Help - Search - Members - Calendar
Full Version: The Brian Scalabrine Thread
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Γενικά για το ΝΒΑ
Pages: 1, 2
sacarame
Τυχαία λοιπόν μια από αυτές τις μέρες ξαναέπεσε το μάτι στου στο ιστορικό τόπικ του ΜΕΓΑΛΟΥ Γκρεγκ Οστερταγκ..
greg ostertag thread
Και λέω ιστορικό τόπικ διότι είναι ένα τόπικ για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι για τις μεγάλες μορφές του ΝΒΑ , για αυτούς τους ήρωες που πρέπει να μείνουν πάντα χαραγμένοι στην μνήμη μας...

Προβληματίστηκα λοιπόν , διότι σκέφτηκα ότι μετά τον Γκρεγκ, πρέπει εμείς εδώ να υποδείξουμε τον νέο μπασκετικό ήρωα, εναν παίκτη - πρότυπο αντάξιο του μεγάλου Γκρεγκ...Όμως αυτη η επιλογή δεν είναι καθόλου εύκολη καθώς αυτός δεν μπορεί να είναι ένας οποιοσδήποτε παίκτης ... πρέπει να πληροί κάποιες προϋποθέσεις..

Θέλει ένα παίκτη με μπασκετικό παρουσιαστικό...




Έναν δεινό σκόρερ, εναν παίκτη που η αντίπαλη άμυνα θα ξέρει ότι δεν μπορεί να τον αφήσει μόνο του ποτέ γιατί θα το πληρώσει....



....αλλά που ταυτόχρονα θα θυσιάζεται για την ομάδα όταν πρέπει


Εναν παίκτη βέλος στον αιφνιδιασμό ...




....αλλά που θα παίζει και σκυλίσια άμυνα







Τον franchise player που θα σέβονται τα media



Εναν παίκτη που την δύσκολη στιγμή θα ξέρει τι πρέπει να κάνει με την μπάλα


Εναν παίκτη, που πάνω από όλα θα είναι ΣΥΜΠΑΙΚΤΗΣ και θα βάζει το εγώ του κάτω από το σύνολο







Εναν παίκτη που τα στατιστικά του θα μιλάνε από μόνα τους

Brian Scalabrine Stats

Εναν παίκτη σταρ, που ταυτόχρονα θα έχει κι άλλες δραστηριότητες





...Που θα ξέρει να αναγνωρίζει αντιπάλους



Εναν παίκτη που η αντικειμενικότητα, η ειλικρίνεια και η μετριφροσύνη σε συνδυασμό με το χιούμορ θα είναι κύρια γνωρίσματα του



Εναν παίκτη που θα ξέρει να υπερασπιστεί την ομάδα του και να βγει μπροστά




Έναν παίκτη που το πάθος του να συγκρίνεται μόνο με το ταλέντο του





Εναν παίκτη τέλος,που θα δείξει το δρόμο και δεν θα επηρεαστεί από την επιτυχία





BRIAN SCALABRINE YOU ARE THE MAN AND THIS IS GONNA BE YOUR THREAD!!!!!!!!




Air Kef
No comments. 77.gif
jasonick
Respect.
Μεγάλη μου τιμή που το πρώτο ποστ είναι στο thread του Red Thunder.
duncan21
Απειρα credits στον sacarame για ενα απο τα thread-σταθμος του φορουμ.Ο Scal εχει potential να φτασει,ακομη και να ξεπερασει τον Greg(δε ξερω αν ειμαι υπερβολικος αλλα ετσι το βλεπω biggrin.gif )...

77.gif 77.gif 77.gif
aegeansheed
O Greg είχε μια "χωριατιά" πάνω του που ξεχύλιζε σε κάθε του ενέργεια, από την αυθόρμητη αγριάδα, τη τσαντίλα χωρίς λόγο και αιτία, την ίδια τη βλακόφατσά του (ντροπή μου!), τον τρόπο που περπατούσε στο γήπεδο. Τα αμέτρητα posterisations που έχει στο παλμαρέ του, πολύ δύσκολα μπορούν να τον βγάλουν από την καρδιά μας με τον πρώτο τυχάρπαστο Καναδό... tongue.gif
Flash
QUOTE(aegeansheed @ Nov 25 2010, 23:34 ) *
O Greg είχε μια "χωριατιά" πάνω του που ξεχύλιζε σε κάθε του ενέργεια, από την αυθόρμητη αγριάδα, τη τσαντίλα χωρίς λόγο και αιτία, την ίδια τη βλακόφατσά του (ντροπή μου!), τον τρόπο που περπατούσε στο γήπεδο. Τα αμέτρητα posterisations που έχει στο παλμαρέ του, πολύ δύσκολα μπορούν να τον βγάλουν από την καρδιά μας με τον πρώτο τυχάρπαστο Καναδό... tongue.gif


