Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΟ Ευρωλίγκα 2010-2011
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
kolokotronis
QUOTE(greeneyes13 @ Jan 19 2011, 18:49 ) *
καλησπέρα
τον αγώνα τον δείχνει κάποιο κανάλι; ελπίζω η απάντηση να μην είναι νοβα smiley.gif
novasposrts3 20:00
VRANKOVIC S.
Σημερα παιδια παιζεται το ματσ της χρονιας.Εχει πολυ μεγαλη σημασια να μπαιμε με το δεξι στο top 16.
Η nova το δειχνει.
Αξιζει ομως αν δεν ειστε συνδρομητες να πατε σε καποιο cafe να δειτε την πολυαγαπημενη μας τριφυλλαρα..
Μας εχει αναγκη εστω και νοερα να βρισκομαστε σημερα μαζι της
giannis_mg
QUOTE(greeneyes13 @ Jan 19 2011, 19:49 ) *
καλησπέρα
τον αγώνα τον δείχνει κάποιο κανάλι; ελπίζω η απάντηση να μην είναι νοβα smiley.gif

Kαι ομως ειναι...Novasports 3 στις 20.00
greeneyes13
να υποθέσω πως λινκ απαγορεύεται να δημοσιευθεί......
il postino
QUOTE(VRANKOVIC S. @ Jan 19 2011, 18:54 ) *
Σημερα παιδια παιζεται το ματσ της χρονιας.Εχει πολυ μεγαλη σημασια να μπαιμε με το δεξι στο top 16.
Η nova το δειχνει.
Αξιζει ομως αν δεν ειστε συνδρομητες να πατε σε καποιο cafe να δειτε την [b]πολυαγαπημενη μας τριφυλλαρα..
Μας εχει αναγκη εστω και νοερα να βρισκομαστε σημερα μαζι της[/b]


σα ν ακουω το ζοτς και τον ιτουδη.... smiley.gif
VRANKOVIC S.
QUOTE (il postino @ Jan 19 2011, 19:58 ) *
σα ν ακουω το ζοτς και τον ιτουδη.... smiley.gif


Ναι γιατι γι αυτον τον αγωνα ζουμε απο την προηγουμενη τεταρτη
il postino
γκουχ γκουχ...και σε μενα παιδια...γκουχ !
kseplenhs
λινκ έχουμε?

πμ πάντα.μην παρανομήσομεν κιολας
roben

Οποιος έχει κάποιο καλό λινκ καλοδεχούμενο... Ευχαριστώ!
SG3ptshooter
Κι εγώ

Nτροπή σας!

GMlls
θέλω και εγώ
paodynasty
κάτι μου λέει ότι η ομάδα θα μας εκπλήξει θετικά σήμερα
il postino
τρελαινομαι!!!κολαει αλυπητα...
fruhl10val
σε μια φαση κανει ταπα ο μπατιστ κ στο καπακι ακουγεται ο εκφωνητης: παει στη γραμμη για 2 βολες ο μπατιστ
χαχαχα
αγωνας δεν φαινεται απο το πολυ κολλημα...
paodynasty
η ειρωνεία είναι ότι στις διαφημίσεις το streaming πάει γ..ιώντας
Anaz
εχει βρει κανεις κανα λινκ που να μην του κολλαει?? angry_red.gif
il postino
ενα καλαθι του παο δεν εχω δει ακομα....
vastravoud
Μήτσος is back. Π***άνα ίωση.....
GMlls
τρίποντο...ταμπλό και έξω....έλεος κύριε καλάθη
paodynasty
μόνο το τούβλο του Νικ είδα
Manu7
Τρελό μπάσκετ οι 2 ομάδες...Πολύ αστοχία ρε αδερφάκι μου...

Κατεβάσκετ V-Share το πρόγραμμα.Και μετά στείλτε μου pm για να σας στείλω λινκ που δεν θα κολλάει.
vastravoud
Αμάν, τι τούβλο ηταν αυτό του Καλάθη!
paodynasty
η ελπίδα μου ήταν ότι παίρνοντας χρόνο σε ένα κρίσιμο λεπτό με το λεπτό θα ρολάρουν οι παγκίτες μας, αλλάααα τραυματίστηκε κι ο Τέπιτς μένει ο Μήτσος πάλι. Κι ο Μπατίστ ρε γαμώτο γιατί έτσι?
enypnio
πάντως επιθετικά κολάει η ομάδα όπως και να το κάνουμε

ο μπατίστ πολύ βαρύς

ο περπέρογλου πάνω που είχε βρει ρυθμό φέτος ... ντεφορμαρίστικε
ALdaperan
QUOTE(paodynasty @ Jan 19 2011, 20:45 ) *
η ελπίδα μου ήταν ότι παίρνοντας χρόνο σε ένα κρίσιμο λεπτό με το λεπτό θα ρολάρουν οι παγκίτες μας, αλλάααα τραυματίστηκε κι ο Τέπιτς μένει ο Μήτσος πάλι. Κι ο Μπατίστ ρε γαμώτο γιατί έτσι?

