Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ-Η
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ερασιτεχνικά Υπόλοιπης Ελλάδας
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
Olympos
QUOTE(ANDY @ Nov 24 2008, 12:19 ) *
ΩΡΑΙΟ ΦΑΒΟΡΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ. Ο ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΜΕ ΜΙΣΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΣΤΟΥΣ 4 ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ . ΜΕ ΤΟΝ ΕΣΠΕΡΟ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΛΟΓΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΟΥΝ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.

ναι το εμαθα...ηταν χαλια η απολλωνιαδα αλλα και πολυ καλος ο σπορτινκ...ρε οταν δουλευουν με το ιδιο στιλ π δουλευει και ο εσπερος ειναι φυσικο να εχει τετοια αποδοση..οσο για τον τελικο του εφηβικου,αν δεν μπορουν να σταματησουν τουσ παικτες του σπορτινκ,πως θα σταματησουν τον βουρνα και τον αποστολοπουλοτου εσπερου...ερημι θα ειναι αν παιξουν ετσι!!!

QUOTE(panospatra @ Nov 24 2008, 23:50 ) *
φιλε προφήτη και εγώ το ιδιο πιστευω . αν είχατε περισότερη φυσική κατάσταση θα είχαμε διαφορετικό παιχνίδι . πάντως πιστεύω πως θα είσαστε στην επόμενη φάση ... καλ΄η συνέχεια

συμφωνω και εγω...ο σπορτινκ ομως ειχε πολυ περισσοτερες λυσεις και εκτος απο 3 παιχτες μεγαλουσ,ολοι οι αλλοι ηταν εφηβοι..οποτε ειχαν περισσοτερες δυναμεισ....ηταν φανταστικο το 2αρι τους(κομαντος νομιζω) και πολυ καλος ο πλειμακερ(κοκοτας)...ο προφητης ηταν καλος στους ψηλουσ του μονο..οι μισοι ποντοι του απο εκει μπικαν
alexxanthi2
παιδια ξερει κανεις αποτελεσματα 2ης αγωνιστικής??
Augmon
QUOTE(alexxanthi2 @ Nov 25 2008, 13:22 ) *
παιδια ξερει κανεις αποτελεσματα 2ης αγωνιστικής??

Αγιος Δημήτριος- Πήγασος Νίκη πήγασου με 3
Κρόνος Στρεφίου-Κάτω Παναγιά Νίκη Κρόνου με 2
Πετεινοι- Ιτιές Νίκη Ιτεών με 13
Δύμη- Λεχαινά Νίκη Λεχαινών 10

Αυτά ξέρω
profitisilias9
QUOTE(panospatra @ Nov 24 2008, 23:50 ) *
φιλε προφήτη και εγώ το ιδιο πιστευω . αν είχατε περισότερη φυσική κατάσταση θα είχαμε διαφορετικό παιχνίδι . πάντως πιστεύω πως θα είσαστε στην επόμενη φάση ... καλ΄η συνέχεια


Να είσαι καλά. Μακάρι να προκριθούν και οι δύο ομάδες.
Patrinos
QUOTE(ASSIST_karras @ Nov 24 2008, 02:47 ) *
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΓΓΛΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΙΔΕΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΠΗΡΕ ΓΙΑ 3 ΠΟΝΤΟΥΣ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ.ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ Η ΑΝ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΕΙ.

Γιατι ρε φιλε σας αδικησε η διατησια??? Επρεπε να ειχατε μεινει με δυο παιχτες με το ξυλο που ριχνατε στον αγωνα!! αυτο δεν ηταν μπασκετ που παιζατε. και λιγα φαουλ σας δωσανε οι διαιτητες. ημουνα εκει και ειδα. αστο φιλε αστο. ο πηγασος σας εδωσε το δικαιωμα να ελπισετε για νικη
KOBE_10
QUOTE(profitisilias9 @ Nov 26 2008, 01:48 ) *
Να είσαι καλά. Μακάρι να προκριθούν και οι δύο ομάδες.

