Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α1 ΕΣΚΑ-Η
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ερασιτεχνικά Υπόλοιπης Ελλάδας
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199
Terrorista
QUOTE(sotiris berpos @ Dec 14 2010, 12:40 ) *
Μην υποτιμάτε τόσο το Β τοπικό....
Υπάρχουν και εκει καλές ομάδες.
Για να μην προκαλέσω και πώ
καλύτερες απο κάποιες Α1 και Α2..
smiley.gif smiley.gif smiley.gif


ελα βρε μεγαλε μην τα παραλεσ.καλη ομαδουλα εχεισ απο οτι εχω ακουσει γιατι δεν εχω δει αλλα αν ανεβεισ κατηγορια θεσ και παιχτεσ γιατι αυτοι που εχεισ μαζεψει θελουν μια μπαλα μονοι τουσ και για προπονηση πανε αν εχουν κανονισει να βγουνε μετα.αστο τωρα μην αρχιζεισ συγκρισεισ με α2 και α1..

QUOTE(koutsompolis @ Dec 14 2010, 19:40 ) *
δεν γνωριζα τον κοουτς της σφηκας,,,,,με συγχωρειτε!! smiley.gif
οσο για την οργανωση επισης με συγχωρειτε! παει για ανοδο το σωματειο?



οσο για το αλλο σχολιο δεν πηγαινε σε εσενα φιλε μου αλλα για τον αγωνα της νικης χθες
και το σοου που εγινε!! rolleyes.gif rolleyes.gif
πρεπει να γυριστει ταινια με τα κατορθωματα καποιου...θα σπασει ταμεια στο σινεμα!!


ελα να την γυρισεισ εσυ την ταινια φιλε να τα οικονομησεισ...
Subotic
QUOTE(koutsompolis @ Dec 14 2010, 19:40 ) *
δεν γνωριζα τον κοουτς της σφηκας,,,,,με συγχωρειτε!! smiley.gif
οσο για την οργανωση επισης με συγχωρειτε! παει για ανοδο το σωματειο?



οσο για το αλλο σχολιο δεν πηγαινε σε εσενα φιλε μου αλλα για τον αγωνα της νικης χθες
και το σοου που εγινε!! rolleyes.gif rolleyes.gif
πρεπει να γυριστει ταινια με τα κατορθωματα καποιου...θα σπασει ταμεια στο σινεμα!!


Αν στο σόου αναφέρεσαι σε κάποιον απο την Νίκη προφανώs έχειs κάνει κάποιο λάθοs.Ο πάγκοs τηs Νίκηs στο συγκεκριμένο παιχνίδι δεν ασχολήθηκε ουτε με την διαιτησία ουτε με τον Προμηθέα παρα μόνο φώναζε και εδινε εντολέs στουs παίχτεs τηs Nίκηs.H απόδειξη είναι οτι η Νίκη χρεώθηκε με 3 τεχνικέs ποινέs όχι στον πάγκο τηs αλλα στουs παίχτεs τηs για απορία φάουλ προs τουs διαιτητέs οι δύο και η τρίτη γιατί παίχτηs τηs Nίκηs πήγε στην γραμματεία για να ρωτήσει σκορ και χρόνο γιατι αν ησουν στο γήπεδο θα είδεs οτι δεν είχε ηλεκτρονικό πίνακα.
Αντίθετα ο Προμηθέαs χρεώθηκε με 2 τεχνικέs ποινέs στον πάγκο του(1 προπονητήs-1 πάγκοs) και άλλεs 2 σε παίχτεs του.
Κατα την γνώμη μου το σόου το δημιούργησε ο προπονητήs του Προμηθέα μαζί με τουs ''μπασκετικούs'' φιλαθλοπαράγοντεs πίσω του οι οποίοι με κάθε σφύριγμα και απόφαση διαμαρτυρόταν.Μέχρι και ένσταση έκανε για ένα τρίποντο τηs Νίκηs απο το α δεκάλεπτο.
Όσο για τον ποιον έχει προπονητή η Νίκη μπορείs να έρθειs σε ένα παιχνίδι μαs και να στον γνωρίσουμε απο κοντά και φέρε και μια κάμερα μαζί σου να γυρίσειs και την ταινία σου αλλα βάλε και αθλητικό παπούτσι και στολή κομπάρσου γιατί μπορεί απο σπόντα να πρωταγωνιστήσειs και εσύ.

Σε ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σου και τα καλά σου λόγια και σε περιμένουμε...
sotiris berpos
QUOTE(Terrorista @ Dec 14 2010, 20:54 ) *
ελα βρε μεγαλε μην τα παραλεσ.καλη ομαδουλα εχεισ απο οτι εχω ακουσει γιατι δεν εχω δει αλλα αν ανεβεισ κατηγορια θεσ και παιχτεσ γιατι αυτοι που εχεισ μαζεψει θελουν μια μπαλα μονοι τουσ και για προπονηση πανε αν εχουν κανονισει


Προτον φιλε ειπα πως εκανα πλακα...
δευτερον δεν εκανα συγκριση καμια..
τριτον δεν θα αποδειξω μεσο ιντερνετ ποσο και αν εχω καλη ομαδα αυτο θα
φανει και φαινεται στο γηπεδο και στα φιλικα με τις ομαδες Α1 & Α2 που εχω
παιξει και δεν εχω καν ανακοινωσει σκορ ειτε νικων ειτε ηττων απλα εχω μια εικόνα
τεταρτον απο την μια λες πως καπου κατι εχεις ακουσει και απο την αλλη ξερεις καθε ποτε κανουν
προπονηση και αν κανουν και ποσες μπάλες θελουν;!; εντυποσιαζομαι....

