Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
ns9
Συγνωμη,να μη παρεξηγηθω...Πολυ καλη ομαδα ο Νικηφορος,ισως η καλυτερη του Ομιλου,με παικτες νεους και γρηγορους!
basketball artist
QUOTE(ns9 @ Mar 12 2008, 12:47 ) *
Σημερα δεν βλεπω να γινεται το παιχνιδι με τουσ Αγιους,εκτος αν βελτιωθει ο καιρος..

ΔΗΜΑΡΧΕ,ΓΗΠΕΔΟ...ΤΩΡΑ....

Σιγουρο?Μενεις κοντα στο γηπεδο?Δε παιζει να εχει στεγνωσει ε?
ns9
QUOTE(basketball artist @ Mar 12 2008, 13:02 ) *
Σιγουρο?Μενεις κοντα στο γηπεδο?Δε παιζει να εχει στεγνωσει ε?



100m απο το γηπεδο μενω,δεν το εχω δει πωε ειναι ακομα,αλλα εχει και συννεφια..δυσκολο το βλεπω!
master_d'_eska
ns9 συμφωνω για νικηφορο εχουν ακουστει πολλα.δεν ξερω αν ευσταθουν αλλα οπου υπαρχει καπνος.........
ns9
Τελευταια ενημερωση..μια χαρα ειναι το ανοικτο της Λυκοβρυσης.
^koukouroukou8^
QUOTE(ns9 @ Mar 12 2008, 12:47 ) *
Καλημερα φιλε!
Δεν ειπα ποτε οτι δεν βρισκομαστε πιο ψηλα λογω της διαιτησιας,αλλα εχει βοηθησει πολυ!
Οταν με τον Νικηφορο,σου αποβαλει τον καλυτερο σου παιχτη απο το 15' με ανυπαρκτη ποινη και στη συνεχεια δινει ανυπαρκτα φαουλ συνεχως..ευτυχως ειχαμε ψυχη και το πηραμε το ματσακι! Ολοι ξερουμε για το κυκλωμα διατητων του Νικηφορου..
Και γενικα σε πολλα παιχνιδια,πολλα φαουλ που δινουν ειναι ανυπαρκτα..
Αρα,2 πραγματα παιζουν.. 1.Ειναι ασχετοι οι διαιτητες, 2.Ειναι στημενοι!

Σημερα δεν βλεπω να γινεται το παιχνιδι με τουσ Αγιους,εκτος αν βελτιωθει ο καιρος..

ΔΗΜΑΡΧΕ,ΓΗΠΕΔΟ...ΤΩΡΑ....

Ρε φιλαράκι τι λες? Όλα τα ρίχνεται στους διαιτητές. Για εξήγησε λίγο την αποβολή στα παιδιά του forum. Όπως επίσης εξήγησε και την Τεχνική Ποινή που δόθηκε στο πάγκο. Ακόμα κάνατε και ένσταση στο παιχνίδι αυτό και θα δούμε τι θα πει η επιτροπή. Και κάτι τελευταίο γιατί μίλησες για ανύπαρκτα σφυρίγματα! Για πες μου λίγο με πόσα ομαδικά φάουλ τελειώσατε και με πόσα τελείωσε ο Νικηφόρος. Πάντως εγώ αυτά τα έχω δώσει σε PM από ένα φιλαράκι που μου ζήτησε report από το μεταξύ μας παιχνίδι.
Kiddakos
ΜΑΓΚΕΣ, ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ. ΑΣ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ.

ΖΗΤΩ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΤΟΥ!!!!! smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif


wos_sport3.gif wos_sport5.gif
Efthimis
Η ΛΥΚΟΒΡΥΣΑΡΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΣΤΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΙΑΣ ΘΕΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΑΟΥΛ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΑΔΙΣΜΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΕΠΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΛΥΚΟΙ....ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.....
^koukouroukou8^
NΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙ 96-15. Το άλλο το σημερινό αποτέλεσμα???
master_d'_eska
ποσο ηρθε το σκορ ευθημη?στο αλλο παιχνιδι της δαφνης νικησαν 43-54.τρελες ανατροπες γι αυτο καλυτερα να παιζετε κ οχι να μιλατε παιδια.ευθημη κ εσεις στην αρχη το ειχατε παθει αυτο με τισ βαρυγδουπες δηλωσεις.