Θεωρω οτι προφητης στο δευτερο γυρο θα ειναι καλυτερη ομαδα γιατι φανηκε οτι υστερει απο φυσικη κατασταση!!!!!!!Οσο για αυτο που ειπωθηκε οτι ολοι την δουλεια την εκαναν οι ψηλοι αυτην ηταν η οδηγια του προπονητη οποτε!!!!!!!!!!!!αλλα και εγω πιστευω οτι απο αυτο τον ομιλο θα περασουν αυτες οι δυο ομαδες!!!!!!!!
Augmon
Πείτε κανα άλλο αποτέλεσμα από προχτές ρε παιδιά!!!!!
profitisilias9
QUOTE(Augmon @ Nov 27 2008, 11:48 ) *
Πείτε κανα άλλο αποτέλεσμα από προχτές ρε παιδιά!!!!!

Ασε μας ρε φίλε! Και τι ξέρεις εσύ από μπάσκετ; blove.gif
Augmon
QUOTE(profitisilias9 @ Nov 27 2008, 15:44 ) *
Ασε μας ρε φίλε! Και τι ξέρεις εσύ από μπάσκετ; blove.gif

Αποτελέσματα να μάθω θέλω όχι να γίνω ειδήμονας σαν και σένα, μας φτάνει ένας tongue.gif
profitisilias9
QUOTE(Augmon @ Nov 27 2008, 16:12 ) *
Αποτελέσματα να μάθω θέλω όχι να γίνω ειδήμονας σαν και σένα, μας φτάνει ένας tongue.gif


Ρώτα το φίλο σου, τον Δελάρτα, αν θες να μάθεις αποτελέσματα! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Olympos
[quote name='profitisilias9' date='Nov 27 2008, 22:10 ' post='250302']
Ρώτα το φίλο σου, τον Δελάρτα, αν θες να μάθεις αποτελέσματα! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
[/quot
σωστος ο προφητης!!!!!!!!!!!!!το πιασαμε το υπονοουμενο........
Augmon
QUOTE(profitisilias9 @ Nov 27 2008, 22:10 ) *
Ρώτα το φίλο σου, τον Δελάρτα, αν θες να μάθεις αποτελέσματα! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

Το Δύμη-Λεχαινά από που το μαθα νομίζεις?Τα άλλα 2 από Πελοπόννησο.Θα πεις κανένα να δούμε τι γίνεται με τις βαθμολογίες help.gif help.gif help.gif bobcats-sm.gif
panospatra
καλησπέρα ... μήπως μάθαμε κανένα αποτέλεσμα απο άλλα παιχνίδια ... πάντως αυτά που ξέρω ειναι σπορτινκ - καλαβρυτα 82 - 26 και σελιανίτικα - προφήτης ηλίας 59 -49 ... αλλο ?
Olympos
QUOTE(panospatra @ Dec 1 2008, 00:28 ) *
καλησπέρα ... μήπως μάθαμε κανένα αποτέλεσμα απο άλλα παιχνίδια ... πάντως αυτά που ξέρω ειναι σπορτινκ - καλαβρυτα 82 - 26 και σελιανίτικα - προφήτης ηλίας 59 -49 ... αλλο ?

εχασε ο προφητης ηλιας???????δεν το ειχα μαθει αυτο και ουτε το περιμενα!!ρε προφητη αν εχεις ορεξη και διαθεση πες μου πως εγινε αυτο??
profitisilias9
QUOTE(Olympos @ Dec 1 2008, 00:54 ) *
εχασε ο προφητης ηλιας???????δεν το ειχα μαθει αυτο και ουτε το περιμενα!!ρε προφητη αν εχεις ορεξη και διαθεση πες μου πως εγινε αυτο??


