Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Finals Game 5
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Past Seasons > Older NBA Finals > NBA Finals 2013
morfi
Πέμπτο παιχνίδι, ένα βήμα από τον τίτλο όποια ομάδα καταφέρει να το κερδίσει.

Δευτέρα 17/6 ξημερώματα, 3:00
aegeansheed
O Danny Green χρειάζεται το επόμενο παιχνίδι για να φτάσει τον Ray Allen (2001) και δύο ακόμη για να ισοφαρίσει τον Dennis Scott (1995)...

Ακόμα και στο Game5, θα είναι ο πρώτος που θα το καταφέρει σε NBA Finals.
captain charisma
ο θανατος σου..η ζωη μου ειναι το ματς...

νομιζω οποιος κερδισει παιρνει και το πρωταθλημα...
astakos
Προσωπικα περιμενα οτι οι Heat θα εσπαγαν την εδρα σε 1 απο τους 2 αγωνες (αλλα τα εχωσα ολα στο προηγουμενο αγωνα και πηγα απατος) πλεον το 3-2 ειναι κοντα και μετα ερχεται το 2ο σερι δαχτυλιδι και η ιστορια θα αρχισει να γραφεται για τον Λεμπρον...
geo82
Κρίσιμο παιχνίδι. Συνήθως αυτός που κάνει το 3-2 παίρνει και το πρωτάθλημα. Υπάρχουν βέβαια και οι εξαιρέσεις του 1994 και του 2010. Θεωρώ πως οι Σπερς καίγονται περισσότερο, αφού δύσκολα θα πάρουν 2 σερί παιχνίδια στο Μαϊάμι αν μείνουν πίσω στη σειρά. Από την άλλη, αν κερδίσουν οι Χιτ, είναι ένα βήμα πριν το δαχτυλίδι.
captain charisma
το μονο που παρακαλαω ειναι να παει η σειρα 4-2 οποιος κ αν ειναι ο νικητης γιατι θελω να πληρωθω κιολας smiley.gif smiley.gif
Murdoc
Τωρα το ειδα αυτο ,,καποιος πρεπει να αλλαξει στυλιστα επειγοντωςςςς....... biggrin.gif

Θα γελαει κοσμος με αυτα που βλεπει....

geo82
Ουδέν σχόλιον...
captain charisma
και ο πολ τζορτζ των πεισερς τετοιο και χειροτερο ντυσιμο εκανε...τι να πεις...για δημοσιοτητα το κανουν και να ασχολουνται μαζι τους...τοσο απλο...
GreekNick
Με τετοιο Ginobili οι Sprus δεν θα εχουν τυχη. Πρεπει να ανεβασει την αποδοση ο Manu μετριος σε ολη τη σειρα κακος στο 4ο παιχνιδι. Και εγω πιστευω οτι οποιος παρει το 5ο θα παρει και το πρωταθλημα. Ας ειναι οι Spurs αυτοι που θα το παρουν
lakersdynasty
Good shooting covers a multitude of sins smile.gif

Οι Spurs έχουν δείξει στη σειρά ότι μπορούν να μείνουν στο παιχνίδι ή να χτίσουν διαφορές με καλό περιφερειακό σουτ και ας μην τους "βγαίνει" συστηματικά οτιδήποτε άλλο.

Αυτό όμως το κάνουν αφού έχουν παγιώσει ως ένα βαθμό το παιχνίδι τους μέσα στη ρακέτα και με αυτό τους προσφέρει περισσότερα απο όσα προσφέρει στους Heat το δικό τους αντίστοιχο παιχνίδι.

Οπότε το νο1 ζήτημα για τους Spurs είναι το να σταματήσουν το παιχνίδι των Heat κοντά στο καλάθι. Οι Heat έχουν αρκετά plays τα οποία καταλήγουν με σουτ απο μέση ή μακρινή απόσταση και με τους ψηλούς τους αρκετές φορές μακριά απο το καλάθι. Εαν σε τέτοια Plays σταματούν τους Heat έχουν καλές ευκαιρίες να σκοράρουν είτε με one man fast breaks με Parker Manu κτλ, με κλασσικούς αιφνιδιασμούς όπου θα έχουν αριθμητικό πλεονέκτημα είτε βρίσκοντας καλά μακρινά σουτ σε τρανζίσιον επιθέσεις.

