Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΜΕ ΜΕΤΟΙΚΗΣΗ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
viva_10
Γεια σας! Αν γνωρίζετε άτομα τα οποία ενδιαφέρονται για μεταγραφή λόγω μετοίκησης (Κρήτη) λόγω σπουδών και θα ήθελαν να αγωνιστούν σε ομάδα Α2, παρακαλώ γράψτε ελεύθερα.
Fanatic
Για Ηράκλειο και Ηρόδοτο;
viva_10
Για Ηράκλειο, Ρέθυμνο...και Ηρόδοτο.
Fanatic
Ομάδα Α2 είναι μόνο ο Ηρόδοτος απ΄ότι ξέρω, και γιαυτό ρώτησα για να το σιγουρέψω
viva_10
Ολα καλά!

Αν έχεις κάποια πληροφορία και ενδιαφέρεται κάποιος i'll be happy to hear it. smile.gif tongue.gif
Fanatic
Κάτι για Σταχτιάρη είναι αλήθεια;
viva_10
Αν εννοείς την ψηλή, ζητάει πολλά λεφτα και δεν νομίζω τα Χανιά να μπορούν να τα δώσουν....
Tafos toy indoy
η σταχτιαρη πηγε χιο....
trefoil 13
QUOTE(Tafos toy indoy @ Jul 7 2007, 01:02 AM) *
η σταχτιαρη πηγε χιο....

όχι χίο...
χανιά πήγε...
trefoil 13
QUOTE(Tafos toy indoy @ Jul 7 2007, 01:02 AM) *
η σταχτιαρη πηγε χιο....

όχι χίο...
χανιά πήγε...
trefoil 13
QUOTE(Tafos toy indoy @ Jul 7 2007, 01:02 AM) *
η σταχτιαρη πηγε χιο....

όχι χίο...
χανιά πήγε...
FC3
Χανιά η Σταχτιάρη??? Πώς κι έτσι??? Απ'ότι ξέρω τα Χανιά δεν ανέβηκαν Α2 οπότε θα παίξουν στο τοπικό πρωτάθλημα, έτσι δεν είναι?
trefoil 13
Ωχ! Γιατί το ποστ μου βγήκε 3 φορές..; Νόμιζα ότι δεν είχε εμφανιστεί... ohmy.gif
QUOTE(FC3 @ Jul 7 2007, 02:09 PM) *
Χανιά η Σταχτιάρη??? Πώς κι έτσι??? Απ'ότι ξέρω τα Χανιά δεν ανέβηκαν Α2 οπότε θα παίξουν στο τοπικό πρωτάθλημα, έτσι δεν είναι?

Έτσι άκουσα. Εδώ ήταν να το σταματήσει...
katharoaimo
κρητη πηγε η σταχτιαρη γιατι θελει να παντρευτει κι ολας απ'οτι ακουσα.εχει σχεση καιρο με εναν κρητικο.(δεν το κρυβει,ολοι το ξερουν)
simcoach
Γεια σας!
Αν γνωρίζετε κάποια κοπέλα η οποία ενδιαφέρονται για μεταγραφή λόγω μετοίκησης
για σπουδές στην Θεσσαλονίκη
και θα ήθελε να αγωνιστεί σε ομάδα Α1,
και να κερδιζει και κάτι (ενοίκιο, κοιόχρηστα, χαρτζιλίκι)
παρακαλώ γράψτε εδω
η στο προσωπικο μου email sim_coach@yahoo.com



blove.gif
basket4
QUOTE(simcoach @ Jul 8 2007, 10:24 AM) *
Γεια σας!
Αν γνωρίζετε κάποια κοπέλα η οποία ενδιαφέρονται για μεταγραφή λόγω μετοίκησης
για σπουδές στην Θεσσαλονίκη
και θα ήθελε να αγωνιστεί σε ομάδα Α1,
και να κερδιζει και κάτι (ενοίκιο, κοιόχρηστα, χαρτζιλίκι)
παρακαλώ γράψτε εδω
η στο προσωπικο μου email sim_coach@yahoo.com
blove.gif


εχω περναω καρδιτσα..πιανομαι?? smile.gif
simcoach
από όσο ξέρω πρέπει η χιλιομετρική διαφορά
της κατοικίας σου και της σχολής που περνάς
να είναι 300 χιλιόμετρα