Είναι πάρα πολύ απλό: οι περιφερειακοί μας, ήταν τραγικοί! Πρόσεξε: 5/12β., 5/22δ., 0/11τρ!!!!!!!! Είπες τίποτα; Πως να κερδίσεις μετά; 68.gif 68.gif 68.gif
Elias #6
QUOTE(profitisilias9 @ Dec 1 2008, 02:20 ) *
Είναι πάρα πολύ απλό: οι περιφερειακοί μας, ήταν τραγικοί! Πρόσεξε: 5/12β., 5/22δ., 0/11τρ!!!!!!!! Είπες τίποτα; Πως να κερδίσεις μετά; 68.gif 68.gif 68.gif

Τραγικοι,τραγικοι αλλα τα σελιανιτικα ειναι τουλαχιστον ...αστο καλυτερα..θελετε δουλεια προφητη...
panospatra
QUOTE(Elias #6 @ Dec 1 2008, 01:23 ) *
τα σελιανιτικα ειναι τουλαχιστον ...αστο καλυτερα..

Φίλε elias#6 Tη εννοείς τα σελιανίτικα ειναι αστα .. δηλαδή διαφοτισέ μας ... να ξέρουμε π΄ως παίζουν τους είδες ?
ANDY
QUOTE(panospatra @ Dec 1 2008, 12:42 ) *
Φίλε elias#6 Tη εννοείς τα σελιανίτικα ειναι αστα .. δηλαδή διαφοτισέ μας ... να ξέρουμε π΄ως παίζουν τους είδες ?

ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ........ hammer.gif
profitisilias9
QUOTE(Elias #6 @ Dec 1 2008, 01:23 ) *
Τραγικοι,τραγικοι αλλα τα σελιανιτικα ειναι τουλαχιστον ...αστο καλυτερα..θελετε δουλεια προφητη...


Εσύ ασχολείσου με την ομάδα σου και άσε τον Προφήτη στην ησυχία του. Δεν σου πέφτει λόγος, και άσε τις συμβουλές! Η ομάδα μου θα τη βρει την άκρη, είτε το θέλεις, είτε όχι! shot.gif shot.gif shot.gif
Elias #6
QUOTE(profitisilias9 @ Dec 1 2008, 16:51 ) *
Εσύ ασχολείσου με την ομάδα σου και άσε τον Προφήτη στην ησυχία του. Δεν σου πέφτει λόγος, και άσε τις συμβουλές! Η ομάδα μου θα τη βρει την άκρη, είτε το θέλεις, είτε όχι! shot.gif shot.gif shot.gif

Σιγα ρε προφητη δεν ειπαμε κ τπτ..Δλδ δεν δεχεσαι κριτικη???μονο να κανεις εσυ ξερεις???κ γιατι να μη θελω να παιξετε καλα??ουτως η αλλως δεν εχω κανα συμφερον...

QUOTE(panospatra @ Dec 1 2008, 13:42 ) *
Φίλε elias#6 Tη εννοείς τα σελιανίτικα ειναι αστα .. δηλαδή διαφοτισέ μας ... να ξέρουμε π΄ως παίζουν τους είδες ?

Σου απαντησε ο Andy.Χαλια ειναι τα σελιανιτικα...αλλα ειναι νωρις ακομα...εχουν πολλες αγωνιστικες ακομα..
panospatra
προφήτη για πές μας άμα μπορείς καθόλου για τα σελιανίτικα μια και παίζουν με τον σπορτινγκ την αλλη αγωνιστική . πως ειναι ?
magicarian

Τι λέτε για τo Προφ. Ηλίας - Ακταίο; Θα΄ναι ντέρμπι; Υπάρχει φαβορί;
Augmon
QUOTE(magicarian @ Dec 2 2008, 02:16 ) *
Τι λέτε για τo Προφ. Ηλίας - Ακταίο; Θα΄ναι ντέρμπι; Υπάρχει φαβορί;

Νομίζω ότι ο προφήτης θα κερδίσει εύκολα ή δύσκολα.Τα σκορ του Ακταίου ποια είναι μέχρι στιγμής???
magicarian


Η επόμενη αγωνιστική 2ου Ομίλου:

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΓΑΛΗΝΗ
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΑΚΤΑΙΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΣΕΙΡΙΟΣ - ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (μεχρι και 3η αγωνιστική)

ΣΠΟΡΤΙΓΚ 6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛ. 6
ΑΚΤΑΙΟ 6
ΓΑΛΗΝΗ 5
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ 4
ΣΕΙΡΙΟΣ 3
ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ 3
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 3

