Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΕ FANTASY GAMES
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
geosider
μηπως γνωρίζει κανείς κωδικούς για συμμετοχές σε nba fantasy;
και εξηγήστε μου, στην Ευρωλίγκα για να συμμετέχουμε πρεπει υποχρεωτικά να δηλώσουμε συμμετοχή σε private league: δεν υπάρχουν γενικά συγκεντρωτικά αποτελέσματα; αν ναι που τα βλέπουμε; και τα δώρα πως τα κερδίζουν οι νικητές τότε;
ακόμη μήπως γνωρίζεται άλλους κωδικούς για να παίξουμε;
thrylos7
Για το Euroleague Fantasy Challenge δεν απαιτείται συμμετοχή σε private league, ούτε η συμμετοχή σε κάποια από αυτές αποτρέπει τη συμμετοχή στο γενικό διαγωνισμό.

Υπάρχουν γενικά αποτελέσματα. Βγάζει μόνο τις 30 πρώτες ομάδες κάθε κατηγορίας(και όχι και τις 50.000).

Για τα δώρα(που δεν είναι πολλά), επικοινωνούν μαζί σου με e-mail.

Δεν ξέρω πού κολλάνε οι κωδικοί που λες...
geosider
QUOTE(thrylos7 @ Oct 10 2006, 11:21 PM) *
Για το Euroleague Fantasy Challenge δεν απαιτείται συμμετοχή σε private league, ούτε η συμμετοχή σε κάποια από αυτές αποτρέπει τη συμμετοχή στο γενικό διαγωνισμό.

Υπάρχουν γενικά αποτελέσματα. Βγάζει μόνο τις 30 πρώτες ομάδες κάθε κατηγορίας(και όχι και τις 50.000).

Για τα δώρα(που δεν είναι πολλά), επικοινωνούν μαζί σου με e-mail.

Δεν ξέρω πού κολλάνε οι κωδικοί που λες...

ευχαριστώ φίλε για την κατατόπιση, για τους κωδικούς έλεγα να δώσετε κανένα password για να παίξουμε σε private, στην ευρωλίγκα ή στο nba μιας και εδώ έχουμε μόνο ελληνικό!
thrylos7
Για την Ευρωλίγκα υπάρχει ήδη(και περισσότερα από 1 νομίζω)... Ψάξε στο topic του ευρωπαϊκού μπάσκετ στα αντίστοιχα θέματα.
hellenic
Bre paedia den eipame na baloume mia omada sto private legue?kapioi giati balan 5?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.