και η μεταγραφή γίνεται χωρίς την συγκατάθεση
του σωματείου του παίκτη,
αλλά μόνο για ομάδες που έχουν
έδρα στην ίδια πόλη με την σχολή που περνάς..
basket4
δηλαδη,εγω τωρα που περναω στην καρδιτσα και μεινω εκει εχω το δικαιωμα να παιξω στην ομαδα της καρδιτσας(της πολης δηλαδη που εχω περασει) χωρις τη συγκαταθεση της ομαδας στην οποια ανηκω τωρα?
αυτο για το 300 χιλιομετρα δεν το καταλαβα.εχει καποια επιδραση στην ομαδα που θα παω λογω σχολης??
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Jul 8 2007, 02:20 PM) *
δηλαδη,εγω τωρα που περναω στην καρδιτσα και μεινω εκει εχω το δικαιωμα να παιξω στην ομαδα της καρδιτσας(της πολης δηλαδη που εχω περασει) χωρις τη συγκαταθεση της ομαδας στην οποια ανηκω τωρα?

Παιδί μου, μαζούτ καις; Ναι, μπορείς να πάρεις μεταγραφή χωρίς την συγκατάθεση της ομάδας. Είναι υποχρεωμένοι να σε δώσουν για όσο σπουδάζεις.

QUOTE(basket4 @ Jul 8 2007, 02:20 PM) *
αυτο για το 300 χιλιομετρα δεν το καταλαβα.εχει καποια επιδραση στην ομαδα που θα παω λογω σχολης??

Εννοεί ότι για να γίνει η μεταγραφή πρέπει το σπίτι σου στην Αθήνα (περίπου..) να απέχει 300 χιλιόμετρα από εκεί που πέρασες. Πάρε ένα μέτρο, βγες στο δρόμο και άρχισε να μετράς αν σου βγαίνουν τα χιλιόμετρα για να πας στην ομάδα που θες! laugh.gif
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 8 2007, 03:01 PM) *
Εννοεί ότι για να γίνει η μεταγραφή πρέπει το σπίτι σου στην Αθήνα (περίπου..) να απέχει 300 χιλιόμετρα από εκεί που πέρασες. Πάρε ένα μέτρο, βγες στο δρόμο και άρχισε να μετράς αν σου βγαίνουν τα χιλιόμετρα για να πας στην ομάδα που θες! laugh.gif


Λογικα θα βγαινουν..αφου μενω εκτος Αθηνας!!χαχα
ξερω οτι θα σου λειψω...μην στεναχωριεσαι ομως!θα ερχομαι να σε βλεπω tongue.gif
viva_10
QUOTE(FC3 @ Jul 7 2007, 12:09 PM) *
Χανιά η Σταχτιάρη??? Πώς κι έτσι??? Απ'ότι ξέρω τα Χανιά δεν ανέβηκαν Α2 οπότε θα παίξουν στο τοπικό πρωτάθλημα, έτσι δεν είναι?



Τα Χανιά θα παίξουν α2 γιατί τελικά έγινε η συνενωση της Χίου με την ακαδημία.
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Jul 8 2007, 03:04 PM) *
ξερω οτι θα σου λειψω...μην στεναχωριεσαι ομως!θα ερχομαι να σε βλεπω tongue.gif

Kαλά, φύγε εσύ και θα προσπαθήσω να αντέξω...!!
stdin
QUOTE(basket4 @ Jul 8 2007, 03:04 PM) *
Λογικα θα βγαινουν..αφου μενω εκτος Αθηνας!!χαχα


βγαίνουν...
Αθήνα-Καρδίτσα είναι 305 χιλιόμετρα!
trefoil 13
QUOTE(stdin @ Jul 8 2007, 08:44 PM) *
βγαίνουν...
Αθήνα-Καρδίτσα είναι 305 χιλιόμετρα!

Τέλεια!

(τώρα είμαι ήσυχη ότι θα την ξεφορτωθούμε αλλά μην της το πείτε!)
basket4
QUOTE(stdin @ Jul 8 2007, 08:44 PM) *
βγαίνουν...
Αθήνα-Καρδίτσα είναι 305 χιλιόμετρα!


