελες να ποσταρεις..
Leon_cp3
Νομίζω ότι το αυριανό ματσάκι Κλίβελαντ-Μαϊάμι δε θα το χάσω.
Οι οδηγίες προς τους φιλάθλους των Καβς κάθε φορά που παίρνει μπάλα ο Μπρον.Κάποιες απλά απολαυστικές. smiley.gif

<<Cavs Chants x Laugh at LeBron The official "Chant Sheet" for 12.2.10
Throughout the game: Whenever LeBron is introduced, laugh as loud as you can

Introductions;
Wade - Boo
Bosh - Boo
Arroyo - Boo
Z - (We’d encourage Cheering)
LeBron - Laugh as loud as you can

12:00-6:00 1st Quarter
Whenever LeBron has the ball or is at the free throw line the chant is: NO-Ring-King (To the beat of “Lets-Go-Cavs”)

6:00-0:00 1st Quarter
Whenever LeBron has the ball or is at the free throw line the chant is: Ak-Ron Hates-You (Clap, Clap, ClapClapClap)

12:00-6:00 2nd Quarter
Whenever LeBron has the ball or is at the free throw line the chant is: Wit-Nessed Noth-Ing (Clap, Clap, ClapClapClap)

6:00-0:00 2nd Quarter
Whenever LeBron has the ball or is at the free throw line the chant is: Sideeeee-Kick Sideeee-Kick (No Claps, derisive singing)

Start of Third Quarter
To the tune of "My Country Tis of Thee" Our King he betrayed Thee Couldn’t play any ‘D’ He has no RING!
Playoffs He Barely Tried Embarassed Akrons Pride No Doubt he really lied He HAS NO RING! (Repeat as Necessary)

12:00-6:00 3rd Quarter
Whenever LeBron has the ball or is at the free throw line the chant is: Scott-ie Pip-pen (Clap, Clap, ClapClapClap)

Apologies to Pip
6:00-0:00 3rd Quarter
Whenever LeBron has the ball or is at the free throw line the chant is: Traiiii-tor Traiiii-tor (No Claps, Derisive Singing)

12:00-6:00 4th Quarter
Whenever LeBron has the ball or is at the free throw line the chant is: De-Lon-Te! De-Lon-Te! (To the beat of “Lets-Go-Cavs”)

6:00-0:00 4th Quarter
Throughout the last half of the Fourth Quarter: Cleve-land Rocks! Cleve-land Rocks!

Show your civic pride, make Cleveland Proud!>>
Air Kef
QUOTE
12:00-6:00 4th Quarter
Whenever LeBron has the ball or is at the free throw line the chant is: De-Lon-Te! De-Lon-Te! (To the beat of “Lets-Go-Cavs


24.gif 24.gif 24.gif

QUOTE
12:00-6:00 3rd Quarter
Whenever LeBron has the ball or is at the free throw line the chant is: Scott-ie Pip-pen (Clap, Clap, ClapClapClap)

Apologies to Pip


24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif


QUOTE
LeBron - Laugh as loud as you can


77.gif
benchwarmer
Τα μπουκάλια πότε θα τα πετάξουν? 39.gif 39.gif
aegeansheed
Νομίζω το Scottie είναι το πιο εφευρετικό απ' όλα!!! laugh.gif
Air Kef
10δόλλαρα με το κεφάλι του στην μέση θα του κουνήσουν;
aegeansheed
Είμαστε έτοιμοι???

Το τελευταίο buzz μέχρι να ξαναβγούν νέες ειδήσεις
Germany96
QUOTE(aegeansheed @ Dec 2 2010, 14:16 ) *
Το τελευταίο buzz μέχρι να ξαναβγούν νέες ειδήσεις

To quote που μου άρεσε περισσότερο ήταν του O'neal, το πιο άκυρο όντως ήταν του Wade, ενώ του Carter μου φάνηκε κάπως περίεργο δεδομένου ότι είχε περάσει κι ο ίδιος παρόμοιες καταστάσεις με τους Raptors.

