Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 3point shoot out
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
dizzy_fingers
Λοιπόν.
Μπορώ να στήσω ένα τουρνουά στο arcade όπου θα παίζουν 2 ή 4 ή 8 άτομα ανά ζευγάρια, στις 3 νίκες.

Το παιχνίδι στο οποίο θα γίνει το τουρνουά είναι το 3point shoot out.

Ανάλογα με τις συμμετοχές θα το στήσω στα 2, 4 ,8 άτομα.

Ποσταρετε εδώ όσοι θέλετε να παίξετε.

wos_sport4.gif
stormy
Εννοείτε οτι σαν παιζάκια που είμαστε πρέπει να συμμετέχουμε tongue.gif w00t.gif
IraTmac
δεν παίζω.





























πλάκα κάνω tongue.gif

Count me in!
dizzy_fingers
ντε παιδιά..μόνο δύο άτομα? huh.gif

Αφού σας βλέπω, ξεσκίζεστε όλοι στα arcade:P.
stormy
Mε το ωραίο παιχνίδι που διάλεξες τι περίμενες tongue.gif tongue.gif tongue.gif Βάλε τον Santa τώρα που τον έχω εξασκήσει καλά 19.gif
MZ13
Μέσα κι εγώ..... κι αν βάλω πάνω άπο 5 εγώ θα κάτσω να με............. βρίσετε... blech.gif shot.gif
IraTmac
θα βάλω τον Reggie Miller να σουτάρει τα δικά μου tongue.gif
dizzy_fingers
Φωτούλα σε μπασκετικό φόρουμ είσαι, τι θα βάλουμε? tongue.gif

Στήθηκε το τουρνουά: http://overplay.freegr.net/forum/index.php?act=Arcade&do=viewtourney&tid=1.freegr.net/forum/index.php...ewtourney&tid=1[/url]

Τα ζευγάρια είναι dizzy_fingers - MZ, iratmac - stormy.

Θα παίξουν ο καθένας 3 φορές και αυτός με το υψηλότερο σκορ περνάει στην επόμενη φάση. Δε χρειάζεται να είναι εναλλάξ ή με κάποια σειρά, μπορείτε να τις παίξετε και τις 3 μονομιάς.

Για αρχίστε τις διατάσεις... 19.gif
MZ13
Θα σε τσακίσω ρε παλιο#@#$@%#$%, ρε @#$@#$^%, θα σε $^^%$ και μετά θα #$@@$@# 19.gif

(με το μαλακό, ε.... μην πονέσω) torture.gif ugly_tocktock.gif
dizzy_fingers
ΜΖ 30.gif

Πάει ο πρώτος!
15-14, με διαφορά στήθους πέρασε ο dizzy_fingers στον τελικό και περιμένει τον νικητή του ζευγαριού iratmac - stormy.

19.gif
stormy
E καλά, σιγά μωρέ, ξέρουμε απο σήμερα ότι εγώ θα είμαι μαζί σου dizzy laugh.gif laugh.gif laugh.gif
MZ13
Το παιχνίδι ήταν στημένο, οι μπάλες μου ήταν βρεγμένες, το καλάθι ποιο ψηλό, με στήσανε ποιο μακρυά, εεεεεε...... έκανε πολύ φασαρία και δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ........ εεεεε...... και ο απατεώνας ο dizzy έβαλε top score αντί για μέσο όρο και ενώ ήμουν σταθερά ποιο υψηλά, έκανε μια καλή σειρά και πέρασε, ενώ οι υπόλοιπες ήταν χάλια.... όπως επίσης και η κλήρωση ήταν στημένη, καθώς είμαι άρρωστος και δεν μπορώ να αγωνιστώ με όλες μου τις δυνάμεις, ενώ σαν ρατσιστής δεν μπορούσα να παίξω έχωντας μαύρο παίκτη.... angry_red.gif

Αυτααααααααα......... blech.gif

ΥΠ: Πλάκα κάνω για το ρατσιστής.... μόνο τους Αλβανούς δεν πάω... biggrin.gif
Warrior
Επ,τι γινεται εδω περα..
Λειπει ο γατος και χωρευουν τα ποντικια???

Φερτε μου αντιπαλο!!

ugly_tocktock.gif

Αν και ο dizzy το χει πειραξει το παιχνιδι!!
Χθες επαιξα πριν τα τουρνουα,εκανα 26,εσπασα το ρεκορ του..και μετα μου ελεγε
οτι καποιο λαθος εγινε και δεν θα αποθηκευτει το σκορ μου!! angry_red.gif angry_red.gif

68.gif

33.gif
dizzy_fingers
19.gif!!!!
Κανείς δεν περνάει το σκορ μου!!!!

Βασικά δεν ξέρω γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό huh.gif.

Έκανα πάντως μία αναβάθμιση του arcade χθες 39.gif - τώρα αν προσέξετε έχει και συνολική βαθμολογία (σαν πρωτάθλημα) . Αν προσέξετε κανά bug (εκτός από αυτό που δείχνει online άτομα που έχουν φύγει εδώ και ώρες...) πείτε μου το.
IraTmac
QUOTE (Warrior @ Jan 5 2005, 11:50 AM)
Χθες επαιξα πριν τα τουρνουα,εκανα 26,εσπασα το ρεκορ του..και μετα μου ελεγε
οτι καποιο λαθος εγινε και δεν θα αποθηκευτει το σκορ μου!! angry_red.gif  angry_red.gif

68.gif

33.gif

ομοίως... sad-smiley-009.gif
dizzy_fingers
Ίρα....σε περιμένω να παίξεις.... 48.gif
IraTmac
πίστεψέ με, αν μπορούσα να παίξω τόσο καιρό θα είχα ήδη το χρυσό μετάλλιο στο στήθος tongue.gif

αύριο θα σου δείξω πώς γίνεται.
dizzy_fingers
Αύριο....έξω από το σαλούν....όταν ο ήλιος φτάσει στην κορυφή του.....θα περιμένω... 48.gif
dizzy_fingers
Τέλειωσα τις προσπάθειές μου...

22 σκορ.

Έχεις δύο ευκαιρίες να με περάσεις.... 17.gif
dizzy_fingers
Πέρασαν δύο μέρες και ακόμα ούτε ίχνος ζωής από τον ίρα... 30.gif

19.gif



Βασικά, αν δεν παίξεις μέχρι αύριο βράδυ, θα αναγκαστώ να βάλω τη Φωτούλα στη θέση σου (καθώς με αυτήν έπαιξες πριν τον τελικό)...να λήγουμε αυτό το τουρνουά σιγά σιγά γιατί ξεκινάμε και άλλα wink.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.