Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 12άδα εθνικής!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2
trefoil 13
Το πρωτάθλημα τελείωσε και δεν υπάρχει αγωνιστική δράση μέχρι την έναρξη των προκριματικών αγώνων της εθνικής.
Τα συμπεράσματα μάλλον έχουν βγει!
Πείτε ποιες παίκτριες πιστεύετε ότι πρέπει να αποτελέσουν την 12άδα της εθνικής?
Ποιες μπορούν να βοηθήσουν κατά τη γνώμη σας?
basket4
φετος στο γυναικειο μπασκετ υπηρχε πολυ ανταγωνισμος.κατα τη γνωμη μου δεν γινεται να λειψουν η κωστακι και η μαλτση.σταχτιαρη,λυμουρα,καλτσιδου εκαναν πολυ καλο πρωταθλημα με τις εσπεριδες.κεχαγια απο ακαδημια.η καλετζου θα αποσυρθει??πρασσα-τασουλη απο σπορτιγκ.νικολαιδου-γιαλυτακη απο παο,σταυριδου απο siemens,σαρεγκου απο τριγλια και κοσμα-κεχαγια απο ακαδημια... biggrin.gif smile.gif bball.gif tongue.gif blink.gif 69.gif laugh.gif icon_wave.gif cool.gif wink.gif w00t.gif rolleyes.gif ohmy.gif 77.gif shot.gif
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ May 14 2006, 02:34 AM)
φετος στο γυναικειο μπασκετ υπηρχε πολυ ανταγωνισμος.κατα τη γνωμη μου δεν γινεται να λειψουν η κωστακι και η μαλτση.σταχτιαρη,λυμουρα,καλτσιδου εκαναν πολυ καλο πρωταθλημα με τις εσπεριδες.κεχαγια απο ακαδημια.η καλετζου θα αποσυρθει??πρασσα-τασουλη απο σπορτιγκ.νικολαιδου-γιαλυτακη απο παο,σταυριδου απο siemens,σαρεγκου απο τριγλια και κοσμα-κεχαγια απο ακαδημια... biggrin.gif  smile.gif  bball.gif  tongue.gif  blink.gif  69.gif  laugh.gif  icon_wave.gif  cool.gif  wink.gif  w00t.gif  rolleyes.gif  ohmy.gif  77.gif  shot.gif
*

Η Κωστάκη θα έρθει ή θα ξεκουράζεται λόγω WNBA?Η Μάλτση μάλλον δεν χάνει την εθνική με τίποτα(άσχετο αλλά ξέρει κανείς πως πάει στο καμπ?).Συμφωνώ με Λύμουρα,Καλτσίδου,Κεχαγιά και Καλέντζου.Πρασσά με τίποτα(τι να τα κάνουμε τόσα πλέι μέικερ?),η Τασσουλή ταλαιπωρείται από τραυματισμους...Μαζί σου για Σαρέγκου-Νικολαίδου!
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ May 14 2006, 03:47 AM)
Η Κωστάκη θα έρθει ή θα ξεκουράζεται λόγω WNBA?Η Μάλτση μάλλον δεν χάνει την εθνική με τίποτα(άσχετο αλλά ξέρει κανείς πως πάει στο καμπ?).Συμφωνώ με Λύμουρα,Καλτσίδου,Κεχαγιά και Καλέντζου.Πρασσά με τίποτα(τι να τα κάνουμε τόσα πλέι μέικερ?),η Τασσουλή ταλαιπωρείται από τραυματισμους...Μαζί σου για Σαρέγκου-Νικολαίδου!
*

στους βαλκανικους στην ισπανια εμαθα οτι η πρασσα εκανε καλα παιχνιδια.ειδικα με ισπανια.τι να πω...δεν ξερω.παντως αν δεν μπει στην εθνικη η κωστακη για οποιονδηποτε λογο θα ειναι μεγαλα απωλεια για την εθνικη μας...
harris
Εαν ήμουν ο Κώστας Μίσσας θα επέλεγα τις εξής:

1. Κωστάκη, Παπαδημητρίου, Πρασσά
2. Λύμουρα, Καλέτζου, Χατζηνικολάου
3. Μάλτση, Καλτσίδου
4. Σαρέγκου, Σταχτιάρη, Βασιλείου
5. Σαμορούκοβα, Νικολαίδου.

Στις πρώτες προπονήσεις θα κληθούν πολλές νεαρές όπως η Παραγιού του Χολαργού, η Παπαμιχαήλ των Εσπερίδων και άλλες...