παντος απο εκει και περα και για να τελειωνει ολο αυτο ξαναεπαναλαμβανω πως εκανα
πλακα εχω καθε δικαιομα οπως ολοι σας να θεωρω την ομαδα μου δυνατη και να το αποδεικνυω
στα επισημα η φιλικα μου παιχνιδια...
koutsompolis
QUOTE(Subotic @ Dec 14 2010, 22:18 ) *
Αν στο σόου αναφέρεσαι σε κάποιον απο την Νίκη προφανώs έχειs κάνει κάποιο λάθοs.Ο πάγκοs τηs Νίκηs στο συγκεκριμένο παιχνίδι δεν ασχολήθηκε ουτε με την διαιτησία ουτε με τον Προμηθέα παρα μόνο φώναζε και εδινε εντολέs στουs παίχτεs τηs Nίκηs.H απόδειξη είναι οτι η Νίκη χρεώθηκε με 3 τεχνικέs ποινέs όχι στον πάγκο τηs αλλα στουs παίχτεs τηs για απορία φάουλ προs τουs διαιτητέs οι δύο και η τρίτη γιατί παίχτηs τηs Nίκηs πήγε στην γραμματεία για να ρωτήσει σκορ και χρόνο γιατι αν ησουν στο γήπεδο θα είδεs οτι δεν είχε ηλεκτρονικό πίνακα.
Αντίθετα ο Προμηθέαs χρεώθηκε με 2 τεχνικέs ποινέs στον πάγκο του(1 προπονητήs-1 πάγκοs) και άλλεs 2 σε παίχτεs του.
Κατα την γνώμη μου το σόου το δημιούργησε ο προπονητήs του Προμηθέα μαζί με τουs ''μπασκετικούs'' φιλαθλοπαράγοντεs πίσω του οι οποίοι με κάθε σφύριγμα και απόφαση διαμαρτυρόταν.Μέχρι και ένσταση έκανε για ένα τρίποντο τηs Νίκηs απο το α δεκάλεπτο.
Όσο για τον ποιον έχει προπονητή η Νίκη μπορείs να έρθειs σε ένα παιχνίδι μαs και να στον γνωρίσουμε απο κοντά και φέρε και μια κάμερα μαζί σου να γυρίσειs και την ταινία σου αλλα βάλε και αθλητικό παπούτσι και στολή κομπάρσου γιατί μπορεί απο σπόντα να πρωταγωνιστήσειs και εσύ.

Σε ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σου και τα καλά σου λόγια και σε περιμένουμε...


επειδη εχεις μπερδευτει λευτερη μου(σουμποτιτς)

το σοου τοκανε καποιος που φορουσε γκρι για μενα στο γηπεδογια να βοηθησω και οχι καποιος παικτης ή αλλος της νικης!
επισης
ρωτησα ποιον εχει προπονητη η σφηκα επισης και οχι η νικη! smiley.gif

ωραια η τελευταια σου παραγραφος επισης θα το σκεφτω smiley.gif
Subotic
QUOTE(koutsompolis @ Dec 14 2010, 23:13 ) *
επειδη εχεις μπερδευτει λευτερη μου(σουμποτιτς)

το σοου τοκανε καποιος που φορουσε γκρι για μενα στο γηπεδογια να βοηθησω και οχι καποιος παικτης ή αλλος της νικης!
επισης
ρωτησα ποιον εχει προπονητη η σφηκα επισης και οχι η νικη! smiley.gif

ωραια η τελευταια σου παραγραφος επισης θα το σκεφτω smiley.gif

Οκ δεκτό.Mπερδεύτηκα λόγω των πολλών θεμάτων που έγραψεs για Σφήκα,Νίκη,προπονητή κλπ.
theos
Καλημέρα. Διαβάσατε για Μπούσια στη Πελοπόννησο? Έμαθα κυκλοφορεί και dvd (ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ). Ξέρετε να μου πείτε που θα το βρω??? smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Jabar
QUOTE(theos @ Dec 17 2010, 10:45 ) *
Καλημέρα. Διαβάσατε για Μπούσια στη Πελοπόννησο? Έμαθα κυκλοφορεί και dvd (ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ). Ξέρετε να μου πείτε που θα το βρω??? smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Τι γράφει η εφημερίδα?
theos
Πάρε και θα δεις. Εκτος αν έχει εξαντληθεί. θα τις έχει πάρει όλες ο Μπούσιας.
koutsompolis
ας γραψει καποιος το δημοσιευμα να μεινει στην ιστορια!!! ποσες ομαδες θα το θελουν να το βλεπουν!! smiley.gif
Pilot_11
http://www.ioniansports.gr/basketball/4146...-12-16-20-32-27

Απολογια Μπονικου για την αποβολη του με το γλαυκο. Τελικα τι του ειπε και αποβληθηκε?
Ακουσα οτι ειχαν παραπονα απο τους διαιτητες. Πηγε κανενας ξέρει?
Terrorista
QUOTE(theos @ Dec 17 2010, 10:45 ) *
Καλημέρα. Διαβάσατε για Μπούσια στη Πελοπόννησο? Έμαθα κυκλοφορεί και dvd (ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ). Ξέρετε να μου πείτε που θα το βρω??? smiley.gif smiley.gif smiley.gif


ΞΕΥΤΙΛΕΣ.μπλεξανε τισ χορηγιεσ του καφεμπορα-γιατρου-προεδρου-κλπ λιωλιου βαγγελη με το συνδεσμο διαιτητων και βαλανε τον μπουσια να απολογηθει και καλα για τα ματια του κοσμου.
ΑΡΧΙΞΕΥΤΙΛΕΣ παραιτηθειτε απο εσκη,συνδεσμο διαιτητων και αφηστε τουσ καφεδεμπορουσ να κανουν κουμαντο στο τοπικο μπασκετ.
ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΟΛΟΙ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
koutsompolis
διαπλοκη παντου rolleyes.gif ελλας το μεγαλειο σου!!

το θεμα ειναι βεβαια οτι ο γκρι κυριος ειναι μεγαλυτερο προβλημα εδω και χρονια αποτι ο προμηθεας
που ειναι απο τα πιο οργανωμενα σωματεια smiley.gif
Subotic
QUOTE(koutsompolis @ Dec 17 2010, 19:25 ) *
διαπλοκη παντου rolleyes.gif ελλας το μεγαλειο σου!!

το θεμα ειναι βεβαια οτι ο γκρι κυριος ειναι μεγαλυτερο προβλημα εδω και χρονια αποτι ο προμηθεας
που ειναι απο τα πιο οργανωμενα σωματεια smiley.gif