Εαν αφήνουν τους Heat να τελειώνουν συχνά κοντά στο καλάθι δυσκολεύουν και την επίθεση τους.

Γι' αυτό αντίστοιχα για τους Heat είναι σημαντικό οι Wade και Lebron να διεισδύουν σε κάθε ευκαιρία και να βρίσκουν καλά σουτ. Είτε λεϊ απ, είτε καλά σουτ απο μέση απόσταση (καλά=όχι εκτός ισορροπίας).
spursforthe5
νικη ή τελειωνει η σειρα για το μιαμι.πιστευω πως ο ποπ θα αφησει τον λεμπρον να βαραει τα σουτακια του και θα μαρκαρει καλυτερα τον wade ισως βαζοντας πανω του ακομα και λεοναρντ.ισως και να μας εκαναν λιγακι κακο οι 36π διαφορα
HLR CENATION
Eκπληκτικοι στην πρωτη περιοδο οι Σπερς βγαζουν εκπληκτικη ενεργεια στο παρκε.

Λεοναρντ και Παρκερ σε μεγαλη μερα.

Απων απο το ματς η αμυνα των Χιτ.
John Valthuer
Τέλος του παιχνιδιού. Δεν θα χάσω τον ύπνο μου. Όποιος βλέπει, ξέρει προς τα που βαδίζει το πράγμα. Τώρα επιστρέφουμε στην South Beach με την πλάτη στον τοίχο.
belalik
link παιδες???
belalik
ευχαριστώ - βρήκα κάτι..
HLR CENATION
Αυτα τα καλαθια στο τελος του ημιχρονου ειναι μαχαιρια στην καρδια.

Μεγαλο πρωτο ημιχρονο ο Γκριν οπως και ο παρκερ με τον Ντανκαν.

Απο τους Χιτ σπουδαιος στην εκτελεση ο Λεμπρον αλλα δεν εχει δημιουργησει για τους συμπαικτες του.Αν δεν κανω λαθος μια σιστ εχει.

Dwyane ''the flash'' Wade
12 ποντους πισω στο τελος της 3ης περιοδου.δυσκολα πλεον γυρναει το ματς.φτασαμε σε αποσταση αναπνοης αλλα τα λαθη μας και ο πολυ καλος σημερα τζινομπιλι μας εφεραν πισω παλι.
HLR CENATION
Μολις πλησιασαν στον ποντο οι Χιτ ξεσπασε καταιγιδα τζινομπιλι και τα ρημαξε ολα στο περασμα της.Τι μεγαλο παιχνιδι ο αργεντινος.

Απο την αλλη σπουδαιο ματς ο Γουειντ.
olympiakos
Είναι καύλα ο Manu απόψε! 77.gif
slok
σε μεγαλη μερα ο μανου.
καθε πασα μαχαιρια
a.car


The Manu show! Καιρός ήταν.
gmalamos
O μανωλιος σημερα δεν συγχωρει!! shot.gif shot.gif shot.gif
a.car



Ελπίζω η διαφορά να μην εκτοξευτεί για να μην έχουμε ξανά εμφάνιση σα το 4 αγώνα,
Dwyane ''the flash'' Wade
το ματσακι εχει ουσιαστικα τελειωσει.συνεχιζουμε τα λαθη και την εκνευριστικη μας αστοχια.παμε πισω στο μαιαμι για το 2/2.
captain charisma
οι σπερς ειχαν απαντηση στο σμολ μπολ των χιτ..ριχνοντας μεσα το μανου αντι του σπλιτερ..και βρηκαν ρυθμο

ο μανου χρωστουσε στον εαυτο του μια μεγαλη εμφανιση και την εκανε στο κρισιμοτερο ματς της σειρας...παρολο που ηταν μετριος στα 4 πρωτα ματς, σημερα θυμησε απ το παλιο καλο τζινομπιλι...οποτε ηθελε εκτελουσε, πασαρε...τελειο παιχνιδι εκανε

ο γκριν τιτανας για μια ακομη φορα...εσπασε και το ρεκορ του αλεν και συνεχιζει να γραφει...