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΝΩΜΕΣ...

axel10
Καλησπέρα
Ξέρει μήπως κάποιος τα αποτελέσματα του Α ομίλου; (Πήγασος, Πυρσός,κτλ)
Augmon
QUOTE(axel10 @ Dec 2 2008, 15:47 ) *
Καλησπέρα
Ξέρει μήπως κάποιος τα αποτελέσματα του Α ομίλου; (Πήγασος, Πυρσός,κτλ)

Ξέρω ότι ο Αι Μήτσος διασύρθηκε από τις Ιτιές. Δεν είναι ομάδα αυτή που έχουμε στο μπάσκετ, με συνονθύλευμα μοιάζει.Θα μου πεις στο ποδόσφαιρο πάμε καλύτερα?Ε εδώ ο Πάο έχει ελπίδες με 9 βαθμούς διαφορά,εμείς με 8 θα το πάρουμε σίγουρα blove.gif blove.gif
profitisilias9
QUOTE(axel10 @ Dec 2 2008, 15:47 ) *
Καλησπέρα
Ξέρει μήπως κάποιος τα αποτελέσματα του Α ομίλου; (Πήγασος, Πυρσός,κτλ)


O Πυρσός κέρδισε τον Πήγασο με 15π.
DYTHS
QUOTE(Augmon @ Dec 2 2008, 15:53 ) *
Ξέρω ότι ο Αι Μήτσος διασύρθηκε από τις Ιτιές. Δεν είναι ομάδα αυτή που έχουμε στο μπάσκετ, με συνονθύλευμα μοιάζει.Θα μου πεις στο ποδόσφαιρο πάμε καλύτερα?Ε εδώ ο Πάο έχει ελπίδες με 9 βαθμούς διαφορά,εμείς με 8 θα το πάρουμε σίγουρα blove.gif blove.gif

O Αχιλλέας +70!!!με Σκαγιοπούλειο ( 118-48) . Τα υπόλοιπα εκτός απο τα παιχνίδια του γ ομίλου της Κυριακής που αναβλήθηκαν λόγω έλειψης ρέφερι

Αχαιός Σαραβαλίου-Πετεινοί 65-38
Ιτιές-Αγ. Δημήτριος 53-35
Πήγασος-Πυρσός 46-61
Γαλήνη-Σείριος 61-46
Ακταίο-Πανελλήνιος 48-37
Παραλία-Γαστούνη 57-47
Παναχαϊκός-Δύμη 59-51
Αχιλλέας Καμαρών-Σκαγιοπούλειο 118-48
Augmon
QUOTE(DYTHS @ Dec 2 2008, 17:18 ) *
O Αχιλλέας +70!!!με Σκαγιοπούλειο ( 118-48) . Τα υπόλοιπα εκτός απο τα παιχνίδια του γ ομίλου της Κυριακής που αναβλήθηκαν λόγω έλειψης ρέφερι

Αχαιός Σαραβαλίου-Πετεινοί 65-38
Ιτιές-Αγ. Δημήτριος 53-35
Πήγασος-Πυρσός 46-61
Γαλήνη-Σείριος 61-46
Ακταίο-Πανελλήνιος 48-37
Παραλία-Γαστούνη 57-47
Παναχαϊκός-Δύμη 59-51
Αχιλλέας Καμαρών-Σκαγιοπούλειο 118-48

Με τους παίκτες που έχει δύσκολα βλέπω να χάνει κάποιος κάτω από 30
profitisilias9
QUOTE(panospatra @ Dec 1 2008, 18:19 ) *
προφήτη για πές μας άμα μπορείς καθόλου για τα σελιανίτικα μια και παίζουν με τον σπορτινγκ την αλλη αγωνιστική . πως ειναι ?