Σταμάτη, Γκουζίνη, Γκιουλέκα, Σπαθάρου, Δημητράκου, Τζεγιαννάκη, Καββαδία είναι ακόμα μερικές επιλογές...
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ May 14 2006, 02:56 AM)
στους βαλκανικους στην ισπανια εμαθα οτι η πρασσα εκανε καλα παιχνιδια.ειδικα με ισπανια.τι να πω...δεν ξερω.
*

Στους μεσογειακούς θες να πεις...
Μια τρύπα στο νερό έκανε.Το κακό είναι ότι δεν υπάρχει κάτι αξιόλογο πίσω της αφού τα πλέι μέικερ των μεσογειακών(Σπαθάρου-Γιαλιτάκη) είχαν πολύ άσχημη χρονιά.
basket4
ναι...μεσογειακους εννοουσα.παντως ο Χαρης εχει δικαιο.θα ειναι στην προετοιμασια και πολλες νεες κοπελες.πιστευω και η Ελενα Βλανη του Ηρακλη.εκανε πολυ καλες εμφανισεις μα την εθνικη νεων γυναικων περσι
harris
Αν είναι ποτέ δυνατόν να μιλάμε για πιθανή κλήση της Γιαλιτάκη στην εθνική... Εννοείται πως δεν έχω τπτ με την κοπέλα, απλά δε νομίζω πως έχει τα φόντα για να χτυπήσει την πόρτα της εθνικής ομάδας...

Η Σπαθάρου νομίζω πως θα μπορούσε υπό προυποθέσεις... Εάν πχ. η Κωστάκη δεν ερθει τελικά (όπως είναι το πιθανότερο), τότε ίσως έχει μια θέση στην δωδεκάδα...
trefoil 13
QUOTE(harris @ May 14 2006, 03:10 AM)
Αν είναι ποτέ δυνατόν να μιλάμε για πιθανή κλήση της Γιαλιτάκη στην εθνική... Εννοείται πως δεν έχω τπτ με την κοπέλα, απλά δε νομίζω πως έχει τα φόντα για να χτυπήσει την πόρτα της εθνικής ομάδας...

Η Σπαθάρου νομίζω πως θα μπορούσε υπό προυποθέσεις... Εάν πχ. η Κωστάκη δεν ερθει τελικά (όπως είναι το πιθανότερο), τότε ίσως έχει μια θέση στην δωδεκάδα...
*

Καλά, μην βαράς. Αν και Παναθηναικός είμαι πολύ αντικειμενική αλλά μην ξεχνάς ότι η Γιαλιτάκη ήταν το πλέι μέικερ της περσινής πρωταθλήτριας ομάδας.
harris
Ομάδα που είχε όμως την Σκίμπε ασταμάτητη, την Γκάχαν, την Παπαηλία δυνατή και πάνω από όλα έναν σοβαρό προπονητή... Ενώ φέτος...
trefoil 13
QUOTE(harris @ May 14 2006, 03:18 AM)
Ομάδα που είχε όμως την Σκίμπε ασταμάτητη, την Γκάχαν, την Παπαηλία δυνατή και πάνω από όλα έναν σοβαρό προπονητή... Ενώ φέτος...
*

Φέτος, κάποιες φορές που ο προπονηταράς Παπαπέτρου τα έβλεπε σκούρα και έβαζε για λίγο μέσα την Γιαλιτάκη, δεν σου λέω ότι γύριζε το παχνίδι αλλά η ομάδα έπαιζε πολύ πιο λογικά στην επίθεση.
Delinquent
Η Γιαλιτάκη είναι καλή παίχτρια παιδιά...Δεν ξέρω για επίπεδο εθνικής ομάδας αλλά σίγουρα αδικήθηκε φέτος στον Παναθηναϊκό...Τώρα,νομίζω πως αν η Γκουζίνη παίξει μπάσκετ και του χρόνου δε θα πρέπει να λείπει απ την Εθνική ομάδα...Λίγες παίχτριες ξέρουν στην Ελλάδα το μπάσκετ που ξέρει... wink.gif
womanplayer
QUOTE(trefoil 13 @ May 14 2006, 03:47 AM)
Η Κωστάκη θα έρθει ή θα ξεκουράζεται λόγω WNBA?Η Μάλτση μάλλον δεν χάνει την εθνική με τίποτα(άσχετο αλλά ξέρει κανείς πως πάει στο καμπ?).Συμφωνώ με Λύμουρα,Καλτσίδου,Κεχαγιά και Καλέντζου.Πρασσά με τίποτα(τι να τα κάνουμε τόσα πλέι μέικερ?),η Τασσουλή ταλαιπωρείται από τραυματισμους...Μαζί σου για Σαρέγκου-Νικολαίδου!
*