Σίγουρα ο Προμηθέαs είναι απο τα πιο οργανωμένα σωματεία με φυτώρια,υποδομέs και πολύ καλή οργάνωση σε όλα τα επίπεδα και μπράβο τουs για αυτό.
Η μπασκετική πιάτσα όμωs βρώμισε απο την Τρίτη το πρωί οτι ο προεδρόs του Προμηθέα που είναι και ιδιοκτήτηs τηs αλυσίδαs cafe που διαφημίζει ο σύνδεσμοs διαιτητών θα αποσύρει την χορηγία του λόγω του παιχνιδιού με την Νίκη.
Μπροστά σε αυτό τον κίνδυνο λοιπόν ο διαιτητήs του αγώνα και πρόεδροs του συνδέσμου διαιτητών παρακολούθησε το dvd ανέλαβε την ευθύνη και υποχρεώθηκε ωs νέοs αποδιοπομπιαίοs τράγοs να βγεί δημοσίωs και να ζητήσει συγνώμη απο τον Προμηθέα και τουs φιλάθλουs του (που όλη την ώρα του παιχνιδιού τον έβριζαν και τον απειλούσαν), οτι του στέρησε την νίκη.
Aυτά δεν γίνονται ούτε στην Γουατεμάλα η διαπλοκή σε όλο τηs το μεγαλείο με συμμέτοχο και την ΕΣΚΑΗ που γνωρίζει αλλα σιωπά.
κ.Πρόεδρε του Προμηθέα κλείστε αμμέσωs χορηγία και με το σύνδεσμο κριτών γιατί τα χρονόμετρα και οι πίνακεs δεν δουλεύουν στα περισσότερα γήπεδα οπότε κάτι μπορεί να πάρετε και απο τουs χρονομέτρεs.
Nτροπή και κρίμα για το πωs κατάντησε το τοπικό basket και ακόμα κρίμα για την ομάδα του Αχιλλέα που θα παίξει ενα παιχνίδι την Δευτέρα που θα είναι άσσοs απο τιs Καμάρεs με όλα αυτά που έγιναν και που θα γίνουν.
Αναμένεται συνέχεια...
shell
QUOTE(Subotic @ Dec 17 2010, 21:40 ) *
Σίγουρα ο Προμηθέαs είναι απο τα πιο οργανωμένα σωματεία με φυτώρια,υποδομέs και πολύ καλή οργάνωση σε όλα τα επίπεδα και μπράβο τουs για αυτό.
Η μπασκετική πιάτσα όμωs βρώμισε απο την Τρίτη το πρωί οτι ο προεδρόs του Προμηθέα που είναι και ιδιοκτήτηs τηs αλυσίδαs cafe που διαφημίζει ο σύνδεσμοs διαιτητών θα αποσύρει την χορηγία του λόγω του παιχνιδιού με την Νίκη.
Μπροστά σε αυτό τον κίνδυνο λοιπόν ο διαιτητήs του αγώνα και πρόεδροs του συνδέσμου διαιτητών παρακολούθησε το dvd ανέλαβε την ευθύνη και υποχρεώθηκε ωs νέοs αποδιοπομπιαίοs τράγοs να βγεί δημοσίωs και να ζητήσει συγνώμη απο τον Προμηθέα και τουs φιλάθλουs του (που όλη την ώρα του παιχνιδιού τον έβριζαν και τον απειλούσαν), οτι του στέρησε την νίκη.
Aυτά δεν γίνονται ούτε στην Γουατεμάλα η διαπλοκή σε όλο τηs το μεγαλείο με συμμέτοχο και την ΕΣΚΑΗ που γνωρίζει αλλα σιωπά.
κ.Πρόεδρε του Προμηθέα κλείστε αμμέσωs χορηγία και με το σύνδεσμο κριτών γιατί τα χρονόμετρα και οι πίνακεs δεν δουλεύουν στα περισσότερα γήπεδα οπότε κάτι μπορεί να πάρετε και απο τουs χρονομέτρεs.
Nτροπή και κρίμα για το πωs κατάντησε το τοπικό basket και ακόμα κρίμα για την ομάδα του Αχιλλέα που θα παίξει ενα παιχνίδι την Δευτέρα που θα είναι άσσοs απο τιs Καμάρεs με όλα αυτά που έγιναν και που θα γίνουν.
Αναμένεται συνέχεια...



Κάπως έτσι θα γίνει την Δευτέρα αφού αυτό συνηθιζεται, μετα από την σφαγή έρχεται το γλύψιμο και η αποκατάσταση της τιμής των θιγμένων. Και αν πρόκειται και για μεγάλη χορηγία τότε χαλάλι και δυο σφυρίγματα παραπάνω. Εδώ γίνονται ρόμπες και για πενταροδεκάρες ή και τζάμπα για τίποτα κολλητούς.
Τελικά δεν θα γράψει κανεις τι έγραψε η πελλοπόνησος; Αν ζητάει συγνώμη ο μπόυσιας είναι όντως συλλεκτικό αφού αυτό δεν έχει ξαναγίνει ποτέ στην ιστορία του αχαικού μπάσκετ (διαιτητής να απολογείται στον τύπο - και αφού φταεί γιατί δεν αυτοτιμωρείται και ξαναπαίζει καπάκι την Δευτέρα - το φιλότιμο χάθηκε ή μηπως έχει πάει για "καφέ").
Τελικά χαζοί οι πρόεδροι που τα ακουμπάνε σε παίκτες - προπονητες κλπ. για να φτιάξουν ομάδα. Μια χορηγία ρε είναι αρκετή. Αλήθεια όλες οι ομάδες δεν πλήρωσαν από 500 ευρώ στην εσκα-η για τα έξοδα διατητών - κριτών; γιατί ακούγονται γκρίνιες ότι δεν πληρώθηκαν ακόμα; Αφου πληρώνουν όλοι δεν θέλουν όλοι την ισονομία. Θα την βρούν ποτέ;
ΜΑΙΚ
ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΖΟΡΙΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΚΥΡΙΟ ΜΠΟΥΣΙΑ ΝΑ ΠΕΙ ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΣΦΑΞΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΘΕΙ Η ΧΟΡΗΓΙΑ ΗΜΑΡΤΟΝ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΟΙ Η ΠΑΤΡΑ ,ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΕΜΑΘΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ,ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΚΥΡΙΟΙ ΠΩΣ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΕΣΚΑΗ ΝΑ ΜΠΕΙ ΧΟΡΗΓΟΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΗΣ Α1 ΕΣΚΑΗ?ΑΚΟΜΑ ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ Ο ΕΝ ΛΟΓΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΔΙΚΗΣΕ ΤΟΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΚΑΙ ΖΗΤΑΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΤΙΜ ΦΥΛΑΘΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑ.
Subotic
[quote name='ΜΑΙΚ' post='452514' date='Dec 18 2010, 00:08 ']ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΖΟΡΙΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΚΥΡΙΟ ΜΠΟΥΣΙΑ ΝΑ ΠΕΙ ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΣΦΑΞΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΘΕΙ Η ΧΟΡΗΓΙΑ ΗΜΑΡΤΟΝ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΟΙ Η ΠΑΤΡΑ ,ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΕΜΑΘΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ,ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΚΥΡΙΟΙ ΠΩΣ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΕΣΚΑΗ ΝΑ ΜΠΕΙ ΧΟΡΗΓΟΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΗΣ Α1 ΕΣΚΑΗ?ΑΚΟΜΑ ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ Ο ΕΝ ΛΟΓΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΔΙΚΗΣΕ ΤΟΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΚΑΙ ΖΗΤΑΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΤΙΜ ΦΥΛΑΘΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑ.[/quote

Τι να πεί κανείs.Μυρίζει μπαρούτι την Δευτέρα...
laimbeer7
QUOTE(koutsompolis @ Dec 17 2010, 19:25 ) *
διαπλοκη παντου rolleyes.gif ελλας το μεγαλειο σου!!