Είναι πολύ βαριά ομάδα, που προτιμάει το κοντρόλ μπάσκετ γιατί πολύ απλά δεν μπορεί να τρέξει. Εχει πολύ έμπειρους παίκτες (Παπαλεωνιδόπουλος, Χασάπης, Ντερντές), αλλά πέραν τούτου, τίποτα ιδιαίτερο. Εμείς χάσαμε, επειδή ήμασταν τραγικοί και όχι επειδή ήταν αυτοί καλύτεροι.
magicarian



Καλησπέρα. Προφήτη εχεις άποψη για τις ομάδες που δεν έχετε αντιμετωπίσει(Ακταίο, Σείριο, Γαλήνη, Καλάβρυτα);
Καλοδεχούμενες απόψεις και γνώμες μελών που γνωρίζουν τις παραπάνω ομάδες...

billpatra
Καλημέρα σε όλους...Φίλε magicarian παίζω στην Γαλήνη οπότε νομίζω ότι θα είναι υποκειμενικό να κρίνω την ομάδα μου,πάντως όπως όλες οι ομάδες πιστεύω ότι παιχνίδι με παιχνίδι βελτιωνόμαστε..Έχουμε παίξει με τα Καλάβρυτα και τον Σείριο..Τα Καλάβρυτα έχουν τρομερό πρόβλημα στο κατέβασμα της μπάλας και στο σκοράρισμα..Νομίζω ότι θα είναι η τελευταία ομάδα του ομίλου...Ο Σείριος έχει ένα, δύο παίχτες με σχετικά καλό σουτ και πολύ δυνατός κάτω από την ρακέτα.Παίζουν πολύ σκληρά και δυνατά...Το Ακταίο σε ένα παιχνίδι που το είχα δει με τα Καλάβρυτα, δεν μπορώ να βγάλω ακριβή συμπεράσματα λόγω της δυναμικότητας του αντιπάλου αλλά φαίνεται καλή ομάδα με τουλάχιστον τρεις καλές μονάδες στις θέσεις 1,2,4...
Θα ήθελα και εγώ μια χάρη απ' τα μέλη...Αν ξέρει κάποιος το αποτέλεσμα Πανελλήνιος-Σελιανίτικα(Το σκορ) γιατί έχουμε φτιάξει την σελίδα της ομάδας και περνάμε βαθμολογίες και αποτελέσματα και είναι το μόνο που μας λείπει απ' τις τρεις πρώτες αγωνιστικές...Αν θέλει κανείς ακόμα ας μου πει δυο λόγια και για τον Πανελλήνιο που παίζουμε το Σαββατοκύριακο...
panospatra
QUOTE(billpatra @ Dec 3 2008, 12:36 ) *
Καλημέρα σε όλους...Φίλε magicarian παίζω στην Γαλήνη οπότε νομίζω ότι θα είναι υποκειμενικό να κρίνω την ομάδα μου,πάντως όπως όλες οι ομάδες πιστεύω ότι παιχνίδι με παιχνίδι βελτιωνόμαστε..Έχουμε παίξει με τα Καλάβρυτα και τον Σείριο..Τα Καλάβρυτα έχουν τρομερό πρόβλημα στο κατέβασμα της μπάλας και στο σκοράρισμα..Νομίζω ότι θα είναι η τελευταία ομάδα του ομίλου...Ο Σείριος έχει ένα, δύο παίχτες με σχετικά καλό σουτ και πολύ δυνατός κάτω από την ρακέτα.Παίζουν πολύ σκληρά και δυνατά...Το Ακταίο σε ένα παιχνίδι που το είχα δει με τα Καλάβρυτα, δεν μπορώ να βγάλω ακριβή συμπεράσματα λόγω της δυναμικότητας του αντιπάλου αλλά φαίνεται καλή ομάδα με τουλάχιστον τρεις καλές μονάδες στις θέσεις 1,2,4...
Θα ήθελα και εγώ μια χάρη απ' τα μέλη...Αν ξέρει κάποιος το αποτέλεσμα Πανελλήνιος-Σελιανίτικα(Το σκορ) γιατί έχουμε φτιάξει την σελίδα της ομάδας και περνάμε βαθμολογίες και αποτελέσματα και είναι το μόνο που μας λείπει απ' τις τρεις πρώτες αγωνιστικές...Αν θέλει κανείς ακόμα ας μου πει δυο λόγια και για τον Πανελλήνιο που παίζουμε το Σαββατοκύριακο...