h kwstakh den tha erthei giati exei sumvolaio me tous houston kai epeidh to houston panta mpainei sta play offs dustyxws giati thn ethnikh h kwstakh tha einai ekei gia tous agwnas tou wnba!!!!!
womanplayer
QUOTE(harris @ May 14 2006, 03:56 AM)
Εαν ήμουν ο Κώστας Μίσσας θα επέλεγα τις εξής:

1. Κωστάκη, Παπαδημητρίου, Πρασσά
2. Λύμουρα, Καλέτζου, Χατζηνικολάου
3. Μάλτση, Καλτσίδου
4. Σαρέγκου, Σταχτιάρη, Βασιλείου
5. Σαμορούκοβα, Νικολαίδου.

Στις πρώτες προπονήσεις θα κληθούν πολλές νεαρές όπως η Παραγιού του Χολαργού, η Παπαμιχαήλ των Εσπερίδων και άλλες...

Σταμάτη, Γκουζίνη, Γκιουλέκα, Σπαθάρου, Δημητράκου, Τζεγιαννάκη, Καββαδία είναι ακόμα μερικές επιλογές...
*

σΣαμορουκοβα δεν θα παιξει φετος εθνικη ειναι 34 η γυναικα ποσο να αντεξει περισυ την εκαψαν!
Tatubasketfan
QUOTE(basket4 @ May 13 2006, 11:08 PM)
ναι...μεσογειακους εννοουσα.παντως ο Χαρης εχει δικαιο.θα ειναι στην προετοιμασια και πολλες νεες κοπελες.πιστευω και η Ελενα Βλανη του Ηρακλη.εκανε πολυ καλες εμφανισεις μα την εθνικη νεων γυναικων περσι
*


symfwnw...I Vlani ekane poly trela paixnidia fetos kai ston irakli...kaneis den tin stamatouse sta triponda!
harris
womanplayer τα πλέι οφ του WNBA θα έχουν τελειώσει μέχρι τις μέρες που αγωνίζεται η εθνική (6-9-13-16, 20-23 Σεπτεμβρίου)... Το θέμα είναι εάν η ίδια η Κωστάκη θα είναι σε θέση να αγωνιστεί, δεδομένου πως πήγε από το γαλλικό πρωτάθλημα κατευθείαν στην Αμερική και θα είναι σίγουρα κουρασμένη...

Από την άλλη, η Σαμορούκοβα πρέπει να κληθεί... Είχε δηλώσει πως πέρυσι ήταν η τελευταία της φορά στην εθνική, αλλά πρέπει να την καλέσουν γιατί δεν έχουμε ψηλές. Εάν αρνηθεί, τότε βλέπουμε... Θα παίξουμε με την Σαρέγκου σέντερ...


Αλήθεια, εσύ ποια δωδεκάδα θα ήθελες να δεις ;;;
Tafos toy indoy
QUOTE(harris @ May 14 2006, 03:56 AM)
Εαν ήμουν ο Κώστας Μίσσας θα επέλεγα τις εξής:

1. Κωστάκη, Παπαδημητρίου, Πρασσά
2. Λύμουρα, Καλέτζου, Χατζηνικολάου
3. Μάλτση, Καλτσίδου
4. Σαρέγκου, Σταχτιάρη, Βασιλείου
5. Σαμορούκοβα, Νικολαίδου.

Στις πρώτες προπονήσεις θα κληθούν πολλές νεαρές όπως η Παραγιού του Χολαργού, η Παπαμιχαήλ των Εσπερίδων και άλλες...

