Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Εβίνα Μάλτση
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Live strong
Δεν μπήκε με το δεξί το φετινό πρωτάθλημα για την Εβίνα Μάλτση…μια και τη βρήκε με κάταγμα κόπωσης.
Μετά το δεύτερο παιχνίδι της φετινής χρονιάς, αποδείχτηκε τελικά ότι οι πόνοι που ένιωθε κατά τη διάρκεια και μετά τους προκριματικούς για το Ευρωμπάσκετ, ήταν από κάταγμα κόπωσης. Το σίγουρο είναι ότι θα παραμείνει εκτός γηπέδου για τουλάχιστον δυο μήνες.
Ευχόμαστε περαστικά ταχεία ανάρρωση και επιστροφή στους αγώνες! smile.gif
froso
QUOTE(Live strong @ Oct 20 2006, 09:19 AM) *
Δεν μπήκε με το δεξί το φετινό πρωτάθλημα για την Εβίνα Μάλτση…μια και τη βρήκε με κάταγμα κόπωσης.
Μετά το δεύτερο παιχνίδι της φετινής χρονιάς, αποδείχτηκε τελικά ότι οι πόνοι που ένιωθε κατά τη διάρκεια και μετά τους προκριματικούς για το Ευρωμπάσκετ, ήταν από κάταγμα κόπωσης. Το σίγουρο είναι ότι θα παραμείνει εκτός γηπέδου για τουλάχιστον δυο μήνες.
Ευχόμαστε περαστικά ταχεία ανάρρωση και επιστροφή στους αγώνες! smile.gif
και σα να μην έφτανε αυτό, οι υπεύθυνοι της ομάδας της, θέλουν να διακόψουν το συμβόλαιο της.Οπότε αν δε τα βρούνε υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να επιστρεψει Ελλάδα για το διάστημα της αποθεραπείας της και να ξανα-αναζητήσει ομάδα απο την αρχή...
Μεγάλη ατυχία τη στιγμή που είχε κάνει καλή μεταγραφή.Ακόμα δεν είχε προσαρμοστεςί όπως θα ήθελε στην ομάδα της, αλλά ήταν θέμα χρόνου..
diama13
Να ρωτησω κατι..??σε ποια ομαδα παιζει η εβινα?και με την εθνικη τι θα γινει??
Live strong
QUOTE(diama13 @ Oct 20 2006, 04:15 PM) *
Να ρωτησω κατι..??σε ποια ομαδα παιζει η εβινα?και με την εθνικη τι θα γινει??


Παίζει στη γαλλική Μπούρζ.
Με την Εθνική δε νομίζω ότι θ αλλάξει κάτι! Θα επανέρθει στα καθήκοντα της σε κανένα δυο μήνες! Η Εθνική επί του παρόντος δεν τη χρειάζεται smile.gif
trefoil 13
Κρίμα...
Το ίδιο πράγμα δεν είπαν ότι έπαθε και η Κωστάκη και έχασε τα προκριματικά;
ΜΑΛΤΣΗ ΨΥΧΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ!
liolias
Περαστικα στην κοπελια.Μακαρι να επιστρεψει γρηγορα στο παρκε.
trefoil 13
QUOTE(froso @ Oct 20 2006, 04:27 PM) *
και σα να μην έφτανε αυτό, οι υπεύθυνοι της ομάδας της, θέλουν να διακόψουν το συμβόλαιο της.Οπότε αν δε τα βρούνε υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να επιστρεψει Ελλάδα για το διάστημα της αποθεραπείας της και να ξανα-αναζητήσει ομάδα απο την αρχή...
Μεγάλη ατυχία τη στιγμή που είχε κάνει καλή μεταγραφή.Ακόμα δεν είχε προσαρμοστεςί όπως θα ήθελε στην ομάδα της, αλλά ήταν θέμα χρόνου..

Να γυρίσει Ελλάδα και να αγωνιστεί μετά την αποθεραπεία της αποκλείεται ε; unsure.gif
Το δελτίο της στον Παναθηναικό δεν θα είναι λογικά; Άρα δεν θα μπορεί να μπει στην μέση της σεζόν; Λέω εγώ τώρα, μην παρεξηγείτε...
froso
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 20 2006, 11:13 PM) *
Να γυρίσει Ελλάδα και να αγωνιστεί μετά την αποθεραπεία της αποκλείεται ε; unsure.gif
Το δελτίο της στον Παναθηναικό δεν θα είναι λογικά; Άρα δεν θα μπορεί να μπει στην μέση της σεζόν; Λέω εγώ τώρα, μην παρεξηγείτε...