πολυ καλος επισης ο τε-πε

λεοναρντ πολυ καλος επισης προς πισω..

ντανκαν σταθερη αξια...ο ντιο με τη κοιλιτσα του μια χαρα τον επαιξε το τζειμς....σε καθε επαφη ο τζειμς δυσκολευοταν μαζι του....

απο τους χιτ ο γουειντ ηταν καλος και μαζι με τον αλεν κρατουσαν τη χιτ στο σκορ...ο τζειμς απλα καλος στο 1 μονο ημιχρονο...στο 2 εξαφανηστηκε παλι...και η πλακα ειναι οτι εχασε πολλα ευκολα λειαπ....τι να πεις.....

ελπιζω οι σπερς να παρουν παραδειγμα απ τους μαβς και να το τελειωσουν στα 6 ωστε να πληρωθουμε και εμεις...

benchwarmer
http://www.youtube.com/watch?v=Bxdfd5ZOsj8#t=19s
AKRG
Μανού για τίτλο !!
JR_Swish
QUOTE(redasterix7 @ Jun 13 2013, 12:56 ) *
Άντε εμείς οι μετριοπαθείς ΚΕΛΤΕΣ θέλουμε 7ο τελικό με choke Lebron και αυτοκρατορική εμφάνιση Τιμόθεου μέσα στο Miami... cool.gif

QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 13 2013, 18:06 ) *
Οι σκληροπυρηνικοι ΚΕΛΤΕΣ ομως θελουμε 4-1 για το Σαν Αντονιο και αυτομαστιγωμα του Λεμπρον για τις ασχημες εμφανισεις! tongue.gif


Όλα πάνε σύμφωνα με το πρόγραμμα για τη δική μας γραμμή πλεύσης πάντως,εσάς σας τυφλώνει το μίσος και δε βλέπετε ρεαλιστικά κ μάλλον δεν κάνετε για τον προεδρικό θώκο των ΚΕΛΤΩΝ κύριε! tongue.gif

Έκανε τρομερή εμφάνιση ο Μανού όμως ο mvp των τελικών μέχρι τώρα είναι ο Γκριν αναμφίβολα,βέβαια αν τελικά πάρουν το πρωτάθλημα οι Spurs πιστεύω θα το μαγειρέψουν το θέμα κ θα πάρει ο TP το mvp.
GreekNick
QUOTE(GreekNick @ Jun 15 2013, 16:12 ) *
Με τετοιο Ginobili οι Sprus δεν θα εχουν τυχη. Πρεπει να ανεβασει την αποδοση ο Manu μετριος σε ολη τη σειρα κακος στο 4ο παιχνιδι. Και εγω πιστευω οτι οποιος παρει το 5ο θα παρει και το πρωταθλημα. Ας ειναι οι Spurs αυτοι που θα το παρουν




Μαλλον με ακουσε ο Μανου και εκανε επιτελους ενα παιχνιδι ανταξιο της κλασης του.

Σαν μια γενικη παρατηρηση μην ξανακουσω οτι το Miami ειναι η ομαδα του Lebron!!!!!!! 100% ομαδα του Wade ειναι. Ο go to guy πρεπει να ειναι αυτος και οχι το τραγι. Μην ξανακουσω για Lebron!!! Αν εξαφανιζετε σε τετοια ματς, και αφου εχει παρει πρωταθλημα και του εχει φυγει το αγχος(οπως ο ιδιος εχει πει), μην μπαινει σε κοπο να συγκρινετε με Κομπε Τζορνταν κτλ ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ
Υ.Γ Οι πραγματικοι BIG 3 ειναι στο Σαν Αντονιο
captain charisma
Dwyane ''the flash'' Wade
QUOTE(GreekNick @ Jun 17 2013, 22:43 ) *
Σαν μια γενικη παρατηρηση μην ξανακουσω οτι το Miami ειναι η ομαδα του Lebron!!!!!!! 100% ομαδα του Wade ειναι. Ο go to guy πρεπει να ειναι αυτος και οχι το τραγι. Μην ξανακουσω για Lebron!!!