Το σημαντικότερο είναι πως έστω γι' αυτό το ματς μόνο απαιτείται άμεση επιστροφή του Omar στο forum. Το αίτημα πιστεύω είναι δίκαιο και χρίζει λαϊκής συστράτευσης. Omar γύρνα στον λαό σου.
aegeansheed
Ο Carter στέκεται περισσότερο στον σεβασμό του LeBron ως human being και αθλητή, βέβαια κράτησα στα ελληνικά τα πιο ιντριγκαδόρικα κομάτια της απάντησής του! 19.gif

Πιστεύω να υπάρχει το ενδιαφέρον το threat να γίνει ένα live-chat την ώρα του αγώνα, ανάλογο με αυτό που γίνεται στα παιχνίδια της Εθνικής και ο Omar να περάσει έστω και για βόλτα και ας μην ποστάρει, αρκεί να δω το username του κάτω και αριστερά στα μέλη που θα διαβάζουν εκείνην την ώρα. Το πνεύμα πρέπει να βρίσκεται εκεί που πρέπει τη σωστή ώρα!
sacarame
QUOTE(aegeansheed @ Dec 2 2010, 14:46 ) *
Ο Carter στέκεται περισσότερο στον σεβασμό του LeBron ως human being και αθλητή, βέβαια κράτησα στα ελληνικά τα πιο ιντριγκαδόρικα κομάτια της απάντησής του! 19.gif

Πιστεύω να υπάρχει το ενδιαφέρον το threat να γίνει ένα live-chat την ώρα του αγώνα, ανάλογο με αυτό που γίνεται στα παιχνίδια της Εθνικής και ο Omar να περάσει έστω και για βόλτα και ας μην ποστάρει, αρκεί να δω το username του κάτω και αριστερά στα μέλη που θα διαβάζουν εκείνην την ώρα. Το πνεύμα πρέπει να βρίσκεται εκεί που πρέπει τη σωστή ώρα!



Εννοείται ότι πρέπει να γίνει μεγάλο μιτινγκ εκείνη την ώρα.....Ας κανουμε όλοι λιτανείες ώστε ο μεγάλος αδερφός Ομάρ να είναι μαζί μας

Ξεκινάω πρώτος 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
aegeansheed
I don’t want us to play dirty,” “But I wouldn’t mind seeing someone lay him out with a good, hard, clean foul. It’s something he deserves.” (είπε ο Κ., κάτοχος διαρκείας των Cavs για 36 χρόνια)

Προβλήματα για τον James και κατά τη διάρκεια της πτήσης! Το αεροπλάνο προσγειώθηκε τελικά κανονικά, αφού δεν επετράπη στους οπαδούς των Cavs να μπουν και να απλώσουν σαπουνάδα και βιοχλαπάτσα στον αεροδιάδρομο του Cleveland Hopkins.
morrison
Kαι σε hd για να απολαυσουν οι haters...
http://www.veetle.com/index.php/channel/view#4ce484cbefd63
aegeansheed
Πολύ μέτρια τα πράγματα...ούτε μία γουρουνοκεφαλή στο παρκέ...
SoKRaM
Μεγαλη ατακα στο 6ο κιολας λεπτο στο πρωτο timeout. ''This is not an ordinary NBA game''
aegeansheed
6 συνεχόμενοι πόντοι, αλλά ακόμα ούτε ένα "Delonte" δεν ακούσαμε...
NBAholic
Ε, γι'αυτό έφυγε ο Μπρον από το Κλίβελαντ. Κοιμόταν που κοιμόταν η διοίκηση και το επιτελείο των Καβς την εποχή του, κόπασαν και τα γιουχαΐσματα από τους θεατές πάνω στα μέσα της Α' περιόδου (μόνο όταν σουτάρει βολές πλέον γίνεται θόρυβος). Κλίβελαντ, η πόλη που μονίμως κοιμάται.
Leon_cp3
QUOTE(NBAholic @ Dec 3 2010, 03:41 ) *
Ε, γι'αυτό έφυγε ο Μπρον από το Κλίβελαντ. Κοιμόταν που κοιμόταν η διοίκηση και το επιτελείο των Καβς την εποχή του, κόπασαν και τα γιουχαΐσματα από τους θεατές πάνω στα μέσα της Α' περιόδου (μόνο όταν σουτάρει βολές πλέον γίνεται θόρυβος). Κλίβελαντ, η πόλη που μονίμως κοιμάται.


