Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Αναζήτη ομάδας για Θεσσαλονίκη
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Jo7
Καλημέρα σας!
Είμαι 23 ετών και έπαιζα στο Γυμνάσιο για δύο χρόνια σε ερασιτεχνική ομάδα η οποία διαλύθηκε και από εκεί και πέρα έκανα το μεγαλύτερο λάθος της ζωής μου, οι καταστάσεις ήρθαν έτσι και αναγκάστικα να το σταματήσω.
Πλέον αποφάσισα να το κηνυγήσω, ελπίζω πως δεν είναι αργά.
Αναζητώ μία ομάδα για να παίξω κυρίως για Ανατολική Θεσσαλονίκη, οποιαδήποτε!
Επίσης να σημειώσω ό,τι ενδιαφέρομαι και για την ακαδημία του Άρη απλά δεν ξέρω που να απευθυνθώ, αν μπορούσατε να με βοηθήσετε θα ήμουν ευγνώμων!
Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!
Jo7
Καμία πρόταση;; sad.gif
captain charisma
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦΣ

α2 ειναι αυτες οι ομαδες...πηγαινε κ κανε μια ερωτηση...θα βρεις ακρη πιστευω...
Jo7
QUOTE(captain charisma @ May 10 2013, 03:40 ) *
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦΣ

α2 ειναι αυτες οι ομαδες...πηγαινε κ κανε μια ερωτηση...θα βρεις ακρη πιστευω...

Ευχαριστώ πάρα πολυ! Θα το ψαξω! Ήθελα να κάνω και μία ερώτηση, οι ομάδες της Α2 παίρνουν κάποιο πόσό οι παίχτες ή δίνουν όπως στις ερασιτεχνικές;
captain charisma
1-2 παικτριες που ειναι ονοματα παιρνουν κατι..οι υπολοιπες τπτ δε παιρνουν...δεν πληρωνεις κατι...
Jo7
QUOTE(captain charisma @ May 11 2013, 12:22 ) *
1-2 παικτριες που ειναι ονοματα παιρνουν κατι..οι υπολοιπες τπτ δε παιρνουν...δεν πληρωνεις κατι...

Αλήθεια;; Νόμιζα ό,τι κάτι πλήρωνες. Ξέρεις μήπως για τις ακαδημίες του Άρη; Και εκεί είναι τα ίδια; Δηλαδή αυτό ισχύει για όλες τις ακαδημίες ή είναι ανάλογα;
captain charisma
για ακαδημιες του αρη και καθε ομαδα που εχει, ας πουμε νεανιδες κορασιδες νομιζω πληρωνουν ενα ποσο..οπως και στα παιδοεφηβικα των περισσοτερων ομαδων..κατι σαν συνδρομη..αν δε κανω λαθος
Jo7
Μάλιστα.
Ήδη έστειλα κάποια email και βλέπουμε.
Πιστεύεις πως είναι εύκολο να με πάρει κάποια ομάδα από αυτές αν είμαι καλή στο παίξιμο;
Έχω ψιλο αγχωθεί..
captain charisma
ε κοιταξε θα σε δοκιμασουν πρωτα στις προπονησεις που θα κανει η ομαδα...νταξ δ χρειαζεται να αγχωνεσαι..δε χανεις και τιποτα..get a life
Jo7
Μακάρι!
Αγχώθηκα γιατί μου είπαν πως είναι πολύ δύσκολο να με πάρουν απευθείας στην Α2, επειδή άλλοι παίζουν χρόνια στις ερασιτεχνικές και δεν ανεβαίνουν. Η αλήθεια είναι πως το έχω απλά είμαι απροπόνητη. Θα αρχίσω να κάνω κάποιες προπονήσεις μόνη μου για να είμαι σχετικά σε φόρμα. Πιστεύω το έχω. Έχω εμπιστοσύνη στον εαυτό μου! Το θέλω πολύ, άρα θα το κυνηγήσω ως το τέρμα.. Ευχαριστώ για την βοήθεια! Αν βρεις κάτι άλλο πες μου.
captain charisma
αν δ βρεις κατι α2 καλο θα ηταν να δεις και για ομαδες που παιζουν τοπικη κατηγορια

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Ο.
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΜΕΝΤ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 32
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ

βρηκα πως αυτες παιζουν τοπικο θεσσαλονικης και το επιπεδο ειναι καλο...πιστευω καλυτερα να ξεκινησεις απο τοπικο για αρχη..και μετα πας για κατι καλυτερο...
Jo7
Θα ψάξω και για εδώ! Αλλά το θέμα είναι ό,τι δεν έχω δυνατότητα να πληρώνω μιας και είμαι άνεργη, ελπίζω να μην υπάρχει τέτοια πιθανότητα..

Από αυτές τις ομάδες του τοπικού ποιες είναι προς Ανατολική Θεσσαλονίκη;
Με βολεύει σίγουρα Θερμαικός Θέρμης και Μ.Ε.Ν.Τ νομίζω. Τα άλλα πέφτουν μακριά.
Το ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ δεν το βρήκα..

Επίσης αν βρει κανείς κάποια όμάδα που αναζητά άτομα, ας επικοινωνήσει με pm μαζί μου!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.