Καναδό ; Ιρλανδό να το καταλάβω αλλά Καναδό;

http://www.facebook.com/#!/brianscalabrine

http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=35481772622
sacarame
QUOTE(aegeansheed @ Nov 26 2010, 01:34 ) *
O Greg είχε μια "χωριατιά" πάνω του που ξεχύλιζε σε κάθε του ενέργεια, από την αυθόρμητη αγριάδα, τη τσαντίλα χωρίς λόγο και αιτία, την ίδια τη βλακόφατσά του (ντροπή μου!), τον τρόπο που περπατούσε στο γήπεδο. Τα αμέτρητα posterisations που έχει στο παλμαρέ του, πολύ δύσκολα μπορούν να τον βγάλουν από την καρδιά μας με τον πρώτο τυχάρπαστο Καναδό... tongue.gif



Κανείς ποτέ δεν είπε ότι ο ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΟΣ Γκρεγκ θα βγει από τις καρδιές μας....Τα τόσα πολλά χρόνια του στο ΝΒΑ έχουν μείνει ανεξίτηλα στην μνήμη μας...Οταν αυτός ο μέγιστος Οστερταγκ έλαμπε στον μαγικό κόσμο δίπλα σε τυχαία παικτάκια δίπλα του εμείς είμασταν εκεί για να τον λατρεύουμε...

Ο σκοπός αυτού του θρεντ είναι καθαρά παιδαγωγικός προκειμένου να δείξουμε στην νέα γενιά ένα νέο μπασκετικό πρότυπο που δείχνει να βαδίζει στα χνάρια του μεγάλου Γκρεγκ....
Με τα επιχειρήματα που έθεσα παραπάνω θέτω προς κουβέντα το πρόσωπο του μεγάλου Σκαλ...


Πάντως για τυχόν εχθρούς του μεγάλου red hair που θα πουν ότι η ΤΕΡΑΣΤΙΑ ως τώρα καριέρα του βρίσκεται σε πτώση διότι έχω μόνο πλάνα από την πορεία του στους Κέλτες,παραθέτω το επόμενο βίντεο όπου φαίνεται πως και πόσο ο Σκαλαμπρίνι επηρεάζει ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΑ τόσο το επιθετικό όσο και το αμυντικό παιχνίδι των Σικάγο Μπουλς...



56.gif 56.gif 56.gif
SoKRaM
Celtics will always have a white dude on their team!
aegeansheed
To τελευταίο video που μπήκε έχει μπει στο πάνθεον μαζί με blair witch project, Lars Von Trier και Ran...endless...
SoKRaM
Περιμενω αναλογο τοπικ και για τον αγαπημενο μου Kwame smile.gif
Air Kef
QUOTE(SoKRaM @ Nov 29 2010, 16:09 ) *
Περιμενω αναλογο τοπικ και για τον αγαπημενο μου Kwame smile.gif


Man, τόπικ ανοίγει όποιος θέλει, try it, νομίζω ότι κανένας δεν θα το κάνει καλύτερα απο σενα.

NBAholic
Kαι μάλιστα, για τον Κουόμε υπάρχει και το απόλυτο βίντεο (σε 2 μέρη), παρμένο από αγώνα εναντίον του Φοίνιξ. Είναι τόσο δημοφιλές ώστε δε χρειάζεται παρά να πληκτρολογήσετε το όνομά του.
(Αυτή τη στιγμή, θα έλεγα ότι ο Μπράουν είναι χειρότερος από τον τωρινό Άιβερσον).
Air Kef
QUOTE(NBAholic @ Dec 1 2010, 20:26 ) *
Kαι μάλιστα, για τον Κουόμε υπάρχει και το απόλυτο βίντεο (σε 2 μέρη), παρμένο από αγώνα εναντίον του Φοίνιξ. Είναι τόσο δημοφιλές ώστε δε χρειάζεται παρά να πληκτρολογήσετε το όνομά του.
(Αυτή τη στιγμή, θα έλεγα ότι ο Μπράουν είναι χειρότερος από τον τωρινό Άιβερσον).