Σαν ανέκδοτο ακούστηκε αυτό trefoil 13!! Η Μάλτση έχει δηλώσει ότι σε ελληνική ομάδα θα επιστρέψει στα 35 της!
Τελικά η ομάδα της ψαχνει παίχτρια να αντικαταστήσει την Εβίνα για το διάστημα της απουσίας της. Δε θα λυθεί το συμβόλαιό της. Θα παραμείνει στη Γαλλία και θα επιστρέψει σε αγωνιστικούς ρυθμούς όταν γίνει καλά.
Θετική εξέλιξη η οποία χαροποίησε την Εβίνα ιδιαίτερα που γλίτωσε την αναζήτηση ομάδας στα μέσα της περιόδου!
trefoil 13
QUOTE(froso @ Oct 23 2006, 01:38 PM) *
Σαν ανέκδοτο ακούστηκε αυτό trefoil 13!! Η Μάλτση έχει δηλώσει ότι σε ελληνική ομάδα θα επιστρέψει στα 35 της!

Καλά ντε... η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία...
Tafos toy indoy
αν γινει το απιστευτο που το απευχομαι για την εβινα ναι μονο στον παο μπορει να παιξει...αλλα δεν ξερω αν ακομη την δηλωνει ο παο!
trefoil 13
QUOTE(Tafos toy indoy @ Oct 25 2006, 01:19 AM) *
αν γινει το απιστευτο που το απευχομαι για την εβινα ναι μονο στον παο μπορει να παιξει...αλλα δεν ξερω αν ακομη την δηλωνει ο παο!

Δεν είπα ότι εγώ εύχομαι κάτι άσχημο για την κοπέλα. Αλλά στο βάθος του μυαλού μου την σκέφτομαι ξανά στα πράσινα...
froso
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 25 2006, 12:51 AM) *
Δεν είπα ότι εγώ εύχομαι κάτι άσχημο για την κοπέλα. Αλλά στο βάθος του μυαλού μου την σκέφτομαι ξανά στα πράσινα...

Παιδιά ξεχάστε το..Η κοπέλα θα μείνει Γαλλία στην ομάδα της
diama13
Καλημερα,να ρωτησω κατι?παιχνιδι της εθνικης γυναικων ξανα? blove.gif
trefoil 13
QUOTE(diama13 @ Oct 25 2006, 04:59 PM) *
Καλημερα,να ρωτησω κατι?παιχνιδι της εθνικης γυναικων ξανα? blove.gif

24 Σεπτεμβρίου που ξεκινάει το Ευρωμπάσκετ στο Κιέτι ο επόμενος επίσημος αγώνας. Νωρίτερα θα υπάρχουν φιλικά...
Tafos toy indoy
θα ξαναρθει στον παο,μην ανυσηχεις...
noumero6
φυσικά θα ξαναπαίξει στον ΠAO... στα 35 της!
trefoil 13
QUOTE(noumero6 @ Oct 28 2006, 07:45 PM) *
φυσικά θα ξαναπαίξει στον ΠAO... στα 35 της!

Ποια ομάδα υποστηρίζεις κοπέλα μου;
Πάντως στην ομάδα που υποστηρίζεις δεν πρόκειται να έρθει ποτέ!
womanplayer
QUOTE(diama13 @ Oct 25 2006, 05:59 PM) *
Καλημερα,να ρωτησω κατι?παιχνιδι της εθνικης γυναικων ξανα? blove.gif


Τα Χριστουγεννα εχει τουρνουα η εθνικη γυναικων στην Ιταλια ,
basket4
QUOTE(womanplayer @ Nov 1 2006, 06:06 PM) *
Τα Χριστουγεννα εχει τουρνουα η εθνικη γυναικων στην Ιταλια ,


κανενα φιλικο στην Ελλαδα θα κανουν?να παμε να τις δουμε? 77.gif
womanplayer
οχι η εθνικη τα χριστουγεννα δεν εχει τουρνουα στην Ελλαδα

απο εγκυρες πηγες ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif sleep.gif sleep.gif sleep.gif unsure.gif unsure.gif
Η Εβινα ΜΑλτση αρχισε ηδη τρεξιμο και σε 3 βδομαδες θα ειναι ετοιμη να αγωνιστει
αντε καλα επιστροφη ,να ειναι γερη και σιδερενια! bball.gif bball.gif bball.gif smile.gif
trefoil 13
QUOTE(womanplayer @ Nov 8 2006, 12:27 AM) *
οχι η εθνικη τα χριστουγεννα δεν εχει τουρνουα στην Ελλαδα

Κρίμα...