το θεμα ειναι βεβαια οτι ο γκρι κυριος ειναι μεγαλυτερο προβλημα εδω και χρονια αποτι ο προμηθεας
που ειναι απο τα πιο οργανωμενα σωματεια smiley.gif

που να δει κ αλλα video θα πρεπει να βγαλει βιβλιο.........να ζηταει συγνωμη απο το μπασκετ
vinnie
QUOTE( laimbeer7 @ Dec 18 2010, 11:30 ) *
που να δει κ αλλα video θα πρεπει να βγαλει βιβλιο.........να ζηταει συγνωμη απο το μπασκετ


Αστο ρε φίλε μην ξύνεις πληγές.....γιατί μπορεί να ξεθαφτούν κασσέτες και αν τα δεί όλα μαζί τα αίσχη που έχει κάνει στο τοπικό basket, θα πρέπει να κάνει πλαστική προσώπου για να κυκλοφορεί στην Πάτρα.
Subotic
QUOTE(shell @ Dec 17 2010, 23:50 ) *
Κάπως έτσι θα γίνει την Δευτέρα αφού αυτό συνηθιζεται, μετα από την σφαγή έρχεται το γλύψιμο και η αποκατάσταση της τιμής των θιγμένων. Και αν πρόκειται και για μεγάλη χορηγία τότε χαλάλι και δυο σφυρίγματα παραπάνω. Εδώ γίνονται ρόμπες και για πενταροδεκάρες ή και τζάμπα για τίποτα κολλητούς.
Τελικά δεν θα γράψει κανεις τι έγραψε η πελλοπόνησος; Αν ζητάει συγνώμη ο μπόυσιας είναι όντως συλλεκτικό αφού αυτό δεν έχει ξαναγίνει ποτέ στην ιστορία του αχαικού μπάσκετ (διαιτητής να απολογείται στον τύπο - και αφού φταεί γιατί δεν αυτοτιμωρείται και ξαναπαίζει καπάκι την Δευτέρα - το φιλότιμο χάθηκε ή μηπως έχει πάει για "καφέ").
Τελικά χαζοί οι πρόεδροι που τα ακουμπάνε σε παίκτες - προπονητες κλπ. για να φτιάξουν ομάδα. Μια χορηγία ρε είναι αρκετή. Αλήθεια όλες οι ομάδες δεν πλήρωσαν από 500 ευρώ στην εσκα-η για τα έξοδα διατητών - κριτών; γιατί ακούγονται γκρίνιες ότι δεν πληρώθηκαν ακόμα; Αφου πληρώνουν όλοι δεν θέλουν όλοι την ισονομία. Θα την βρούν ποτέ;

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ 17/12 δήλωση Κ.Μπούσια διαιτητή αγώνα Νίκη Προαστίου-Προμηθέαs.
''Έκανα σημαντικά λάθη και ζητω δημόσια συγνώμη απο τουs παίχτεs,το τιμ και τουs παράγοντεs του Προμηθέα.Παρακολούθησα το παιχνίδι σε dvd και διαπίστωσα οτι τα λάθη μου ηταν σημαντικά αλλά ανθρώπινα και έπαιξαν ρόλο στην διαμόρφωση του αποτελέσματοs.Ζητώ και πάλι συγνώμη βρέθηκα σε μια κακή βραδιά".
Τα σχόλια δικά σαs.Μονομερή αναφορά των λαθών λόγω χορηγίαs.
Θαυμάστε τουs...
shell
Μεγάλο διπλό ο Αχιλλέας στην Ζάκυνθο με 78 - 85.
koutsompolis
ενα πρεπει να μας μεινει απο ολα αυτα...ΒΙΝΤΕΟ στους διατητες να μενουν τα αισχη τους να τα βλεπουν ολοι ναγελανε!!

πολλοι κατα του προμηθεα εδω μεσα...μαλλον Λευτερη θεωρεις δικαιη την νικη σας !
προσεχε υπαρχει βιντεο...μην το δεις και ζητας και εσυ συγνωμη μετα χαχαχαχα smiley.gif smiley.gif








μεγαλη νικη ο αχιλλεας,,,μπραβο! εβαλε 85 ποντους στο νησι....
Subotic
QUOTE(koutsompolis @ Dec 19 2010, 01:08 ) *
ενα πρεπει να μας μεινει απο ολα αυτα...ΒΙΝΤΕΟ στους διατητες να μενουν τα αισχη τους να τα βλεπουν ολοι ναγελανε!!

πολλοι κατα του προμηθεα εδω μεσα...μαλλον Λευτερη θεωρεις δικαιη την νικη σας !
προσεχε υπαρχει βιντεο...μην το δεις και ζητας και εσυ συγνωμη μετα χαχαχαχα smiley.gif smiley.gif








μεγαλη νικη ο αχιλλεας,,,μπραβο! εβαλε 85 ποντους στο νησι....

Φυσικά φίλε μου την θεωρώ δίκαιη γιατι διαιτητικά λάθη έγιναν και στην δική μαs ομάδα και δεν αναφέρθηκε κανείs.
Μπράβο στον Αχιλλέα να δούμε τι θα γίνει την Δευτέρα που παίζει με τουs ''αδικημένουs''.
potter
QUOTE(shell @ Dec 18 2010, 23:28 ) *
Μεγάλο διπλό ο Αχιλλέας στην Ζάκυνθο με 78 - 85.

