Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Videos
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Γενικά για το ΝΒΑ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
kostasvc15
Τοπικ οπου θα βαζουμε βιντεο απο το ΝΒΑ.
kostasvc15
Ξεκιναω εγω με 3 Τοπ 10 απο τις χρονιες 2005,2006 και 2007.Δειτε τι κανει το παλικαρι!

Προσεξτε εδω το Νο7 και το Νο1.Carter shot.gif vs Zo 4-0.Ο Gravedigger να δει το Νο 6 biggrin.gif (Ξερει εκεινος λολ!)

Εδω προσεξτε το Νο8,το Νο6,το Νο4(σκαρφαλωσε στον Νοτσιονι),το Νο2(μπαζερ μπιτερ καρφωμα!)και το Νο1
Gravedigger
evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif Δν είχε πατήσει καλά ο Josh!!! smiley.gif smiley.gif
kostasvc15
Αποσπασμα απο το χθεσινο ματς αναμεσα σε Ουοριορς και Μαβς
Das Kapital
Αυτο ειναι το αγαπημενο μου βιντεο,το βλεπω καθε μερα και δεν το χορταινω ας το μοιραστω μαζι σας!!!

kostasvc15
Top 10 long shots
Invalid Video Link
kostasvc15
Τρομερο καρφωμα του Ντειβις στον Κιριλενκο στο 3ο παιχνιδι της σειρας(Morfi δικο σου)
Invalid Video Link
Pierce
ενα καταπληκτικο μιξ του καλυτερου ντανκερ στο πρωταθλημα highlight το καρφωμα στο 1:55
Das Kapital
QUOTE(pierce21 @ May 13 2007, 08:26 PM) *
ενα καταπληκτικο μιξ του καλυτερου ντανκερ στο πρωταθλημα highlight το καρφωμα στο 1:55


Υποκειμενικο wink.gif
man10
QUOTE(kostasvc15 @ May 12 2007, 03:34 PM) *
Τρομερο καρφωμα του Ντειβις στον Κιριλενκο στο 3ο παιχνιδι της σειρας

Τον πονεσε αυτο τον Αντρει!
Pierce
QUOTE(lebron15 @ May 13 2007, 08:52 PM) *
Υποκειμενικο wink.gif

μπορει να ειναι υποκειμενικο , αλλα βρες μου ΕΝΑΝ που να εχει καλυτερο αλμα και μεγαλυτερη φαντασια και θρασος απο αυτον και θα σου βγαλω το καπελο. αλλωστε ο λαος μιλησε σε αυτο το τοπικ peace.gif
NBAholic
Το τόπικ αναφερόταν στον καλύτερο νεαρό dunker στο πρωτάθλημα. Δεν ξέρω πόσοι συμφωνούν με το "κορυφαίο dunker", γενικώς...

Το κάρφωμα του Μπαρόν Ντέιβις θυμίζει αρκετά έντονα αυτό του Κέβιν Τζόνσον μπροστά στον Ολάζουον το 1994. Θεωρώ βέβαια ότι το δεύτερο ήταν λίγο πιο εντυπωσιακό, γιατί

1) Άλλο ειδικό βάρος ο Κιριλένκο, άλλο ο Ολάζουον, ο οποίος αναδείχθηκε MVP και Αμυντικός της χρονιάς εκείνη τη σεζόν.
2) Ο Ντέιβις έχει μικρότερη διαφορά σωματικού μεγέθους απ'τον Κιριλένκο απ'όσο οι 2 άλλοι.
3) Το παιχνίδι των Γουόριορς είχε κριθεί, αντίθετα με το άλλο,

αλλά φυσικά πρόκειται και πάλι για ένα από τα φετινά highlights.

ΥΓ. Ουάου. 1130 σχόλια μέχρι τη στιγμή που έγραψα αυτά.
kostasvc15
QUOTE(NBAholic @ May 14 2007, 12:27 PM) *
ΥΓ. Ουάου. 1130 σχόλια μέχρι τη στιγμή που έγραψα αυτά.