φιλε μου ποια είναι η σελίδα σας ?
billpatra
QUOTE(panospatra @ Dec 3 2008, 15:36 ) *
φιλε μου ποια είναι η σελίδα σας ?

Είναι www.basketgalini.tk
Το κομμάτι που μάλλον σε ενδιαφέρει(Βαθμολογία-Αποτελέσματα) είναι στο αριστερό μέλος που αναφέρει "ομάδα μπάσκετ"...
panospatra
QUOTE(billpatra @ Dec 3 2008, 15:49 ) *
Είναι www.basketgalini.tk
Το κομμάτι που μάλλον σε ενδιαφέρει(Βαθμολογία-Αποτελέσματα) είναι στο αριστερό μέλος που αναφέρει "ομάδα μπάσκετ"...

συγχαρητήρια πόλυ καλή δουλειά thumbsup.gif 41.gif 41.gif
magicarian


Πανελλήνιος - Κεραυνός Σελ. 51-54. Όσον αφορά τον Πανελλήνιο δεν μπορείς να πείς κάτι με σιγουριά γιατί μπορεί να ''κατέβει'' με 6 εως 10 παίκτες (π.χ. με τον Κεραυνό είχε 6 παίκτες). Συνήθως παίζει κλειστή άμυνα-κατα προτίμηση ζώνη-και μέχρι τώρα βασίζεται επιθετικά περισσότερο στους 2-3 ψηλούς του οι οποιοι παίζουν πολύ δυνατά και σκληρά...
billpatra
QUOTE(panospatra @ Dec 3 2008, 16:48 ) *
συγχαρητήρια πόλυ καλή δουλειά thumbsup.gif 41.gif 41.gif

Ευχαριστώ πολύ panospatra...Κάνουμε τον χαβαλέ μας...Βέβαια πολλά στην βαθμολογία και στα αποτελέσματα εξαρτώνται απ' την συνεργασία των υπολοίπων ομάδων και ενίοτε και απ' το παρών forum...

QUOTE(magicarian @ Dec 3 2008, 16:50 ) *
Πανελλήνιος - Κεραυνός Σελ. 51-54. Όσον αφορά τον Πανελλήνιο δεν μπορείς να πείς κάτι με σιγουριά γιατί μπορεί να ''κατέβει'' με 6 εως 10 παίκτες (π.χ. με τον Κεραυνό είχε 6 παίκτες). Συνήθως παίζει κλειστή άμυνα-κατα προτίμηση ζώνη-και μέχρι τώρα βασίζεται επιθετικά περισσότερο στους 2-3 ψηλούς του οι οποιοι παίζουν πολύ δυνατά και σκληρά...

Ευχαριστώ πολυ για τις πληροφορίες...Καταλαβαίνω ότι είναι ίδιο στυλ με τον Σείριο...Οπότε περιμένω πάλι δυνατό παιχνίδι το Σάββατο...Είσαι σε κάποια ομάδα εσύ?
ANDY
QUOTE(billpatra @ Dec 3 2008, 15:49 ) *
Είναι www.basketgalini.tk
Το κομμάτι που μάλλον σε ενδιαφέρει(Βαθμολογία-Αποτελέσματα) είναι στο αριστερό μέλος που αναφέρει "ομάδα μπάσκετ"...

TO ΚΑΛΥΤΕΡΟ SITE ΟΜΑΔΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ .ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ .ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΛΗΡΗΣ .ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ.
panospatra
[quote name='billpatra' date='Dec 3 2008, 23:31 ' post='252312']
Ευχαριστώ πολύ panospatra...Κάνουμε τον χαβαλέ μας...Βέβαια πολλά στην βαθμολογία και στα αποτελέσματα εξαρτώνται απ' την συνεργασία των υπολοίπων ομάδων και ενίοτε και απ' το παρών forum...

