Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Failure=???
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
Basketomania
Εχετε βαλει ποτε τη λεξη failure στο google να δειτε ποιο ειναι το πρωτο αποτελεσμα που δινει???????? laugh.gif biggrin.gif tongue.gif
Basketomania
Αν το'χα γραψει και σωστα στον τιτλο καλα θα'τανε...Αλλα που μυαλο???
dizzy_fingers
21.gif!!!
Καλό! 41.gif

Πόσο πολύ βαριόσουν βρε basketomania για να κάτσεις να το βρείς αυτό? tongue.gif


ΥΓ: Τον έφτιαξα τον τίτλο του τόπικ wink.gif (είπα κι εγώ... failue? 7.gif μάθαμε Φιλιππινέζικα? blech.gif )
Basketomania
QUOTE (dizzy_fingers @ May 22 2005, 05:59 PM)
ΥΓ: Τον έφτιαξα τον τίτλο του τόπικ wink.gif (είπα κι εγώ... failue? 7.gif μάθαμε Φιλιππινέζικα? blech.gif )

...Εξυπναδες!!! shot.gif tongue.gif

Ευχαριστω παντως για τη διορθωση...
Παντως δεν το βρηκα μονη μου...το ανακαλυψα στο www.starpoint.gr
Basketomania
παλι λαθος...startpoint...ειμαι εντελως αλλου σημερα...
dizzy_fingers
Off topic:

Happy 100άρα!!! (κοίτα τα ποστ σου)
wav.gif 41.gif


Αν πάντως έχεις όρεξη, δοκίμασε κάποια στιγμή κι αυτό:
Σε ένα άλλο φόρουμ όπου έγραφα παλαιότερα είπα να αρχίσω να πληκτρολογώ τα ονόματα των... 10 πρώτων μελών σε ποστ και να βάζω από δίπλα μία κατάληξη (.com... .gr).
Συνήθως το αποτέλεσμα ήταν άσχετο και αστείο αλλά ήταν μερικές στιγμές που πετύχαινες σελίδα σχετική με το άτομο w00t.gif!
Basketomania
Τα ειδα...ειναι η πρωτη φορα που ξεπερναω τα 100 posts καπου...ειμαι ιδιαιτερα συγκινημενη...θελω να ευχαριστησω τη μητερα μου,τον πατερα μου,την peka,εσενα...ολους biggrin.gif
NBAholic
!!!Ειλικρινά, ακριβώς αυτό το πράγμα (το κόλπο με το failure, που το έχω ξανασυναντήσει) σκέφτηκα όταν είδα εκείνο το ποστ του dizzy, περί του συγκεκριμένου σάιτ, το οποίο επίσης έχω ξαναδεί από αλλού!
dizzy_fingers
Ποιό εκείνο το ποστ μου? Με ποιο συγκεκριμένο σάιτ? Από που το έχεις ξαναδεί? Τι γυρεύω εδώ πέρα? Μπερδεύτηκα..... wacko.gif
harris
laugh.gif ρε τον παπαρα....
NBAholic
QUOTE
Ποιό εκείνο το ποστ μου? Με ποιο συγκεκριμένο σάιτ? Από που το έχεις ξαναδεί? Τι γυρεύω εδώ πέρα? Μπερδεύτηκα.....


Eκείνο με την eok (αυτό δεν ήταν που σε έστελνε στην τσοντοσελίδα; Ή μήπως είναι το esake; Δε θυμάμαι...) cool.gif

Το είχα διαβάσει ξανά σε ένα περιοδικό για υπολογιστές και Ίντερνετ.
dizzy_fingers
Πρόσεχε τι λες γιατί θα μας την πέσει η Ελληνική Ομοφυλοφιλική Κοινότητα 17.gif

Η επίσημη σελίδα τους είναι το eok.gr και όχι τσοντοσελίδα. wink.gif
NBAholic
Σόρι, είχα μπει πριν καιρό εκεί και δεν είχα συγκρατήσει επ'ακριβώς το τι ήταν.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.