Ας μπει κι αυτό:

http://www.youtube.com/watch?v=p5-A8Ao47nU...feature=related
sacarame
Μεγάλη επιστροφή χτες για τον παικταρά Brian Scalabrine!!!! Ο τιτανομέγιστος αυτός παίκτης επέστρεψε στις μεγάλες εμφανίσεις και συνέβαλε τα μέγιστα ώστε να περάσουν οι Μπουλς από την έδρα των Πίστονς..Βέβαια η αποχή από τα ματς έδειξε να επηρεάζει λίγο τον μεγάλο ηγέτη..Ας δούμε τα στατς του..

0 πόντοι , 0/0 σουτ , 0 ριμπαουντ, 0 ασσιστ, 0 κλεψίματα 0 μπλοκ αλλά και 0 λάθη σε 0: 18 δευτερόλεπτα συμμετοχής...

Θα μου πείτε και πως συνέβαλε ο Σκαλ στην μεγάλη νίκη ?? Μα με την σκυλίσια και καθοριστική αμυνά του...Δείτε σε παγκόσμια αποκλειστικότητα στο μπασκετφόρουμ το ακόλουθο βίντεο..



Δείτε το ασφυκτικό over-play πάνω στον Πρινς,πόσο μαεστρικά παίζει την αδύνατη πλευρά,πόσο καλά ελέγχει τον Πρινς και τον βγάζει εκτός γηπέδου και πόσο γρήγορα τρέχει να κάνει τριπλ-τιμ στον Χάμιλτον αφήνοντας ''λίγο '' μόνο του τον Βιλανουέβα ώστε να ισοφαρίσει το ματς...

Ε ναι λοιπόν , ο Σκαλ υπήρξε καθορίστικος στο να πάρουν οι Μπουλς το παιχνίδι..............στην παράταση!!!!! Κι αυτός ο λέρας ο Τιμποντό δεν τον έβαλε καθόλου στο έξτρα 5λεπτο!!!! evilmonkey.gif

Καμία αναγνώριση στον παικταρά...
vonzuchter
την ειδα και εγω τη φαση... δεν ειχε παρει χαμπαρι τι γινοταν. χχααχαχχα
Air Kef
Eγω ξέρω ότι ο προσωπικός του αντίπαλος βρέθηκε ξαπλωμένος και κανείς δεν κατάλαβε τπτ!
sacarame
QUOTE
Η Μπενετόν Τρεβίζον δεν έχει συμπληρώσει ακόμη το ρόστερ της για τη νέα σεζόν και εξετάζει διάφορες περιπτώσεις παικτών.


Ανάμεσα σε αυτούς βρίσκεται και ο Μπράιαν Σκαλαμπρίνι, ο οποίος μάλιστα είναι ήδη στην Ιταλία για να συμμετάσχει στις προπονήσεις της Μπενετόν. Αν ο 33άχρονος πάουερ φόργουορντ πείσει για την αξία του τον Σάσα Τζόρτζεβιτς, η Ιταλική ομάδα θα κινηθεί για να τον αποκτήσει.

Ο Σκαλαμπρίνι έχει αγωνιστεί για πέντε χρόνια στους Μπόστον Σέλτικς ενώ την προηγούμενη σεζόν την πέρασε στο Σικάγο για λογαριασμό των Μπουλς. Μέτρησε 18 συμμετοχές και είχε μέσο όρο 1.1 π.

superbasket.gr


Όπως είπε και μια ψυχή, τι πάει να πει "δοκιμάζει η Μπενεττόν τον Σκαλαμπρίνι"?Με ποιο δικαίωμα ?Ο μεγάλος BS24 δεν δοκιμάζεται από κανέναν. Απλά δοκιμάζει ομάδες για να δει πού θα διατηρηθεί σε καλύτερη φόρμα μέχρι να επιστρέψει στο μαγικό κόσμο του ΝΒΑ. smiley.gif


captain charisma
πρεπει να αρχιζουν οι συγκρισεις για το ποιος ειναι ο κορυφαιος, τωρα που πηρε τιτλο ο καρντιναλ με τους μαβερικς εχοντας κι αυτος σημαντικο ρολο στη κατακτηση του τιτλου... tongue.gif
morrison
Φυσικα στο τελος ο Μπραιαν ο Σκαλαμπρινι κερδισε ανετοτατα το respect απο ολους τους ειδημονες στο Τρεβιζο.