ΜΑΛΙΣΤΑ!!!!!θα βαραμε και προσοχη απο δω και στο εξης!!!

επισης θα ηθελα να μου πεις που ειναι ο γουειντ(του οποιου ειμαι μεγαλος φαν)σε ολα τα φετινα πλει οφ πλην του 4ου τελικου???
kamtha5
QUOTE (Dwyane ''the flash'& @ Jun 18 2013, 11:35 ) *
ΜΑΛΙΣΤΑ!!!!!θα βαραμε και προσοχη απο δω και στο εξης!!!

επισης θα ηθελα να μου πεις που ειναι ο γουειντ(του οποιου ειμαι μεγαλος φαν)σε ολα τα φετινα πλει οφ πλην του 4ου τελικου???


Όταν πραγματικά κινδυνεύει το Μαϊάμι ο Γουέιντ είναι πάντα εκεί. Θυμίσου και το 7ο ματς με τους Πέισερς που "πετούσε"! Ντάξει με τα Μιλγουόκι και τα Σικάγα τους κουβαλάει ο Λεμπρόν..

Σε χειρότερη κατάσταση από τον d-wade ήταν ο Μανού. Πολύ κριτική κι απλά τραγικός, όμως χρωστούσε ένα καλό παιχνίδι

biggrin.gif
morfi
QUOTE(kamtha5 @ Jun 18 2013, 14:59 ) *
Όταν πραγματικά κινδυνεύει το Μαϊάμι ο Γουέιντ είναι πάντα εκεί. Θυμίσου και το 7ο ματς με τους Πέισερς που "πετούσε"!

Πέρασαν απαρατήρητοι οι 30φεύγα πόντοι του ΛεΜπρόν;
GreekNick
Νομιζω οτι εδω μεσα στο φορουμ ο καθενας γραφει προσωπικες αποψεις για διαφορα θεματα. Δεν ειναι αππαραιτητο το να συμφωνουμε ολοι. Στο προηγουμενο μου post εξεφρασα μια καθαρα προσοπικη μου αποψη, δεν περιμενω να συμφωνησει ΚΑΝΕΝΑΣ αλλα σε απαντησεις του τυπου
QUOTE(Dwyane ''the flash'& @ Jun 18 2013, 11:35 ) *
ΜΑΛΙΣΤΑ!!!!!θα βαραμε και προσοχη απο δω και στο εξης!!!

επισης θα ηθελα να μου πεις που ειναι ο γουειντ(του οποιου ειμαι μεγαλος φαν)σε ολα τα φετινα πλει οφ πλην του 4ου τελικου???
εχω να πω οτι αν νιωθεις την αναγκη να το κανεις (να βαρεσεις προσοχη) καντω κανενας δεν σε εμποδιζει. Οσο για το που βρικσοταν ο Wade σε ολα τα play off να απαντισω με μια ερωτηση αν μου επιτρεπετε.

Πιστευει κανεις οτι το Miami χωρις τον Wade θα εφτανε εστω τελικους Ανατολης?????????


Ο Wade εχει πλεον ενα νεο ρολο στη ομαδα το Νο2. Και αυτο δεν του αρμοζει ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ συν του οτι ταλαιπωρειτε απο το γονατο του καιρο τωρα. ΑΛΛΑ!!!!! Π.χ. Στο 1:37 πριν το τελος ο Wade εχει μπει για drive του γινετε φαουλ παρολιγο and one αφου στο τσακ δεν μπορεσε να την καρφωση. Βαζει τη μια η διαφορα στους 8. Στην αμυνα ο ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΤΕΛΕΙΑ Lebron αναλαμβανει τον Parker, αποτελεσμα τον περνα σαν σταματημενο ο Γαλος ευκολα καλαθι +10 οι Spurs. Και στην επομενη επιθεση των Heat ο "Βασιλιας" (που ειναι εντελως γυμνος) παιρνει την επιθεση πανω του βαζει τα μουσκουλα και το κεφαλι κατω παω στο drive και................αιφνιδιασμος και τριποντο για τους Spurs.

