Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Λογοτυπα και Πληροφοριες
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
sneekpeek
καλησπερα

εχει ξεκινησει μια προσπαθεια στο www.LocalBasket.gr για να δημιουργηθεί μια νέα μπασκετική αξιοπρεπεις ιστοσελιδα με πληροφοριες και στοιχεια απο ομαδες

σε αυτην την προσπαθεια θα θελαμε την βοηθεια σας

αυτην την στιγμη μας λειπουν καποια λογοτυπα απο τις ομαδες Α' ΕΣΚΑ που δεν μπορεσαμε να βρουμε με τιποτα!
μιας και δεν εχουν οι ομαδες σελιδες ή facebook οποιος εχει πληροφοριες για τα λογοτυπα ή ιστοσελιδες για τις παρακατω ομάδες θα το εκτιμούσαμε


ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
sneekpeek
QUOTE(sneekpeek @ Jul 13 2010, 12:27 ) *
καλησπερα

εχει ξεκινησει μια προσπαθεια στο www.LocalBasket.gr για να δημιουργηθεί μια νέα μπασκετική αξιοπρεπεις ιστοσελιδα με πληροφοριες και στοιχεια απο ομαδες

σε αυτην την προσπαθεια θα θελαμε την βοηθεια σας

αυτην την στιγμη μας λειπουν καποια λογοτυπα απο τις ομαδες Α' ΕΣΚΑ που δεν μπορεσαμε να βρουμε με τιποτα!
μιας και δεν εχουν οι ομαδες σελιδες ή facebook οποιος εχει πληροφοριες για τα λογοτυπα ή ιστοσελιδες για τις παρακατω ομάδες θα το εκτιμούσαμε


ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ




ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΒΡΕΘΗΚΑΝ!

ΜΕΝΕΙ Ο ΑΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ

ΚΑΙ Η Α' ΕΣΚΑ ΣΤΟ www.localbasket.gr ειναι ετοιμη!!
mitsiadis_rebels9
Οτι πληροφορια θες φιλε μου για τον Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ την ομαδα μου ευχαριστως να σε βοηθησω!!!!
sneekpeek
QUOTE(mitsiadis_rebels9 @ Jul 14 2010, 18:27 ) *
Οτι πληροφορια θες φιλε μου για τον Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ την ομαδα μου ευχαριστως να σε βοηθησω!!!!



an mporeis file mou steile sto roster@localbasket.gr to roster tis omadas me autin tin morfi H toulaxiston oses plirofories exeis


ΟΝΟΜΑ - ΕΠΙΘΕΤΟ - ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ - ΘΕΣΗ -ΥΨΟΣ

ευχαριστω...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.