Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πένθος...
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Basket-time
Κάτι πολύ άσχημο που έγινε εχθές το βράδυ.

Σκοτώθηκε σε ηλικία 24 χρόνων ο ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ.
Σπούδαζε στη Γυμναστική Ακαδημία,έπαιζε μπάσκετ στην Εστία Φιλίας και ήταν και προπονητής στις ακαδημίες της Ακαδημίας Ηλιούπολης.

Ήταν φίλος μου και απίστευτα καλό παιδί.

Φαντάζομαι πολύς κόσμος θα τον ήξερε.


Η κηδεία του είναι αύριο στο 3ο νεκροταφείο στην Νίκαια στις 4 το απόγευμα...




ΜΑΚΑΡΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ ΤΟ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΚΕΠΑΣΕΙ.
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ.
ΘΑ ΣΕ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ....





ΣΠΥΡΟΣ ΣΑΜΟΛΗΣ.
soouza
QUOTE(Basket-time @ Nov 22 2007, 15:42 ) *
Κάτι πολύ άσχημο που έγινε εχθές το βράδυ.

Σκοτώθηκε σε ηλικία 24 χρόνων ο ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ.
Σπούδαζε στη Γυμναστική Ακαδημία,έπαιζε μπάσκετ στην Εστία Φιλίας και ήταν και προπονητής στις ακαδημίες της Ακαδημίας Ηλιούπολης.

Ήταν φίλος μου και απίστευτα καλό παιδί.

Φαντάζομαι πολύς κόσμος θα τον ήξερε.
Η κηδεία του είναι αύριο στο 3ο νεκροταφείο στην Νίκαια στις 4 το απόγευμα...
ΜΑΚΑΡΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ ΤΟ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΚΕΠΑΣΕΙ.
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ.
ΘΑ ΣΕ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ....
ΣΠΥΡΟΣ ΣΑΜΟΛΗΣ.

Έχω μείνει άφωνος.Εκφράζω κι εγώ την οδύνη μου για το απίστευτο γεγονός!
Live strong
QUOTE(Basket-time @ Nov 22 2007, 17:42 ) *
Κάτι πολύ άσχημο που έγινε εχθές το βράδυ.

Σκοτώθηκε σε ηλικία 24 χρόνων ο ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ.
Σπούδαζε στη Γυμναστική Ακαδημία,έπαιζε μπάσκετ στην Εστία Φιλίας και ήταν και προπονητής στις ακαδημίες της Ακαδημίας Ηλιούπολης.

Ήταν φίλος μου και απίστευτα καλό παιδί.

Φαντάζομαι πολύς κόσμος θα τον ήξερε.
Η κηδεία του είναι αύριο στο 3ο νεκροταφείο στην Νίκαια στις 4 το απόγευμα...
ΜΑΚΑΡΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ ΤΟ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΚΕΠΑΣΕΙ.
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ.
ΘΑ ΣΕ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ....
ΣΠΥΡΟΣ ΣΑΜΟΛΗΣ.



Καλο ταξίδι...
sch
QUOTE(Basket-time @ Nov 22 2007, 17:42 ) *
Κάτι πολύ άσχημο που έγινε εχθές το βράδυ.

Σκοτώθηκε σε ηλικία 24 χρόνων ο ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ.
Σπούδαζε στη Γυμναστική Ακαδημία,έπαιζε μπάσκετ στην Εστία Φιλίας και ήταν και προπονητής στις ακαδημίες της Ακαδημίας Ηλιούπολης.

Ήταν φίλος μου και απίστευτα καλό παιδί.

Φαντάζομαι πολύς κόσμος θα τον ήξερε.
Η κηδεία του είναι αύριο στο 3ο νεκροταφείο στην Νίκαια στις 4 το απόγευμα...
ΜΑΚΑΡΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ ΤΟ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΚΕΠΑΣΕΙ.
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ.
ΘΑ ΣΕ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ....
ΣΠΥΡΟΣ ΣΑΜΟΛΗΣ.

Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει. Καλό ταξίδι...
froso
QUOTE(Basket-time @ Nov 22 2007, 15:42 ) *
Κάτι πολύ άσχημο που έγινε εχθές το βράδυ.

Σκοτώθηκε σε ηλικία 24 χρόνων ο ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ.
Σπούδαζε στη Γυμναστική Ακαδημία,έπαιζε μπάσκετ στην Εστία Φιλίας και ήταν και προπονητής στις ακαδημίες της Ακαδημίας Ηλιούπολης.

Ήταν φίλος μου και απίστευτα καλό παιδί.