Μεγάλη νίκη πραγματικά!Χωρίς το βασικό τριάρι (Αρβανίτης) και από το 28ο λεπτό χωρίς Ψυχογιόπουλο, από το 32ο λεπτό χωρίς Παππά (και οι δύο με 5 φάουλ)!

kleiza
Νίκη της ΑΓΕΖ επί του Αχαιού με 81-72 bball.gif
theos
Ρε μάγκες μάλλον κάτι δεν καταλαβαίνω. Αφού αυτός ο Λιώλιος ο πρόεδρος του Προμηθέα είναι χορηγός στους διαιτητές και από οτι λέτε αυτοί τον ευνοούν, τότε ο Μπούσιας γιατί τον έσφαξε? (Δεν έχω προσωπική άποψη αλλά όσοι είδαν το παιχνίδι λένε οτι τον έσφαξε). Δεν μας τα λέτε καλά Subotic και λοιποί. Γιατί άλλα ακούγονται στη πιάτσα. Ρε μπας και είναι έξω από τα κόλπα ο χριστιανός και δεν τους αρέσει? Λέω μήπως...?
xrisis1979
QUOTE(theos @ Dec 19 2010, 20:34 ) *
Ρε μάγκες μάλλον κάτι δεν καταλαβαίνω. Αφού αυτός ο Λιώλιος ο πρόεδρος του Προμηθέα είναι χορηγός στους διαιτητές και από οτι λέτε αυτοί τον ευνοούν, τότε ο Μπούσιας γιατί τον έσφαξε? (Δεν έχω προσωπική άποψη αλλά όσοι είδαν το παιχνίδι λένε οτι τον έσφαξε). Δεν μας τα λέτε καλά Subotic και λοιποί. Γιατί άλλα ακούγονται στη πιάτσα. Ρε μπας και είναι έξω από τα κόλπα ο χριστιανός και δεν τους αρέσει? Λέω μήπως...?

ΠΑΝΤΩΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΕΑΚ!!!
koutsompolis
ανεβασμενος ο Αχιλλεας αλλα εχει 3-4 καλους παιχτες που τραβανε το σκορ...
μετα το χαος.... ειναι θεμα αμυνας στους 3-4 για τον προμηθεα
αν και φετος βαζει καλαθια με το σταγονομετρο ο προμηθεας rolleyes.gif rolleyes.gif

ΓΕΠ-Αχαγιά 2
Πανηλειακός-Απολλωνιάδα 1
Προμηθέας-Αχιλλέας 1
ΑΕΛ-Γλαύκος 2
Ζάκυνθος-Αχαιός 1
Ολυμπιονίκης-Ροΐτικα 1
Αχαγιά-Νίκη 2
Subotic
QUOTE(theos @ Dec 19 2010, 20:34 ) *
Ρε μάγκες μάλλον κάτι δεν καταλαβαίνω. Αφού αυτός ο Λιώλιος ο πρόεδρος του Προμηθέα είναι χορηγός στους διαιτητές και από οτι λέτε αυτοί τον ευνοούν, τότε ο Μπούσιας γιατί τον έσφαξε? (Δεν έχω προσωπική άποψη αλλά όσοι είδαν το παιχνίδι λένε οτι τον έσφαξε). Δεν μας τα λέτε καλά Subotic και λοιποί. Γιατί άλλα ακούγονται στη πιάτσα. Ρε μπας και είναι έξω από τα κόλπα ο χριστιανός και δεν τους αρέσει? Λέω μήπως...?

Επειδή είσαι νέοs απο οτι βλέπω εγώ και κανέναs δεν έχουμε γράψει οτι τον ευνοούν.
Το όλο θέμα έγινε γιατί σε ενα παιχνίδι με διαιτητικά λάθη και στιs 2 ομάδεs ο διαιτητήs ζήτησε συγνώμη μόνο στην ομάδα του Προμηθέα και ο συγκεκριμένοs πρόεδροs του Προμηθέα τον εξανάγκασε να το κάνει λόγο ήτταs τηs ομάδαs του.
Αν δεν υπήρχε το ''χορηγικό νταραβέρι'' δεν θα είχε ανοίξει μύτη.
Όσο για το τι ακούγεται στην πιάτσα γράψτα μαs να τα ακούσουμε και εμείs...
doctorjekil
QUOTE (koutsompolis @ Dec 19 2010, 21:42 ) *
ανεβασμενος ο Αχιλλεας αλλα εχει 3-4 καλους παιχτες που τραβανε το σκορ...
μετα το χαος.... ειναι θεμα αμυνας στους 3-4 για τον προμηθεα
αν και φετος βαζει καλαθια με το σταγονομετρο ο προμηθεας rolleyes.gif rolleyes.gif

ΓΕΠ-Αχαγιά 2
Πανηλειακός-Απολλωνιάδα 1
Προμηθέας-Αχιλλέας 1
ΑΕΛ-Γλαύκος 2
Ζάκυνθος-Αχαιός 1
Ολυμπιονίκης-Ροΐτικα 1
Αχαγιά-Νίκη 2


Φίλε μου όντως ο Αχιλλέας παίρνει το 90% των πόντων του από 4 παίχτες,τον Ψυχογιόπουλο,τον Αρβανίτη,τον Παπά και τον Ξυλιά αλλά στην Ζάκυνθο ο Αρβανίτης δεν έπαιζε και ο Ψυχογιόπουλος με τον Παπά είχαν βγει με 5 φαουλ από τα μεσα της 3ης περιόδου,και παρ όλα αυτα κέρδισε σε μια πολύ δύσκολη έδρα που αμφιβάλω αν θα κερδίσει κάποιος άλλος
Terrorista
QUOTE(koutsompolis @ Dec 19 2010, 21:42 ) *
ανεβασμενος ο Αχιλλεας αλλα εχει 3-4 καλους παιχτες που τραβανε το σκορ...
μετα το χαος.... ειναι θεμα αμυνας στους 3-4 για τον προμηθεα
αν και φετος βαζει καλαθια με το σταγονομετρο ο προμηθεας rolleyes.gif rolleyes.gif

ΓΕΠ-Αχαγιά 2
Πανηλειακός-Απολλωνιάδα 1
Προμηθέας-Αχιλλέας 1
ΑΕΛ-Γλαύκος 2
Ζάκυνθος-Αχαιός 1
Ολυμπιονίκης-Ροΐτικα 1
Αχαγιά-Νίκη 2

ΓΕΠ-Kρηνη 2
Πανηλειακός-Απολλωνιάδα 1
Προμηθέας-Αχιλλέας 2
ΑΕΛ-Γλαύκος 2
Ζάκυνθος-Αχαιός 1
Ολυμπιονίκης-Ροΐτικα 1
Αχαγιά-Νίκη 1

με τα φωτα στραμμενα στο τοφαλοσ προμηθεσ-αχιλλεασ για πολλουσ λογουσ...για να δουμε επιασε τοπο το παρακαλι το ψηστηρι και η ξευτιλα του προμηθεα και των διαιτητων
theos
Δυστυχώς φίλε Τerrorista αυτή είναι η κατάντια του τοπικού μπάσκετ. Και δεν αναφέρομαι στο Προμηθέα. Σε σένα αναφέρομαι και σε όσους σκέφτονται σαν εσένα. Μέσα στις ίντριγκες, στις λαμογιές, στις ζήλιες και στη λάσπη. Μην δείτε ομάδα να ξεχωρίζει. Άντε γειά... Ας ασχοληθώ με τη κατηγορία μου την Α2. ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΑ...
fear_me