E ναι λοιπον μετα απο και αυτη τη μεγαλειωδη εμφανιση του Lebron δεν θελω να ξανακουσω για τον Βασιλια Λεμπρον και για συγκριση του με Jordan Kobe κτλ. Ας καταφερει να ξεπερασει πρωτα το Νο2 της ομαδας του και το ξανασυζηταω
morfi
QUOTE(GreekNick @ Jun 18 2013, 15:16 ) *
Νομιζω οτι εδω μεσα στο φορουμ ο καθενας γραφει προσωπικες αποψεις για διαφορα θεματα. Δεν ειναι αππαραιτητο το να συμφωνουμε ολοι. Στο προηγουμενο μου post εξεφρασα μια καθαρα προσοπικη μου αποψη, δεν περιμενω να συμφωνησει ΚΑΝΕΝΑΣ αλλα σε απαντησεις του τυπου εχω να πω οτι αν νιωθεις την αναγκη να το κανεις (να βαρεσεις προσοχη) καντω κανενας δεν σε εμποδιζει. Οσο για το που βρικσοταν ο Wade σε ολα τα play off να απαντισω με μια ερωτηση αν μου επιτρεπετε.

Πιστευει κανεις οτι το Miami χωρις τον Wade θα εφτανε εστω τελικους Ανατολης?????????


Ο Wade εχει πλεον ενα νεο ρολο στη ομαδα το Νο2. Και αυτο δεν του αρμοζει ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ. Πχ στο 1:37 πριν το τελος ο Wade εχει μπει για drive του γινετε φαουλ παρολιγο and one αφου στο τσακ δεν μπορεσε να την καρφωση. Βαζει τη μια η διαφορα στους 8. Στην αμυνα ο ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΤΕΛΕΙΑ Lebron αναλαμβανει τον Parker, αποτελεσμα τον περνα σαν σταματημενο ο Γαλος ευκολα καλαθι +10 οι Spurs. Και στην επομενη επιθεση των Heat ο "Βασιλιας" (που ειναι εντελως γυμνος) παιρνει την επιθεση πανω του βαζει τα μουσκουλα και το κεφαλι κατω παω στο drive και................αιφνιδιασμος και τριποντο για τους Spurs.

E ναι λοιπον μετα απο και αυτη τη μεγαλειωδη εμφανιση του Lebron δεν θελω να ξανακουσω για τον Βασιλια Λεμπρον και για συγκριση του με Jordan Kobe κτλ. Ας καταφερει να ξεπερασειπρωτα το Νο2 της ομαδας του και το ξανασυζηταω

Όταν στα πλέι οφ ο Γουέιντ ήταν αόρατος και οι Χιτ νικούσαν με τον ΛεΜπρόν να βαράει triple-double ποιός ήταν εκείνη την στιγμή το νο1 της ομάδας;

QUOTE(GreekNick @ Jun 18 2013, 15:16 ) *
Πιστευει κανεις οτι το Miami χωρις τον Wade θα εφτανε εστω τελικους Ανατολης?????????

Ποιός πιστεύει το ίδιο αν δεν έπαιζε και ο ΛεΜπρόν;
GreekNick
QUOTE(morfi @ Jun 18 2013, 15:19 ) *
Όταν στα πλέι οφ ο Γουέιντ ήταν αόρατος και οι Χιτ νικούσαν με τον ΛεΜπρόν να βαράει triple-double ποιός ήταν εκείνη την στιγμή το νο1 της ομάδας;


Ποιός πιστεύει το ίδιο αν δεν έπαιζε και ο ΛεΜπρόν;