Oh yeah...
Και δεν ακολουθούν και το πρόγραμμα με τα συνθήματα ρε γαμώτο καθόλου,να έχει λίγο χάζι,πάει θα το κόψω,θα βάλω να δω chuck. tongue.gif

Και επίσης,επειδή τα έλεγα και το καλοκαίρι μετά την απόφαση ότι είχε τα δίκια του ο Μπρον, κι αυτός ο κυρ Γκίλπερτ όλο φωνή κι ακρόαση αλλά ύστερα τίποτα. Αυτή η ομάδα που έχει τώρα είναι από τις πλέον βαρετές στο ΝΒΑ. Και ουσιαστικά ίσως η μόνη (?) που δεν έχει ούτε έναν σούπερ σταρ έτσι να ταράζει λίγο τα νερά ρε παιδί μου.Δηλαδή δεν έχεις απόψε σε ένα τόσο "σημαντικό" ματς κάποιον να πάρει τη μπάλα να παίξει ένας με έναν τον Λεμπρόν,να του κάνει κάτι να ξεσηκωθούν οι άλλοι λίγο από πάνω...Βλέπεις μόνο κάτι φιλότιμα από Μο,Χίκσον,Τζέιμισον (που σιγά σιγά ολοένα και θυμίζει πρώην NBA player) και τον άλλο τον ανεκδιήγητο τον μαλλιά αν του κάτσει κανά ριμπάουντ.Ε όχι δε κανς τίποτις...
SoKRaM
Iverson_3
Το Cleveland θυμίζει σάκο του μποξ.. 88-55 και 3:00 για τη ληξη της 3ης περιοδου.. Λεμπρον ήδη 31 πόντους...
Flash
Το πόσο χαίρομαι με αυτό που συμβαίνει αυτή τη στιγμή δε λέγεται. Έχω σιχαθεί απίστευτα η κάθε κουτσή Μαρία να κατακρίνει τον Lebron και οι Cavs να κατηγορούν μόνο αυτόν και όχι τη διοίκηση που 7 χρόνια δεν μπόρεσε να φέρει ένα καλό συνδυασμό supporting cast και προπονητή στην ομάδα. Ξαναγυρίστε τώρα στην απόλυτη αφάνεια και να ευχαριστείτε το Θεό που υπάρχουν οι Raptors και οι Timberwolves ώστε να μπορείτε να λέτε "υπάρχουν και χειρότερα".

Lebron πάρε και μερικά rebs ακόμα να τους σκάσεις 40αρα και TD.
Germany96
Τελικά οι αντιδράσεις ήταν τόσο χλιαρές και το παιχνίδι τόσο μονόπλευρο που χάθηκε το μισό fun και το μόνο που μένει να θυμάται κάποιος είναι το 3ο δωδεκάλεπτο του Lebron. Προσπάθησε ο Sager να αποσπάσει στο τέλος και μια συγνώμη à la Bajevic, να’ χουμε να λέμε και τίποτα αλλά τζίφος.
korompos#3
69.gif

captain charisma
http://www.gazzetta.gr/basket/nba/item/123...BD-%28Photos%29

o τυπος της νεας υορκης υποδεχετε με το δικο του τροπο τον ''βασιλια''
captain charisma


Kobe told LeBron,"I am champ!!! smiley.gif smiley.gif
aegeansheed
More of "LeBron may have taken his talents to the south, but his mom rode West"...

O Cavlin Murphy παραδέχεται το γεγονός, λέγοντας ότι ήξερε τα πάντα.

captain charisma
http://www.gazzetta.gr/article/item/194528...lkool-o-lempron

μπραβο τον λεμπρον....αντι να συγκεντρωθει στο μπασκετ πινει σαμπανιες
vc15
QUOTE(captain charisma @ May 17 2011, 12:22 ) *
http://www.gazzetta.gr/article/item/194528...lkool-o-lempron

μπραβο τον λεμπρον....αντι να συγκεντρωθει στο μπασκετ πινει σαμπανιες

Θα ήθελα την απόδειξη για την επόμενη φορολογική μου δήλωση. tongue.gif Τι έκανε ρε ο άνθρωπας!!! Όλο το μαγαζί κέρναγε; Γιατί μου φαίνεται λίγο αστρονομικό το ποσό; (αν δεν είναι μούφα) Και ποιος τσάτσος τράβηξε φωτογραφία την απόδειξη; Περνούσε κανένας φίλος του Deshawn Stevenson από εκεί;

Δεν τα τσιγκουνεύεται ο Lebron, πλερώκει!!!
vc15
Δε σχολιάζω καν. Το βιντεάκι μιλάει από μόνο του:

Phil Laak
QUOTE(vc15 @ May 27 2011, 05:50 ) *
Δε σχολιάζω καν. Το βιντεάκι μιλάει από μόνο του:



Ανέβηκε κιόλας;Καλά,τι θεούληδες υπάρχουν στον κόσμο smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.