ΓΕΠ-Κρήνη _ 97 2
Πανηλειακός-Απολλωνιάδα 2
Προμηθέας-Αχιλλέας 1
ΑΕΛ-Γλαύκος 2
Ζάκυνθος-Αχαιός 1
Ολυμπιονίκης-Ροΐτικα 1
Αχαγιά-Νίκη 1

laimbeer7
QUOTE(fear_me @ Dec 20 2010, 13:20 ) *
ΓΕΠ-Κρήνη _ 97 2
Πανηλειακός-Απολλωνιάδα 2
Προμηθέας-Αχιλλέας 1
ΑΕΛ-Γλαύκος 2
Ζάκυνθος-Αχαιός 1
Ολυμπιονίκης-Ροΐτικα 1
Αχαγιά-Νίκη 1

ΓΕΠ-Κρήνη _ 97 2
Πανηλειακός-Απολλωνιάδα 1
Προμηθέας-Αχιλλέας 2
ΑΕΛ-Γλαύκος 2
Ζάκυνθος-Αχαιός 1
Ολυμπιονίκης-Ροΐτικα 1
Αχαγιά-Νίκη 1

Terrorista
QUOTE(theos @ Dec 20 2010, 12:08 ) *
Δυστυχώς φίλε Τerrorista αυτή είναι η κατάντια του τοπικού μπάσκετ. Και δεν αναφέρομαι στο Προμηθέα. Σε σένα αναφέρομαι και σε όσους σκέφτονται σαν εσένα. Μέσα στις ίντριγκες, στις λαμογιές, στις ζήλιες και στη λάσπη. Μην δείτε ομάδα να ξεχωρίζει. Άντε γειά... Ας ασχοληθώ με τη κατηγορία μου την Α2. ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΑ...

ασχολησου με την κατηγορια σου και την ομαδα σου γιατι αυτη την κατηγορια και δεν την ξερεισ και δεν προκειται να την καταλαβεισ ποτε.
γεια σου...
Panos-10
QUOTE(Terrorista @ Dec 20 2010, 14:28 ) *
ασχολησου με την κατηγορια σου και την ομαδα σου γιατι αυτη την κατηγορια και δεν την ξερεισ και δεν προκειται να την καταλαβεισ ποτε.
γεια σου...



Άστον φίλε μου δεν πειράζει μερικοί πιστεύουν ότι ζούνε στο παράδεισο με τα αγγελάκια εδώ γίνεται της πουτάνας από τη λαμογιά σε όλη τη χώρα το τοπικό της Πάτρας θα ξέφευγε.
Να τη χερόμαστε και την Α2 και τη Α1 που έχουμε πιο άμπαλο μπάσκετ από το φετεινό δεν έχω ξαναδεί μα το χριστό
shell
Νίκες για Πανηλειακό σχετικά εύκολα την Απολλωνιάδα, Γλαύκο δύσκολα τα Λεχαινά με τρίποντο στο τέλος, Κρήνη με 1 πόντο στον Ίφιτο, Αχιλλέα με 11 πόντους στον Προμηθέα, εύκολο βράδυ για Ολυμπιονίκη κόντρα στα Ροίτικα και Αχαγιά κόντρα στην Νίκη.
Αναλυτικά:
Πανηλειακός - Απολλωνιάδα 71-64
Ίφιτος Π. - Κρήνη _ 97 67-68
Αχαγιά _ 82 - Νίκη Πρ. 65-47
Προμηθέας - Αχιλλέας Ερ. 52-63
Λεχαινά - Γλαύκος 69-72
Ζάκυνθος - Αχαιός _47 81-72
Ολυμπιονίκης - Ροΐτικα 83-55

Καλές γιορτές και καλή ξεκούραση σε όλους και από νέα χρονιά βλέπουμε τι κουβαλάει στον σάκο του ο Αη Βασίλης για τον καθένα. Πάντως εν αντιθέση με τις αρχικές προβλέψεις θα έχουμε ένα αμφίροπο και συγκλονιστικό πρωτάθλημα
και για πάνω αλλά και κάτω ελέω Γ Εθνικής. Μόνο από ποιότητα πάσχουμε αλλά αυτό έχουμε τουλάχιστον ασ το προστατεύσουμε.
Υ.Γ. Η διατησία στο Τόφαλος (προμηθέας - αχιλλέας) ήταν άψογη!!!!(Παναγιώτου και Θεοδωρόπουλος). Αν θέλουν μπορούν να μήν γίνονται αυτοί πρωταγωνιστές.
fernando
Πολυ καλο παιχνιδι εγινε χτες στον πυργο ανμεσα σε πανηλειακο και απολλωνιαδα με διακυμανσεις,δυνατες μονομαχιες και αρκετη αγωνια.Ενας πανηλειακος ασυνδετος στο α' ημιχρονο και με παρα πολυ καλο τον γκοβα στο β' ημιχρονο εφτασε να κερδιζει μεχρι και 19 ποντους.Η απολλωνιαδα πολυ καλα στημενη αλλα και νευρικη αφου πηρε 4 τεχνικες ποινες δειγμα της απειριας της με τον σαμαρα να παιζει με 4 φαουλ απο τα μεσα του γ' δεκαλεπτου,παρ'ολα αυτα για αλλη μια φορα ξεχωριζε σαν τη μυγα μεσ'στο γαλα.Ο πανηλειακος παντως εχασε την ευκαιρια της διαφορας αφου 2 φορες προηγηθηκε με +19 και καταφερε να την χασει.Προβλεπω παντως στην περιβολα η απολλωνιαδα να κερδιζει...
διατησια 65-35..
Ενδιαφερον ειχε και το παιχνιδι του ιφιτου με την κρηνη οπου κι εκει ειχε διακυμανσεις το σκορ.Εντυπωση μου προκαλεσε η τρομερη κοιλια της κρηνης,η οποια ενω νικουσε στο 4ο δεκαλεπτο με 13 ποντους εφτασε να χανει και με 5 ποντους λιγα δευτερολεπτα πριν τη ληξη και ο μπαχος που για 39 λεπτα δεν υπηρχε στο παιχνιδι εβαλε στη κυριολεξια δυο μεγαλα τριποντα και της εδωσε μια πολυ σημαντικη νικη για την συνεχεια.