Με τι διαφορα ομως οτι ο Wade δεν αποκαλεσε ποτε τον εαυτο του βασιλια και ουτε εθεσε τον εαυτο του για συγκριση με Jordan και Kobe biggrin.gif wink.gif
morfi
QUOTE(GreekNick @ Jun 18 2013, 15:27 ) *
Με τι διαφορα ομως οτι ο Wade δεν αποκαλεσε ποτε τον εαυτο του βασιλια και ουτε εθεσε τον εαυτο του για συγκριση με Jordan και Kobe biggrin.gif wink.gif

Καταλαβαίνω που το πας αλλά δεν είναι αυτή η απάντηση στην ερώτηση μου...
Das Kapital
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως μεγάλοι άνθρωποι έχουν τόση μανία και αντιπάθεια προς έναν αθλητή, ας το ξαναπώ, προς έναν αθλητή που ό,τι κι αν έχει κάνει, καλά ή κακά είναι από τους καλύτερους παίχτες της εποχής του και ένας παίχτης one of a kind. Μας αρέσει ή όχι, αποτελεί ένα μεγάλο κεφάλαιο στο διεθνές μπάσκετ.

Ωστόσο, ένα forum υπάρχει για να ακούγονται όλων των ειδών οι απόψεις, αλλά αυτό που συμβαίνει με το θέμα του LeBron είναι λίγο κουραστικό, αυτή τη στιγμή σε 4 θρεντ ’’κράζεται’’ ο James ό,τι κι αν κάνει και μάλιστα χωρίς να υπάρχει κάνας ιδιαίτερος αντίλογος.
GreekNick
Οχι δεν νομιζω να καταφερναν κατι χωρις τον Lebron. Αλλα με το Lebron σε ρολο 2ου αντρικου ρολου? Τουλαχιστον στα τελευταια λεπτα οπου και τα κανει συνηθως θαλασσα? Τι πιστευεις?
John Valthuer
Οι απαράδεκτες εμφανίσεις των Wade και Bosh στα φετινά playoffs και παιχνίδια των τελικών είναι περισσότερες και πιο κραυγαλέες από τις αντίστοιχες του James, αλλά στον τελευταίο θα εξακολουθήσουν να φορτώνουν όλο το βάρος όσοι τον αντιπαθούν, προκειμένου να τον μειώσουν ως παίκτη. Αδικία. Το μπάσκετ είναι ομαδικό άθλημα.
kseplenhs
QUOTE(Das Kapital @ Jun 18 2013, 15:31 ) *
Ωστόσο, ένα forum υπάρχει για να ακούγονται όλων των ειδών οι απόψεις, αλλά αυτό που συμβαίνει με το θέμα του LeBron είναι λίγο κουραστικό, αυτή τη στιγμή σε 4 θρεντ ’’κράζεται’’ ο James ό,τι κι αν κάνει και μάλιστα χωρίς να υπάρχει κάνας ιδιαίτερος αντίλογος.


Ελα ντε ρε σεις.Πηγαίντε στο αντι-λεμπρόν και βγάλτε όλα σας τα γούστα(-απωθημένα) να μπαίνουμε και εμείς να γελάμε.Τώρα είναι κουραστικό γιατί η υπερβολή σπάει ταβάνια όποιο θέμα και αν ανοίξει κανείς στο nba.

Ο γάσπαρης καλύτερος σουτέρ απο τον λεμπρόν,ο τσέκος καλύτερος στο ζωγραφιστό,ο λυπηρίδης πιο overall player και οι τρείς μαζί του ρίχνουν στα αυτιά στα τελευταία λεπτά.Ποιος είναι αυτός ο απατεώνας ο λεμπρόν που ρουφάει με την αμπαλίασή του καμιά 100στη μύρια απο ομάδα και χορηγούς κάθε χρόνο στην τελική?Εδω μπείτε γατάκια της nike και ανοίχτε τα μάτια σας.Πατ ράιλι πούλα και πούλο μαζί με τον ξυλοκόπο με την κορδέλα...
Dwyane ''the flash'' Wade
QUOTE(kseplenhs @ Jun 18 2013, 15:44 ) *
Ελα ντε ρε σεις.Πηγαίντε στο αντι-λεμπρόν και βγάλτε όλα σας τα γούστα(-απωθημένα) να μπαίνουμε και εμείς να γελάμε.Τώρα είναι κουραστικό γιατί η υπερβολή σπάει ταβάνια όποιο θέμα και αν ανοίξει κανείς στο nba.