Φαντάζομαι πολύς κόσμος θα τον ήξερε.
Η κηδεία του είναι αύριο στο 3ο νεκροταφείο στην Νίκαια στις 4 το απόγευμα...
ΜΑΚΑΡΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ ΤΟ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΚΕΠΑΣΕΙ.
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ.
ΘΑ ΣΕ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ....
ΣΠΥΡΟΣ ΣΑΜΟΛΗΣ.

Συλλυπητήρια στους δικούς του
Καλο ταξίδι..
trefoil 13
Τι λένε τώρα..;
Καλό ταξίδι..
so10
QUOTE(Basket-time @ Nov 22 2007, 16:42 ) *
Κάτι πολύ άσχημο που έγινε εχθές το βράδυ.

Σκοτώθηκε σε ηλικία 24 χρόνων ο ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ.
Σπούδαζε στη Γυμναστική Ακαδημία,έπαιζε μπάσκετ στην Εστία Φιλίας και ήταν και προπονητής στις ακαδημίες της Ακαδημίας Ηλιούπολης.

Ήταν φίλος μου και απίστευτα καλό παιδί.

Φαντάζομαι πολύς κόσμος θα τον ήξερε.
Η κηδεία του είναι αύριο στο 3ο νεκροταφείο στην Νίκαια στις 4 το απόγευμα...
ΜΑΚΑΡΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ ΤΟ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΚΕΠΑΣΕΙ.
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ.
ΘΑ ΣΕ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ....
ΣΠΥΡΟΣ ΣΑΜΟΛΗΣ.


Καλό ταξίδι Κώστα..
kopa5
Κρίμα να φεύγουν τόσο νέοι άνθρωποι... Καλό ταξίδι...
Giuliana13_fan
Ηταν ενας υπεροχος ανθρωπος...πολυ καλος στην δουλεια του...
δεν εχουμε να πουμε τιποτα αλλο γιατι σε αυτες τις περιπτωσεις τα λογια ειναι περιττα...
COACH ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ...ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ...
οι παικτριες σοϋ:Βασουλα,Μαρινα,Ελενα,Κουλα,Μαρια,Κατερι
να,Ηρω,Βανεσα,Δημητρα...
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ....
basket4
βασικα δεν ειμαι και πολυ καλη σε αυτα.
τι να πεις σε τετοιες καταστασεις?

ειλικρινα λυπαμαι πολυ.
συλλυπητηρια στους δικους του ανθρωπους και στην οικογενεια του.
nikefalin
QUOTE(soouza @ Nov 22 2007, 15:48 ) *
Έχω μείνει άφωνος.Εκφράζω κι εγώ την οδύνη μου για το απίστευτο γεγονός!

+1, συλληπητήρια στην οικογένεια του και στους φίλους του, είναι πολύ άδικο τόσο νέο το παλικάρι
diama13
Συλληπητηρια και απο εμενα...........κουραγιο σε αυτους που αφηνει πισω του,αλλα οτι και να πουμε εμεις ειναι περιττο.....

σε δυστυχημα σκοτωθηκε?
sofo4
QUOTE(Basket-time @ Nov 22 2007, 15:42 ) *
Κάτι πολύ άσχημο που έγινε εχθές το βράδυ.

Σκοτώθηκε σε ηλικία 24 χρόνων ο ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ.
Σπούδαζε στη Γυμναστική Ακαδημία,έπαιζε μπάσκετ στην Εστία Φιλίας και ήταν και προπονητής στις ακαδημίες της Ακαδημίας Ηλιούπολης.

Ήταν φίλος μου και απίστευτα καλό παιδί.

Φαντάζομαι πολύς κόσμος θα τον ήξερε.
Η κηδεία του είναι αύριο στο 3ο νεκροταφείο στην Νίκαια στις 4 το απόγευμα...
ΜΑΚΑΡΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ ΤΟ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΚΕΠΑΣΕΙ.
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ.
ΘΑ ΣΕ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ....
ΣΠΥΡΟΣ ΣΑΜΟΛΗΣ.


θερμά συλλυπητήρια και καλή δύναμη στους γονείς του.
stef
QUOTE(Basket-time @ Nov 22 2007, 15:42 ) *
Κάτι πολύ άσχημο που έγινε εχθές το βράδυ.

Σκοτώθηκε σε ηλικία 24 χρόνων ο ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ.
Σπούδαζε στη Γυμναστική Ακαδημία,έπαιζε μπάσκετ στην Εστία Φιλίας και ήταν και προπονητής στις ακαδημίες της Ακαδημίας Ηλιούπολης.