Καλα Χριστουγεννα σε ολους με υγεια
kleiza
Χρόνια Πολλά σε όλους-Καλές Γιορτές
wav.gif
koutsompolis
εφυγε ο καραγιαννης απο προμηθεα τελικα? rolleyes.gif

δεν εχει γιορτες φετος...προπονηση μπας και μπαινει κανα καλαθι ακομα!τα εχουν σπασει φετος απτα τουβλα smiley.gif
Terrorista
QUOTE(kleiza @ Dec 22 2010, 09:37 ) *
Χρόνια Πολλά σε όλους-Καλές Γιορτές
wav.gif

χρονια πολλα καλεσ γιορτεσ σε ολουσ.καλα χριστουγεννα.
kleiza


Η 12η αγωνιστική της Α1 ΕΣΚΑΗ

Πανηλειακός - Αχαγιά
Στο «σπίτι» του, στο κλειστό γυμναστήριο του Πύργου ο Πανηλειακός ΓΑΣ
αντιμετωπίζει στις 8.30 μ.μ. την Αχαγιά.

Κρήνη - Ολυμπιονίκης
Με στόχο τους δυο βαθμούς της νίκης που θα τον διατηρήσουν στη δεύτερη θέση της
βαθμολογίας ο Ολυμπιονίκης θα αντιμετωπίσει στις 8μ.μ. στην Πάτρα την Κρήνη.


Απολλωνιάδα - ΓΕ Πύργου
Δύσκολο έργο θα έχει στις 8.30μ.μ. η ΓΕ Πύργου καθώς θα αντιμετωπίσει στην
Πάτρα την πρωτοπόρο της βαθμολογίας Απολλωνιάδα.

Αχαιός - ΑΕ Λεχαινών
«Τελικός» για Αχαιό και ΑΕ Λεχαινών είναι το μεταξύ τους ματς, που θα
γίνει στο βοηθ. του Τόφαλος στην Πάτρα στις 8.30μ.μ.
Η ομάδα που θα πάρει το ροζ φύλλο αγώνα θα διατηρήσει τις όποιες ελπίδες έχει για
παραμονή στην κατηγορία. Αντίθετα ο ηττημένος θα γίνει από τα πρώτα φαβορί για
υποβιβασμό στην Α2 ΕΣΚΑΗ.

Τα υπόλοιπα ματς
Η 12η αγωνιστική περιλαμβάνει ακόμα τρεις αγώνες με μειωμένο όμως ενδιαφέρον
καθώς υπάρχουν φαβορί που εύκολα ή δύσκολα αναμένεται να επικρατήσουν. Στις
Καμάρες στις 8μ.μ. ο Αχιλλέας θα αντιμετωπίσει τη Νίκη Προαστίου, στα Ροϊτικα
στις 2μ.μ. η τοπική ομάδα θα υποδεχθεί την ΑΓΕ Ζακύνθου, ενώ στο κλειστό της
Ολυμπιάδας στις 9μ.μ. ο Γλαύκος παίζει με τον Προμηθέα.

ilia-sport
Terrorista
QUOTE(kleiza @ Jan 5 2011, 10:34 ) *
Η 12η αγωνιστική της Α1 ΕΣΚΑΗ

Πανηλειακός - Αχαγιά
Στο «σπίτι» του, στο κλειστό γυμναστήριο του Πύργου ο Πανηλειακός ΓΑΣ
αντιμετωπίζει στις 8.30 μ.μ. την Αχαγιά.

Κρήνη - Ολυμπιονίκης
Με στόχο τους δυο βαθμούς της νίκης που θα τον διατηρήσουν στη δεύτερη θέση της
βαθμολογίας ο Ολυμπιονίκης θα αντιμετωπίσει στις 8μ.μ. στην Πάτρα την Κρήνη.


Απολλωνιάδα - ΓΕ Πύργου
Δύσκολο έργο θα έχει στις 8.30μ.μ. η ΓΕ Πύργου καθώς θα αντιμετωπίσει στην
Πάτρα την πρωτοπόρο της βαθμολογίας Απολλωνιάδα.

Αχαιός - ΑΕ Λεχαινών
«Τελικός» για Αχαιό και ΑΕ Λεχαινών είναι το μεταξύ τους ματς, που θα
γίνει στο βοηθ. του Τόφαλος στην Πάτρα στις 8.30μ.μ.
Η ομάδα που θα πάρει το ροζ φύλλο αγώνα θα διατηρήσει τις όποιες ελπίδες έχει για
παραμονή στην κατηγορία. Αντίθετα ο ηττημένος θα γίνει από τα πρώτα φαβορί για
υποβιβασμό στην Α2 ΕΣΚΑΗ.

Τα υπόλοιπα ματς
Η 12η αγωνιστική περιλαμβάνει ακόμα τρεις αγώνες με μειωμένο όμως ενδιαφέρον
καθώς υπάρχουν φαβορί που εύκολα ή δύσκολα αναμένεται να επικρατήσουν. Στις
Καμάρες στις 8μ.μ. ο Αχιλλέας θα αντιμετωπίσει τη Νίκη Προαστίου, στα Ροϊτικα
στις 2μ.μ. η τοπική ομάδα θα υποδεχθεί την ΑΓΕ Ζακύνθου, ενώ στο κλειστό της
Ολυμπιάδας στις 9μ.μ. ο Γλαύκος παίζει με τον Προμηθέα.

ilia-sport

καλη χρονια σε ολουσ για παμε
Πανηλειακός-Αχαγια’82 1

Απολλωνιάδα-Ιφιτος 1

Κρήνη’97-Ολυμπιονίκης 2

Ροϊτικα-Ζάκυνθος 2

Αχαιός’47-ΑΕ Λεχαινών 2

Γλαύκος-Προμηθέας 1

Αχιλλέας-Νίκη 1

kleiza
Μεγάλη νίκη για τον Αχαιό με 60-55 επί των λεχαινών
Το παιχνίδι ήταν ντέρμπυ από την αρχή ως το τέλος
Ο αχαιός αν και προηγήθηκε ακόμα και με 12 πόντους στις αρχές του τρίτου δεκαλέπτου, βρέθηκε πίσω με 4 στα μέσα του τεταρτου δεκαλέπτου και από εκεινο το σημείο ως το τέλος το παιχνίδι πήγε πόντο πόντο
Ποιο ψύχραιμος ο αχαιός στο τελευταίο λεπτο κάνοντας δύο κλεψίματα μετατρέποντας τα σε ευκολα καλάθια πήρε την πολύτιμη νίκη
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και τον προπονητή
Η προσπάθεια συνεχίζεται 41.gif

Συνοπτικά τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής:

Ροϊτικα – Ζάκυνθος 44-57
Αχιλλέας Ερινεού – Νίκη Προαστείου 76-62
Κρήνη’΄97 – Ολυμπιονίκης 51-69
Απολλωνιάδα – Ίφιτος Π. 81-67
Αχαιός’ 47 – Λεχαινά 60-55
Πανηλειακός – Αχαγιά’ 82 70-60
Γλαύκος – Προμηθέας 69-81