να σαι καλα!σε ευχαριστω! biggrin.gif
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 8 2007, 08:59 PM) *
Τέλεια!

(τώρα είμαι ήσυχη ότι θα την ξεφορτωθούμε αλλά μην της το πείτε!)


ετσι εισαι ρε?????σαν δεν ντρεπεσαι!!!!!!τοσα εχω κανει για σενα!!!!και θες να με ξεφορτωθεις???
δεν πειραζει!!!
ξερω οτι σε καποιους θα λειψω πολυ!!!
φυσικα λιγοι θα εχουν και την τυχη να βρεθω πιο κοντα τους...οπως η tatu ενα παραδειγμα!αντε τυχερουλα!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif blove.gif 69.gif laugh.gif peace.gif rolleyes.gif smiley.gif w00t.gif icon_wave.gif
Tatubasketfan
QUOTE(basket4 @ Jul 8 2007, 05:24 PM) *
ετσι εισαι ρε?????σαν δεν ντρεπεσαι!!!!!!τοσα εχω κανει για σενα!!!!και θες να με ξεφορτωθεις???
δεν πειραζει!!!
ξερω οτι σε καποιους θα λειψω πολυ!!!
φυσικα λιγοι θα εχουν και την τυχη να βρεθω πιο κοντα τους...οπως η tatu ενα παραδειγμα!αντε τυχερουλα!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif blove.gif 69.gif laugh.gif peace.gif rolleyes.gif smiley.gif w00t.gif icon_wave.gif


άντε άντε γρήγορα να πάω τρίτη λυκείου, να δώσω πανελλήνιες...και να περάσω σ'άλλη πόλη!!!!!
basket4
QUOTE(Tatubasketfan @ Jul 8 2007, 10:49 PM) *
άντε άντε γρήγορα να πάω τρίτη λυκείου, να δώσω πανελλήνιες...και να περάσω σ'άλλη πόλη!!!!!


μα γιατι τα εχουν ολοι μαζι μου?
κανεις δεν με θελει πια???
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
ειμαιστε λιγο off αλλα δεν πειραζει
simcoach
Χαιρετώ το group!!!
Επαναλαμβάνω το email που είχα στείλει
πριν 50 μέρες blink.gif ,
γιατί η επανάληψη ειναι "η μητέρα της μάθησης",
όταν μάθω και τον πατέρα θα σας το πω κι αυτό.... smiley.gif smiley.gif smiley.gif

την άλλη βδομάδα θάμαι Κύμη για το πανελήννιο νεανιδών
οπότε να ευχηθώ από τώρα καλά αποτελέσματα σε όσες κ όσους
είναι σε αναμονή των βάσεων!!!!!

Γεια σας!
Αν γνωρίζετε κάποια κοπέλα η οποία ενδιαφέρονται για μεταγραφή λόγω μετοίκησης
για σπουδές στην Θεσσαλονίκη
και θα ήθελε να αγωνιστεί σε ομάδα Α1,
και να κερδιζει και κάτι (ενοίκιο, κοινόχρηστα, χαρτζιλίκι)
παρακαλώ γράψτε εδω
η στο προσωπικο μου email sim_coach@yahoo.com
trefoil 13
Θα κάνω μια ερώτηση και αν ξέρει κάποιος να απαντήσει θα είναι πολύ χρήσιμο!
Κοπέλα ανήκει σε μια ομάδα. Μέσα στην μεταγραφική περίοδο πάει με υποσχετική για έναν χρόνο σε μια άλλη. Τα αποτελέσματα των εξετάσεων όμως την στέλνουν σε άλλη πόλη. Μπορεί να γίνει μεταγραφή με μετοίκηση ή ισχύει η υποσχετική;
Live strong
QUOTE(trefoil 13 @ Aug 31 2007, 19:58 ) *
Θα κάνω μια ερώτηση και αν ξέρει κάποιος να απαντήσει θα είναι πολύ χρήσιμο!
Κοπέλα ανήκει σε μια ομάδα. Μέσα στην μεταγραφική περίοδο πάει με υποσχετική για έναν χρόνο σε μια άλλη. Τα αποτελέσματα των εξετάσεων όμως την στέλνουν σε άλλη πόλη. Μπορεί να γίνει μεταγραφή με μετοίκηση ή ισχύει η υποσχετική;



Δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει τίποτα.
Αν κάποιος έχει κάνει μεταγραφή ή έχει πάει σε άλλη ομάδα με υποσχετική δεν έχει δικαίωμα να μεταγραφεί αλλού λόγω μετοίκησης.
Παραθέτω πάρα κάτω τον Αθλητικό νόμο όσον αφορά τις μεταγραφές για λόγους σπουδών

4. Αθλητής που κατά τις δύο τελευταίες αγωνιστικές περιόδους πριν οπό την ισχύ του παρόντος κανονισμού, δεν συμμετείχε σε οποιοδήποτε Εθνική Ομάδα, ή δεν τιμωρήθηκε για άρνηση των υπηρεσιών του σ' αυτές, και μετοίκησε, είτε λόγω εγγραφής του σε Ανώτερο ή Ανώτατο Εκπαιδευτικό ίδρυμα της ημεδαπής, είτε λόγω μετάθεσης ή διορισμού του σε δημόσιο θέση ή σε Ν.Π.Δ.Δ. ή Ν.Π.Ι.Δ. (που, για την εκτέλεση του έργου τους επιχορηγούνται από την Πολιτεία) ή η επιχείρηση που η πλειοψηφία του Μετοχικού Κεφαλαίου της ανήκει στο Δημόσιο, και εφόσον υπηρετεί τουλάχιστον μία αγωνιστική περίοδο, έχει το δικαίωμα να μετεγγραφεί χωρίς τη συγκατάθεση του σωματείου του σε σωματείο της προτίμησης του που έχει όμως την έδρα του στην πόλη όπου είναι το Εκπαιδευτικό Ίδρυμα στο οποίο σπουδάζει ή η Υπηρεσία στην οποία έχει διοριστεί, με την απαραίτητη όμως προϋπόθεση, ότι η πόλη που σπουδάζει ή υπηρετεί απέχει περισσότερο από 200 χιλιόμετρα από την πόλη που εδρεύει το σωματείο του. Η απόδειξη της μετοίκησης για επαγγελματικούς λόγους (του ιδίου ή των γονέων του) αποδεικνύεται εκτός οπό τις επίσημες βεβαιώσεις των άνω φορέων και με προσκόμιση βεβαίωσης δημοσίου ασφαλιστικού οργανισμού με ασφάλιση στον τόπο μετακίνησης τουλάχιστον ένα (1) χρόνο. Στις περιπτώσεις μετεγγραφής λόγω σπουδών, η αίτηση μετεγγραφής υποβάλλεται στην περίοδο των μετεγγραφών με κενή την πόλη και την επωνυμία του σωματείου, στη δύναμη του οποίου επιθυμεί να μετεγγραφεί και συμπληρώνεται μεταγενέστερα, αφού προσκομισθεί πιστοποιητικό εγγραφής του σε σχολή ανωτέρου ή ανωτάτου Εκπαιδευτικού Ιδρύματος. Μετά την αποφοίτηση του από το Εκπαιδευτικό Ίδρυμα ή την επανατοποθέτηση του στην Δημόσια (ή Δημόσιου χαρακτήρα) θέση οπό την οποία προήλθε και με την κατάθεση της σχετικής βεβαίωσης στην Ομοσπονδία, ο αθλητής επανέρχεται αυτοδίκαια και αμέσως στο σωματείο από το οποίο μετεγγράφηκε.
Για τους αθλητές που μετεγγράφονται για λόγους σπουδών, ως χρόνος φοίτησης νοείται ο νόμιμος χρόνος των ετών σπουδών, αυξημένος κατά ένα έτος.
Εφόσον και μετά την παρέλευση του ανωτέρω χρονικού διαστήματος ο αθλητής δεν έχει αποφοιτήσει, επανέρχεται αυτοδίκαια και αμέσως στο σωματείο από το οποίο έχει μετεγγραφεί.
Αθλητής ο οποίος μετεγγράφεται κατά τους παραπάνω τρόπους δεν έχει το δικαίωμα μετεγγραφής σε άλλο σωματείο του τόπου μετοίκησης του ή σε άλλο τόπο που διάθετα ανάλογο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα στο οποίο μεταγράφηκε, εκτός αν συναινεί προς τούτο το αρχικό του σωματείο χωρίς σε κάθε περίπτωση να φαλκιδεύονται τα δικαιώματα του. Κατ' εξαίρεση, είναι δυνατή η επάνοδος του, κατά τα άνω μετεγγραφόμενου λόγω σπουδών, αθλητή στο αρχικό σωματείο οπό το οποίο μετακινήθηκε πριν την αποφοίτηση του, με την απαραίτητη όμως προϋπόθεση της συγκατάθεσης του σωματείου στο οποίο έχει μετεγγραφεί λόγω σπουδών.