Ήταν φίλος μου και απίστευτα καλό παιδί.

Φαντάζομαι πολύς κόσμος θα τον ήξερε.
Η κηδεία του είναι αύριο στο 3ο νεκροταφείο στην Νίκαια στις 4 το απόγευμα...
ΜΑΚΑΡΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ ΤΟ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΚΕΠΑΣΕΙ.
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ.
ΘΑ ΣΕ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ....
ΣΠΥΡΟΣ ΣΑΜΟΛΗΣ.

Αν και δεν τον ηξερα πραγματικα λυπαμαι για οτι εγινε.......Ηταν παιχτης και του δικο μου coach.
Τα λογια ειναι περιττα σε τετοιες περιπτωσεις...καλο ταξιδι
diama13
Το ελληνικό μπάσκετ θρηνεί και πάλι. Το νήμα της ζωής του Κώστα Μπουμπούλη "κόπηκε" χθες το βράδυ στη Λεωφόρο Συγγρού, σε αυτοκινητιστικό δυστύχημα. Σε ηλικία μόλις 24 ετών, η μοίρα του έπαιξε άσχημο παιχνίδι και τον πήρε μακριά από την οικογένειά τους, τους φίλους του, τους συμπαίκτες του (αγωνιζόταν στην Εστία Φιλίας), τους μαθητές του (προπονητής στην Ακαδημία Ηλιούπολης, στις ακαδημίες).
Η κηδεία του άτυχου Κώστα θα γίνει αύριο στις 16:00 στο 3ο Νεκροταφείο.
Καλό ταξίδι Κώστα…








basketblog.gr
Basket-time
QUOTE(diama13 @ Nov 22 2007, 18:20 ) *
Συλληπητηρια και απο εμενα...........κουραγιο σε αυτους που αφηνει πισω του,αλλα οτι και να πουμε εμεις ειναι περιττο.....

σε δυστυχημα σκοτωθηκε?



Ναι.
Οδηγούσε μόνος του το αμάξι του...
komisarios
QUOTE(diama13 @ Nov 22 2007, 21:14 ) *
Το ελληνικό μπάσκετ θρηνεί και πάλι. Το νήμα της ζωής του Κώστα Μπουμπούλη "κόπηκε" χθες το βράδυ στη Λεωφόρο Συγγρού, σε αυτοκινητιστικό δυστύχημα. Σε ηλικία μόλις 24 ετών, η μοίρα του έπαιξε άσχημο παιχνίδι και τον πήρε μακριά από την οικογένειά τους, τους φίλους του, τους συμπαίκτες του (αγωνιζόταν στην Εστία Φιλίας), τους μαθητές του (προπονητής στην Ακαδημία Ηλιούπολης, στις ακαδημίες).
Η κηδεία του άτυχου Κώστα θα γίνει αύριο στις 16:00 στο 3ο Νεκροταφείο.
Καλό ταξίδι Κώστα…
basketblog.gr

[b] Tα θερμά μου συλλυπητήρια στην οικογένεια του.
Καλό ταξίδι Κώστα...
( Γιατί να φεύγουν νέοι άνθρωποι έτσι....
Γ Ι Α Τ Ι ί ί ί ί ί ί ί............)
SVCLUB
QUOTE(komisarios @ Nov 22 2007, 21:47 ) *
[b] Tα θερμά μου συλλυπητήρια στην οικογένεια του.
Καλό ταξίδι Κώστα...
( Γιατί να φεύγουν νέοι άνθρωποι έτσι....
Γ Ι Α Τ Ι ί ί ί ί ί ί ί............)

Μεσα με αυτους τους 4-5 μηνες που προλαβαμε να γνωρισουμε τον προπονητη & προπαντων ανθρωπο ΚΩΣΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ εμεις οι συγγενεις καθωσ και οι παραγοντες της ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ειδαμε εναν ανθρωπο που τα παντα τα αντιμετωπιζε με χαμογελο, χωρις αγχος και νευρα. Μεσα σε αυτο το μικρο χρονικο διαστημα μπορεσε και μετεφερε στην ομαδα την ηρεμια,την σιγουρια, το χαμογελο με αποτελεσμα ΟΛΕΣ οι παιχτριες της ομαδος μας να δεθουν μαζι του ακομα και να τον θεωρουν κολλητο τους (επρεπε να βλεπατε τι γινοταν στις προπονησεις).Γενικα ηταν παρα πολυ καλος ανθρωπος. Ολοι εμεις απο τα βαθυ της καρδιας μας ΚΩΣΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΣΕ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ!!!! ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ!!!! ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΠΟΤΕ!!!! Ελπιζω απο εκει που θα εισαι να μας βλεπεις παντα. Εμεις θα προσευχομαστε παντα για σενα!!! Ας ειναι ελαφρυ το χωμα που θα σε σκεπαζει. Ο θεος να συγχωρεσει την αθωα σου ψυχη. ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΩΣΤΑ. ΑΘΑΝΑΤΟΣ!!!!
marelbs
QUOTE(Giuliana13_fan @ Nov 22 2007, 17:02 ) *
Ηταν ενας υπεροχος ανθρωπος...πολυ καλος στην δουλεια του...
δεν εχουμε να πουμε τιποτα αλλο γιατι σε αυτες τις περιπτωσεις τα λογια ειναι περιττα...
COACH ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ...ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ...
οι παικτριες σοϋ:Βασουλα,Μαρινα,Ελενα,Κουλα,Μαρια,Κατερι
να,Ηρω,Βανεσα,Δημητρα...
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ....

