Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketforum Awards 2009 - Η ψηφοφορια (part 1)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
benchwarmer
Για οικονομια χωρου, εβαλα καποια πολλ μαζεμενα.
Η επιλογη λευκο, υπαρχει εαν καποιος δεν θελει να ψηφισει σε ολες τις κατηγοριες.
Giorgos#4
Ψηφισα 1.rankin
2.A&K(εναλλακτικη mrproedros γιατι βαζει μονο βιντεο) smiley.gif
3.suspect κυριως για καποια off topic αρθρα
Air Kef
1. Ωραίος ρε benchwarmer. Πολύ καλή δουλειά.
2. Έχω την εντύπωση ότι το σωστό είναι most (un)predictable poster και οχι predicted. Aν έχω δίκιο να μου πείτε να το αλλάξω. smile.gif
Giorgos#4
QUOTE(Air Kef @ Dec 29 2009, 14:39 ) *
1. Ωραίος ρε benchwarmer. Πολύ καλή δουλειά.
2. Έχω την εντύπωση ότι το σωστό είναι most (un)predictable poster και οχι predicted. Aν έχω δίκιο να μου πείτε να το αλλάξω. smile.gif



Eχεις δικιο πρεπει να ειναι predictable(=προβλεψιμος) και unpredictable
benchwarmer
Το προφισιενσυ μου μεσα tongue.gif

Προφανως και ειναι (un)predictable stypid.gif

*Αυτο με την ημερομηνια ληξης, γινεται καπως??
suspect
οντως πολυ ωραιο το lay out του διαγωνισμου, ευγε για τη συλληψη και τη σχεδιαση.

ευχαριστω για τη δευτερη θεση, αλλα χμμμμ, ξερω θα βαρατε ολοι μαζι, αλλα μηπως καποιος καλος ανθρωπος μπορει να μου εξηγησει τι σημαινει ακριβως αυτο το Most Unpredicted Poster ?

panagiotisTheDream
QUOTE(suspect @ Dec 30 2009, 02:26 ) *
αλλα μηπως καποιος καλος ανθρωπος μπορει να μου εξηγησει τι σημαινει ακριβως αυτο το Most Unpredicted Poster ?


Καλημέρα.
Most predictable = ο πιο προβλέψιμος πόστερ και most unpredictable = ο πιο μη προβλέψιμος.
smile.gif
colonel gomelsky
Λοιπόν: ΑΖ1980 για μβπ (ήμουν ανάμεσα σε ΑΖ και Παρισινό), μππ ο Air and King και mup ο Don-basketblog
Flash
Άντε πάρτε και τις δικές μου:

-ΝΒΑholic για MVP. Κανονικά δε θα έπρεπε εφόσον το μισό χρόνο ήταν φαντάρος αλλά πραγματικά θεωρώ τη συνεισφορά του στο φόρουμ τόσο μεγάλη που δεν μπορώ να ψηφίσω κάποιον άλλο (είναι ο Ανδρέας Παπανδρέου μου ένα πράγμα smiley.gif).

-Omar little ευκολάκι για most unpredictable. Τα posts του χαρακτηρίζονται από ένα οξύ πνεύμα με φλεγματικό χιούμορ. Γουστάρω!
ComingUpRoses
ας πω και εγω ... εχω καιρο στο φορουμ (και απο προηγουμενο acc rolleyes.gif (το'πα και οτι γινει (μιλαμε για 2007 εποχες tongue.gif) ... οποτε κατι ξερω (^_*) ...

1. NBAholic
2. Air and king
3. Suspect blink.gif
apkat
Για πες το username του αλλου account..
Pierce
πρεπει να ειναι 5-6 , με τελευταιο το мя лiTнoидS  tongue.gif
ComingUpRoses
οχι και 5-6 ... 2 ειναι ... pfff δεν μπορω να ξεφυγω! biggrin.gif ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.