Ο γάσπαρης καλύτερος σουτέρ απο τον λεμπρόν,ο τσέκος καλύτερος στο ζωγραφιστό,ο λυπηρίδης πιο overall player και οι τρείς μαζί του ρίχνουν στα αυτιά στα τελευταία λεπτά.Ποιος είναι αυτός ο απατεώνας ο λεμπρόν που ρουφάει με την αμπαλίασή του καμιά 100στη μύρια απο ομάδα και χορηγούς κάθε χρόνο στην τελική?Εδω μπείτε γατάκια της nike και ανοίχτε τα μάτια σας.Πατ ράιλι πούλα και πούλο μαζί με τον ξυλοκόπο με την κορδέλα...


ν'αγιασει το στομα σου φιλε!!!!αντε με τα κομπλεξ του καθενος!!!
John Valthuer
QUOTE (John Valthuer @ Jun 18 2013, 15:20 ) *
Μακάρι να 'χω άδικο αλλά πιστεύω ότι, λόγω υψηλότερου ηθικού, οι Spurs θα πάρουν το πρωτάθλημα απόψε. Η ευστοχία που είχαν στο προηγούμενο ματς έχει σμπαραλιάσει την ψυχολογία των Heat.


Μπορεί ένας moderator να μεταφέρει το παραπάνω σχόλιό μου στο thread του έκτου τελικού; Από λάθος το έγραψα εδώ. Ευχαριστώ.
sacarame
QUOTE(John Valthuer @ Jun 18 2013, 17:20 ) *
Μπορεί ένας moderator να μεταφέρει το παραπάνω σχόλιό μου στο thread του έκτου τελικού; Από λάθος το έγραψα εδώ. Ευχαριστώ.


Done.. guns.gif
j-kidd13
QUOTE(morfi @ Jun 18 2013, 15:19 ) *
Όταν στα πλέι οφ ο Γουέιντ ήταν αόρατος και οι Χιτ νικούσαν με τον ΛεΜπρόν να βαράει triple-double ποιός ήταν εκείνη την στιγμή το νο1 της ομάδας;


Ποιός πιστεύει το ίδιο αν δεν έπαιζε και ο ΛεΜπρόν;


Οφ τοπικ και ειναι ενα και μονο σχολιο χωρις συνεχεια,αλλα ρε Morfi,μηπως σου δεινει ποσοστα ο Τζειμς απο τα συμβολαια που κανει????Δεν εξηγειται αλλιως αυτο το πραγμα.
spursforthe5
λογικο το αποτελέσμα δε περιμενα το μιαμι να νικησει 2 φορα μεσα στο σαν αντονιο αλλα επισης δε περιμενα και τον μνου μετα απο τα πλαυοφς π εχει κανει να παρει πανω του ενα παιχνιδι.μπραβο του εχει τα... που λεμε.γενικα τωρα που εχουμε την ψυχολογια πρεπει να παρουμε και το 6παιχνιδι για να τελειωνουμε γιατι πιστευω ακραδαντα πως 7παιχνιδι στην εδρα του φαβορι παιρνεις πολυ δυσκολα.
Dwyane ''the flash'' Wade
QUOTE(morfi @ Jun 18 2013, 15:19 ) *
Όταν στα πλέι οφ ο Γουέιντ ήταν αόρατος και οι Χιτ νικούσαν με τον ΛεΜπρόν να βαράει triple-double ποιός ήταν εκείνη την στιγμή το νο1 της ομάδας;


εδω ρε συ ο ανθρωπος μας μιλαει για μια φαση με τον παρκερ και κρινει τον λεμπρον σαν αμυντικο!!!τελειως οτι να 'ναι κατασταση icon_drunk.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.