5. Αθλητής που δεν συμμετείχε σε οποιαδήποτε Εθνική Ομάδα τις δύο τελευταίες πριν από την ισχύ του παρόντος κανονισμού αγωνιστικές περιόδους ή δεν τιμωρήθηκε για άρνηση υπηρεσιών του προς αυτές και, για πλήρως αποδεικνυόμενους επαγγελματικούς λόγους του ίδιου ή και των δυο γονέων του, αν είναι ανήλικος ή άγαμος και ζει μαζί τους, μετοικεί σε τόπο που απέχει περισσότερο από 200 χιλιόμετρο από την έδρα του σωματείου του, η δε διαμονή του στον καινούργιο τόπο διαρκεί αποδεδειγμένως τουλάχιστον μία αγωνιστική περίοδο, έχει το δικαίωμα να μετεγγραφεί ελεύθερα σε σωματείο του τόπου της νέας του κατοικίας.
Η μετοίκηση για επαγγελματικούς λόγους του ιδίου ή των γονέων αποδεικνύεται κυρίως με προσκόμιση βεβαίωσης δημόσιου ασφαλιστικού οργανισμού με ασφάλιση στον τόπο μετακίνησης τουλάχιστον ένα (1) χρόνο. Η Επιτροπή μεταγραφών έχει το δικαίωμα εφόσον το κρίνει απαραίτητο να ζητά την προσκόμιση και άλλων αποδεικτικών εγγράφων στοιχείων. Εφόσον ο αθλητής αυτός επανεγκατασταθεί στον τόπο της αρχικής του κατοικίας, επανέρχεται στο σωματείο από το οποίο προέρχεται με αίτηση που μπορεί να γίνει και από το ενδιαφερόμενο σωματείο. Η επάνοδος του αθλητή για το λόγο αυτό δεν υπολογίζεται στον αριθμό των επιτρεπομένων μετεγγραφών.
6. Αθλητής έχει το δικαίωμα να ενταχθεί ελεύθερα (οποιοδήποτε χρονική περίοδο), σε οποιοδήποτε σωματείο της προτίμησης του, αν το σωματείο που ανήκει διαλύθηκε με τελεσίδικη δικαστική απόφαση ή διαγράφηκε από τη δύναμη της αθλητικής Ομοσπονδίας με απόφαση της Γενικής Συνέλευσης των μελών της ή απώλεσε την κατά το άρθρο 8 του Ν. 2725/1999 ειδική αθλητική αναγνώριση του, ή ανέστειλε τη δραστηριότητα του αθλήματος επί μία αγωνιστική περίοδο ή εφόσον η αναστολή αυτή άρχισε στη διάρκεια της αγωνιστικής περιόδου, και το σωματείο δεν δηλώσει συμμετοχή στο πρωτάθλημα της επόμενης αγωνιστικής περιόδου, η δε αναστολή της δραστηριότητος του αθλήματος δεν οφείλεται οε λόγους ανώτερης βίας. Ως αναστολή δραστηριότητος θεωρείται και η αφαίρεση του δικαιώματος ψήφου του σωματείου κατά την Τακτική Γενική Συνέλευση της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, σύμφωνα με τις διατάξεις του καταστατικού των κανονισμών της και του Νόμου. Αν το έγγραφο της τελεσίδικης διάλυσης ή της τελεσίδικης διαγραφής από τη Γενική Συνέλευση κατατεθεί στην Ομοσπονδία από οποιοδήποτε έχει έννομο συμφέρον, ο αθλητής ελευθερώνεται αυτοδίκαιο και έχει το δικαίωμα να εγγραφεί σε οποιοδήποτε σωματείο της προτίμησης του, σαν νέος αθλητής.