ενοειται οτι μαθάινουμε θα στο λέμε !! καλή συνέχεια !! και πάλι μπράβο .... 41.gif
panospatra
τι έγινε με τον όμιλο τών λεχαινών ?" έπαιξαν ? γιατι δεν μάθαμε κανένα αποτέλεσμα ..
billpatra
QUOTE(kaukasios @ Dec 4 2008, 13:58 ) *
λοιπον αμυνα ζωναρα κλειστη,ταμπουρη που λεμε!!!στην επιθεση δεν παιζει τιποτα συγκεκριμενο.οποιος παρει μπαλα κανει οτι θελει.ουτε ενα σκριν δεν κανουν.ουτε κοψιμο μονο κατα λαθος.εχει τρεις ψηλους δυνατους.

Ευχαριστω φίλε καυκάσιε για την ενημέρωση...Εύχομαι ένα καλό αγωνιστικό Σαββατοκύριακο σε όλους τους φίλους....
magicarian


Καλησπέρα. Αποτελέσματα Νίκη-Ολυμπιονίκης, Πανελλήνιος-Γαλήνη γνωρίζει κανείς;
billpatra
QUOTE(magicarian @ Dec 7 2008, 01:54 ) *
Καλησπέρα. Αποτελέσματα Νίκη-Ολυμπιονίκης, Πανελλήνιος-Γαλήνη γνωρίζει κανείς;

Kαλησπέρα..Κέρδισε ο Ολυμπιονίκης.Ήταν κάπου στους 15 πόντους λίγο πριν το τέλος.Δεν ξέρω ακριβές σκόρ.
Πανελλήνιος-Γαλήνη 43-54
magicarian
QUOTE(billpatra @ Dec 7 2008, 07:00 ) *
Kαλησπέρα..Κέρδισε ο Ολυμπιονίκης.Ήταν κάπου στους 15 πόντους λίγο πριν το τέλος.Δεν ξέρω ακριβές σκόρ.
Πανελλήνιος-Γαλήνη 43-54



Πως ήταν το παιχνίδι; Νικήσατε εύκολα;
Olympos
μπορει να μ πει καποιος τι εκανε η σπορτινγκαρα του τζελαρα.......
panospatra
QUOTE(Olympos @ Dec 7 2008, 07:08 ) *
μπορει να μ πει καποιος τι εκανε η σπορτινγκαρα του τζελαρα.......

σήμερα παίζει στο αίγιο με τα σελιανίτικα στις 17:30 .
billpatra
QUOTE(magicarian @ Dec 7 2008, 02:28 ) *
Πως ήταν το παιχνίδι; Νικήσατε εύκολα;

Στο πρώτο ημίχρονο ήμασταν πολύ καλοί και κερδίζαμε 39-22.Στο δεύτερο ημίχρονο είμασταν τρομερά άστοχοι και βιαστικοί χωρίς λόγο με αποτέλεσμα 3 λεπτά πριν το τέλος το παιχνίδι να είναι στο τρίποντο...Στο τέλος ξαναφτιάξαμε την διαφορά...Ετοιμαζόμαστε τώρα για το παιχνίδι με την ομάδα του Προφήτη που προβλέπεται ντέρμπι...
panospatra
Κεραυνός σελιανιτίκων - σπόρτινγκ 51-74 σήμερα . κανένα αλλο αποτέλεσμα ?
magicarian
QUOTE(panospatra @ Dec 8 2008, 02:31 ) *
Κεραυνός σελιανιτίκων - σπόρτινγκ 51-74 σήμερα . κανένα αλλο αποτέλεσμα ?



Προφήτης Ηλίας-Ακταίο 44-39. Ξέρει κανείς άλλα αποτελέσματα; Σείριος-Καλάβρυτα;
Olympos
πολυ καλος ο σπορτινκ σημερα νικησε ανετα στο υποτιθεμενο ντερμπι στο αιγιο.δειχνει οτι μαλλον εχει ξεκαθαρισει απο τωρα την ανοδο.Ο προφητης αν και δυσκολα νικησε και αυτος το σημερινο ντερμπι με το ακταιο.Ξερετε να μ πειτε ποιοι ηταν οι διακριθεντες απο σπορτινγκ και προφηταρα??
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.