QUOTE
"Είναι απίστευτος τύπος. Σε μόλις μία ημέρα ταίριαξε στην ομάδα. Ρώτησε για αυτή και για τους κανονισμούς της FIBA".
"Έφερε ενθουσιασμό στους νεαρούς παίκτες και θα τους καθοδήγησει. Είναι ήδη ηγέτης".


http://www.sport24.gr/Basket/ItalyBasket/t...ni.1343059.html
T.W.Is.M.
Αν επισημοποιηθει το deal, δηλωνω απεριφραστα και αμετακλητα την υποστηριξη μου στη Μπενετον Τρεβιζο για την κατακτηση του Eurocup. smiley.gif
sacarame
QUOTE(T.W.Is.M. @ Aug 27 2011, 01:06 ) *
Αν επισημοποιηθει το deal, δηλωνω απεριφραστα και αμετακλητα την υποστηριξη μου στη Μπενετον Τρεβιζο για την κατακτηση του Eurocup. smiley.gif



Εγώ προτείνω εκδρομή του Basketforum στην Ιταλία προκειμένου να παρακολουθήσουμε ένα αγώνα του μεγάλου Σκαλ.. smiley.gif
Kwstras7
Δυστυχώς υπαρχουν κάποιοι κακεντρεχείςσ που ειρωνευονται αλλα αυτο το άρθρο θα τους σωπάσει μια για παντα...tongue.gif

http://www.ageofbasketball.net/index.php?o...&Itemid=106
sacarame
Πωπωωωπωπωπωππω, ξεκίνησε το πολυβόλο..Πρώτη εμφάνιση του θεού στα ιταλικά γήπεδα δεν κατάφερε να συνοδευτεί με νίκη απέναντι στην Καζέρτα..

Ο Μπι-Ες 24 είχε σε 33 λεπτά 16 πόντους, με 4/7 δίποντα 2/2 τρίποντα και 3 rebounds,,Ήδη αναζητείται το ματς στο διαδίκτυο... cool.gif
morrison
Mεχρι να το βρεις βολεψου με καποιες στιγμες αποθεωσης στο Παλαβερντε... smile.gif
george69
QUOTE (morrison @ Oct 10 2011, 01:43 ) *
Mεχρι να το βρεις βολεψου με καποιες στιγμες αποθεωσης στο Παλαβερντε... smile.gif


Ο ADAM MORRISON με τον ΕΡΥΘΡΟ ΑΣΤΕΡΑ
εκανε παρα πολυ καλη εμφανιση ,
εδειξε οτι ξαναβρηκε ορεξη για μπασκετ .
sacarame
Μια ακόμη μεγαλειώδης εμφάνιση του παικταρά ( 77.gif ) δεν συνοδεύτηκε από νίκη της Μπενετόν..

Συγκεκριμένα, το είδωλο είχε 18 πόντους με 6/7 δίποντα 2/3 τρίποντα και 3 rebounds σε 33 λεπτά..Κιριλένκο τώρα και αηδίες..


Κι όμως η Μπένετον έχασε πάλι...Τι κάνει αυτός ο πρόεδρος;;Γιατι αφήνει την ομάδα στην τύχη της;;Γιατί δεν προστατεύει το ΕΙΔΩΛΟ;;;

ΠΡΟΕΔΡΕ ΠΑΡΕ ΚΕΦΑΛΙΑ shot.gif shot.gif


[παραλήρημα mode off]
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Oct 22 2011, 20:57 ) *
Μια ακόμη μεγαλειώδης εμφάνιση του παικταρά ( 77.gif ) δεν συνοδεύτηκε από νίκη της Μπενετόν..

Συγκεκριμένα, το είδωλο είχε 18 πόντους με 6/7 δίποντα 2/3 τρίποντα και 3 rebounds σε 33 λεπτά..Κιριλένκο τώρα και αηδίες..


Κι όμως η Μπένετον έχασε πάλι...Τι κάνει αυτός ο πρόεδρος;;Γιατι αφήνει την ομάδα στην τύχη της;;Γιατί δεν προστατεύει το ΕΙΔΩΛΟ;;;

ΠΡΟΕΔΡΕ ΠΑΡΕ ΚΕΦΑΛΙΑ shot.gif shot.gif


[παραλήρημα mode off]


Μια ειναι η κινηση-ματ και απορω πως δεν την εχει σκεφτει ακομα. Να φερει στο Τρεβιζο και τον Μπραιαν Καρντιναλ. Με αυτο το διδυμο η Σιενα και η Αρμανι θα χανουν με κατω τα χερια. Για τους υπολοιπους δεν το συζηταω, ουτε που θα κατεβαινουν στο γηπεδο. smiley.gif
morrison
QUOTE(sacarame @ Oct 22 2011, 20:57 ) *
Μια ακόμη μεγαλειώδης εμφάνιση του παικταρά ( 77.gif ) δεν συνοδεύτηκε από νίκη της Μπενετόν..