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(σε 12 αγώνες)

Απολλωνιάδα 924-775 23
Ολυμπιονίκης 801-666 22
Πανηλειακός 879-679 22
Ζάκυνθος 869-790 21
Αχιλλέας Ερ. 809-775 20
Γλαύκος 834-808 20
Κρήνη '97 725-758 19
Αχαγιά '82 729-734 18
Νίκη Πρ. 721-792 16
Προμηθέας 752-731 16
Ίφιτος Πύργου 747-848 15
Αχαιός' 47 701-897 14
Ροϊτικα 688-834 13
Λεχαινά 683-794 13

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13η)

Ίφιτος Π. - Πανηλειακός
Νίκη Πρ. - Γλαύκος
Προμηθέας – Αχαιός’ 47
Λεχαινά - Ροΐτικα
Ζάκυνθος – Κρήνη’ 97
Ολυμπιονίκης - Απολλωνιάδα
Αχαγιά’ 82 – Αχιλλέας Ερ.

sport-fm patras
koutsompolis

τα λεχαινα πανε για υποβιβασμο πλεον αποτι φαινεται! rolleyes.gif rolleyes.gif
εκτος απο γλαυκο πουταν κακος καμμια εκπληξη στην αγωνιστικη!

τη δευτερα ομως θα εχει πιο πολυ ενδιαφερον! smiley.gif


Ίφιτος Π. - Πανηλειακός 2
Νίκη Πρ. - Γλαύκος 2
Προμηθέας – Αχαιός’ 47 1
Λεχαινά - Ροΐτικα 1
Ζάκυνθος – Κρήνη’ 97 1
Ολυμπιονίκης - Απολλωνιάδα 2
Αχαγιά’ 82 – Αχιλλέας Ερ. 1
laimbeer7
QUOTE(koutsompolis @ Jan 6 2011, 23:34 ) *
τα λεχαινα πανε για υποβιβασμο πλεον αποτι φαινεται! rolleyes.gif rolleyes.gif
εκτος απο γλαυκο πουταν κακος καμμια εκπληξη στην αγωνιστικη!

τη δευτερα ομως θα εχει πιο πολυ ενδιαφερον! smiley.gif


Ίφιτος Π. - Πανηλειακός 2
Νίκη Πρ. - Γλαύκος 2
Προμηθέας – Αχαιός’ 47 1
Λεχαινά - Ροΐτικα 1
Ζάκυνθος – Κρήνη’ 97 1
Ολυμπιονίκης - Απολλωνιάδα 2
Αχαγιά’ 82 – Αχιλλέας Ερ. 1

ο ολυμπιονικης θα παρει την ανοδο.............το λεω πριν την μεση τηε σεζον............. icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
koutsompolis
κοψε κατι laimbeer....
fear_me
ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ 1
ΙΦΙΤΟΣ-ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 2
ΖΑΚΥΝΘΟΣ-ΚΡΗΝΗ 97 2
ΝΙΚΗ ΠΡ.-ΓΛΑΥΚΟΣ 2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΧΑΙΟΣ 47 1
ΛΕΧΑΙΝΑ-ΡΟΪΤΙΚΑ 1
ΑΧΑΓΙΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1
Terrorista
QUOTE(fear_me @ Jan 10 2011, 14:29 ) *
ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ 1
ΙΦΙΤΟΣ-ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 2
ΖΑΚΥΝΘΟΣ-ΚΡΗΝΗ 97 2
ΝΙΚΗ ΠΡ.-ΓΛΑΥΚΟΣ 2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΧΑΙΟΣ 47 1
ΛΕΧΑΙΝΑ-ΡΟΪΤΙΚΑ 1
ΑΧΑΓΙΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ 1
ΙΦΙΤΟΣ-ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 2
ΖΑΚΥΝΘΟΣ-ΚΡΗΝΗ 97 1
ΝΙΚΗ ΠΡ.-ΓΛΑΥΚΟΣ 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΧΑΙΟΣ 47 1
ΛΕΧΑΙΝΑ-ΡΟΪΤΙΚΑ 1
ΑΧΑΓΙΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2
Terrorista
QUOTE(Terrorista @ Jan 10 2011, 14:44 ) *
ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ 1
ΙΦΙΤΟΣ-ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 2
ΖΑΚΥΝΘΟΣ-ΚΡΗΝΗ 97 1
ΝΙΚΗ ΠΡ.-ΓΛΑΥΚΟΣ 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΧΑΙΟΣ 47 1
ΛΕΧΑΙΝΑ-ΡΟΪΤΙΚΑ 1
ΑΧΑΓΙΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2

μεγαλη νικη για ολυμπιονικη με την απολλωνιαδα 61-54 και τεραστια νικη για την νικη προαστειου 92-84 τον γλαυκο.
kleiza
Κακός ο αχαιος δεν κατάφερε να παρακολουθήσει σε κανένα σημείο του αγώνα τον πολύ καλυτερο προμηθεα
Συνοπτικά τα αποτελέσματα της 13ης αγωνιστικής:

 
Προμηθέας – Αχαιός’ 47 83-45

Νίκη Πρ. - Γλαύκος 92-84

Ολυμπιονίκης - Απολλωνιάδα 61-54

Αχαγιά’ 82 – Αχιλλέας Ερ. 68-59

Λεχαινά - Ροΐτικα 62-52

Ίφιτος Π. - Πανηλειακός 70-78 (65-65 κ.α.)

 
* Στο παιχνίδι που άνοιξε την αυλαία της 13ης αγωνιστικής: Ζάκυνθος – Κρήνη’ 97 69-38

 Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 
(σε 13 αγώνες)

 
Πανηλειακός 957-749 24

Ολυμπιονίκης 862-720 24

Απολλωνιάδα 978-836 24

Ζάκυνθος 938-828 23

Γλαύκος 918-900 21

Αχιλλέας Ερ. 868-843 21

Κρήνη '97 763-827 20

Αχαγιά '82 797-793 20

Νίκη Πρ. 813-876 18

Προμηθέας 835-776 18

Ίφιτος Πύργου 817-926 16

Αχαιός' 47 746-980 15

Λεχαινά 745-846 15

Ροϊτικα 740-896 14

 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14η)

 
Αχαγιά’ 82 – Ίφιτος Π.

Ολυμπιονίκης – Πανηλειακός

Ζάκυνθος – Απολλωνιάδα

Λεχαινά – Κρήνη’ 97

Προμηθέας – Ροϊτικα

Νίκη Πρ. – Αχαιός’ 47

Αχιλλέας Ερ. - Γλαύκος
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.