αντε καλο βραδακι! icon_wave.gif
master_d'_eska
43-54 η δαφνη νικησε,ναι τωρα πριν λιγο το μαθα
^koukouroukou8^
QUOTE(master_d'_eska @ Mar 12 2008, 23:26 ) *
ποσο ηρθε το σκορ ευθημη?στο αλλο παιχνιδι της δαφνης νικησαν 43-54.τρελες ανατροπες γι αυτο καλυτερα να παιζετε κ οχι να μιλατε παιδια.ευθημη κ εσεις στην αρχη το ειχατε παθει αυτο με τισ βαρυγδουπες δηλωσεις.

αντε καλο βραδακι! icon_wave.gif

Η Δάφνη κέρδισε μέσα στη Λεόντειο? Το επόμενο παιχνίδι τώρα είναι Δάφνη - Αγίοι Άνάργυροι... xm ντέρμπυ μάλλον.... Το πρωτάθλημα άρχισε να παίρνει φωτιά μάλλον!!!!! Να θυμήσω οτι τίποτα δεν έχει κριθεί ακόμα μιας και ο Νικηφόρος είναι σε δύσκολη θέση ακόμα.
Efthimis
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 50-45 ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ...ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ.
SHIBA
μαλλον οι λυκοι δεν ακονησαν τα δοντακια τους και τα νυχακια τους σημερα..μπραβο στην λυκοβρυση που ξερει να μιλαει μεσα στο γηπεδο..
ns9
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓ. 50-45

Ντερμπακι οπως το περιμεναμε..Η Λυκοβρυση δεν εχασε σε καμοια περιπτωση το προβαδισμα στο σκορ και στο τελος,αν και αποβληθηκαν με 5 φαουλ 4 βασικοι παικτες, μιλησε η ψυχη των λυκων..των πραγματικων!
Η διατησια μετριοτατη,με λαθος σφυριγματα και για τις 2 πλευρες,μαλλον εκνευριζαν τους παιχτες..

Αλλες 7 νικες και περνουμε την ανοδο! Ευτυχως μετα την νικη μας σημερα,εγινε ανω-κατω ο ομιλος,οποτε ολες οι ομαδες θα αναγκαστουν να παιξουν μπασκετακι στο γηπεδο και οχι στα χαρτια και κατω απο το τραπεζι..για να δουμε!

Αντε ρε Λυκοβρυσαρααααααααα
xoxli44
QUOTE(SHIBA @ Mar 12 2008, 22:28 ) *
μαλλον οι λυκοι δεν ακονησαν τα δοντακια τους και τα νυχακια τους σημερα..μπραβο στην λυκοβρυση που ξερει να μιλαει μεσα στο γηπεδο..

Να τα κουνελακια παλι!ετσι να μαζευεστε τωρα...
xoxli44
QUOTE(ns9 @ Mar 12 2008, 23:07 ) *
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓ. 50-45

Ντερμπακι οπως το περιμεναμε..Η Λυκοβρυση δεν εχασε σε καμοια περιπτωση το προβαδισμα στο σκορ και στο τελος,αν και αποβληθηκαν με 5 φαουλ 4 βασικοι παικτες, μιλησε η ψυχη των λυκων..των πραγματικων!
Η διατησια μετριοτατη,με λαθος σφυριγματα και για τις 2 πλευρες,μαλλον εκνευριζαν τους παιχτες..

Αλλες 7 νικες και περνουμε την ανοδο! Ευτυχως μετα την νικη μας σημερα,εγινε ανω-κατω ο ομιλος,οποτε ολες οι ομαδες θα αναγκαστουν να παιξουν μπασκετακι στο γηπεδο και οχι στα χαρτια και κατω απο το τραπεζι..για να δουμε!

Αντε ρε Λυκοβρυσαρααααααααα

Μη μιλας για αποβολες κ τετοια...
^koukouroukou8^
QUOTE(ns9 @ Mar 13 2008, 01:07 ) *
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓ. 50-45

Ντερμπακι οπως το περιμεναμε..Η Λυκοβρυση δεν εχασε σε καμοια περιπτωση το προβαδισμα στο σκορ και στο τελος,αν και αποβληθηκαν με 5 φαουλ 4 βασικοι παικτες, μιλησε η ψυχη των λυκων..των πραγματικων!
Η διατησια μετριοτατη,με λαθος σφυριγματα και για τις 2 πλευρες,μαλλον εκνευριζαν τους παιχτες..