Συγκεκριμένα, το είδωλο είχε 18 πόντους με 6/7 δίποντα 2/3 τρίποντα και 3 rebounds σε 33 λεπτά..Κιριλένκο τώρα και αηδίες..


benchwarmer
Γιατι οχι ολο το ματς? smiley.gif

http://www.youtube.com/watch?v=pfRakBf08yA
morfi
Όλοι σε αυτό το τόπικ το έχετε χάσει λίγο. banana.gif
berry
QUOTE(morfi @ Oct 25 2011, 16:51 ) *
Όλοι σε αυτό το τόπικ το έχετε χάσει λίγο. banana.gif


χαχαχα λιγα με τον λαρι μπερντ του 21ου αιωνα tongue.gif
pmam
QUOTE(morfi @ Oct 25 2011, 16:51 ) *
Όλοι σε αυτό το τόπικ το έχετε χάσει λίγο. banana.gif

Εννοείς όλοι όσοι γράφουν σε αυτό το τόπικ? rolleyes.gif
morfi
QUOTE(pmam @ Oct 26 2011, 14:03 ) *
Εννοείς όλοι όσοι γράφουν σε αυτό το τόπικ? rolleyes.gif

Όλοι όσοι ασχολούνται με το Μπράιαν Σκάλαμπριν. tongue.gif
sacarame
Μεγάλη συνέντευξη από τον ΜΕΓΑΛΟ

morfi
QUOTE(sacarame @ Nov 3 2011, 13:24 ) *

Δεν έδωσα καμία συνέντευξη.
Zoys
"Quite honestly, Kevin Garnett, Kenyon Martin are better than me. Carlos Boozer, Joakim Noah, they are better than me"

Η μετριοφροσύνη ξεχωρίζει τους μεγάλους παίκτες! tongue.gif
Leon_cp3
Εγώ τώρα άμα πω βέβαια ότι ακόμα και οι χειρότεροι των παγκοτριφτών του ΝΒΑ (προς Θεού δεν εννοώ τον τιτανομέγιστο Μπράιαν, απλά τυχαίνει να το αναφέρω εδώ... tongue.gif ) κουτσά στραβά τις κάνουν τις εμφανισούλες τους στας Ευρώπας θα χαρακτηριστώ γραφικός οπότε δε το πράττω. rolleyes.gif
Απλά έρχεται η ώρα που καταλαβαίνεις αργά ή γρήγορα ότι όσοι δεν έπιασαν εδώ και ήρθαν από την άλλη πλευρά του Ατλαντικού (και επειδή είμαι παθών βάζω μέσα αρκετούς που έφερε και η ομάδα μου τα τελευταία χρόνια και κράζαμε "ρε που το βρήκατε το γίδι;") είναι επειδή πολύ απλά δεν είχαν ΚΑΜΙΑ όρεξη να παίξουν,βαριόντουσαν ασύστολα,ξυνόντουσαν βρε αδερφέ. Οι διαφορές είναι ουσιαστικά δυσθεόρατες ακόμα κι αν έχεις παίξει 10 παιχνίδια σε 10 χρόνια στο ΝΒΑ.
Αυτά τα ολίγα,μαζεύω τη γραφικότητα μου και αφήνω το θέμα του τεράστιου ήσυχο με τον εικονικό εαυτό του που είναι το ίδιο μέγιστος.
sacarame
Έχω παραλείψει να αναφερθώ στην μέγιστη επιστροφή του ΜΕΓΙΣΤΟΥ Μπι Σκαλ στους τρισμέγιστους Μπουλς...

Προχτές ο Τιμποντο τον πέταξε μέσα στο τέλος του ματς στην Ατλάντα, και ο παίκτουρας κατάφερε με 2π, 3 rebs, 2 ass και 1 μπλοκ να μετριάσει την ήττα των Ταύρων από τα Γεράκια..