sad.gif sad.gif sad.gif θελω κατι να πω για ολες τις παιχτριες του:
να προσπαθησετε ολα τα κοριτσια να βρειτε δυναμη να θυμαστε ΜΟΝΟ τις στιγμες που ησασταν μαζι και σας συμβουλευε και να ειστε σιγουρες πως σας βλεπει απο εκει πανω. Δεν σας θελει στεναχωρημενες αλλα δυνατες και μαχιμες. μην παρατησετε το μπασκετ ποτε ! κριμα αυτη ειναι μια πολυ δυσκολη στιγμη που αργα ή γρηγορα θα την βιωνατε με καποιο δικο σας ανθρωπο. να θυμαστε τις συμβουλες του και να προοδευσετε στα μαθηματα σας και στο αθλημα που αγαπατε. μην σταματησετε να αγωνιζεστε.ακομα και αυτη την στιγμη...... ειμαι σιγουρη θα τα καταφερετε. ο αθλητισμος σας μαθαινει και αυτο!! μην ξεχασετε και ενα βασικο : προσοχη στους δρομους ακομα και τωρα που ειστε μικρες (αν καποιος μεγαλος οδηγει και ειστε στο αυτοκινητο του και τρεχει, πειτε του πως φοβαστε και μην ξαναμπειτε στο αυτοκινητο του!!) αυτο με τον Κωστα ειναι ενα πολυ πολυ κακο παραδειγμα για το ποσο επικινδυνο ειναι η γρηγορη οδηγηση .... με πολυ κακο τελος...... τα συλληπητηρια μου ξανα και απο την κορη μου 12 ετων. Μια μητερα σοκαρισμενη απο το γεγονος.......
Giuliana13_fan
QUOTE(marelbs @ Nov 23 2007, 20:49 ) *
sad.gif sad.gif sad.gif θελω κατι να πω για ολες τις παιχτριες του:
να προσπαθησετε ολα τα κοριτσια να βρειτε δυναμη να θυμαστε ΜΟΝΟ τις στιγμες που ησασταν μαζι και σας συμβουλευε και να ειστε σιγουρες πως σας βλεπει απο εκει πανω. Δεν σας θελει στεναχωρημενες αλλα δυνατες και μαχιμες. μην παρατησετε το μπασκετ ποτε ! κριμα αυτη ειναι μια πολυ δυσκολη στιγμη που αργα ή γρηγορα θα την βιωνατε με καποιο δικο σας ανθρωπο. να θυμαστε τις συμβουλες του και να προοδευσετε στα μαθηματα σας και στο αθλημα που αγαπατε. μην σταματησετε να αγωνιζεστε.ακομα και αυτη την στιγμη...... ειμαι σιγουρη θα τα καταφερετε. ο αθλητισμος σας μαθαινει και αυτο!! μην ξεχασετε και ενα βασικο : προσοχη στους δρομους ακομα και τωρα που ειστε μικρες (αν καποιος μεγαλος οδηγει και ειστε στο αυτοκινητο του και τρεχει, πειτε του πως φοβαστε και μην ξαναμπειτε στο αυτοκινητο του!!) αυτο με τον Κωστα ειναι ενα πολυ πολυ κακο παραδειγμα για το ποσο επικινδυνο ειναι η γρηγορη οδηγηση .... με πολυ κακο τελος...... τα συλληπητηρια μου ξανα και απο την κορη μου 12 ετων. Μια μητερα σοκαρισμενη απο το γεγονος.......