QUOTE(womanplayer @ Nov 8 2006, 12:27 AM) *
απο εγκυρες πηγες ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif sleep.gif sleep.gif sleep.gif unsure.gif unsure.gif
Η Εβινα ΜΑλτση αρχισε ηδη τρεξιμο και σε 3 βδομαδες θα ειναι ετοιμη να αγωνιστει
αντε καλα επιστροφη ,να ειναι γερη και σιδερενια! bball.gif bball.gif bball.gif smile.gif

+1!
womanplayer
+1????????????? huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif
trefoil 13
QUOTE(womanplayer @ Nov 9 2006, 12:23 AM) *
+1????????????? huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif

Τι είπα πάλι;;; sad.gif
dizzy_fingers
Τίποτα, την απορία της εξέφρασε.

Το "+1", womanplayer το γράφει κάποιος όταν συμφωνεί με κάποιον άλλον (όχι, δεν είναι αποτέλεσμα σε στοίχημα tongue.gif).
trefoil 13
QUOTE(dizzy_fingers @ Nov 9 2006, 07:20 PM) *
Τίποτα, την απορία της εξέφρασε.

Το "+1", womanplayer το γράφει κάποιος όταν συμφωνεί με κάποιον άλλον (όχι, δεν είναι αποτέλεσμα σε στοίχημα tongue.gif).

Ουφ... Και λέω, πάλι παρεξήγηση θα έχουμε...
dizzy_fingers
Χεχε...δε σε αδικώ... biggrin.gif
womanplayer
QUOTE(dizzy_fingers @ Nov 9 2006, 09:20 PM) *
Τίποτα, την απορία της εξέφρασε.

Το "+1", womanplayer το γράφει κάποιος όταν συμφωνεί με κάποιον άλλον (όχι, δεν είναι αποτέλεσμα σε στοίχημα tongue.gif).


Καταρχην δεν ειμαι τυπος που παρεξηγω ευκολα< αλλα αλλοσ εχει την μυγα..... τελοςπαντων> απλα δεν ηξερα τι σημαινει παλι καλα που υπαρχει και ο dizzy peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif
tsops
QUOTE(Tafos toy indoy @ Nov 27 2006, 10:31 PM) *
ΜΑΛΤΣΗ ΜΑΛΤΣΗ...... ΤΟΥΣ ΜΑΛΤΣΗ!!!


Χαλάρωσε Ταφε, το έσβησα το Ποστ σου γιατί δεν επιτρέπονται τέτοια εδώ...μη ξεχνάς ότι γράφουν και μικρά παιδιά...σεβασμός
Tafos toy indoy
τεσπα,ισος να χεις και δικιο...
FC3
QUOTE(tsops @ Nov 27 2006, 11:58 PM) *
Χαλάρωσε Ταφε, το έσβησα το Ποστ σου γιατί δεν επιτρέπονται τέτοια εδώ...μη ξεχνάς ότι γράφουν και μικρά παιδιά...σεβασμός

Συμφωνώ κι εγώ μαζί σου tsops... Δε χρειάζεται να χρησιμοποιούμε άσχημες εκφράσεις, καλό θα ήταν να μιλάμε κόσμια Τάφε. Μπόρεις να πεις ό,τι θές αρκεί να έχεις τον τρόπο να το πεις wink.gif
froso
Παιδιά μπορουμε να μπαίνουμε στο http://www.fibaeurope.com/ να ψηφίζουμε όσες φορές μπορούμε την Εβίνα να μπει στις all stars και όποια βγει πρώτη σε συμμετοχές θα είναι και η mvp!!!!!!!Ψηφίστε παιδιάαααααα biggrin.gif
froso
Επίσης δεν ξέρω αν έχει γραφτεί πουθενά αλλού αλλά δείτε και αυτό www.evanthia-maltsi.com το επίσημο site της Εβίνας όπως το έφτιαξαν οι fans της του εξωτερικού!
Υπενθυμίζω, μπαίνετε να ψηφίζετε!!!!!www.fibaeurope.com !!!!
basket4
QUOTE(froso @ Dec 7 2006, 03:56 PM) *
Επίσης δεν ξέρω αν έχει γραφτεί πουθενά αλλού αλλά δείτε και αυτό www.evanthia-maltsi.com το επίσημο site της Εβίνας όπως το έφτιαξαν οι fans της του εξωτερικού!
Υπενθυμίζω, μπαίνετε να ψηφίζετε!!!!!www.fibaeurope.com !!!!