Σταμάτη, Γκουζίνη, Γκιουλέκα, Σπαθάρου, Δημητράκου, Τζεγιαννάκη, Καββαδία είναι ακόμα μερικές επιλογές...
*



symfono me harri

mones allages,

anti prassa spatharoy,kai adi papadimitrioy gioyleka...

episis an den erthei i kalentzoy stamati,pistevo oti prepei na pao ayti i kopela ethniki!

oso gia gialitaki,meta tin fetini tis xronia me tpt den mporei na paei ethniki...
trefoil 13
Ο ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Μίσσας συμπεριέλαβε τις παρακάτω αθλήτριες στον δεύτερο κύκλο προετοιμασίας της Εθνικής Γυναικών, ενόψει της Ημιτελικής Φάσης του Πανευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2007:
Μάλτση (Μπουρζ), Δελή (Πανιώνιος), Κυριακοπούλου (ΔΑΣΑΛ), Αυθεντοπούλου (SIEMENS), Καλέντζου (Σπόρτιγκ), Γκουζίνη (Καστοριά), Καλτσίδου (Εσπερίδες), Παναγιωτοπούλου (Πανιώνιος), Καραμπατζάκη (SIEMENS), Κεχαγιά (Ακαδημία), Σαρέγκου (Νέα Τρίγλια), Βλάχου (Καστοριά).
Υ/Γ Κάποιες εκπλήξεις και κάποιες ελλείψεις...
womanplayer
QUOTE(trefoil 13 @ Jun 22 2006, 04:01 AM)
Ο ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Μίσσας συμπεριέλαβε τις παρακάτω αθλήτριες στον δεύτερο κύκλο προετοιμασίας της Εθνικής Γυναικών, ενόψει της Ημιτελικής Φάσης του Πανευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2007:
Μάλτση (Μπουρζ), Δελή (Πανιώνιος), Κυριακοπούλου (ΔΑΣΑΛ), Αυθεντοπούλου (SIEMENS), Καλέντζου (Σπόρτιγκ), Γκουζίνη (Καστοριά), Καλτσίδου (Εσπερίδες), Παναγιωτοπούλου (Πανιώνιος), Καραμπατζάκη (SIEMENS), Κεχαγιά (Ακαδημία), Σαρέγκου (Νέα Τρίγλια), Βλάχου (Καστοριά).
Υ/Γ Κάποιες εκπλήξεις και κάποιες ελλείψεις...
*


den tha einai h telikh 12 ada autes mhn xexnas oti stis 12-16 iounioy eixe ena allo gkoyp proponhseis twra dokimazei kai alles paiktries h telikh epilogh tha einai stis 25 iouliou pou xekinaei h proetoimasia sto karpenhsi maltsi kalentzou kaltsidoy kai saregkou htan kai sto prwto gkoup
harris
Δε νομίζω πως πρέπει να συζητάμε για εκπλήξεις και απουσίες, αφού αυτό είναι το δεύτερο από τα τρία γκρουπ που έχει στο μυαλό του ο Μίσσας... Αυτές οι κλήσεις δεν σημαίνουν απολύτως τπτ για την τελική δωδεκάδα...

Κάποιες από αυτές θα είναι... οι περισσότερες όμως, απλά δοκιμάζονται...
trefoil 13
Α!οκ!
Απλά επειδή το διάβασα και στο sportime και το έχει με τίτλο οι κλήσεις στην εθνική...
Sorry!
womanplayer
den peirazei harri nomizw oti 2 tha einai telika ta gkroup!
harris
Και στο τριτο γκρουπ θα υπάρχουν ονόματα σαν της Παραγιού, της Παπαμιχαήλ, της Σταυρίδου και άλλων πιτσιρικίων..... biggrin.gif

Εγω πάντως θα καλούσα οπωσδήποτε την Πένη και την Χρυσούλα... την πρώτη για να της βάλω μυαλό, να την βαράω 19.gif και να καταλάβει την δυναμική της ομάδας που βρίσκεται και την δευτερη επειδή γουστάρει να παίξει γι αυτήν και κάνει τα πάντα για να το καταφέρει... ΑΣΧΕΤΟ... Αααα... μην καρφωθούν οι θιγόμενες, λέω... tongue.gif
trefoil 13
Τι διακριτικό άτομο...!
Να του εμπιστευτείς μυστικό είναι!
Τι να κάνω? Εγώ φταίω που ήμουν, είμαι και θα είμαι ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ για πάντα όποιους κι αν ενοχλεί αυτό?
womanplayer
e kai?
kai egw eimai O L Y M P I A K O S ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
trefoil 13
Το ολυμπιλαγός είναι το 2ο κουσούρι του Χάρη μετά το σπορτιγκίτης....
Χαρήτε τα γαυράκια...! Τώρα δεν ξέρω ποιο τμήμα μπάσκετ σας σας προσφέρει χαρά...το αντρικό ή το γυναικείο? 69.gif 69.gif
harris
Den απαντάω σε μικροπρέπειες biggrin.gif laugh.gif tongue.gif

offtopic.gif
the_show_must_go_on
QUOTE(harris @ Jun 22 2006, 06:32 PM)
Den απαντάω σε μικροπρέπειες biggrin.gif  laugh.gif  tongue.gif

offtopic.gif
*

41.gif σωστος ο παιχτης
tsops
QUOTE(the_show_must_go_on @ Jun 22 2006, 03:49 PM)
41.gif σωστος ο παιχτης
*