ευχαριστουμε πολυ για τις συμβουλες!!
αν και ειναι παααααααααρααααααα πολυ δυσκολο εμεις σαν ομαδα θα προσπαθησουμε να κανουμε ενα απο τα ονειρα του κοουτς μας πραγματικοτητα...να περασουμε στην 2η φαση!!! bball.gif
και να τον κανουμε ευτυχισμενο απο εκει πανω...
Daskalopoulou_fan
QUOTE(Giuliana13_fan @ Nov 23 2007, 22:57 ) *
ευχαριστουμε πολυ για τις συμβουλες!!
αν και ειναι παααααααααρααααααα πολυ δυσκολο εμεις σαν ομαδα θα προσπαθησουμε να κανουμε ενα απο τα ονειρα του κοουτς μας πραγματικοτητα...να περασουμε στην 2η φαση!!! bball.gif
και να τον κανουμε ευτυχισμενο απο εκει πανω...

sad.gif Σιγουρα θα κανουμε οτι περναει απο το χερι μας για να περασουμε την φαση...θα παιξουμε το μπασκετ ετσι οπως μονο εκεινος μας το εμαθε...θα βαλουμε τα δυνατα μας ολα τα κοριτσια για να τον κανουμε υπερηφανο καθως θα μας βλεπει απο εκει ψηλα....
COACH...για μας εισαι και θα εισαι για παντα ΑΘΑΝΑΤΟΣ!
VAGELIS N
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΦΑΩ ΤΟ 1 ΦΑΟΥΛ ΚΑΙ ΝΑΙ ΦΩΝΑΖΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΣΤΗΝ ΕΣΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΜΗΣΕ ΟΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ-ΠΡΟΠΝΗΤΗ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΣΚΑ ΚΩΣΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΜΕ 1 ΛΕΠΤΟΥ ΣΙΓΗΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΝΤΡΟΟΟΟΟΟΟΟΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
Η
basket4
QUOTE(VAGELIS N @ Nov 26 2007, 18:55 ) *
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΦΑΩ ΤΟ 1 ΦΑΟΥΛ ΚΑΙ ΝΑΙ ΦΩΝΑΖΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΣΤΗΝ ΕΣΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΜΗΣΕ ΟΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ-ΠΡΟΠΝΗΤΗ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΣΚΑ ΚΩΣΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΜΕ 1 ΛΕΠΤΟΥ ΣΙΓΗΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΝΤΡΟΟΟΟΟΟΟΟΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
Η



δες θα φας τιποτα!
φωναζεις για καποιο συγκεκριεμνο λογο και οχι για κατι ασχετο...

σε λιγο θα αρχισω να μιλαω και εγω για αυτο το θεμα... 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif

ειναι οντως οτι να ναι οι ανθρωποι.

ουτε μια ανακοινωση στο site τους στις ανακοινωσεις!
ΑΙΣΧΟΣ!!!!!!!!!!!!!! 68.gif
sch
QUOTE(VAGELIS N @ Nov 26 2007, 18:55 ) *
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΦΑΩ ΤΟ 1 ΦΑΟΥΛ ΚΑΙ ΝΑΙ ΦΩΝΑΖΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΣΤΗΝ ΕΣΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΜΗΣΕ ΟΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ-ΠΡΟΠΝΗΤΗ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΣΚΑ ΚΩΣΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΜΕ 1 ΛΕΠΤΟΥ ΣΙΓΗΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΝΤΡΟΟΟΟΟΟΟΟΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
Η

συμφωνώ και επαυξάνω... Σωστός, Βαγγέλη... (μακάρι να μην ήσουν, αλλά...)
trefoil 13
Περίμενα πως το Σάββατο θα γινόταν κάτι τέτοιο αλλά τελικά τίποτα...
Κρίμα...
tsops
QUOTE(VAGELIS N @ Nov 26 2007, 16:55 ) *
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΦΑΩ ΤΟ 1 ΦΑΟΥΛ ΚΑΙ ΝΑΙ ΦΩΝΑΖΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΣΤΗΝ ΕΣΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΜΗΣΕ ΟΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ-ΠΡΟΠΝΗΤΗ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΣΚΑ ΚΩΣΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΜΕ 1 ΛΕΠΤΟΥ ΣΙΓΗΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΝΤΡΟΟΟΟΟΟΟΟΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
Η


+1 Έχεις απόλυτο δίκιο, συμφωνώ και επαυξάνω. Σιγά μη φας φάουλ γιαυτό. Φάουλ στους αρμόδιους που δεν έκαναν αυτό που έπρεπε για το παιδί 68.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.