πολυ καλο το site!!!για το all star τωρα που λες,εκει που λεει guard στο others players κατω κατω εχουν και την Αναστασια Κωστακη!δυστυχως ομως μπορεις να ψηφιζεις μια φορα καθε μερα απο οτι καταλαβα...!!!μακαρι να παμε και οι 2 παιχτριες!
froso
QUOTE(basket4 @ Dec 7 2006, 01:09 PM) *
πολυ καλο το site!!!για το all star τωρα που λες,εκει που λεει guard στο others players κατω κατω εχουν και την Αναστασια Κωστακη!δυστυχως ομως μπορεις να ψηφιζεις μια φορα καθε μερα απο οτι καταλαβα...!!!μακαρι να παμε και οι 2 παιχτριες!

Έτσι ακριβώς!Τις ψήφισα και τις 2!Μια φορά κάθε μέρα και ότι προλάβουμε!!
basket4
QUOTE(froso @ Dec 7 2006, 05:23 PM) *
Έτσι ακριβώς!Τις ψήφισα και τις 2!Μια φορά κάθε μέρα και ότι προλάβουμε!!


ετσι μππραβο..αντε..να ψηφιζουμε ολοι απο μια φορα και τις 2 καθε μερα!!!!αν δεν τις ψηφισουμε εμεις τοτε ποιος? smile.gif biggrin.gif tongue.gif bball.gif blove.gif 41.gif 69.gif laugh.gif peace.gif rolleyes.gif shot.gif w00t.gif cool.gif wink.gif icon_wave.gif
trefoil 13
Την ψήσισα για ολ σταρ εννοείται!
Αλλά στο σάιτ της δεν αναφέρει πουθενά σε ποια ομάδα έπαιζε στην Ελλάδα... sad.gif
froso
QUOTE(trefoil 13 @ Dec 7 2006, 05:17 PM) *
Την ψήσισα για ολ σταρ εννοείται!
Αλλά στο σάιτ της δεν αναφέρει πουθενά σε ποια ομάδα έπαιζε στην Ελλάδα... sad.gif

smile.gif Το site έχει δημιουργηθεί από φίλους της Bourges και γι αυτό μάλλον δεν υπάρχει αναφορά στις ελληνικές ομάδες. Αν θες μπορείς να τους στείλεις mail και να τους ενημερώσεις σχετικά, ώστε να γράψουν και για τον ΠΑΟ, ΜΕΝΤ κλπ
froso
Οσο για τις ελληνικές ομάδες το γραφει το site στο news-records οπότε trefoil13 είμαστε οκ!!
x3cutive
http://www.bourgesbasket.com/saison_2006-2...06-12-07_dh.htm
kalhmera, beite edw na deite k to nikhthrio triponto ths evinas. ta gallika gia opoion den 3erw agnohste ta tongue.gif
froso
Για τους πολύ φανατικούς της Μάλτση, μου διεμήνυσε μέσω της κολλητής της να σας πω τα ακόλουθα ¨Αμα παίξεις στον Παναθηναικό δε μπορείς να υποστηρίξεις άλλη ομάδα, είναι ιός!!!!!!¨ Επίσης λέει "Θα ήθελα να κλείσω την καριέρα μου εκεί (στον ΠΑΟ δηλαδή).Τώρα το πότε δεν το ξέρω..¨
Τάδε έφη Εβίνα Μάλτση...Οι πολύ φανατικοί απολαύστε...
www.evanthia-maltsi.com
trefoil 13
QUOTE(froso @ Dec 8 2006, 10:59 AM) *
Οσο για τις ελληνικές ομάδες το γραφει το site στο news-records οπότε trefoil13 είμαστε οκ!!

biggrin.gif

QUOTE(x3cutive @ Dec 8 2006, 11:19 AM) *
http://www.bourgesbasket.com/saison_2006-2...06-12-07_dh.htm
kalhmera, beite edw na deite k to nikhthrio triponto ths evinas. ta gallika gia opoion den 3erw agnohste ta tongue.gif

Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν κατάφερα να το δω...