Βλέπω και νέα μέλη. Καλώς ήλθες! biggrin.gif
trefoil 13
Εγώ φταίω? blink.gif Ο Χάρης κάνει το τόπικ παιδική χαρά...

QUOTE(tsops @ Jun 22 2006, 05:57 PM)
Βλέπω και νέα μέλη. Καλώς ήλθες! biggrin.gif
*


+1
tissiaPa
Trefoil kalitera na masas para na milas,giati tou xronou me to ginekio sou k to proponitara pou pires tha gelasoun k oi basketes,oso gia to andriko ta kalitera erxontai.edw esu k dw 8a mai tongue.gif
mikri prasini ollandeza
Καλά ποστς newcomer!Σου μιλάει η εμπειρή!!!!off-topic...
trefoil 13
QUOTE(tissiaPa @ Jun 22 2006, 08:00 PM)
Trefoil kalitera na masas para na milas,giati tou xronou me to ginekio sou k to proponitara pou pires tha gelasoun k oi basketes,oso gia to andriko ta kalitera erxontai.edw esu k dw 8a mai tongue.gif
*

Με έχετε βάλει στην μέση και με βαράτε? Εκτός του ότι είστε εκτός θέματος βγάζετε και γλώσσα σχετικά με το αντρικό μπάσκετ 69.gif !
tissiaPa σε ποιο αντρικό και ποιο γυναικείο αναφέρεσαι? Με λίγα λόγια τι ομάδα είσαι για να σου απαντήσω ανάλογα?
Harry,tissiaPa,the show must go on μαζευτείτε...
womanplayer
68.gif αυτο πρεπει να σταματησει! ελεος σταματηστε να μαλωνετε για τισ ομαδες ο καθενας εχει τα πιστευω του ασ τα σεβαστουμε ολοι , αυτα που λετε ειναι μικροπρεπειες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 68.gif 68.gif
αν θελετε να μαλωνετε καντε ενα τοπικ για κοντρες ελεοσ!!!! 68.gif
airambado
Eγω ενα ξερω ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗ 4ever!την αυθεντοπουλου δεν τιν βαζω γιατι την εκανε απο την siemens και εβαλε πλορη για καλαμαρια... smile.gif
harris
womanplayer δεν υπάρχει πρόβλημα.... Φίλοι είμαστε και απλά κάνουμε πλάκα... γνωριζόμαστε προσωπικά, άρα μην φοβάσαι ότι θα την πλακώσω... που κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό δήλαδή, αλλά τλπ... lol...


off topic
the_show_must_go_on
QUOTE(harris @ Jun 23 2006, 04:24 AM)
womanplayer δεν υπάρχει πρόβλημα.... Φίλοι είμαστε και απλά κάνουμε πλάκα... γνωριζόμαστε προσωπικά, άρα μην φοβάσαι ότι θα την πλακώσω... που κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό δήλαδή, αλλά τλπ... lol...
off topic
*

ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΩ... ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΖΕΛΑΚΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
trefoil 13
QUOTE(airambado @ Jun 22 2006, 11:10 PM)
Eγω ενα ξερω ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗ 4ever!την αυθεντοπουλου δεν τιν βαζω γιατι την εκανε απο την siemens και εβαλε πλορη για καλαμαρια... smile.gif
*

Στην εθνική έχω την εντύπωση ότι τις παίκτριες πρέπει να τις καλούν για τα μπασκετικά τους προσόντα και μόνο οπότε πιστέυω ότι δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο ώστε να έχει θέση στην εθνική.

Πλάκα, πλάκα αλλά με έχετε βάλει την μέση και με shot.gif
Δεν θα τα πούμε από κοντά?
the_show_must_go_on
QUOTE(trefoil 13 @ Jun 23 2006, 05:24 AM)
Στην εθνική έχω την εντύπωση ότι τις παίκτριες πρέπει να τις καλούν για τα μπασκετικά τους προσόντα και μόνο οπότε πιστέυω ότι δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο ώστε να έχει θέση στην εθνική.