Αλλες 7 νικες και περνουμε την ανοδο! Ευτυχως μετα την νικη μας σημερα,εγινε ανω-κατω ο ομιλος,οποτε ολες οι ομαδες θα αναγκαστουν να παιξουν μπασκετακι στο γηπεδο και οχι στα χαρτια και κατω απο το τραπεζι..για να δουμε!

Αντε ρε Λυκοβρυσαρααααααααα

Ναι αλλά δεν απαντάς σε αυτά που σε αυτά που σε ρώτησα πιο πριν φίλε μου!
Έλα ρε xoxli44 χαλάρωσε,,, ο τύπος έκανε 2 σερί νίκες με τους πρώτους,αστον να χαρει και το καλοκαίρι κάνουμε λογαριασμό ποιοι θα είναι στη άνοδο και ποιοι στα μπαραζ!
xoxli44
QUOTE(^koukouroukou8^ @ Mar 12 2008, 23:10 ) *
Ναι αλλά δεν απαντάς σε αυτά που σε αυτά που σε ρώτησα πιο πριν φίλε μου!
Έλα ρε xoxli44 χαλάρωσε,,, ο τύπος έκανε 2 σερί νίκες με τους πρώτους,αστον να χαρει και το καλοκαίρι κάνουμε λογαριασμό ποιοι θα είναι στη άνοδο και ποιοι στα μπαραζ!

Tι να πει που μολις φωναξαν τα καρναβαλια εξω λιγο καναν κακα οι διαιτητες?Κ στην τελικη 5 ηντουσαν καποια στιγμη θα αποβαλοντουσαν κ με 110% - 0.Δε λεω ημασταν κ εμεις κακοι,το γηπεδο τους μ.......ο.Ενταξει ομως παμε συνεχιζουμε κ οσοι μεινουμε...
^koukouroukou8^
Πήγαν για ύπνο όλοι??? Λείπει και ο PSINAKIS......... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
ns9
Ρε μεγαλε γιατι τσαντιζεσαι??? Κοιτα να φτιαξετε ομαδα και να μη βριζεστε μεταξυ σας και μετα μιλα!!

Και ναι 5 παικτες εκαναν μ......ο την ομαδα σας,σας τιμα αυτο????
ns9
QUOTE(^koukouroukou8^ @ Mar 12 2008, 18:06 ) *
Ρε φιλαράκι τι λες? Όλα τα ρίχνεται στους διαιτητές. Για εξήγησε λίγο την αποβολή στα παιδιά του forum. Όπως επίσης εξήγησε και την Τεχνική Ποινή που δόθηκε στο πάγκο. Ακόμα κάνατε και ένσταση στο παιχνίδι αυτό και θα δούμε τι θα πει η επιτροπή. Και κάτι τελευταίο γιατί μίλησες για ανύπαρκτα σφυρίγματα! Για πες μου λίγο με πόσα ομαδικά φάουλ τελειώσατε και με πόσα τελείωσε ο Νικηφόρος. Πάντως εγώ αυτά τα έχω δώσει σε PM από ένα φιλαράκι που μου ζήτησε report από το μεταξύ μας παιχνίδι.



Καταρχην,μη μου πεις οτι μας ευνοησε η διατησια μεταξυ μας!
Οσο για την αποβολη,πανω στη φαση εγινε,ποσα τετοια εχουν συμβει και δεν εχει δωσει τπτ ο διατητης??
οχι στο μεταξυ μας,γενικα μιλαω!
Οσο για τα ανυπαρκτα σφυριγματα,γενικα στα παιχνιδια μας φορτωνουν με φαουλ που μονο αυτοι βλεπουν.
xoxli44
QUOTE(ns9 @ Mar 12 2008, 23:39 ) *
Ρε μεγαλε γιατι τσαντιζεσαι??? Κοιτα να φτιαξετε ομαδα και να μη βριζεστε μεταξυ σας και μετα μιλα!!

Και ναι 5 παικτες εκαναν μ......ο την ομαδα σας,σας τιμα αυτο????

Μιλα καλυτερα...Κ χαλαρωσε,προβλημα μαζι σου δεν εχω.Γατακια μπορει να εισαστε,ξερεις ποσες νυχιες εχω?Πιο πολλες απο οταν γ......ω την λυκαινα μου(ειναι λυσασμενη).Ειχες μιλησει για διαιτησια σε πηγε μια χαρα...
^koukouroukou8^
QUOTE(ns9 @ Mar 13 2008, 01:43 ) *
Καταρχην,μη μου πεις οτι μας ευνοησε η διατησια μεταξυ μας!
Οσο για την αποβολη,πανω στη φαση εγινε,ποσα τετοια εχουν συμβει και δεν εχει δωσει τπτ ο διατητης??
οχι στο μεταξυ μας,γενικα μιλαω!
Οσο για τα ανυπαρκτα σφυριγματα,γενικα στα παιχνιδια μας φορτωνουν με φαουλ που μονο αυτοι βλεπουν.