QUOTE(froso @ Dec 8 2006, 03:33 PM) *
Για τους πολύ φανατικούς της Μάλτση, μου διεμήνυσε μέσω της κολλητής της να σας πω τα ακόλουθα ¨Αμα παίξεις στον Παναθηναικό δε μπορείς να υποστηρίξεις άλλη ομάδα, είναι ιός!!!!!!¨ Επίσης λέει "Θα ήθελα να κλείσω την καριέρα μου εκεί (στον ΠΑΟ δηλαδή).Τώρα το πότε δεν το ξέρω..¨
Τάδε έφη Εβίνα Μάλτση...Οι πολύ φανατικοί απολαύστε...
www.evanthia-maltsi.com

Μακάρι κάποια μέρα να την δω στα πράσινα γιατί δυστυχώς δεν την είχα προλάβει... Ένα ματς είχα δει όλο κι όλο όσο ήταν στην τριφυλλάρα και αυτό ήταν την τελευταία της χρονιά που ήταν τραυματισμένη... sad.gif
Tafos toy indoy
φροσω μου και μεις την περιμενουμε,αλλα εγω δεν θελω να γυρισει ετσι,σε αυτον τον παο!εχω αλλα ονειρα για την εβινα και τον παο....
~AND1~
QUOTE(liolias @ Oct 20 2006, 08:08 PM) *
Περαστικα στην κοπελια.Μακαρι να επιστρεψει γρηγορα στο παρκε.
froso
QUOTE(Tafos toy indoy @ Dec 21 2006, 09:50 PM) *
φροσω μου και μεις την περιμενουμε,αλλα εγω δεν θελω να γυρισει ετσι,σε αυτον τον παο!εχω αλλα ονειρα για την εβινα και τον παο....

Έχεις δίκιο και άλλωστε νομίζω πως ο λόγος που φεύγουνε εκτός οι παίχτριες είναι σε ένα βαθμό και η επικρατούσα κατάσταση στην Ελλάδα..Πέρα βέβαια από τα όνειρα και τις προσωπικές τους φιλοδοξίες για καριερα στην Ευρώπη
Μακάρι να βελτιωθεί η κατάσταση σε όλες τις ομάδες..
trefoil 13
Εγώ να ενημερώσω ότι σε λίγες μέρες ανοίγει στο σάιτ της Μάλτση το φόρουμ το οποίο θα είναι σε γαλλικά και αγγλικά! Όσοι φαν της, θα μπορούν να ποστάρουν κι εκεί!
trefoil 13
Μόλις πήρα μέιλ ότι άνοιξε το φόρουμ στο σάιτ της Εβίνας!
Πατήστε εδώ!
mikri prasini ollandeza
Όλα καλά και όλα ωραία στο site της, δε λέω(σε αντίθεση με της Κωστάκης που είνα υπό κατασκευή ακόμα..).Αλλά...κοίτα τις φώτος πως τις έχουν:
http://evanthia-maltsi.com/Photos/photo%20...is%20final.html
δες στην πρώτη σειρά την δεξιά-δεξιά!
trefoil 13
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jan 3 2007, 12:58 PM) *
Όλα καλά και όλα ωραία στο site της, δε λέω(σε αντίθεση με της Κωστάκης που είνα υπό κατασκευή ακόμα..).Αλλά...κοίτα τις φώτος πως τις έχουν:
http://evanthia-maltsi.com/Photos/photo%20...is%20final.html
δες στην πρώτη σειρά την δεξιά-δεξιά!

Μια χαρά είναι! Σε μια φωτό θα κολλήσουμε;
Άσε που έχουν βάλει και φωτό της με την πράσινη φανέλα!
mikri prasini ollandeza
ε τότε υποκλίνομαι και αφήνω....
basket4
στο site της fibaeurope γινεται ψηφοφορια για τον καλυτερο παιχτη/παιχτρια και για τον καλυτερο/καλυτερη νεος/νεα παιχτρια.

στις καλυτερες παιχτριες υπαρχει και η Εβινα Μαλτση..οποτε παμε για ψηφο...

(στους νεους ανδρες υπαρχει και ο σχορτσιανητης)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.