τραυματιστηκε ο τεπιτσ? δε το ειδα αυτο 19.gif 19.gif 19.gif
priest
ο μπατιστ κανει οτι μπορει,ο καιμακ εξαιρετικος εως τωρα και ο διαμαντιδης καλος δημιουργικα.απο κει και περα το χαος!!!
SG3ptshooter
QUOTE(enypnio @ Jan 19 2011, 20:48 ) *
πάντως επιθετικά κολάει η ομάδα όπως και να το κάνουμε

ο μπατίστ πολύ βαρύς

ο περπέρογλου πάνω που είχε βρει ρυθμό φέτος ... ντεφορμαρίστικε

aρχικά νόμιζα ότι φταίει το λινκ μέχρι που κατάλαβα ότι έφτασε το ημίχρονο και είχαμε βάλει 29 πόντους

όλα κάποτε δυστυχώς έχουν ημερομηνία λήξης, του μπατίστ, κρίνοντας και από την προσπάθεια της ομάδας να του κάνει 1+1 κι όχι κλειστό διετές, κοντεύει. Μπορεί στη μέρα του να θυμίσει αυτό που αγαπάμε, αλλά δυστυχώς οι κακές βραδιές είναι λογικό να αυξηθούν. edit: He probably heard me. Go Mike!

έτσι και στο ντέρμπυ δεν έδειξε τίποτα
paodynasty
ηρωική πάντως η ομάδα, βλέπουμε σχήματα που δεν έχουν ξαναπαίξει ποτέ μαζί
LovingBasketball
Δυσκολο παιχνιδι λογω ιδιαιτερων συνθηκων μονο, οχι γιατι η Λιετουβος ειναι κατι το ιδιαιτερο.
Αν και το φοβαμαι, ελπιζω να το παρουμε τελικα.
enypnio
ελα εστρωσε smiley.gif

άμα είναι να θαψουμε και κανεναν αλλο
paodynasty
QUOTE(enypnio @ Jan 19 2011, 21:04 ) *
ελα εστρωσε smiley.gif

άμα είναι να θαψουμε και κανεναν αλλο


ναι ρε παιδί μου αυτός ο Τσαρτσαρής smiley.gif
SG3ptshooter
QUOTE(enypnio @ Jan 19 2011, 21:04 ) *
ελα εστρωσε smiley.gif

άμα είναι να θαψουμε και κανεναν αλλο

όντως, αλλά δεν τον έθαψα για απόψε μόνο. Φοβάμαι ότι θέλει πιο πολύ βοήθεια από όση έχει, τουλάχιστον μέχρι να γυρίσει ο Μάριτς, κι αυτόν τον κουράζει / δυσκολεύει περισσότερο από ότι θα έπρεπε.

Αυτός ο Φώτσης σήμερα χάλι!

(περιμένω 2 τρίποντα μέχρι τη λήξη του δεκαλέπτου tongue.gif )
shtarkws
Κατα την γνώμη μου φέτος είναι η χρονια κρίσης για τεπιτς καλαθη,αν δεν ανέβουν επίπεδο δεν θα έχουν θέση στην ομαδα.Καλαιτζης και χατζηβρεττας θα ήταν πιο χρήσιμοι φετος
Magnus92
EΛα ρε τελειωμενε Μπατιστ biggrin.gif
balomazoxtra
Έλα ρε φλωρούμπα Νικ,ανέβα λίγο...
Έτσι.
paodynasty
ο Καλάθης είναι ο νέος Σάρας (καλά ντε, μη βαράτε) rolleyes.gif
priest
συνεχιστε το θαψιμο!!!!!!!!!!!!
balomazoxtra
QUOTE(paodynasty @ Jan 19 2011, 21:12 ) *
ο Καλάθης είναι ο νέος Σάρας (καλά ντε, μη βαράτε) rolleyes.gif

ban.
Magnus92
Ο Διαμαντιδης χαλαει την ομαδα ή ειναι ιδεα μου ;;;
LovingBasketball
Ο Μπατιστ εφτασε τα 19 στο ranking.........ok, ok ξερω οτι για ορισμενους αυτο δεν εχει καμμια αξια.
Ο Μπατιστ εχει γινει σχεδον αχρηστος......... rolleyes.gif
Δεν λεω βεβαια οτι ειναι ο Μπατιστ του προσφατου παρελθοντος ,αλλα πιστευω οτι εχει ακομα να δωσει...και η
αγωνιστικη περιοδος εχει ψωμι ακομα........ας μην βιαζομαστε............
Magnus92
Και αμιγως ελληνικη 5αδα αυτη τη στιγμη ... Για να χαιροντα και μερικοι (ονοματα δεν λεμε smiley.gif )
paodynasty
αυτή είναι η ΟΜΑΔΑΡΑ. Και με ελληνική πεντάδα

