Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΟΣΦΠ 2011-2012
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
berry
Χαίρε

Σκέφτηκα ότι είναι λίγο ταλαιπωρία να σκορπιστούν τα σχόλια για τις μεταγραφές του ΟΣΦΠ σε 3-4 τοπικ επειδή κάποιος γελοίος (ΕΓΩ! ΕΓΩ !) αποφάσισε μια ωραία πρωία να στήσει 3 σκόρπια polls σχετικά με το θέμα.

Οπότε για διευκόλυνση όλων μας , προτείνω να επικεντρώσουμε τα σχόλια σε αυτό το τοπικ και τα άλλα τρία να τα κρατήσουμε βασικά για να ψηφίζουμε.

Ελπιζω να σας βρισκω συμφωνους

Οι 3 ψηφοφορίες είναι

ΠΟΙΟΥΣ 2011 ΝΒΑ Free Agents ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΣΤΟΝ ΟΣΦΠ ?

ΠΟΙΟΥΣ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΦΕΡΕΤΕ ΣΤΟΝ ΟΣΦΠ ?(ΕΥΡΩΠΗ)

ΠΟΙΟΥΣ ΘΑ ΔΙΩΧΝΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΡΟΣΤΕΡ ?




QUOTE(a bullet for your head @ Mar 26 2011, 15:47 ) *
Kαι πολυ φευγατη ψηφοφορια λεμε.... biggrin.gif
Τον ειχα αναφερει το καλοκαιρι κατα την διαρκεια του Μουντομπασκετ...Yi Jianlian... cool.gif

Στο ΝΒΑ δεν δικαιολογησε την υψηλη του επιλογη στο ντραφτ,ομως στην Ευρωπη θα μπορουσε να εξελιχτει σε difference maker big man...
Seven footer,με πολυ καλο κορμι,κινητικοτητα,γρηγορος & με ικανοτητα να παιζει καλα,τοσο με προσωπο,οσο & με πλατη,καλυπτοντας & τις 2 θεσεις των ψηλων..
Σιγουρα θα ηταν ενα mismatch nightmare για τους αντιπαλους προπονητες,συν οτι θα μπορουσε να συνυπαρξει ανετα με ολους τους ηδη υπαρχοντες ψηλους του ΟΣΦΠ..


και εγω τον πιστευω πολυ . ειναι παικτης που το στυλ του ταιριαζει πολυ περισσοτερο ευρωπη και κορμι που σπανια συναντας στα μερη μας και που λογω τεχνικης καταρτισης και καλου σουτ μπορει να παιξει το ιδιο καλα και στις 2 θεσεις των ψηλων
thrylos7
Καταλαβαίνεις φαντάζομαι ότι όλα αυτά δεν μπορούν να μείνουν. Εφόσον μπορούν να γίνουν 3 polls ταυτόχρονα, θα μπορούσες να τα είχες βάλει όλα μαζί σε ένα (το συγκεκριμένο δηλαδή), αν κι έτσι θα "χαθούν" posts από αυτό που είναι από τον Γενάρη. Αν βρεις καμιά καλύτερη ιδέα, πες μου, αλλιώς δε βλέπω κάτι άλλο...
berry
QUOTE(thrylos7 @ Mar 26 2011, 22:05 ) *
Καταλαβαίνεις φαντάζομαι ότι όλα αυτά δεν μπορούν να μείνουν. Εφόσον μπορούν να γίνουν 3 polls ταυτόχρονα, θα μπορούσες να τα είχες βάλει όλα μαζί σε ένα (το συγκεκριμένο δηλαδή), αν κι έτσι θα "χαθούν" posts από αυτό που είναι από τον Γενάρη. Αν βρεις καμιά καλύτερη ιδέα, πες μου, αλλιώς δε βλέπω κάτι άλλο...



αυτο το τοπικ το καψα μονος μου τελικα & νομιζω οτι καλο θα ταν να σβηστει . τωρα για τα αλλα τρια ...θα παει τσαμπα η δουλεια(δεν το χα σκεφτει τοτε να τα φτιαξω και τα τρια αλλιως θα τα βαζα σε ενα)

υπαρχει περιπτωση να μεταφερθουν σε ενα ? αν οχι αστα ετσι απλα για τα πολς?

ετσι κι αλλιως στο μεταγραφες μεχρι σημερα θα γραφουμε οταν ερθει η ωρα , απλα καλο θα ταν να υπηρχαν και οι ψηφοφοριες καπου σαν σημειο αναφορας
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.