Να, το λες και μόνος σου....Λες ο Σ.Ε.Δ.ΚΑ να σας έχει άχτι? Αυτά είναι μικρότητες... Λες ο Νικηφόρος να έπερνε τα παιχνίδια κάτω από το τραπέζι και στο μεταξύ μας παιχνίδι να το έχασε στο τέλος με οτι έγινε σε κεινο το παιχνίδι?? Μήπως σε μια τελική τα φάουλ δεν είναι και τόσο ανύπαρκτα? Όσο για την πάσα χαχαχαχα...ςραία πάσα φίλε μου!!!
ns9
QUOTE(xoxli44 @ Mar 13 2008, 01:47 ) *
Μιλα καλυτερα...Κ χαλαρωσε,προβλημα μαζι σου δεν εχω.Γατακια μπορει να εισαστε,ξερεις ποσες νυχιες εχω?Πιο πολλες απο οταν γ......ω την λυκαινα μου(ειναι λυσασμενη).Ειχες μιλησει για διαιτησια σε πηγε μια χαρα...



δεν νομιζω να με ευνοησε αν εννοεις αυτο..αν δεις το αρχικο μου σχολιο,ειπα οτι ηταν κακοι και για τις δυο ομαδες.. ειδικα η γυναικα σε μια φαση (χαχαχα) γινονται βηματα απο το 4 νομιζω και της το λεμε και γυρναει και λεει,ναι ηταν αλλα δεν προλαβα να το σφυριξω..χαχα

τελωσπαντων..να σου πω,ποσες ανεβαινουν κατευθειαν και ποσες μπαραζ?
^koukouroukou8^
QUOTE(ns9 @ Mar 13 2008, 01:53 ) *
δεν νομιζω να με ευνοησε αν εννοεις αυτο..αν δεις το αρχικο μου σχολιο,ειπα οτι ηταν κακοι και για τις δυο ομαδες.. ειδικα η γυναικα σε μια φαση (χαχαχα) γινονται βηματα απο το 4 νομιζω και της το λεμε και γυρναει και λεει,ναι ηταν αλλα δεν προλαβα να το σφυριξω..χαχα

τελωσπαντων..να σου πω,ποσες ανεβαινουν κατευθειαν και ποσες μπαραζ?

Ελπίζω μόνο να κάνατε ένσταση γιατί σας πηγε γούρι η τελευταία!!!
ns9
QUOTE(^koukouroukou8^ @ Mar 13 2008, 01:59 ) *
Ελπίζω μόνο να κάνατε ένσταση γιατί σας πηγε γούρι η τελευταία!!!


καλα χαλαρωσε τωρα.
xoxli44
QUOTE(ns9 @ Mar 12 2008, 23:53 ) *
δεν νομιζω να με ευνοησε αν εννοεις αυτο..αν δεις το αρχικο μου σχολιο,ειπα οτι ηταν κακοι και για τις δυο ομαδες.. ειδικα η γυναικα σε μια φαση (χαχαχα) γινονται βηματα απο το 4 νομιζω και της το λεμε και γυρναει και λεει,ναι ηταν αλλα δεν προλαβα να το σφυριξω..χαχα

τελωσπαντων..να σου πω,ποσες ανεβαινουν κατευθειαν και ποσες μπαραζ?

Δεν γνωριζω.ΟΤΑΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΕΧΟΥΝ 3 το 14 κ 2 το 4 ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ τι να μου πεις?Νικησατε oπως νικησατε αλλα λυκοι δεν ειστε.Λυκοι ειναι μονο οι minne1-sm.gif κ οι SAINTS!
^koukouroukou8^
QUOTE(ns9 @ Mar 13 2008, 02:00 ) *
καλα χαλαρωσε τωρα.

Την είπες και ησύχασες, ε?? 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif

ΚΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΑΝΑΒΕΙ...... 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
ns9
QUOTE(^koukouroukou8^ @ Mar 13 2008, 02:03 ) *
Την είπες και ησύχασες, ε?? 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif

ΚΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΑΝΑΒΕΙ...... 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif



ρε μεγαλε γιατι τοσα νευρα??
παλι τα δυο μας θα μετρηθουμε τελευταια αγωνιστικη! ελατε να μας κερδισετε εκει αν ειστε μαγκες!