Πλάκα, πλάκα αλλά με έχετε βάλει την μέση και με  shot.gif
Δεν θα τα πούμε από κοντά?
*

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΒΑΖΕΛΑΚΙ ΤΟ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΟΙ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ/ΤΗΝ ΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ
womanplayer
ασ δουμε την τελικη επιλογη των παικριων που θα πανε στην προετοιμασια γυρω στισ 15 με 16 παικτριες θα ειναι και μετα ασ κρινουμε1 peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif
tissiaPa
Kala egw gia plaka to eipa,osoi den katalaban den mporw na kanw kati.Tora giati kanete sa 8igmenes pe8eres.... tongue.gif
womanplayer
shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
tissiaPa
Me 45ari kikloforas?Na filame ta nwta mas oxi tpt allo tongue.gif
womanplayer
QUOTE(tissiaPa @ Jun 25 2006, 07:16 PM)
Me 45ari kikloforas?Na filame ta nwta mas oxi tpt allo tongue.gif
*

41.gif to vrhkes 41.gif 41.gif 41.gif giaAyto proxexte me oloi xaxaxaxax tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
trefoil 13
sad.gif wonanplayer=τρομος... sad-smiley-009.gif
peace.gif
Tafos toy indoy
ego pados exo stamatisei na agonio,giati exo dei pos ginontai oi kliseis ta teleftea xronia...
womanplayer
QUOTE(trefoil 13 @ Jun 26 2006, 05:23 PM)
sad.gif wonanplayer=τρομος... sad-smiley-009.gif
peace.gif
*

peace.gif peace.gif peace.gif εχουμε ειρηνη τωρα μην ανησυχειτε 69.gif peace.gif peace.gif peace.gif
tissiaPa
Pou pame me tetoia 12ada,tha gelasei k to pardalo katsiki...
tsops
QUOTE(womanplayer @ Jun 23 2006, 04:20 PM)
ασ δουμε την τελικη επιλογη των παικριων που θα πανε στην προετοιμασια  γυρω στισ 15 με 16 παικτριες θα ειναι  και μετα ασ κρινουμε1 peace.gif  peace.gif  peace.gif  peace.gif  peace.gif
*


O Κώστας Μίσσας κάλεσε λοιπόν τελικά τις παρακάτω 16 αθλήτριες: Καλέντζου Τούλα, Λύμουρα Λολίτα, Καλτσίδου Στέλλα, Χατζηνικολάου Όλγα, Σταχτιάρη Ειρήνη, Παπαμιχαήλ, Κοσμά Αφροδίτη, Σαρέγκου Πόλυ, Παναγιωτοπούλου Μαρία, Σαμορούκοβα Μαρία, Κατωπόδη Εύα, Καραμπατζάκη Μάγδα, Σταυρίδου Ναυσικά, Γκουζίνη Βασιλεία, Κωστάκη Αναστασία, Μάλτση Εβίνα. smile.gif
Live strong
QUOTE(tsops @ Jul 20 2006, 09:57 AM)
O Κώστας Μίσσας κάλεσε λοιπόν τελικά τις παρακάτω 16 αθλήτριες: Καλέντζου Τούλα, Λύμουρα Λολίτα, Καλτσίδου Στέλλα, Χατζηνικολάου Όλγα, Σταχτιάρη Ειρήνη, Παπαμιχαήλ, Κοσμά Αφροδίτη, Σαρέγκου Πόλυ, Παναγιωτοπούλου Μαρία, Σαμορούκοβα Μαρία, Κατωπόδη Εύα, Καραμπατζάκη Μάγδα, Σταυρίδου Ναυσικά, Γκουζίνη Βασιλεία, Κωστάκη Αναστασία, Μάλτση Εβίνα. smile.gif
*



Να κάνω μια χαζή ερώτηση; rolleyes.gif
Γιατί η Εθνική Ελλάδος δε μετονομάζεται σε Εθνική Εσπερίδων; w00t.gif
Άουτς… αστειάκι ήταν αυτό! tongue.gif

Απλά περίμενα και κάποια άλλα ονόματα στο ρόστερ και ειδικά από τις μικρές. blink.gif
Ενδεικτικά θα πω τα όνομα της Δημητράκου cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.