Τι σχολια;
Gravedigger
QUOTE(kostasvc15 @ May 14 2007, 12:36 PM) *
Τι σχολια;

Λογικά στο YouTube εννοεί!!!
kostasvc15
QUOTE(NBAholic @ May 14 2007, 12:27 PM) *
Το κάρφωμα του Μπαρόν Ντέιβις θυμίζει αρκετά έντονα αυτό του Κέβιν Τζόνσον μπροστά στον Ολάζουον το 1994. Θεωρώ βέβαια ότι το δεύτερο ήταν λίγο πιο εντυπωσιακό, γιατί

1) Άλλο ειδικό βάρος ο Κιριλένκο, άλλο ο Ολάζουον, ο οποίος αναδείχθηκε MVP και Αμυντικός της χρονιάς εκείνη τη σεζόν.
2) Ο Ντέιβις έχει μικρότερη διαφορά σωματικού μεγέθους απ'τον Κιριλένκο απ'όσο οι 2 άλλοι.
3) Το παιχνίδι των Γουόριορς είχε κριθεί, αντίθετα με το άλλο,

αλλά φυσικά πρόκειται και πάλι για ένα από τα φετινά highlights.

Εχεις δικιο αλλα εμενα μου αρεσει πιο πολυ αυτο του Μπαρον.Βρηκα παντως και του Κεβιν Τζονσον.



QUOTE(Gravedigger @ May 14 2007, 12:45 PM) *
Λογικά στο YouTube εννοεί!!!

Οντως αυτο εννοουσε!
Pierce
QUOTE(NBAholic @ May 14 2007, 03:27 PM) *
Το τόπικ αναφερόταν στον καλύτερο νεαρό dunker στο πρωτάθλημα. Δεν ξέρω πόσοι συμφωνούν με το "κορυφαίο dunker", γενικώς...

σιγουρα για νεαρο μιλαγε, αλλα αληθεια ποιος ειναι καλυτερος απο τον αντρε και απο την αλλη ψηφοφορια που μιλαει γενικα? τι κανει καποιον καλο ντανκερ? το ποσο ψηλα μπορει να σηκωθει η διαφορετικοτητα στα καρφωματα του και η δυναντοτητα του να σηκωνει τους θεατες απο τις θεσεις τους λεω εγω.(που μπορει να κανω και λαθος) θεωρω λοιπον οτι η φαντασια και η αλτικοτητα ειναι πολυ μεγαλυτερη απο τους χιλιοταλαιπωρημενους απο τραυματισμους βινς και τ-μακ απο τον λεμπρον που κανει μονιμως δυο ιδια καρφωματα και εγω δεν ξερω ποιον αλλον. αλλα νομιζω κακως αναλισκόμαστε στο δικο μου σχολιο και οχι στα καρφωματα του αντρε sad.gif

αλλα και ακομα να μην ειναι ο κορυφαιος εχει αναμφισβητητα τα potential να γινει με διαφορα ο καλυτερος απο αυτους που παιζουν τωραbiggrin.gif
Zmac
Remember me?
Gravedigger
Tι κάνουν τα άτομα....Που χάθηκες εσύ??? icon_wave.gif
kostasvc15
Αυτοι ρε παιδια τι λετε μπορουν να παιξουν στο ΝΒΑ;Εγω πιστευω πως μπορουν!
Das Kapital
Δε μπορουμε να καταλαβουμε αν ειναι καλοι γιατι δεν υπαρχει καθολου αμυνα αλλα και να υπηρχε κανονικη αμυνα που να ξεραμε το επιπεδο των αμυντικων?