ασχετο..το 14 ειναι το play maker το 15χρονο? γαμω τους παιχτες για την ηλικια του!
^koukouroukou8^
QUOTE(ns9 @ Mar 13 2008, 02:09 ) *
ρε μεγαλε γιατι τοσα νευρα??
παλι τα δυο μας θα μετρηθουμε τελευταια αγωνιστικη! ελατε να μας κερδισετε εκει αν ειστε μαγκες!

ασχετο..το 14 ειναι το play maker το 15χρονο? γαμω τους παιχτες για την ηλικια του!

το 6 φοράει φίλος. και ειναι 15 ναι....κανε υπομονή και θα δεις που θα φτάσει...
xoxli44
QUOTE(ns9 @ Mar 13 2008, 00:09 ) *
ρε μεγαλε γιατι τοσα νευρα??
παλι τα δυο μας θα μετρηθουμε τελευταια αγωνιστικη! ελατε να μας κερδισετε εκει αν ειστε μαγκες!

ασχετο..το 14 ειναι το play maker το 15χρονο? γαμω τους παιχτες για την ηλικια του!

Νουμερακι εσυ?
ns9
QUOTE(^koukouroukou8^ @ Mar 13 2008, 02:11 ) *
το 6 φοράει φίλος. και ειναι 15 ναι....κανε υπομονή και θα δεις που θα φτάσει...


πολυ καλος,στην ηλικια του,παγκο τριβαμε στο αντρικο και αυτος παιζει βασικος..
να τον προσεχετε!
αντε καληνυχτα και να χαλαρωσουμε,κουβεντουλα κανουμε να περναει η ωρα,τα λεμε
^koukouroukou8^
QUOTE(xoxli44 @ Mar 13 2008, 02:11 ) *
Νουμερακι εσυ?

Κρίμα δεν απάντησε....
ns9
QUOTE(^koukouroukou8^ @ Mar 13 2008, 02:19 ) *
Κρίμα δεν απάντησε....


9
xoxli44
QUOTE(^koukouroukou8^ @ Mar 13 2008, 00:11 ) *
το 6 φοράει φίλος. και ειναι 15 ναι....κανε υπομονή και θα δεις που θα φτάσει...

Ο μικρος δειχνει οτι εχει κ μυαλο κ προσωντα...Καλο θα του εκανε να ειχε κ λιγο ανταγωνισμο σε προπονιση κ παιχνιδια,γιατι η αληθεια ειναι πως δεν εχει βρει καλους αντιπαλους ασους σε ολα τα ματσακια...
xoxli44
QUOTE(ns9 @ Mar 13 2008, 00:19 ) *
9

Λιγη ενδυναμωση ακομα κ για την Γ'.
xoxli44
QUOTE(xoxli44 @ Mar 13 2008, 00:23 ) *
Λιγη ενδυναμωση ακομα κ για την Γ'.

Ο ασος που χατε παλια(3χρονια) παιζει πουθενα?
ns9
QUOTE(xoxli44 @ Mar 13 2008, 02:23 ) *
Λιγη ενδυναμωση ακομα κ για την Γ'.



τι εννοεις?
xoxli44
QUOTE(ns9 @ Mar 13 2008, 00:26 ) *
τι εννοεις?

You need...
ns9
QUOTE(xoxli44 @ Mar 13 2008, 02:28 ) *
You need...



ναι ευκολο το'χεις ..biggrin.gif
την δαφνη θα την παρετε?
^koukouroukou8^
QUOTE(xoxli44 @ Mar 13 2008, 02:28 ) *
You need...

Άυριο μου φαίνεται θα φάμε κράξιμο από τους φορουμαρχες....χαχαχαχαχα Συνεχόμενα post.....
ns9
QUOTE(^koukouroukou8^ @ Mar 13 2008, 02:33 ) *
Άυριο μου φαίνεται θα φάμε κράξιμο από τους φορουμαρχες....χαχαχαχαχα Συνεχόμενα post.....


πως ανεβαινω επιπεδο ρε?μου την σπαει το rookie! χαχαχαχαχα
xoxli44
QUOTE(ns9 @ Mar 13 2008, 00:33 ) *
ναι ευκολο το'χεις ..biggrin.gif
την δαφνη θα την παρετε?

