Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μια ερωτηση περι Jordan!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
KobeNBA
ειναι αληθεια οτι φορουσε αεροσολες και απο 1,94 τον λεγαν 1,98 ??
apkat
Σκεφτεσαι να το κανεις και εσυ ωστε να φατσεις τα πολυποθητο 1,90 και να κανεις καριερα στην Αμερικη;; tongue.gif
KobeNBA
απλ ρωταω ρε φιλε !!!το λεγαμε με την παρεα μ!!!εσυ θα φασ πλ ξυλο παντως απο καπιον μια μερα να ξερεις...εχω δει πολλα ποστ σου φιλε...αμα σε πιασει καποιος δν την γλιτωνεις την αεροσολα στο κεφαλι!!!
apkat
QUOTE(KobeNBA @ Sep 30 2009, 01:47 ) *
απλ ρωταω ρε φιλε !!!το λεγαμε με την παρεα μ!!!εσυ θα φασ πλ ξυλο παντως απο καπιον μια μερα να ξερεις...εχω δει πολλα ποστ σου φιλε...αμα σε πιασει καποιος δν την γλιτωνεις την αεροσολα στο κεφαλι!!!


Xοχο..Ξυλο με αεροσολα θα εχει και χαβαλε.. tongue.gif tongue.gif
KobeNBA
QUOTE(apkat @ Sep 30 2009, 01:52 ) *
Xοχο..Ξυλο με αεροσολα θα εχει και χαβαλε.. tongue.gif tongue.gif
σε ειδα κοροιδευεις πολυ εσυ!!!
δες εδω - > http://rpgcrime.com/send.swf?msg=-=*AirJor...kos@hotmail.com
apkat
Τι ειναι παλι τουτο;;
Pierce
σουρεαλισμος

KobeNBA
με αυτο βρισκω που μενει(ς) καπιος απο την ip του!!! αρα η εδω 92.114.135.2063 μενεις η εδω 77.449.262.104 η εδω 88.208.186.11
apkat
Xoxoxoxoxoxoxoxoxoxo....... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Αντε τωρα που βρηκες μια απο τις 3 ip μου ελα να με δειρεις.. tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
KobeNBA
δεν χρειαζετε να ακουμπησω εσενα....φιλαρακι σ λεω σταματα να κοροιδευεις αλους !!!!δν ειναι ωραιο κ εχει επιπτωσεις!!!
apkat
QUOTE(KobeNBA @ Sep 30 2009, 02:04 ) *
δεν χρειαζετε να ακουμπησω εσενα....φιλαρακι σ λεω σταματα να κοροιδευεις αλους !!!!δν ειναι ωραιο κ εχει επιπτωσεις!!!


Αλλα ποιον θα ακουμπησεις;;Τους γονεις μου;;Την γυναικα μου;;Την αδερφη μου;;;Ωπ ξεχασα..Μενω μονος..Οποτε μονο εγω σου εμεινα..Οποτε βρες την διευθυνση απο τις 3 Ip και ελα βρες με.. 69.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif Κερναω και καφε.. smiley.gif

Παντως ωραιο το κολπακι σου με την ip αλλα εγω εχω πιο απλους μηχανισμους..Μηπως αυτη η ip 79.103.158.1xx(σβηνω τα 2 τελευταια επειδη ειμαι διακριτικος) σου λεει κατι;;Μηπως τελικα σε βρω εγω πρωτος;; icon_wave.gif icon_wave.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
KobeNBA
εγω σε νετ ειμαι αχρηστε !!χ0αχ0αχ0αχ0χα0αχ0χα

ειναι να κατσω να σε ψαξω δν χρειαζετε....γ μενα με ατομα σαν εσενα σοβαρα να ασχοληθεις δν αξιζει ρε φιλε...εισαι απο εκεινους π κοροιδευουν κ σχολιαζουν οτι βρουν και δν κοιταν τα μουτρα τους εστω μια φορα!!!
Pierce
apkat
QUOTE (KobeNBA @ Sep 30 2009, 02:14 ) *
εγω σε νετ ειμαι αχρηστε !!χ0αχ0αχ0αχ0χα0αχ0χα



Αυτο σου λεει κατι παραπανω;; http://www.facebook.com/profile.php?id=126...425955534108..1

Ξερω πολλα πραγματα Σπυρακο.. smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
KobeNBA
ax00xa0ax0ax oxi re file ...dn perimena na exw gnosto edw pera....xa0xa0 gt milas etsi r mlk? pios eisai?
apkat
Δεν με ξερεις και δεν εχεις γνωστο εδω περα..

Τερμα το οφφτοπικ απο εμενα..Παιδια αληθεια ο Τζορνταν ηταν 1,94 και με παπουτσι εφτανε στο 1,98;;
KobeNBA
επιτιδες το εκανα να ξερεις εκανες μαλακια....εβαλα το mail μ στο locator και εψαξες στο facebook δν μπορουσα να βρω την διευθυνση σου απο το locator αλλα απο το locator του fb ναι...εξυπνο ομως :Ρ μην το συνεχισεις αυτο π κανεις...δν ειναι καθολου ωραιο....

τεσπα ληγει εδω...θελω να μ πεις μονο κτ...εσυ δν ειχες ποτε ονειρα???γτ κοροιδευεις τα δικα πχ....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.