Επισης το οτι κανουν καποιες βλακειες ( ειναι οντως ομορφα αλλα ειναι ψευτικα) δε σημαινει οτι ξερουν και μπασκετ!!! wink.gif

Αρα κανεις απο αυτους με τετοιο μυαλο και λογικη δε παιζει ΝΒΑ ουτε καν Α1!!!
Gravedigger
QUOTE(kostasvc15 @ May 15 2007, 12:59 PM) *
Αυτοι ρε παιδια τι λετε μπορουν να παιξουν στο ΝΒΑ;Εγω πιστευω πως μπορουν!

Eγώ πιστεύω πως δν μπορούν.ΔΝ έχουν μάθει να παίζουν οργανωμένο μπάσκετ κ δν νομίζω πως μπορούν!
NBAholic
To 50% των streetballers δεν είναι τίποτε παραπάνω από άτομα χωρίς ιδιαίτερα σωματικά και μπασκετικά προσόντα, τα οποία όμως έχουν πολύ χρόνο στα χέρια τους για να εξασκούν μερικές φαντεζί ενέργειες. Περιλαμβάνονται ακόμη και μερικά γυναικόπαιδα.

Άλλο ένα 40% έχει σωματικά και ίσως και μπασκετικά προσόντα, αλλά μπασκετική ευφυία πολύ κατώτερη απ'όση χρειάζεται για να λάβουν μέρος σε ένα σοβαρό πρωτάθλημα.

Το υπόλοιπο 10% είναι σε θέση να παίξει, Κάποιοι χάνονται για τους γνωστούς λόγους (συμμορίες, ναρκωτικά, βλ. Ερλ Μάνιγκολτ), ενώ άλλοι έχουν κάνει επαγγελματικές καριέρες μικρές (Λόιντ Ντάνιελς) ή μεγάλες (Νέιτ Άρτσιμπαλντ).
kostasvc15
Παντως υπαρχουν καποιοι καλοι οπου μπορουν να παιξουν.Και ο Αλστον ηταν στην ομαδα της And1 αν θυμαμαι καλα...
iverson
μπορούν να παίξουν ή όχι το θέαμα το προσφέρουν.πως μπορώ να ποστάρω και εγώ βίντεο;
Das Kapital
QUOTE(iverson @ May 16 2007, 09:40 AM) *
μπορούν να παίξουν ή όχι το θέαμα το προσφέρουν.πως μπορώ να ποστάρω και εγώ βίντεο;


Θα βαλεις το κωδικο του βιντεο που βρισκεται μετα το ισον
iverson
ευχαριστώ.
Das Kapital
Τη στιγμη που εβλεπα αυτο το βιντεο δε πιστευα στα ματια μου ειλικρινα,δειτε τι κανουν οι Ντενις και Καρλ

kemp
αυτο ειναι καρφωμα παιδιά! shot.gif !




http://www.youtube.com/watch?v=pA4L-_Wic78
kostasvc15
Αυτο ειναι το καρφωμα που ελεγα!Τωρα που το ξαναβλεπω ισως επρεπε να ειναι στο τοπ 10! smiley.gif
kostasvc15
Σακ vs Μπαινουμ! ohmy.gif
Invalid Video Link
iverson
Κοιτάξτε το επόμενο βίντεο αξίζει αλλά πείτε μου κάποιος γιατί δεν το βγάζει όπως τα άλλα;
iverson
http://www.youtube.com/watch?v=TmUyuvqCth8
kostasvc15
O Κομπι στον Σακαρο!
Das Kapital
Απο αυτο το καρφωμα αρχισε να χαλαει η σχεση τους!!!
iverson
έπρεπε να συνεχίζει λίγο ακόμα το βίντεο να δούμε την αντίδραση του Σακ
Gravedigger
QUOTE(kostasvc15 @ May 18 2007, 07:58 PM) *
Σακ vs Μπαινουμ! ohmy.gif
Invalid Video Link

Γεια σου ρε αλάνι Bynum!!!Πλάκα πλάκα θα γίνει μεγάλος παίχτης!!!
kostasvc15
Οταν επεσε κατω ο Μπαινουμ ηταν σα παιδακι.Τα πηρε στο κρανιο παντως laugh.gif
iverson
το τελευταίο παιχνλιδι του Jordan