ουπς τώρα το είδα ότι με πρόλαβε άλλλος
Johnnys
Σημερα πρεπει και απ οτι φαινεται θα νικησετε...Αν κανατε αυτο το στραβοπατημα θα ταν πολυ δυσκολα τα πραματα μιας και θα ηταν πραγματικα στραβοπατημα..Οσες απουσιες και αν εχετε αυτη η ομαδα χωρις τον Γιασικεβιτσιους κιολας ειναι απο τις χειροτερες αν οχι η χειροτερη απο τις 16 ομαδες που εχουν απομεινει και ειστε κατα πολυ καλυτεροι
paodynasty
QUOTE(Johnys @ Jan 19 2011, 21:21 ) *
Σημερα πρεπει και απ οτι φαινεται θα νικησετε...Αν κανατε αυτο το στραβοπατημα θα ταν πολυ δυσκολα τα πραματα μιας και θα ηταν πραγματικα στραβοπατημα..Οσες απουσιες και αν εχετε αυτη η ομαδα χωρις τον Γιασικεβιτσιους κιολας ειναι απο τις χειροτερες αν οχι η χειροτερη απο τις 16 ομαδες που εχουν απομεινει και ειστε κατα πολυ καλυτεροι


καλά κατεβάστε κι εσείς ελληνική πεντάδα να γελάσει και ο κάθε πικραμένος bball.gif
LovingBasketball
Αντε ρε Φωτση παιχταρα! smiley.gif rolleyes.gif
Johnnys
QUOTE(paodynasty @ Jan 20 2011, 04:53 ) *
καλά κατεβάστε κι εσείς ελληνική πεντάδα να γελάσει και ο κάθε πικραμένος bball.gif

Τωρα τι σχεση εχει αυτο με αυτο που ειπα???Και νομιζω Παπαλουκας,Σπανουλης,Βασιλοπουλος,Μαυροκε
αλιδης,Μπουρουσης δεν θα ταν τοσο ασχημη πενταδα.....Και ισως ειναι και λιγο καλυτερη....
LovingBasketball
QUOTE (Johnys @ Jan 19 2011, 21:26 ) *
Τωρα τι σχεση εχει αυτο με αυτο που ειπα???Και νομιζω Παπαλουκας,Σπανουλης,Βασιλοπουλος,Μαυροκε

�αλιδης,Μπουρουσης δεν θα ταν τοσο ασχημη πενταδα.....Και ισως ειναι και λιγο καλυτερη....



Ναι αλλα πραγματικα πολυ λιγο ε? smiley.gif
paodynasty
QUOTE(Johnys @ Jan 19 2011, 21:26 ) *
Τωρα τι σχεση εχει αυτο με αυτο που ειπα???Και νομιζω Παπαλουκας,Σπανουλης,Βασιλοπουλος,Μαυροκε

�αλιδης,Μπουρουσης δεν θα ταν τοσο ασχημη πενταδα.....Και ισως ειναι και λιγο καλυτερη....

εντάξει δεν τσαμπουκαλεύτηκα κιόλας, απλά μην υποβιβάζεις αυτή την εμφάνιση και νίκη γιατί αυτή τη στιγμή ο Παναθηναικός έχει τρομερά προβλήματα δεν έχει απλά απουσίες
GK_23
Από τη στιγμή που βρήκε ρυθμό στην άμυνα ο ΠΑΟ, τελείωσε και το ματς...
Θεωρώ επίσης σημαντικό στοιχείο πως αυτό επιτεύχθηκε χωρίς τον Διαμαντίδη στη πεντάδα.
Το αρκετά ψηλό και βαρύ σχήμα με Καλάθη, Περπέρογλου, Καϊμακόγλου στην περιφέρεια και Τσαρτσαρή,Μπατίστ μέσα στο καλάθι, ήταν αυτό που έκανε τη διαφορά στο τρίτο δεκάλεπτο...
Πραγματικά οι Λιθουανοί δεν ήξεραν τι να κάνουν την μπάλα στην επίθεση σε εκείνο το διάστημα...
greeneyes13
QUOTE(paodynasty @ Jan 19 2011, 21:12 ) *
ο Καλάθης είναι ο νέος Σάρας (καλά ντε, μη βαράτε) rolleyes.gif

ΙΕΡΟΣΥΛΙΑΑΑΑΑΑΑ 68.gif 68.gif 68.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.