Το χρειζεστε οσο κ εμεις...Γατακι εχω νυχια μεχρι κ στην μυτη...
^koukouroukou8^
QUOTE(xoxli44 @ Mar 13 2008, 02:37 ) *
Το χρειζεστε οσο κ εμεις...Γατακι εχω νυχια μεχρι κ στην μυτη...

Μα καλά και όταν την σκαλίζεις δεν σε ενοχλεί....χαχαχαχα άκου εκεί μέχρι και στη μύτη!
ns9
QUOTE(xoxli44 @ Mar 13 2008, 02:37 ) *
Το χρειζεστε οσο κ εμεις...Γατακι εχω νυχια μεχρι κ στην μυτη...



Λυκοι ειπαμε..οχι τιποτα αλλο,δεν θα σε πιστευει και η γκομενα! χαχα!
αντε καληνυχτα μαγκες,τα λεμε
xoxli44
QUOTE(^koukouroukou8^ @ Mar 13 2008, 00:33 ) *
Άυριο μου φαίνεται θα φάμε κράξιμο από τους φορουμαρχες....χαχαχαχαχα Συνεχόμενα post.....

Απο τους φορουμαρχες λες...Παντως ΟΙ ΑΓΙΟΙ θα φανε κραξιμο απο τους γνωστους ''εχθρους'' κ τους ''ρουφιανους''.
xoxli44
QUOTE(^koukouroukou8^ @ Mar 13 2008, 00:40 ) *
Μα καλά και όταν την σκαλίζεις δεν σε ενοχλεί....χαχαχαχα άκου εκεί μέχρι και στη μύτη!

Ειναι εξωτερικη γρατζουνια,οχι στο ρουθουνι.
xoxli44
QUOTE(ns9 @ Mar 13 2008, 00:41 ) *
Λυκοι ειπαμε..οχι τιποτα αλλο,δεν θα σε πιστευει και η γκομενα! χαχα!
αντε καληνυχτα μαγκες,τα λεμε

ΓΑΤΑΚΙ ειπαμε κ δεν αλλαζει,εκτος αν παρεις μεταγραφη.Απο λυκο θα ειχα βαρυτατα τραυματα με ανεπανορθωτες σωματικες βλαβες...Κ για να καταλαβεις οτι δεν εισαι λυκος οι λυκοι το βραδυ δεν κοιμουνται....Καληνυχτα Pusy Cat...
basketman
με τοσα τετραποδα μου ηρθε η διαθεση να τραγουδησω.

Ψιτ , γατουλα σε εχω βαλει στο ματι , θα σου κανω οτι κανουν στις γατουλες οι γατοι smiley.gif

Να πω και κατι σοβαρο.Δυστυχως το επιπεδο των διαιτητων σε αυτη την κατηγορια ειναι αρκετα χαμηλο πολλα λαθος σφυριγματα τα οποια επηρεαζουν αποτελεσματα ,ομως πιστευω οτι τα περισσοτερα ειναι λογω ανικανοτητας και απειριας
Τωρα φυσικο ειναι καποιοι να γνωριζουν και αρκετο κοσμο και να παιρνουν και το σπρωξιματακι τους (εχω πει για ποιους λεω παλιοτερα)Αλλα δεν χρειαζεται να κολαμε σε αυτο ,δεν υπαρχει περιπτωση να αλλαξει κατι 'η να τιμωρηθει καποιος διαιτητης.

Και κατι ακομα για τις εδρες,εγω πιστευω οτι απο τις καλυτερες εδρες σε θεμα υποστηριξης απο κοσμο εχουν οι Αγιοι ,ο Διαγορας και η Λυκοβρυση.Και αφου εχουν κοσμο καλα κανουν και το εκμεταλευονται.Τωρα παλι Εσεις των Αγιων γιατι διαμαρτυρεσται οταν σε καθε εντος εδρας αγωνα εχετε 20-30-50-100(οσους τελος παντων εχετε) που φωναζουν βριζουν και προσπαθουν να επηρρεασουν το παιχνιδι.Και για να μην παρεξηγηθω καλα κανετε και εχετε κοσμο στην εδρα σας και μακαρι να ερχοταν να σας στηριξει και στα εκτος απλως μην κατακρινετε και τις αλλες ομαδες που κανουν το ιδιο rolleyes.gif



Lastixoman & master εμαθα χθες μαγεψατε παλι ,Μπραβο Boys evilmonkey.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.