Υ.Γ ευχαριστώ Κώστα
kostasvc15
Αυτο το κωδικο πρεπει να τον βαλεις αναμεσα σε youtube και /youtube και τα 2 youtube να ειναι μεσα σε [ και ]
iverson
QUOTE(kostasvc15 @ May 22 2007, 03:31 PM) *
Αυτο το κωδικο πρεπει να τον βαλεις αναμεσα σε youtube και /youtube και τα 2 youtube να ειναι μεσα σε [ και ]

και πάλι ευχαριστώ το βρήκα τελικά
Garnett
iverson φοβερό βίντεο δεν το είχα δει
iverson
QUOTE(Garnett @ May 22 2007, 04:26 PM) *
iverson φοβερό βίντεο δεν το είχα δει

ευχαριστώ και καλά ποστ αλλά από ότι βλέπω τώρα ενεργοποιήθηκες ενώ έχεις 3 βδομάδες μέσα.
kostasvc15
O Jay Williams μετα το ατυχημα....
saniboy
QUOTE(lebron15 @ May 16 2007, 07:07 PM) *
Τη στιγμη που εβλεπα αυτο το βιντεο δε πιστευα στα ματια μου ειλικρινα,δειτε τι κανουν οι Ντενις και Καρλ


Mυριζει στημενο...
Das Kapital
QUOTE(saniboy @ May 24 2007, 04:21 PM) *
Mυριζει στημενο...


Και η πλακα ειναι οτι αυτος ο ''αγωνας'' γινεται ενα μηνα μετα τους τελικους του ΝΒΑ το '98
kostasvc15
Γομαρια ειναι οι ατιμοι!Ο αλλος ο ξανθος ποιος ειναι;(Οχι ο Χογκαν)
thanos4
QUOTE(saniboy @ May 24 2007, 04:21 PM) *
Mυριζει στημενο...

Γιατί το λες αυτό?? tongue.gif
saniboy
QUOTE(thanos4 @ May 24 2007, 05:09 PM) *
Γιατί το λες αυτό?? tongue.gif

Aν κοιταξεις λιγο πιο προσεχτικα το βιντεο θα το καταλαβεις..πιστευω οτι απο τον τροπο που βαζουν τα σωματα τους ειναι σαν να εκτελουν προγραμματακια αμυνας-επιθεσης οπως βλεπουμε σε επιδειξεις αλλα με πιο θεαματικο τροπο!Αποκορυφωμα οι επιθεσεις που γινονται στον Ροντμαν και αυτος τις αποφευγει πηδωντας απο πανω!ολα τα λεφτα! 41.gif 41.gif 41.gif
thanos4
QUOTE
Aν κοιταξεις λιγο πιο προσεχτικα το βιντεο θα το καταλαβεις..πιστευω οτι απο τον τροπο που βαζουν τα σωματα τους ειναι σαν να εκτελουν προγραμματακια αμυνας-επιθεσης οπως βλεπουμε σε επιδειξεις αλλα με πιο θεαματικο τροπο!Αποκορυφωμα οι επιθεσεις που γινονται στον Ροντμαν και αυτος τις αποφευγει πηδωντας απο πανω!ολα τα λεφτα!

Φυσικά και είναι στημένο. Ειρωνικό ήταν το ποστ γι αυτό και το smile στο τέλος...
kostasvc15
Δειτε και (αλλα) 2 βιντεακια για τον Καρτερ!
Σε αυτο δειτε προσεκτικα το καρφωμα στο 1:03.Το κεφαλι του Καρτερ περναει 3-4 ποντους πανω απο το στεφανι.
Invalid Video Link
Αυτο ειναι ενα χαμενο καρφωμα που αν ειχε καταφερει να το πετυχει ισως ηταν ενα απο τα καλυτερα ολως των εποχων!Δειτε το και θα καταλαβετε...!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.