και για περισσότερες πληροφορίες στα γραφεία της ΕΟΚ Μητρώα Αθηνών τηλ 210 6813066
trefoil 13
Ευχαριστώ Live! smile.gif
Live strong
QUOTE(trefoil 13 @ Sep 3 2007, 10:48 ) *
Ευχαριστώ Live! smile.gif


wink.gif icon_wave.gif
lethes
η Σταχτιαρη ειναι πλεον εδω και δυο βδομαδες στα Χανια. την εχουμε παικτρια στιν Α2 που ξεκιναει την Κυριακη. Και μαλιστα σαν βοηθος που ειμαι στην ομαδα εχω εκπλαγει με τον επαγγελματισμο της και γενικοτερα την μπασκετικη παιδεια της.
basket4
QUOTE(lethes @ Oct 12 2007, 02:24 ) *
η Σταχτιαρη ειναι πλεον εδω και δυο βδομαδες στα Χανια. την εχουμε παικτρια στιν Α2 που ξεκιναει την Κυριακη. Και μαλιστα σαν βοηθος που ειμαι στην ομαδα εχω εκπλαγει με τον επαγγελματισμο της και γενικοτερα την μπασκετικη παιδεια της.



εισαι εκτος τοπικ.αν θες να μιλησεις για καποια παιχτρια μπορεις να πας στην κατηγορια που παιζει η ομαδα της η στα σχολια προπονητων-παιχτριων
icon_wave.gif
Tatubasketfan
καιρός να μ'ενημερώσετε επί του θέματος γιατί είναι η χρονιά μου φέτος... tongue.gif δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω να περάσω Θεσσαλονίκη...το πιο πιθανό είναι Γιάννενα όπως πάνε τα πράγματα. Σε περίπτωση που δε περάσω Θεσσαλονίκη, αλλά έχω δηλωθεί ότι θα κατεβαίνω στη τωρινή μου ομάδα, μου είπανε ότι το πιο πιθανό είναι να φάω άλλο ένα χρόνο εκτός γηπέδων διότι δε θα γίνει δεκτό απ'την ΕΟΚ ένα χαρτί που θα λέει ότι δηλώθηκα στην τωρινή μου ομάδα εκ παραδρομής...επίσης σχετικά με τη χιλιομετρική απόσταση των 300 χλμ. , δεν ξέρω πόσο απέχουν τα Γιάννενα από τη Θεσσαλονίκη αλλά αυτό ισχύει μόνο για άτομα που έχουν κλείσει τα 18;
basketa
Στις περιπτωσεις μεταγραφης λογω σπουδων τα χιλιομετρα ειναι 200. Την αιτηση μετεγγραφης θα την κανεις εντος 30 ημερων απο την επισημη ανακοινωση των αποτελεσματων, μετα θα προσκομισης το σχετικο πιστοποιητικο εγγραφης του εκπαιδευτικου ιδρυματος. [basket.gr]
Tatubasketfan
οπότε το μόνο που έχω να κάνω είναι να διαλέξω ομάδα ε;ξέρει κανείς εάν έχει κάποια γυναικεία ομάδα στα Γιάννενα; Εσκαβδε θα παίζουν λογικά και αν δεν κάνω λάθος...
HrwNo9
QUOTE(Tatubasketfan @ Jul 4 2008, 11:50 ) *
οπότε το μόνο που έχω να κάνω είναι να διαλέξω ομάδα ε;ξέρει κανείς εάν έχει κάποια γυναικεία ομάδα στα Γιάννενα; Εσκαβδε θα παίζουν λογικά και αν δεν κάνω λάθος...


Νομίζω ότι στα Γιάννενα είναι ο Σπάρτακος, ο οποίος είχε κ καλή ομάδα...
Augmon
καμία που να έρχεται Πάτρα;;;;;;;;; evilmonkey.gif
Tatubasketfan
QUOTE(Augmon @ Jul 10 2008, 10:21 ) *
καμία που να έρχεται Πάτρα;;;;;;;;; evilmonkey.gif


μακριά μου πέφτει laugh.gif
Augmon
Υπάρχει κοπέλα που περνάει Πάτρα και θέλει να αγωνιστεί σε νεανική ομάδα της περιοχής????
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.