Χτες στο εντός έδρας ματς με τους Πίστονς, ο Red Thunder μπήκε στο ματς με 2.43 να απομένουν και πρόλαβε να γράψει 1 ασσίστ και ένα καλάθι... Το φοβερό όμως είναι πως γνώρισε την αποθέωση στο United Center από τους οπαδούς των Ταύρων...

Παρακαλείται όποιος βρει αυτό το standing ovation να το ποστάρει εδώ....
SG3ptshooter


δερ για γκο. Κάτσε να στο λινκάρω για έκπληξη κιόλα.
Gravedigger
QUOTE (SG3ptshooter @ Jan 10 2012, 12:41 ) *
δερ για γκο. Κάτσε να στο λινκάρω για έκπληξη κιόλα.

Θεός!Και ο Scal και ο σχολιαστής...He didn't even look to shoot!
korompos#3
"The man, the myth, the legend"

http://nba.sport24.gr/article/1570570/the-...myth-the-legend
JR_Swish
THE WHITE MAMBA STRIKES AGAIN N' AGAIN N' AGAIN N'...




hunkturner
Το περίεργο της υπόθεσης είναι πως η παραπάνω φάση δεν ήταν μέσα στο χτεσινό top 10, μάλλον επειδή βάλανε ήδη άλλες δύο από τον Ρόουζ που προφανώς έχοντας τον White Mamba στις προπονήσεις καθημερινά του δίνεται η ευκαιρία να αντιγράψει τις κινήσεις του...
sacarame
Να πούμε βέβαια ότι η παιχτούρα των 5 ηπείρων και των 7 θαλασσών έμεινε στο παρκέ χτες για κάτι παραπάνω από 23 λεπτά,εκμεταλλευόμενος την απουσία του Ντενγκ..

Ενώ λοιπόν θα μπορούσε απλά να βάλει μια 20αρα και να παραμιλάνε όλοι, ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ αυτός παίκτης έδειξε για μια ακόμη φορά αλτρουισμό..

Έτσι είχε 5 πόντους με 2-3 σουτ, 1/2 βολές ΑΛΛΑ μάζεψε 3 rebounds και έδωσε 4 (!!!) ασσίστ στους συμπαίκτες του...


Παράλληλα κράτησε δυνάμεις για την πολύ δύσκολη συνέχεια, καθώς μετά τα 2 επόμενα εντός, έρχεται ένα σερί από 9 εκτός έδρας ματς για τους Ταύρους...
T.W.Is.M.
Στο σημειο αυτο θα ηθελα να προσθεσω οτι ο B-Scal εχει παρει την write-in vote για συμμετοχη στο all-star game απο μενα. Θελω να πιστευω οτι κι αλλοι ακολουθησαν ή θα ακολουθησουν το παραδειγμα μου. Εχει απομεινει μια εβδομαδα...
aegeansheed
QUOTE(korompos#3 @ Jan 10 2012, 22:15 ) *


Eμμετός...

Περισσότερο ελληνικό τίτλο δε θα μπορούσαν να βρούν... Η μικρή μου αδερφή θα ήταν πιο εφευρετική. Ο μεγαλύτερος κίνδυνος πηγαίνοντας για nba.com να σου συμβεί direct είναι αυτός. Ο κίνδυνος της απογοήτευσης.

Δε μαν, δε μυθ, δε λέτζεντ.

Άντε και στην επόμενη, αφιέρωμα για το φιλανθρωπικό έργο του Mutombo με τίτλο: "The human Dikembe Mutombo" (μεταφορά του: " ο άνθρωπος Dikembe Mutombo"). U CRAP, U CRAP, U CRAP, U CRAP, U CRAP, U CRAP, U CRAP, U CRAP, U CRAP, U CRAP, U CRAP, U CRAP, U CRAP.....
Gravedigger
Έβαλα default το NBA.com και πάω να ανοίξω το link για το άρθρο,ανοίγει και αμέσως με πηγαίνει στο NBA.com.Χωρίς να προλάβω να διαβάσω τίποτα. #Epic WIN.
Air Kef
Μια χαρά άρθρο ήταν, από εναν από τους πρωτεργάτες του φόρουμ μας! ΡΕΜΑΛΙΑ!
Pierce
Biased kef is biased
morfi
QUOTE(Air Kef @ Jan 25 2012, 13:13 ) *
Μια χαρά άρθρο ήταν, από εναν από τους πρωτεργάτες του φόρουμ μας! ΡΕΜΑΛΙΑ!

Όντως ο Χάρης Σταύρου αποτελεί κεφάλαιο για το basketforum.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.