Help - Search - Members - Calendar
Full Version: πώς μπορώ να παρώ το δελτίο μου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γενικές Συζητήσεις
peter9
καλησπερα ειμαι αθλητης αντρικης ομαδας τοπικου πρωταθληματος και ειμαι 20 χρονων και ζηταω το δελτιο μου απο τον συλλογο και δεν μου το δινουν..Μπορει καποιος να μου πει καποιον τροπο να παρω το δελτιο μου απο την ομαδα αυτη?
tuareg
QUOTE (peter9 @ Aug 30 2013, 15:32 ) *
καλησπερα ειμαι αθλητης αντρικης ομαδας τοπικου πρωταθληματος και ειμαι 20 χρονων και ζηταω το δελτιο μου απο τον συλλογο και δεν μου το δινουν..Μπορει καποιος να μου πει καποιον τροπο να παρω το δελτιο μου απο την ομαδα αυτη?


δυστυχως εχουν το πανω χερι,αν τα εχεις σπασει τελειως μαζι τους και δε γινεται να τους πεισεις να στο δωσουν η μονη λυση ειναι να περιμενεις δυο χρονια.
Εκτος πια αν εισαι δημοσιος υπαλληλος και δουλευεις 300χλμ μακρια απο την εδρα της ομαδας η φοιτητης κι εχεις περασει καπου 200χλμ μακρια απο την εδρα
peter9
QUOTE (tuareg @ Aug 30 2013, 17:09 ) *
δυστυχως εχουν το πανω χερι,αν τα εχεις σπασει τελειως μαζι τους και δε γινεται να τους πεισεις να στο δωσουν η μονη λυση ειναι να περιμενεις δυο χρονια.
Εκτος πια αν εισαι δημοσιος υπαλληλος και δουλευεις 300χλμ μακρια απο την εδρα της ομαδας η φοιτητης κι εχεις περασει καπου 200χλμ μακρια απο την εδρα


τιποτα απο τα 2 οποτε κανω υπομονη σε ευχαριστω πολυ
tuareg
παντως ρωτα και παραπερα μηπως υπαρχει κανα παραθυρακι...
πηγαινε και στο σαιτ της ομοσπονδιας www.basket.gr και κοιταξε το κανονισμο μεταγγραφων
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.